Bóg Poddał Prawo Grzechowi

Image

Bóg poddał prawo grzechowi, aby można było przejść przez wiarę w Jezusa Chrystusa!”

Image

Zdjęcie Pradziadka Księcia Franciszka Glińskiego wraz z zięciem moim dziadkiem Hrabią Janem Tarnowskim, który ukrywał się jako Jan Mazur a w PRL jako Franciszek Jan Mazurek.

WIARA BEZ UCZYNKÓW JEST MARTWA”

Jeśli wy będąc złymi potraficie dobre dary dawać swoim dzieciom o ileż bardziej Bóg da wam Ducha bez wypominania”

Sprawy doczesne są odzwierciedleniem duchowego działania w życiu.

Miejsca które są graniczne oraz te które przechodzą na drogi, koleje, oraz wszelkiego rodzaju transport, komunikacja i z tym związane podmioty, służą do naruszania granic oraz własności nieruchomości.

W Słowie Bożym jest napisane, aby nie naruszać granic sierot i wdów, gdyż mocy jest ich obrońca, ponadto jest napisane, że kto tego się dopuszcza takiego czynu lży Stwórcy.

Symbole stosowane od wieków służyły do próby zawładnięcia zła nad ludźmi. Bóg mówi w Słowie Swoim, że jest inaczej „Mocni w wierze przeciwstawiajcie się złu a ucieknie od was.” Często znaczenie stosowanych symboli ma okultystyczne działanie. Skuteczność tego jest równa 0 jeśli ludzie wierzą Bogu, gdyż większy jest Ten, który jest w Nas niż ten, który jest w świecie”. Ścinanie drzew, podkopywanie i wiele wiele innych prymitywnych działań służyło do zaangażowania osób związanych z grupą ludzi w układach. Dlatego w Słowie Bożym jest napisane abyśmy nie stawali się niewolnikami ludzi. Jezus Chrystus rozrywa kajdany i daje nam wolność. Działanie przez symbole w ostatnich latach można było zaobserwować na naszych nieruchomościach w miejscach zawłaszczonych przez fałszywy krąg spadkobierców. Dokonywanie tego rodzaju działań stało się plagą i doprowadziło do wiary ludzi w zabobony, gusła i czary na których są oparte ich układy. Bóg się z tego śmieje i nie da się z siebie naśmiewać. On kocha ludzi ale nienawidzi zła. Słowo Boże nam mówi, że mamy się z dala trzymać od wszelkiego rodzaju zła.

Przez lata dochodziło do tego, że ludzie nie zauważają, że świat jest zależy od Ducha. Mało kto zdaje sobie sprawę jak bardzo nasze życie jest uzależnione od wiary bądź niewiary. Bez wiary nie można się podobać Bogu. Mamy ochotnym sercem Panu służyć.

Nieruchomości jakie posiadałam po rodzicach, a które na skutek oszustwa i matactw, które utraciłam nie są celem mojego życia ale środkiem do egzystencji. Jeśli ktoś odbiera ostatnią możliwość egzystencji człowiekowi, nie zależnie jak go nazwie, jest nikczemnikiem a Słowo Boże poucza, że nie wszyscy są ludźmi. Ponieważ Jezus Chrystus umarł za nas gdy byliśmy grzeszni mamy prawo wierzyć, że odpuszczone są nam przez Niego nasze grzechy. On jest ubłaganiem za grzechy nasze. Bóg i bezbożnego stworzył na dzień Sądu i swoją chwałą nie da się podzielić. Posłał Syna Swego umiłowanego , aby każdy kto w Niego wierzy nie zginął ale miał żywot wieczny. Jezus Chrystus jest Panem i Królem Wszechświata

Doprowadzono do tego, że nieruchomość przy Nad Kamienna 25 działka 29 niegdyś należąca do ulicy Pasternik 31 stała się przedmiotem oszustw w celu uzyskiwania niegodziwych pieniędzy i władzy.

