Wielokrotne spadek na Apartamencie w Warszawie

Starachowice 19.05.2015

mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk2- drugi etap skanu-15
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
27-200 Starachowice
Polska

Zakon Maltański

Zawłaszczenie ziemi książęcej przez Rothschild

W związku z podmianą mojej rodziny i zawłaszczeniem ziemi zwrócę się jeszcze do ważnej sprawy oddania ziemi dla Zakonu w Wąchocku wykorzystując pana Rakowskiego. Nazwisko to jest symbolem zamiany ryby na raka co nawet zostało uwidocznione w znaku zodiakalnym. Wykorzystano do tego nazwisko dwóch osób ze Szkoły Podstawowej w Starachowicach Elżbietę Rak i Artura Rak, pod których podstawiono Artura Cybulskiego zamienionego na Artura Bochyńskiego jako spadkobiercy po Łucji Kaźmierczyk zamienionej na Lucynę konkubinę Antoniego Włodarczyka zamienionego na Bocheńskiego. Kluczem do podmiany był Zakład Psychiatryczny w Morawicy i innych miejscach. Wykorzystano moje drugie imię Elżbieta i zamieniono na Elżbietę Włodarczyk zamienioną na Bocheńską. Posłużono się symbolami i doszło do zamiany oznaczenia dwóch żywiołów na dwie literki „L” w tym jedna odwrócona. Symbolizuje to znak zodiaku ryby ale jest wykorzystany jako literka „L” nauka jazdy aby zamienić żywioł naturalny na żywioł, który może powstać w wyniku szybkiej jazdy po uzyskaniu prawa jazdy. Fałszywi spadkobiercy są tworzeni przez eliminację ludzi w wypadkach samochodowych. Osoba początkująca używa często symbolu liścia klonowego. W systemie wywiadowczym 0,1,2 ma to odniesienie do trzech osób które podstawiono pod ziemię mojej rodziny. Wykorzystano do tego Rothschild zamieniony na Redfield jako czerwona ziemia, wykorzystując znak lwa naszego herbu. Dokonuje się to przez przesunięcie granic na gruntach rolniczych. Drzewa symbolizują ludzi. Pracownicy Urzędu Miasta ścieli klon zasadzony przez moją babcię na zawłaszczonej i nie zapłaconej ziemi przez Urząd Miasta Starachowice. Ukryte to zostało przez oddanie nieruchomości Nad Kamienną 25 dla obcych ludzi Maksalon, których przerobiono na spadkobierców moich rodziców. Ścięty klon symbolizował zniszczenie naszego rodu. Pracownicy Urzędu Miasta nie mieli pozwolenia na ścięcie klonu i uzyskali zezwolenie po jego ścięciu. Zamierzano ukryć matactwa Prezydentem Polski i jego rodziną. Zamieniono Matyldę Syst ze Starachowic w celu podmiany na Matylde Komorowską na Belgię wpisując podmianę rodziny mojego męża Jerzego Kaźmierczyk oraz podmienione moje i mojej mamy dane na Jadwiga aby przejść na Jadwigę Kruszewską w celu podstawienia cioci mojego męża jako rodzinę chrzestnych rodziców mojego dziadka Brunona Bochyńskiego. Była to osoba samotna i była panną. Celem było dopisanie do niej rodziny Kaczyńskich przez wykorzystanie jej rodzeństwa jako spadkobierców. Podstawiono Krystynę Nosal pod Krystynę Olchanowską z Belgii córkę Czesława i Jadwigi Chaniewskiej z domu Bochyńskiej z Białegostoku dla Matyldy Komorowskiej. W tym miejscu wykorzystano Czesława Daleszaka. Natomiast pana Andrzeja Kruszewskiego wykorzystano dla Andreja Pachowskiego współpracującego z panem Mieczysławem Pawlakiem, który zakupił dla mojego męża Apartament w Warszawie za pieniądze mojego męża Jerzego Kaźmierczyk.

Wykorzystano również podmianę nazwiska przez Ministerstwo Sprawiedliwości i Sąd w Toruniu na Jerzy Kaźmierczak i Bożena Bochyńska-Kaźmierczak tworząc kolejną tożsamość.

Wykorzystano dane Andrzeja Pachowskiego dla Bohdana Żakiewicza współpracującego z Rothschild dla Andrzeja Dudy w celu połączenia dwóch kandydatów na prezydenta zamieniając ich na rodzinę carską.

