Eksperci w Toruniu i MAI w USA

Starachowice 13.01.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk
zamieszkali:
ul. Nad Kamienną 25
zameldowanie
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej
Pan Andrzej Duda

Eksperci w Toruniu w celu połączenia z prawem USA

IPN pokazał dorobione dokumenty dla bezpieki pisane ręcznie przez Jerzego Bochyńskiego ukrywając pisma mojego ojca Józefa Ludwika Bochyńskiego. Sąd w Starachowicach udostępnił pisaną ręcznie teczkę Jerzego Bochyńskiego ukrywając akta mojego ojca, który został podmieniony jak niegdyś Wrońskich podstawiono pod Brunona Bochyńskiego i Ernesta Bochyńskiego, a za moją mamę Filomenę Bochyńską podstawiono obecnie Maksalonów. Następnie podstawiono za mojego tatę Józefa Bochyńskiego panią Helenę Surma. Powodem jest ukrycie mojej arystokratycznej rodziny i podstawienie służb, które chciały stanąć na naszym miejscu. Dokument wydany przez IPN był fałszywy czyli spreparowany, aby dorobić genealogię dla Bronisława Komorowskiego co zrobił Jerzy Bochyński i Barbara Bochyńska z domu Małachowska, którzy zaplanowali wykorzystać moje dane Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk dla mojej siostry Beaty Idziak, która u nich mieszkała jako panna Beata Bochyńska pozorując siostrę Katarzyny Bochyńskiej czyli Magdaleny Bochyńskiej podstawiając obecnie pod Katarzynę Kaźmierczyk na Ostrowiec Świętokrzyski, która jest wnuczką księcia Krzysztofa Radziwiłł zamordowanego przez Niemców, a którą podmieniono na Tarnowską. Dokument złożony do IPN przez Jerzego Bochyńskiego był inny, a został podmieniony w celu wyeliminowania mnie jako dziecka moich rodziców i podstawienia Jerzego Bochyńskiego za mojego ojca Józefa Ludwika Bochyńskiego. Celem ukrycia pisma Jerzego Bochyńskiego jest wyłudzenie od mojego ojca ksiąg rachunkowych mojego dziadka Brunona Bochyńskiego, gdyż Jerzy Bochyński reaktywował Fabrykę Wód Gazowych udając syna, gdyż był wymieniany w komunie jako syn mojego dziadka Brunona Bochyńskiego. Z tego powodu zostałam oszukana przez Prokuraturę w Krakowie i Starachowicach oraz IPN Kielce , którzy prowadzili tajnie sprawy dla IPN o czym świadczy sygnatura Ko jako Komisji Ścigania Zbrodni Hitlerowskich. Numer Ko został wykreowany dla Jerzego Bochyńskiego , który miał zastąpić mojego tatę Józefa Bochyńskiego. W tym celu prowadzone były moje sprawy w całej Polsce jako Ko w celu podstawienia fałszach spadkobierców. Dorobiono dla mnie i męża fałszywe opinie psychiatryczne określając Ko jako korespondencja ogólna. Powodem tego jest dorobienie akt psychiatrycznych dla mojego męża tworząc oszustwo aby upozorować, że mój ojciec nie był arystokratą wstawiając jednocześnie przez Sąd przez zasiedzenie fałszywych spadkobierców na nieruchomości moich rodziców do kradzieży carskich depozytów stosując podwójne prawo.

Doszło do podmiany mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk na dwie osoby jako Jerzego Kaźmierczak i Dariusza Kaźmierczak, aby podmienić męża na Dariusza Dąbrowskiego przeciwko któremu moi rodzice wnieśli oskarżenie w sprawie VIK27/02 z dnia 05.2002 rok , gdzie w wezwaniu do mojej mamy wpisano Dariusza Bochyńskiego co oznacza, że obrażono moich rodziców ,że moja mama zaskarżyła mojego męża Jerzego Kaźmierczyk w sprawie SO Kielce IIIK 207/07 co jest oszustwem sądu użytym w uzasadnieniu sądu do zatrzymania w areszcie. Do mojego taty przysłano, że oskarżonym jest Dariusz Dąbrowski. Ma to odzwierciedlenie w sprawie SO Toruń IIK 164/11, gdzie sędzia W. Pruss wyczytał Jerzy Kaźmierczak i Dariusz Kaźmierczak powielając dane męża Jerzego Kaźmierczyk na dwie osoby co świadczy o podmianie akt w 2006 roku w Kielcach. Pan Dariusz Piórecki były mąż został zaskarżony w sprawie IIK 665/02 w dniu 27.09.2002 rok co wykorzystano do ukrycia pieniędzy wyprowadzanych przez fałszywe windykacje na Lipie Henryk Szyb 1 w spółce „SOF-ART” Sp. z o.o. do budowy Willi Rosochacz.

