New World order in May-Means for introducing

Starachowice 30.04.2015

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk PESEL 67011212279
zamieszkanieWspomnienie o Józefie Ludwiku Bochyńskim [Page 2]
ul. Nad Kamienną 25
27-200 Starachowice
Polska

Jego Ekscelencja Papież Franciszek
Misja w Marly
Klasztor Ojców Paulinów
Jasna Góra

iPad sposobem na katastrofę dwóch samolotów.

Dzień dzisiejszy 30 kwietnia jest rocznicą śmierci mojej matki Filomeny Jadwigi Bochyńskiej z domu Mazurek, za którą służby mnie podstawiły, zamieniając następnie mnie na babcię poprzez kolejne podmiany. Celem takiego działania jest uwiarygodnienie DNA carskiej rodziny Romanow podstawionej pod Glińskich czyli pod moją babcię księżną Reginą Glińską występującą pod nazwiskiem Aniela Regina Mazurek z domu Maksalon. Przed dwoma dniami rozmawiałam przez telefon z chrzestnym Józefem Kowalskim, aby odnieść się do słów Pisma Świętego w celu ostrzeżenia, że każdy umrze za swój własny grzech, jeśli się nie odwróci od zła. Jeśli człowiek nie ostrzeże przed karą Bożą, wina zostaje mu poczytana za śmierć drugiego człowieka, który mógł żyć. Jeśli dana osoba ostrzeże wina nie zostaje jej poczytana, a drugi człowiek jeśli nie posłucha, to umrze za własny grzech.

W rozmowie telefonicznej powiedziałam, że ludzie zaczną umierać, co mogło być wykorzystane do prowokacji, gdyż już doszło do próby przejęcia naszych stron internetowych przy pomocy iPada. W artykule internetowym była zawarta informacja, że przez iPada sterowane są samoloty, które nie wystartowały z powodu błędów iPada.

Ja nie mam iPada ani mój mąż, ale dzieci mojej siostry w Irlandii posiadają iPady, a moją siostrę zamieniono na mnie przez akta medyczne, aby dokonać pełnej podmiany mojej rodziny. Pan Prezydent Polski Bronisław Komorowski próbował zatwierdzić fałszywą tożsamość przy pomocy MOPS, aby upozorować, że nie mam męża a mój mąż ma dorobiony konkubinat za mną czyli jego żoną. Jest to ukrycie przez Rząd i Kościół kradzieży przed laty po urodzeniu, moich dwojga skradzionych dzieci na nazwisko Piórecki, co naraża jednocześnie pozostałą trójkę moich dzieci, które ja wychowałam osobiście a które próbowano obecnie zamienić. Rząd nie dał mi wyboru dlatego musiałam wszystko wyjawić w celu zachowania godności chrześcijańskiej, której próbowano mnie i moich rodziców pozbawić.

Pismo Święte wyraźnie mówi, aby bać się bardziej Boga niż człowieka. Proszę Boga o ratunek dla jego narodu i ludzi dobrej woli. Inne osoby muszą uznać wyższość Boga. Pismo Święte zaznacza, że w ostatnich czasach Bóg powstanie na sąd.

Próbowano przejąć nasze strony, aby zawłaszczyć nasze informacje przez osoby podające się za rodzinę, które były włączone w Aferze Żelazo z domów dziecka nie majce DNA carskiej rodziny , a przez in vitro, dorobiono dla nich wnuku mojej rodziny. amanie na stronę „rodzinaromanow.wordpress.com” przez iPada może świadczy, że ktoś próbował nas połączyć z zaplanowa wcześniej próbą przechwycenia kontroli naszych stron z próbą przejęcia kontroli nad dwoma samolotami pasażerskimi w tym jeden ponad dźwiękowy, po czym obciążyć nas za ich działania oraz panią mec. Martę Sztachelską, która zmieniła iPada. Dano mi to do zrozumienia w Kielcach. Następnie miało nastąpić aresztowanie mnie w dniu dzisiejszym w sposób nielegalny i tajny aby upozorować, że zginęłam w wypadku. Zamierzano do tego wykorzystać zdjęcia jakie Policja robiła na trasie wypadku jakiegoś samochodu w czasie gdy wracaliśmy z Torunia ze sprawy męża w SO sygnatura akt IIK 164/11, a policja robiła sobie zdjęcie jakiegoś samochodu po wypadku na ulicy i było to we Włocławku. Następnie dalej w Nowej Wsi gmina Nowe Ostrowy Cukrownia, ustawiono radar a wcześniej dorobiono fałszywe akta i sfabrykowano zdjęcie. We Włocławku dorobiono fałszywych Bocheńskich oraz uruchomiono Galerię Milenium co ma przejście na firmę Milenium, która została odsprzedana przez SOF-ART Sp. z o.o. dla pana Zegadło, po czym była przez niego sprzedana dla Dariusza Kota, który był świadkiem z Ewą Eugster, na moim ślubie z Jerzym Kaźmierczyk.

Wykorzystano fakt śmierci Zbigniewa Kaweckiego, który zmarł we Włocławku i połączono z dokumentami w Radomiu w Archiwum, gdzie widniał mecenas Kawecki w sprawie dziadka z 1931 roku i połączono z Misją w Marly, gdzie znajduje się Ksiądz Kawecki. Odwołanie się do księdza Twardowskiego w nekrologu, łączy z kolegą syna na uczelni w Kielcach panem Twardowskim który tam studiuje i połączono przez zawód architekta z moim synem Jakubem Pióreckim, którego zamieniona na skradzione moje po urodzeniu dziecko, Michała Pióreckiego księdza, oraz połączono z synem pana Kazimierza Bani architektem i wstawiono w taki sposób na Misji w Marly i łącząc na dział spadku przez wykorzystanie zmarłego pana Zbigniewa Kaweckiego wybitnego obywatela Włocławka oraz członka rady Muzeum ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej.

