Bajka na Dzień Niepodległości

Starachowice 11.11.2015

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk 2- drugi etap skanu-15
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk
zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Dzień Niepodległości

Można zaobserwować, że państwo Polskie do tej pory było w rękach aktorów. Dyrektorem teatru był profesor Zbigniew Brzeziński. Areną była Polska na której rozgrywały się różne sceny. Powodem tego było wykorzystanie finansów mojej rodziny po częściowym jej wymordowywaniu i zastąpieniu osobami nie związanymi z rodziną, którzy po odegraniu swojej roli mieli być usunięci jak pionki w grze, aby dać miejsce kolejnym osobom umieszczonym w scenariuszu. Celem było uzyskanie DNA rodziny carskiej przy wykorzystaniu moich dzieci i wnuków do manipulacji. Służby wprowadziły scenariusz bajkowy w zmodyfikowanej formie. W książce o działaniach NKWD jest opisana zabawa z żabami co można zaobserwować w bajce o Szreku. Łatwe życie i pęd ku karierze doprowadziły do braku analizy sytuacji, zdarzeń, porzucenie wartości i wiedzy historycznej co powoduje, że naród bez historii ginie. Celem było ograniczenie dostępu do wiedzy w celu manipulacji jednostką oraz umożliwienie finansowania tych, którzy są posłuszni ideologicznie co często powadzi do znieczulicy. Do mojej nieruchomości można przypisać bajkę Jaś i Małgosia, gdzie podmieniono mojego dziadka jako Jasia na mojego syna Jakuba, a pod Małgosię podstawiono Małgosię Idziak i Małgosię Klusek, które miały zostać zastąpione przez Małgosię Kowalską. Na posesji wokół domu posypano nasionami klonu, aby pasowało do przyszłego lasu, natomiast domek miał zostać jako chatka baby jagi, która ukradła przemysł cukierniczy co spowodowało upozorowanie jej za normalną osobę, natomiast pierniki jakie zrywał Jaś z Małgosią mogły obrazować wysokość profitów jakie zaplanowano dla rodziny, którą po kradzieży zamierzano wypuścić z symbolicznej klatki. Sprawa męża w Toruniu miała symbolizować pierniki toruńskie jako chatka cukiernika pod którą podstawiono Alicję Idziak, która wypieka torty aby podstawić ją za symboliczną Alicję z krainy czarów, a jej syn został podstawiony pod mojego syna.

Działania wielu osób można przyrównać do tuczenia słodyczami przez baby jagę Jasia i Małgosi , których zamierzała skonsumować. Taką rolę odegrała Jadwiga Mirowska później Limanówka z domu Maksalon na 60-tą rocznicę moich dziadków Anieli i Franciszka Mazurków. Po dokonanej kradzieży przez symboliczną czarownicę służby miały zaprzestać prześladowania Jasia i Małgosi, którzy w rzeczywistości oskubywali własną chatkę nie wiedząc kim są co jest obrazem moich wnuków i dzieci z kradzieży.

Kolejną bajką jest Kopciuszek, w której za mnie miała wystąpić moja siostra Beata, którą zamierzano odsunąć i zstąpić chrześnicą papieża Jana Pawła II, która grała razem z siostrą w sztuce Kopciuszek w obecnie rozebranej Szkole Podstawowej nr 2 w Starachowicach. Siostra była wytypowana jako Kopciuszek , ale z powodu tego, że nie śpiewała otrzymała rolę Macochy, a Magda Kozłowska rolę Kopciuszka. Siostra wyglądała ślicznie, ale można zauważyć, że dopisano jej rolę Macochy w życiu pozorując moją siostrę za matkę. Aby pasował scenariusz do życia dorobiono mojej mamie nieślubne dziecko oraz mnie przerobiono na matkę samotnie wychowującą dziecko w celu dopasowania scenariusza do Macochy, a pod dwie córeczki miały być podstawione dwie siostry mojego męża.

Wilka można odnieść do parafii Wilków, która pilnowała tajemnicy do czasu zagarnięcia mienia przez czarownicę, która miała zastąpić prawdziwą osobę. Z tego powodu można zaobserwować trend łączenia bajek w jedną aby dopasować sytuację. Jaś i Małgosia zanieśli kobiałkę z pierogami dla swojego taty. Aby zastąpić sytuację wprowadzono mec. Ewę Piróg Wolską, natomiast nadzienie smaczne to grzyby symbolizują księdza Tadeusza Rydzyk, którego Jaś i Małgosia przygotowali dla swojego ojca.

Stary Wilk mówiący ludzkim głosem zrezygnował z niszczenia dzieci i wymówił posłuszeństwo czarownicy. Do Wilków przyrównuje się służby, które po wykonaniu zadania idą do innych zajęć. Nad Kamienną 25 rozpoczęto akcja sadzenia lasu do bajki Jaś i Małgosia w celu przygotowania przyszłości dla moich dzieci i wnuków. Natomiast ulicę Nowowiejską 29 można odnieść do Kopciuszka , gdzie Macocha zamierzała zarobić na ziemi królewskiej przez dopłaty unijne do ziemi ornej. Przy trzeciej nieruchomości zastosowano historyczne zdarzenie walki o Westerplatte w celu szybkiego wyrzucenia mnie z domu. Przygotowania do tego robiła pani Helena Surma , która chodząc po targu rozpowszechniała nieprawdziwe informacje, że się tu urodził i od zawsze tu była. Po założeniu mojej firmy IMPERATOR ROMANOW wpisano adres całego domu 1, tak jak dla Heleny SURMA co oznacza, według słów tej pani postawienie Kremla na targu w Starachowicach.

Historia ta spowodowała podmianę Tarnowskich na Bochyńskich i przerobienie Zofii Radziwiłł na Zofię z Targowicy. Ludzie zapominają o historii bawiąc się ludzkim życiem nie pamiętają o Targowicy, gdzie zginęli wybitni ludzie. Zabawa spowodowała, próbę mojej eksmisji aby umożliwić dalsze tworzenie scenariuszy bajek oraz dramatu narodu, który w jednej chwili mógł wpaść w przepaść widząc jedynie marchewkę na kiju nad przepaścią.

Scenariusze te piszą ludzie nie wierzący, odwołując się do wartości chrześcijańskich, mając na celu ich zniszczenie. Pokazują tych którzy podają się za wierzących przy jednoczesnym zaprzeczeniu wiary przez uwikłanie ich w kradzież pieniędzy oraz układy.

Ciekawym faktem jest, że mam kwalifikacje zawodowe do pociągania za sznurki. Ukończyłam Państwowe Studium Oświaty i Kultury Dorosłych w Warszawie filia Białystok otrzymując kwalifikacje zawodowe instruktora kulturalno oświatowego o specjalności teatr lalek.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Jerzy Kaźmierczyk Wspomnienie o Józefie Ludwiku Bochyńskim [Page 2]

ZP pl

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s