Wytworzono fałszywe linie genealogiczne przez Ernesta Bochyńskiego zamieniając na Marina Stefana Bochyńskiego , któremu podstawiono jedną z tożsamości mojego dziadka jako Marian Brunon Bochyński. Spowodowało to zatarcie śladów po dziadku przez Kościół katolicki, który miał jedynie dokumenty na Brunon Bochyński, których kopię przekazałam dla Kazimierza Bani, który pobrał pieniądze poprzez zastosowanie w kancelarii notarialnej w Zug dawnego zapisu księgowego poprzez linię do przeniesienia pod którymi się podpisał.

W przesyłce rejestrowanej z Prokuratury Rejonowej w Starachowice z dnia 24.09.2015 roku wymieniono mnie z mężem skreślając męża i Nad Kamienną pozostawiając Bohaterów Westerplatte 1/1, aby wytworzyć dwie rodziny i dopisano, że podałam zabór karty bankomatowej co oznacza podstawienie osoby przez PLUS Bank, aby mnie aresztować w moim mieszkaniu który sąd wykazał mi jako adres do eksmisji a w którym mnie aresztowano jako włamanie do cudzego domu. Nie zgłaszałam karty bankomatowej co oznacza podstawieni mojej siostry Beaty Idziak pod moje dane jako mojego spadkobiercy a pod drugi adres podstawiono Edytę Maksalon. Sygnatura akt Ko 294/15 numer:E05.11.15/53 jest odniesieniem do Komisji Zbrodni Hitlerowskich. Koperta numer 1 ma kolor biały natomiast pozostałe 2,3,4,5 kolor szary w tym 1,2,3 na ulice Bohaterów Westerplatte 1/1 natomiast 4,5 na ulice Nad Kamienną 25 podwójnie oznaczając kopertę 4 co połączono ze sprawami Ko 73/89 z dnia 4.12.1989 roku prowadzonymi przez Jerzego Bochyńskiego, który podmienił dane mojej rodziny do Głównej Komisji Badania Zbrodni Hitlerowskich w Polsce IPN Okręgowa Komisja w Kielcach co zostało połączone z Marmoroc-Polska Sp. z o.o. przez podstawienie pod sprawę INs 67/06 czyli z błędem sprawa spadkowa po moim ojcu INs 67/08 wydając informację, że w tej pierwszej wydano odpis na Bożenę Bochyńską-Kaźmierczak co Prezes Sądu połączył z INs 716/10 oraz ICo 1196/12 jako prawomocnie zakończone. Adm.052-17/12 podpisał Henryk Wójtowicz. Pisma administracyjne służą podmianie sygnatur i połączeniu z fałszywym kręgiem spadkobierców.

Doprowadziło to do przeniesienia długu osób winnych dla mojego dziadka Brunona Bochyńskiego jako spadkobierców na kapitale dłużnym zamieniając strony dłużnika na wierzyciela. Dowodem jest sprawa pana Waldemara Maksalon , który zamiast zapłacić za nieruchomość zrobił się windykatorem i ukradł nieruchomość, którą odziedziczyłam z moją siostrą po mojej matce, która odziedziczyła po swojej matce Anieli Reginie Mazurek.

