Odbudowa chrześcijańskiej Rosji

Starachowice 11.12.2015

Szanowni Państwo,

Przesyłamy Pismo z naszą decyzją czyli carskiej rodziny o finansowaniu Rosji oraz zwróceniu się do Rządu Rosji o pomoc w zgromadzeniu mienia na rozwój Rosji i odbudowy chrześcijańskiej potęgi. Polska posługuje się instrumentami niegodnymi człowieka kryjąc się za Miejską Pomocą Społeczną, która uzurpując sobie prawo decydowania za rodzinę, i dokonuje dorabiania opinii psychiatrycznych na wytwarzane fałszywe genealogię, wykorzystując wykazane dzieci aby upozorować samotnych rodziców a nawet w celu upozowania opieki nad rodzicami w systemie bankowym przy jednoczesnym pozbawieniu prawdziwych rodziców mienia, w celu dorobienia opinii psychiatrycznej pod zmienionymi tożsamościami w celu umożliwienia pobierania pieniędzy przez pozorowanych opiekunów.

Wytworzono przez były Rząd ze mnie samotną matkę wychowującą dziecko, aby MOPS miał prawo do interwencji przez takie oszustwo aby kryć kradzież, że pobiera pieniądze, które są wypłacane dla oszustów aby mieć pretekst do osoby w celu zniszczenia naszej godności w sposób tajny. Celem jest kradzież i wyprowadzenie pieniędzy pod przykryciem Kapitału Ludzkiego, który jest niczym innych jak dorabianiem danych dla fałszach spadkobierców podstawionych pod rodzinę Romanow i powiązane Lubomirskich, Radziwiłł, Glińskich itd. Zaplanowano dokonać spalenia nieruchomości Nad Kamienną 25 w Starachowicach w celu pobrania Ubezpieczenia przez pozorowanych spadkobierców , którzy wpisali się przez zasiedzenie jako spadkobiercy rodziny carskiej, co już uczyniono w przeszłości.

Doszło do kradzieży pieniędzy z funduszu emerytalnego i skradziono naszą tożsamość w ZUS, aby wyprowadzić nasze mienie i naszej carskiej rodziny. Z tego powodu przesyłamy pismo z naszą decyzją do Rządu Rosji oraz do wiadomości Unii Europejskiej, i innych Państw.

W przeszłości doszło do manipulacji historią przypisując Rosji działania, które odbyły się w Polsce w Starachowicach na kopalni Henryk na terenie Lipie Henryk Szyb 1, gmina Brody Iłżeckie, gdzie poćwiartowane ciała członków naszej carskiej rodziny w tym dzieci i wrzucono do kopalni. Następnie osoby uczestniczące w zamachu dopisano do naszej rodziny, jak państwo Podczascy w Warszawie, których obecnie wykorzystano do wytworzenia fałszywej historii. Doszło do dopisania do naszej rodziny Kanclerz Niemiec Angelę Merkel pod pozorem zniesienia współwłasności sąsiadów wpisując błędne dane do Ksiąg Wieczystych. Mojego uratowanego dziadka Aleksego Romanowa jako Brunon Bochyński podstawiono pod zamordowanego księcia Krzysztofa Radziwiłł dziadka pierwszej żony męża Jerzego Kaźmierczyk. W Archiwum w Radomiu w dokumencie z więzienia Firlej wpisano miejsce urodzenia Urzędów co wskazuje na Krzysztofa Radziwiłł, literka R była potrzebna, aby podszyć się pod znaki umieszczane na powozach i innych przedmiotach jako Romanow. Następnie podstawiono pana Donalda Tusk pod Pałac Radziwiłów. Ukryto zastawienie ziemi przez Unię Europejską jako dotację na grunty orne, które przekształcały urzędy miasta przez Agencje Rynku Rolnego i Agencje Rozwoju Regionalnego. Finansowanie ukryto to przez bank hipoteczny w Szwajcarii. Prowadzi to do prześladowania naszej carskiej rodziny w Polsce wykorzystując polskie sądy czego przykładem jest wyrok Sądu Okręgowego w Toruniu w sprawie IIK 164/11 oraz Sądu Rejonowego w Warszawie w sprawie IIIKo1994/14, których celem jest powtórzenie tragedii z 1924 roku i 1932 roku w celu zdobycia pieniędzy. Stało się to powodem, że podjęliśmy decyzję, aby depozyty carskie w USA z Banku Rezerw Federalnych zostały ponownie przeniesione do Rosji oraz inne mienie na świecie z wyłączeniem Szwajcarii, gdzie mamy prawo pobytu.

Z poważaniem:
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

 

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s