Zamieniono rodziny aby podstawić mnie pod Jadwigę Kruszewską zamienioną na Jadwigę Kaczyńską wykorzystując ciała moich rodziców dla DNA, które przeniesiono z grobu. Z rozmowy z Ewą Idziak córką Beaty Idziak wynikało, że musiały być rozmowy w jej domu o przeniesieniu ciał moich rodziców. Dokonano przeniesienia ciał na Wawel a to znaczy, że mogli dokonać uszkodzenia ciał moich rodziców w celu upozorowania wypadku lotniczego. Symbolem jest spalenie świątyni. Grobowiec został zapłacony przez działy spadku na carskim mieniu i windykację męża Jerzego Kaźmierczyk dokonując windykacji jego firmy.

W 2006 roku dokonano podmiany moich danych osobowych na moją siostrę, którą zamieniono na Katarzynę Kaźmierczyk podstawiona za mnie a Czesława Daleszaka podstawiono jako spadkobierce mojego męża Jerzego Kaźmierczyk. Podali się oni jako właściciele Apartamentu w Warszawie zakupionego przez Jerzego Kaźmierczyk, gdzie dokonano wielokrotnych działów spadku na carskim mieniu. Zamierzano nas wywieźć do Włoch aby ukryć dorobionego Myszkowskiego Gonzagę oraz firmę ORSA, która współpracowała z Mieczysławem Pawlak oraz z Stanisławem Pikul z Tarnowa który pracował na rzecz Stanisława Stępnia z USA i dr nauk tech. Bohdana Żakiewicza, którego finansował z naszych depozytów.

Imię Lucyna konkubiny Antoniego Włodarczyka zamieniono na Kaźmierczyk i wykorzystano symbolicznie jako „L”-ka aby odmieść się do dwóch liter „L” jeden znak jako rozmiar „L-ka” a druga jako Lucyna zamieniając na Elżbietę. Zamieniono ryby na raka co również wykorzystano w rolnictwie uznając przez UE raka jako rybę. Celem było odwrócenie rzeczywistości.

Antoniego Włodarczyka przerobionego na Bocheńskiego i zrobiono męża mojej teściowej Łucji Kaźmierczyk a z teścia zrobiono jej konkubenta. Przerobiono ich córki na spadkobiorców podstawiając pod pana Rakowskiego aby zawłaszczyć mienie mojego dziadka dla kościoła niszcząc godność moich rodziców i dziadków. Zastosowano manewr, że córkę teściów Wiolettę zamieniono na żonę Konrada Bocheńskiego. Ciąg spadkobierców podstawiony jest przez zastawianie grobów i domów na renowację grobów. Wykorzystano Apartament w Warszawie aby dorobić genealogię wykorzystując śmierć Jadwigi Kruszewskiej, która nie miała ręki przez zamianę jej mieszkania na Apartament w Warszawie mojego męża Jerzego Kaźmierczyk. Miało to być ukryte przez sponsorowaniem partii politycznej przez fałszywych spadkobierców. Tak miała być sponsorowana kampania pana Andrzeja Dudy aby przejść na Andrzeja Pachowskiego, który podał się za zięcia córki mojego męża Jerzego Kaźmierczyk przez zamianę danych na Jerzego Pióreckiego, którego postawiono pod Pałac w Charzewicach koło Stalowej Woli.

Moja siostra Beata podstawiając się za Katarzynę Kaźmierczyk podstawiła swoje dzieci Pawła Idziaka pod Pawła Kaźmierczyk oraz Ewę Idziak pod Ewę Kaźmierczyk w Ostrowcu Świętokrzyskim pozorując razem z Czesławem Daleszakiem spadkobierców Apartamentu w Warszawie zakupionego przez Jerzego Kaźmierczyk. Pod Ewę Kaźmierczyk podstawiono Ewę Eugster udającą żonę Dariusza Kornaszewskiego jako opiekuna Wiktorii Kornaszewskiej mojej wnuczki zamienionej na córkę Ewy Kaźmierczyk w celu windykacji alimentów z depozytów carskich. Ewa Eugster przekazała medalion Zakonu Szpitalników, który miał symbolizować szpital pod pieczą Zakonu Maltańskiego, odpowiedzialnego za wytworzone opinie psychiatryczne oraz zniesławienie cesarskiej rodziny i próby zamachu.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s