Początkowo stało się to w miejscu gdzie znajduje się piwnica, na której dziadek wybudował dla mamy garaż na mikrusa. Gdy mój tata otrzymał prace jako dyrektor w Skarżysku Kamiennej doszło do sprzedaży samochodu, z powodu, że nie chciał, aby ktokolwiek miał wątpliwości co do ich uczciwości. Ponieważ pracował w PKS wiele osób mogło by podejrzewać, że kradnie paliwo. Brak samochodu usuwał możliwość tworzenia pomówień co nie dawało podstaw do oskarżeń.

Garaż po jakimś czasie zamienił się w warsztat modelarski mojego dziadka Doprowadzono to w Komunizmie do wprowadzenie się obcych rodzin aby udawać moja carską rodzinę. Postawiono ściany do budynku warsztatowego aby połączyć symbolicznie z budynkiem i podano się za dziadka rodzinę w celu kradzieży depozytów. Dziadka własność dziedziczna znajdowała się w innej części miasta , jak widać nie było to przeszkodą w mataczeniu. Podano się za jego rodzinę, aby przejść na wcześniej wykreowany fałszywy krąg spadkobierców rodziny carskiej. Od wielu lat, oszustwa jakie mają miejsce jest w pełni akceptowane przez Rząd Polski oraz ludzi z tzw ELITY. Jest to wizerunek niszczący autorytet Polski przez ich uczestnictwo w tym procederze, tym bardziej, że wiele osób mówi, że jest to kraj chrześcijański.

Łączenie ścian i ich przecinanie obecnie zaowocowały próbą podstawienie się sąsiadów pod nasza rodzinę w nieruchomości zakupionej w 2001 roku przez moich rodziców od Urzędu Miasta. Moją córkę umieszczono na zdjęciach i nikt nawet nie był w stanie się domyśleć, że są to symbole tego co zamierzano zrobić. Nawet nieświadomie człowiek robi to czemu ulega. Świat jest rządzony przez siły duchowe, dlatego każdy powinien wierzyć w Słowo Boże, a nie jedynie w to, że Bóg istnieje. W Słowo Bożym jest napisane, że demony też wierzą i drżą. O mało wierni dlaczego zwątpiliście, powiedział Jezus Chrystus na łodzi.

Garaż przy Bohaterów Westerplatte 1/1 , jest obecnie w etapie próby zawłaszczenia przez komornika i Bank Śląski, wraz z domem, który chce posłużyć się wielokrotnie tymi samymi wekslami z PFRON , mimo zapłaty i bezprawnie ponownie dokonać ściągnięcia należności z depozytów rodowych w UBS i FED, aby po latach dokonać podmiany naszej tożsamości. Oszustwo jest głębsze, gdyż byłego męża z synem podstawiono pod tożsamość obecnego męża Jerzego Kaźmierczyka a moje dane sfałszowano na Kaźmierczyk-Bochyńska czyli przestawiono człony nazwiska w celu podstawienie się innej osoby. Podstawiono dane byłego męża pod mój dom po rodzicach, który jak widać udaje, że on był właścicielem mojego domu, aby dokonać windykacji za jego alimenty, po czym nastąpiło by nasza likwidacja i naszych rodzin. Ponieważ moją córkę przedstawiono na torach pragnę zaznaczyć że był to symbol tego co zmierzano zrobić, ale Bóg ma inne zamiary.

Miejsce garaży jest powiązane z drogą i ma przejście na koleje, które niegdyś należały do dziadka. Osoby niektóre nie patrzą na dobro innych, ale jedynie dbają o własny byt, nie bacząc jakimi środkami do tego dążą. Takie osoby nie są niezdolne do prawdziwej miłości lecz samolubnej. Prawdziwa miłość usuwa strach, gdyż jej celem jest dobro innych. Pragnę dodać, że nie jest tu mowa o pomocy osobom, którzy kradną świadomie ponieważ, kto pomaga złodziejowi nienawidzi własnej duszy. Dlatego człowiek powinien stronić od takich i nie prosić o taką pomoc. Patrzą oni jedynie , aby wejść na nasze miejsce i zniszczyć wszystko dobro, na które pracowały nasi przodkowie.

