PiS Koń Trojański na Waweli – kradzież danych osobowych Polaków przez PiS

Starachowice 06.08.2015

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk716-10 i nasze dziedzictwo-33
zamieszkanie
ul. Nad Kamienną 25
27-200 Starachowice

Jego Ekscelencja Papież Franciszek
Sąd Okręgowy w Toruniu(Okresowy)

W sprawie męża sygnatura akt IIK 164/11
Informacja do Sądu Rejonowego w Toruniu

Dokonano podstawienia Jarosława Kaczyńskiego pod dane osobowe mojego męża Jerzego Kaźmierczyk doprowadzając do fałszowania przez kościół katolicki dokumentów aby wytworzyć konkubinat podstawiając moją siostrę Beatę Marię Idzik, która oddała swoje dane i podstawiono Beatę Szydło. Efektem tych działań było od 5 lat jest pozorowanie konkubinatu Beaty Idzika podającej PESEL Bożeny Bochyńskiej-Kaźmierczyk i Jarosława Kaczyńskiego jako konkubinatu do kradzieży pieniędzy carskich w celu finansowania PiS. Stworzono przysięgę na Konstytucji nie znaną dla narodu, gdyż jest to nieznany ogółowi sposób zapisu konstytucji, która miała wymordować Polaków.

Efektem działań PiS jest sprawa w Toruniu II K 164/11 która miała trwać do wymordowania naszej carskiej rodziny w celu podstawienia Żydów pod dane Polaków w celu kradzieży depozytów carskich. Betę Marię Idziak podstawiono pod Marię Kaczyńską, zamienioną na Jadwigę Kaczyńską, którą podstawiono pod sprawę Sądu Rejonowego w Starachowicach o przyjęcie spadku po Filomenie Jadwidze Bochyńskiej tworząc drugą sygnaturę do sprawy INs 426/10, wytworzona do niej druga sygnaturę to INs 395/10, gdzie dorobiono drugą sprawę, gdzie umieszczono pod moją mamą Filomeną Jadwigą Bochyńską państwa Kaczyńskich. Wykorzystano przez Zygmunta Solorz-Żak sprawę spadkową po tacie IN 67/08 do której Sąd uniemożliwił dostęp powołując się , że jest na Prokuraturze, gdyż prokuratura poszukiwała fałszywych spadkobierców do Torunia.

Beata Idziak z Jarosławem Kaczyńskim pozorowali konkubinat opiekujący się Martą Bochyńską i Martą Kaczyńską i Martą Cybulską aby zostawić jedynie Martę Kaczyńską mordując innych. Dowodem jest wypadek mojej córki w Irlandii Marty Bochyńskiej wykorzystując jej dane na Marta Piórecka.

Sprawa w Toruniu IIK 164/11 jest kradzieżą tożsamości dla PiS przez Sędziego Wojciecha Pruss , Prokuraturę i adwokatów Ewę Piróg Wolską i Martę Sztachelską podstawioną pod Martę Przygodę podstawioną pod Martę Kaczyńską. PiS wykorzystał do finansowania partii PiS moja wnuczkę Wiktorię Kornaszewską. PiS i jego członkowie obowiązany będą do zwrotu zagrabionego mienia i danych osobowych mojej rodziny i Polaków, których zamierzano zamordować aby ukryć podstawienie Żydów. W Toruniu zamierzano przez rozliczenia eksperckie zamienić 300,- tysięcy roszczenia Skarbu Państwa na 300,- tysięcy wypłacone przez Jarosława Kaczyńskiego dla Stefana Hambury podstawiając się pod Rodzinę Firlejowską w Starachowicach udając rodzinę mojego dziadka Brunona Bochyńskiego. Prokuratura w Toruniu posłużyła się fałszywymi opiniami psychiatrycznymi i zeznaniami Mariusza Kołodzińskiego ukrywającego pobrane pieniądze w kwocie 100,- tysięcy złotych ; 20,- tysięcy dolarów i około 30,- tysięcy złotych oraz przelewy dla Wiesławy Główki w kwocie 150,- tysięcy złotych i gotówkę w kwocie około 50,- tysięcy, które służyły do zakupu APE Umwelttechnik AG w Szwajcarii i Celsa Huta Ostrowiec, gdzie udziałowcem jest Skarb Państwa,. Przelewy dla Wiesławy Główki przez PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk ukryła Prokuratura w Kielcach i Toruniu przez fałszywe opinie psychiatryczne, aby ukryć morderstwa członków mojej rodziny za którą podstawiono Żydów i PiS. Z tego powodu obkładamy klątwą Rurykowiczów w linii cesarskiej Romanow z rodu Dawida wszystkie skradzione pieniądze i mienie, które skradli do chwili zwrotu dla nas. PiS tworzy genealogię pod dane osobowe Polaków dla Żydów z Loży Benai Brith. Pochowanie Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu było koniem trojańskim dla Polski przez wykorzystanie Beaty Idziak pozorującej konkubinat z Jarosławem Kaczyńskim aby umożliwić wejście na Wawel.

Z poważaniem:
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s