Wybory 2015 akwarium i dwa węgorze

Starachowice 16.05.2015r.

Jerzy Kaźmierczyk
Miedzna Drewniana 244
26-307 Białaczów
ZamieszkanieWspomnienie o Józefie Ludwiku Bochyńskim [Page 2]
Nad Kamienną 25
27-200 Starachowice

Zakon Maltański

W związku z przeanalizowaniem obecnej sytuacji, przekazuję naszą decyzję, co do obecnych wyborów, w związku z dysponowaniem naszymi środkami przez Zakon Maltański.

Określę to porównaniem. Wybory można przyrównać do rywalizacji dwóch węgorzy w Akwarium. z których jeden jest już dorodnym i najedzonym, który się stara, aby zachować prestiż oraz uzyskany przez lata status społeczny, a drugi młody jest nienajedzony, za którym idą jedynie hasła, ale nie widać treści. Jest niedoświadczony z racji wieku może ulegać wpływom innych.

Żer dopiero spowoduje, że ukaże się jego osobowość.

Kto lepiej będzie rządzić? Czy ten kto chce utrzymać władzę i pozycję? Czy ten, który jest niedoświadczony a hasła są jego zasłoną i treścią?

Niech Bóg wybierze. My nie opowiadamy się, za żadnym z kandydatów.

Akwarium w którym się znajdują, pokarze dopiero jakie dyrektywy obecnie będą obie strony wykonywać. Sąd w Toruniu miał uruchomić fundusze na ich przeszłe ofiary, gdyż jest to dział spadku po ich żyjących ofiarach, czyli rodzinie carskiej. Wykorzystano tam byłego męża Dariusza Pióreckiego, który zmienił po rozwodzie nazwisko na Kornaszewski, a który miał wyrok o znęcanie się, aby wykorzystał dzieci, do zaskarżenia potajemnie mnie i mojego obecnego męża Jerzego Kaźmierczyk, w celu uzyskania funduszy z działu spadku na naszym carskim mieniu podając się za Bochyńskiego, co dano mi do zrozumienia. Pomagała jemu w tym moja siostra Beata z jej mężem.

Bóg zdecyduje kto wygra, a na pewno ta osoba, która doprowadzi do przerwania zła i nie boi się powiedzieć prawdy o carskiej rodzinie w Polsce , zachowując przy tym godność moich rodziców i dziadków, oraz uszanuje mojego obecnego męża Jerzego Kaźmierczyk, którego wybrał Bóg i ma błogosławieństwo moich rodziców wraz ze mną.

Z poważaniem:
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s