Zbytnia wylewność i pomoc innych może być jedynie przyczyną, celowej manipulacji, aby osiągną zamierzony cel przez zaufanie nieodpowiednim osobom. Po podstawieniu się takiej osoby pod nasz ród, spowodowały by usunięcie nas z ich drogi wraz z naszymi rodzinami. Nie powinniśmy oczekiwać zbyt wielu podarków oraz nasze serce powinno być zanurzone w Bogu,, aby móc odczytać Jego słowa skierowane do nas. Słuchać Boga nie człowieka. Osoba osaczona przez sytuacje życie powinna przybliżyć się do Boga wyznając grzechy i modlić się za nieprzyjaciół. Nie znaczy to,m że mamy tolerować grzechy i patrzeć bezczynnie na otaczające nas zło. Chodzi o staczanie dobrego boju wiary i nie pozwolenie w ingerowanie innych w nas. Człowieka natura jest bardzo wrażliwa na odbieranie w oznak wszelkiego dobra, szczególnie w chwilach trudnych. Można to odebrać, że dobro skierowane wówczas do nas jest od Boga, co nie zawsze jest prawdą. Mój ojciec często mi mówił, aby patrzeć na rzeczy piękne, aby móc być niezbrudzonym przez ten świat. Złe rozmowy psują obyczaje a przebywanie wśród bezbożnych obniża nasze morale.
Gdy człowiek jest szczery przed Bogiem i pragnie przybliżyć się do Niego, Bóg i zło zmienia w dobro a szczera modlitwa i ufność w Jego moc pozwala nam na przezwyciężyć nasze słabości. W sprawach doczesnych najlepiej porównać okresy własnego życia i zestawić z okresami gdy pokładaliśmy nadzieję w Bogu, oczekując Jego działania a okresem gdy samowolnie kierowaliśmy własnym życiem, nie wierząc, a może nie zadając sobie sprawę w wszechmoc Boga. On może w tak trudnych sytuacjach również doprowadzić do odmiany naszej sytuacji przez swoją ingerencję. Można zauważyć wówczas znaczną różnicę a najważniejsze jest to aby wyciągnąć wnioski. Oczekiwanie na ponad naturalność może doprowadzić do zwiedzenia, a nawet poddanie się pod działanie sił okultystycznych z powodu tego, że nie każde znaki i cuda pochodzą od Boga. Słowo Boże znaczące ma zdanie w tym względzie Cyt„Panie czyż nie czyniliśmy znaków i cudów, w Twoim Imieniu, idźcie precz, wy wszyscy, którzy czyniliście bezprawie.”, Miłość jest największym darem od Boga, ale w imię miłości nie powinniśmy ulegać złu. Miłość nierozsądna to taka , która bardziej ulega człowiekowi zamiast Bogu. Jak możemy mówić , że kochamy Boga jeśli nie umiemy kochać człowieka stworzonego na wzór i podobieństwo Boga? Zaufanie człowiekowi jest błędem , gdyż powoduje oddalenie się od Boga. Po latach mocnej wiary, przyszły lata pustyni i słabości. Gdy człowiek się poddaje, Bóg nic nie zrobić ponieważ bez wiary nie można się podobać Bogu. Zamiast oczekiwać ingerencji Boga czekamy na pomoc ludzką i współczucie. Natychmiast wykorzystuje to diabeł i doprowadza do pozornej naszej akceptacji i pozornego działania przez jego wysłanników, czyli osoby, które mają na celu doprowadzić do naszej duchowej ruiny przez pozór pobożności. W Słowie Bożym jest napisane, że nie jest dobrze, gdy przyjaciel schlebia przyjacielowi. Potępienie zła i miłość daje uwolnienie człowieka.

