Brunon Bochyński czyli Carewicz Aleksy Romanow – mózg utrzymany przy życiu

Szanowny Panie.Brunon 1925

W związku z e-mailem do mojej żony, informuję, że są duże rozbieżności w faktach ustalonych i oczywistych, których należy się trzymać i uszanować godność mojego teścia inż. Józefa Bochyńskiego, który jako arystokrata potrafił się uniżyć i uszanować innych.

Dopisano pięcioro rodzeństwa do mojego teścia inż. Józefa Ludwika Bochyńskiego, syna Brunona Bocheńskiego/ Bochyńskiego herbu Rawicz, który wcześniej występował jako Roman Bocheński/ Bochyński. W Seminarium w Sandomierzu ukrywał się jako Marian Bochyński. Z tego powodu Marian Bochyński występujący jako brat, podstawiony jest za swojego ojczyma Brunona Bochyńskiego. Teść inż. Józef Bochyński był jedynym dzieckiem Brunona Bochyńskiego, a Marian Bochyński był synem siostry Brunona Bochyńskiego natomiast czworo pozostałych, to dzieci służących których rodziców zamordowano. Pod nazwiskiem Brunon Bochyński ukryty jest carewicz Aleksy Romanow w linii cesarskiej Romanow. Ponadto sprawy są opisane przez mojego teścia za jego życia, co było znane również innych osobom. Zdarzenia z domu opisuje mój teść w Państwa publikacji. Można zauważyć, że za pochodzenie takie groziła kara śmierci a za nie zgłoszenie maszyn do produkcji wód gazowanych kara więzienia. Syropy do oranżady sprowadzane były z soków naturalnych z Kurytyby z Brazylii. Nie należy mieszać rozlewni piwa, która znajdował się w Kluczkowicach, gdyż po aresztowaniu ojca teścia wynajmował pewien ukraiński żyd od Bolesławy Bochyńskiej z domu Podczaskiej w Starachowicach maszyny do produkcji wód gazowych. Bolesława Bochyńska z domu Podczaska zastępowała prawdziwą matę teściowi, księżną Marię Lubomirską spaloną w Kruszynie w 1932 roku. Zdjęcia babci żony przyniesiono nam do domu, której ojciec miał udziały w Zakładach Starachowicach, które obecnie zostały dopisane dla fałszywego kręgu spadkobierców udających rodzinę.

Ważna sprawą jest to, że zwróciliśmy się do Prezydent Szwajcarii, gdyż według informacji teścia ojciec przeżył i był księdzem w Szwajcarii i doradcą Prezydenta Niemiec. Posiadał wszystkie tytuły, a herbem bocznym był Rawicz, główny to Lew z Judy.

Według wszystkich informacji teść odnosił się jedynie do polskich wartości i pochodzenia, za inne groziła kara śmierci i represje rodziny co dziś już jest widoczne.

Organizacja niepodległościowa w której dziadek żony był Przewodniczącym to ZWZ, przed zawiązaniem się AK z tej formacji. Aresztowany w wieku 44 lat i oficjalnie uznany za zamordowanego na Firleju w Radomiu, aby ukryć jego uratowanie przez podtrawienie Feliksa Bochyńskiego, którego zamordowano i zamierzano przypisać dokumenty Brunona Bochyńskiego. Dziadek uratowany był rektorem Uniwersytetu we Fryburgu pod tożsamością Józef Innocenty Maria Bocheński, a jego ciało po śmierci w 1995 roku zostało wzięte bezprawnie na eksperymenty co dziś jest powodem milczenia Rządu Szwajcarii i Kościoła Katolickiego. Miasto Starachowice do dziś korzysta z funduszy carskich przez windykacje mojej spółki APE Umwelttechnik AG oraz kredyty na Marmoroc-Polska Sp. z o.o., gdzie zastawiono pod kredyt wyspę Governor`s Island w Nowym Jorku. Faktycznie dziadek urodził się w 1905 roku, co stanowi 10 lat przesunięcia, a obecnie próbowano wykorzystać przesuwając śmierć drugiego dziadka mojej żony Franciszka Jana Mazurka czyli hrabiego Jana Tarnowskiego podstawiając go pod Brunona Bochyńskiego aby ukryć kradzież pieniędzy i podstawienie Bruno Mazurkiewicza w Szwajcarii do banku UBS, gdzie SS do dziś pilnuje pieniędzy.

Mózg dziadka żony o. Józefa Innocentego Marii Bocheńskiego jest utrzymywany przy życiu do dnia dzisiejszego w Szwajcarii. Dane na biogramie zostały zmienione co oznacza podmianę publikacji. Na Cmentarzu Firlej jest jedynie symboliczna tablica i nie ma grobu. Brunon Bochyński oficjalnie występował jako syn księcia Franciszka Bocheńskiego i Władysławy z domu Mierzanowskiej. Wymieniona data urodzenia występuje w książeczce wojskowej. Ważne jest podanie nazwiska mężczyzny , gdyż dziedzictwo Judy przechodzi po mieczu.

Z poważaniem
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

716-10 i nasze dziedzictwo-33    Zesk3.jpg3.jpg1-2

1 Lata 50-14      1 Lata 50-5

Jerzy Kaźmierczyk Oświadczenie Woli Józefa Ludwika Bochyńskiego

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s