Bezdomna pani Twardowska leżała w zakładzie psychiatrycznym w Łodzi, podczas mojej obserwacji sądowo-psychiatrycznej, przed przeniesieniem mnie piętro wyżej, co określiła pani ordynator jako chwilowy brak miejsc.

Podstawiono Elżbietę Włodarczyk i jej ojca Zbigniewa na Szwajcarię przez Skarżysko Kamienną, której dorobiono opiekę nad moimi skradzionymi dziećmi.

Ponadto zadrwiono z Pisma Świętego ze słów Jezusa Chrystusa, który nazwał Jana Chrzciciela największym spośród narodzonych z kobiet, jednocześnie w Królestwie Bożym najmniejszy jest większy niż Jan. Wykorzystano imię Jan i podstawiono teścia na Misji w Marly zastępując jego syna Jerzego. W tym celu w mojej Biblii upozorowano zaznaczenie czerwonym długopisem tekstu w taki sposób, aby przekreślić niektóre słowa. Matkę Jana Chrzciciela Elżbietę zamieniono symbolicznie Elżbietą Włodarczyk, a ją podstawiono za mnie, zmieniając kolejność moich imion. Miało nastąpić moje aresztowanie przez Policję w Starachowicach po czym zamierzano doprowadzić do zamachu terrorystycznego na dwa samoloty pasażerskie, przy pomocy iPada obciążając męża w sytuacji, gdyby przesłał kod o błędzie na jego stronie internetowej. Widząc nieprawidłowości czyli „próbie przejęcia kontroli przy pomocy iPada” co określił ekspert, nic nie zrobiliśmy, a mąż wycofał się z podpisania pism przesłanych e-mailem do Sądu w Toruniu do sprawy sygnatura akt IIK 164/11. Nie podpisałam również odbioru listu od Prezydenta Polski Komorowskiego w dniu wczorajszym, gdyż skierował go do MOPS zamiast do mnie do domu na właściwe dane, a z pomocy MOPS ja nie korzystam. Nastąpiła próba obciążenia nas za działania Rządu RP.

Na jednym z przesłuchań z własnego doniesienia przekazano mi na Policji i Prokuraturze kilka kartek przepisów i paragrafów, które nie sposób było przyswoić i nakazano mi podpisać, co zrobiłam wierząc w ich uczciwość, a co może być wykorzystane przez Rząd do oszustwa, w celu podmiany mojej osoby na agentów rządowych podających się za moją carską rodzinę.

Jesteśmy obywatelami wolnego kraju co upoważnia nas do pisania prawdy, oraz podania do publicznej wiadomości zagrożeń i metod komunistycznych bezprawnie stosowanych na naszej rodzinie wbrew Konstytucji RP , próbując zmusić nas zaakceptowania oszustw.

Działania te zmierzały do wykorzystania naszych informacji przeciwko Prezydentowi Polski przed wyborami łącząc go z zaplanowanym wypadkiem samolotów, a jednocześnie obciążają za działania służb, w przypadku gdyby nam się coś stało, z powodu brak Jego reakcji w naszej sprawie. Wykorzystano by przyjście pracowników MOPS do podmiany mojej rodziny, przy wykorzystaniu dawnych danych z pierwszego związku na Piórecka, i akt medycznych dorobionych przez mafie dla służb, na to nazwisko, którego już od 2007roku nie noszę, gdyż przeszłam zmieniła je w 2007 roku na swoje panieńskie nazwisko Bochyńska i ponownie wyszłam za mąż przybierając podwójny człon nazwiska Bochyńska-Kaźmierczyk, i dlatego zamiana następuje kolejności odczytu, aby upozorować że mój mąż Jerzy Kaźmierczyk to Bochyński w celu dorobienie danych dla Jerzego Bochyńskiego z Katowic przez system amerykański. Jego dane osobowe zostały użyte do reaktywacji starych fabryk mojego dziadka, i dlatego jego dane są podstawiane po mojego już nieżyjącego tatę Józefa Ludwika Bochyńskiego, którzy został przez Państwo Polskie ograbiony i nic nie otrzymał od Polski. W tym celu Urząd Miasta Starachowice, już sfałszował dane i podmienił moją rodzinę, a MOPS sfałszował dane, że jestem samotna i bezdomna mimo, że na mnie jest nieruchomość i mieszkanie na ul. Bohaterów Westerplatte 1/1 w Starachowicach, Sąd w Toruniu sfałszował dane osobowe mojego obecnego męża, aby upozorować konkubinat z moim obecnym mężem.

Mądrość Syracha 46,1-6

Dzielny w bitwie Jozue, syn Nuna, następca Mojżesza na urzędzie prorockim, stał się stosownie do swego imienia, wielkim przez to, że ocalił jego wybranych, i wywarł pomstę na opornych wrogach, by wprowadzić Izraela w jego dziedzictwo. Jakże się wsławił, gdy podniósł swoje ręce i gdy wyciągnął miecz przeciw miastom! Któż pierwszy przed nim taki się okazał? On bowiem prowadził wojny Pana! Czyż nie za jego sprawą zatrzymało się słońce i jeden dzień stałby się jakby dwa? Wezwał Najwyższego Władcę, gdy wrogowie parli na niego zewsząd, i wysłuchał go Wielki Pan, bo zesłał grad kamienisty o wielkiej sile. Uderzył na wrogi naród i rozgromił przeciwników na pochyłości, aby poznały narody jego oręż, że wojny toczy wobec Pana”

Z Bożym Błogosławieństwem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in BohdanŻakiewicz, gosdpodarka, polityka, Romanov, SO Toruń, Tsar and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s