Nieznajomość prawa nie chroni od odpowiedzialności, a co jeśli nie ma prawa, a nasza miłość do prawdy powoduje ujawnienie tego faktu w celu obrony ludzi niewinnie uwikłanych i niszczonych, przez pozorne prawo. Nieznajomość Słowa Bożego prowadzi do wielu upokorzeń i niepotrzebnych doświadczeń w życiu. Jeśli zaufamy Bogu On wówczas objawia nam co mamy robić. W Słowie Bożym jest napisane, że Bóg pragnie posłuszeństwa nie ofiary. Pieniądze nie są celem naszego życie ale środkiem do życia. Ludzie biedni często nie mają poszanowania wśród innych mimo ich wielkiej roztropności i mądrości życiowej. Taka osoba, która nie zważa na przykazania Boże wikła się w problemy, ale jeśli szczerym sercem wróci do Boga, poprowadzi ją Bóg do siebie.

Poniżej w imię miłości przedstawimy dokumenty świadczące, że świat idzie w kierunku zagłady a nasze zabiegi nic nie dają jeśli nie złożymy ufności w Bogu. Przytoczone dokumenty są dowodem na działanie destrukcyjne Naszego Kochanego Państwa Polskiego i Świata przez ludzi dla których pieniądz jest Bogiem a inni się nie liczą a szczególnie Chrześcijanie, ludzie biedni i uczciwi.

ul. Nad Kamienną 25 działka 29

STARACHOWICE

Ul. Bohaterów Westerplatte1/1

STARACHOWICE

Właściciel nieruchomości Księże Franciszek Gliński pod nazwiskiem Franciszek Maksalon i jego córka Księżna Regina Glińska ukryta pod tożsamością Aniela Regina Maksalon zamężna z hrabią Janem Tarnowskim pod tożsamością początkowo Jan Mazur później Franciszek Jan Mazurek

Umowa pradziadka dla babci

Właściciel zakup w 2001roku

przez Księcia Józefa Ludwika Bochyńskiego z żoną Księżną/Hrabiną Filomena Jadwiga Bochyńska z domu Mazurek czyli córkę hrabiego Jana Tarnowskiego i księżej Glińskiej

Umowa zakupu przez moich rodziców od Urzędu Miasta 2001roku

Zakup ze zniżką 95% na mieszkanie na odrębną własność oraz za 50% gruntu we współwłasności, natomiast garaż sprzedano za 100% wartości wraz z gruntem we współwłasności

Największy udział mieli moi rodzice.

Podstawiono do Umowy Surmy od Urzędu Miasta

(oszustwo przez zażądania bezprawnego zmiany oznaczenia działkę 29 na 95)

ul. NOWOWJESKA 29 Z DORGĄ DOJAZDOWĄ wydzieloną z mamy nieruchomości.

STARACHOWICE

Właściciel Hrabia Jan Tarnowski występujący pod tożsamością Jan Mazur oraz Franciszek Jan Mazurek po czym otrzymała nieruchomość od ojca moja mama księżna/hrabina Filomena Jadwiga Bochyńska

Obecnie trwa akcja Wywiadów podmieniająca dokumenty na akta bezpieki, czyli osoby,które odgrywały rolę moich kochanych rodziców i dziadków i ich niszczyły oraz podmieniane są nasze akta w celu zawłaszczenia Oświadczenia Woli Józefa Ludwika Bochyńskiego mojego ojca, który nam jedynie dał prawo do posługiwania się dziedzictwem rodowych czyli mnie Bożenie Bochyńskiej-Kaźmierczyk i mojemu mężowi Jerzemu Kaźmierczyk, dlatego dochodzi do procederu że podają się za nas osoby z wywiadów.

Akta służyły do windykacji depozytów carskich przez Skarb Państwa przy pomocy podstawionych agentów.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage

Image

Image

ImageImage

Image

Image

ImageImage

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage

Image

ImageImageImage

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage

Image

Image

ImageImage

Image

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s