Podczas wyjazdu do Szczerkowa wykazano, że dokumenty urodzenia mojego dziadka są w Archiwum w Lublinie, gdzie okazało się, że występuje jako Marian Brunon Bochyński czyli odwrotnie. Jest to system w jaki obecnie zostało przekształcone moje nazwisko co jest widoczne z powodu dwuczłonowego nazwiska. Dokument był mi potrzebny do Ambasady Niemieckiej, gdzie planowałam uzyskać dodatkowe obywatelstwo niemieckie, gdyż wiedziałam o prawdziwym moim pochodzeniu z carskiej rodziny Romanow. Spowodowało to kradzież dokumentów moich dzieci z pierwszego małżeństwa na nazwisko Piórecka oraz aktów notarialnych po moim ojcu, gdyż podała się obca osoba za mnie zawierając umowę na moje dane osobowe na telewizję z nc+ co można połączyć z PLUS BANK, który wpisał się na hipotekę na ulicy Bohaterów Westerplatte 1 w celu ukrycia podmiany rodziny. Połączono to z Elblągiem z ulicą Browarną 36 telewizją kablową Vectra jako umowa na Starachowice i podstawiono za moją mamę zamieniając na Jadwigę z ulicy Browarną w Końskich z Rady Nadzorczej PFRON panią Jadwigę Wcisło. Osoba ta podała się również do Urzędu Skarbowego, jako praca w Green Baum w Warszawie pod moimi danymi osobowymi podczas , gdy ja pracowałam w ECO BON TON w Kielcach w firmie z Poznania. Firma ta w umowie pośredniczyła z różnymi firmami, a główną firmą była firma ECO VITAL z Kielc. Z ulicy Leonarda firma przeniosła się do Galerii Czarnowskiej. W miejscu Banku Raiffeisen wykazany jest Kapitał Ludzki, gdyż wykorzystano nasze dane w celu wprowadzenia Rzeszy ludzi. Za ich działania obciążano mnie i męża, Nie przesłano mi wymówienia z pracy co powoduje umożliwienie wykorzystania z moich danych do firm , które promowałam w pracy w ECO BON TON jako ECO VITAL oraz osoby prywatne z Hiszpanii, Włoch , Meksyku i innych krajów. Działania takie zostały połączone z pokazem w Restauracji Rycerska w Iłży, gdzie podmieniono pokaz pościeli na pokaz naczyń nowej generacji jako zdrowy styl życia W. Putin łącząc z tytanem jako stalą kosmiczną, aby przejść na militaria oraz Metron SA, który dostarczał maszyny dla wojska co spowodowało zaskarżenie męża i zastraszenie teściów. Pan Bohdan Żakiewicz podał się za spadkobiercę z USA wykorzystując nasze pismo do Sądu o zwrot wyspy Governer`s Island co zostało potraktowane jako aklamacja i ukryte na giełdzie poprzez instrumenty ekonomiczne, bankowe i ubezpieczeniowe. W tym celu zamierzano usunąć wszelkie fałszywe sprawy z Sądu, aby ukryć zaangażowanie się państwa w celu wprowadzenia w moje miejsce służb wojskowych przez fałszywe umowy przez PLUS BANK oraz spółkę Green Baum.

Po dokonaniu podmiany mojej rodziny zamierzano ukryć wszelkie sprawy w sądach prowadzone na fałszywe dane, aby upozorować, że nic się nie stało wprowadzając fałszywych arystokratów z B’nai B’rith masońskiej organizacji, którą zalegalizował pan Lech Kaczyński były prezydent Polski upozorowany na króla polski, który miał wrócić na Wawel. W tym celu został pochowany na Wawelu jako drugie jego wcielenie co oznacza, że mógł przeżyć wypadek co określano w mediach. Wyjaśniałoby to dodatkowe uszkodzenia ciała w celu uniemożliwienia identyfikacji podstawiając inne osoby. Powodem jest podmiana akt medycznych mojego taty Józefa Bochyńskiego do bezprawnego pobrania organów w celu dorobienia DNA dla państwa Kaczyńskich. Serce mojego ojca jest podstawione pod papieża Jana Pawła II. W tym celu moja córka Marta Piórecka jako dziecko została podmieniona w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu w Kielcach na oddziale endokrynologii na Magdalena skreślając imię długopisem i wpisując odręcznie Marta, aby w systemie zaistniała Magdalena podstawiona za chrześnicę papieża Magdę Kozłowską, którą zamierzano obwołać jako córkę papieża co jest oszustwem w celu ukrycia podstawienia pana Kozłowskiego jako właściciela zamku w Janowcu należącego do mojej rodziny książąt Lubomirskich. Wykorzystano do tego fakt reprezentowania rodziców mojej babci Anieli Reginy Mazurek przez pana Kozłowskiego i podstawiono obecnie Waldemara Maksalon ze Starachowic do podmiany mojej rodziny. W tym celu sąd wydał klucze do nieruchomości Nad Kamienną 25 dla Waldemara Maksalon, aby wykorzystać dokumenty moich dzieci do podmiany na Piórecka w tym karta informacyjna mojej córki jako Marta Piórecka z dnia 12.07.2002 rok numer Ks. Gł.:7074-2002, gdzie w systemie widnieje jako Magdalena. W lombardzie w Starachowicach podmieniono moje dane na Bożenia Beata Bochyńska-Kaźmierczyk po czym skreślono Beatę wpisując odręcznie Elżbieta jako drugie imię lecz nie poprawiając na Bożenę w celu podmiany osób mnie na siostrę łącząc w jedno.

Dla Mariana Bochyńskiego zastosowano dwie błędne tożsamości wykreowane do podmiany naszej rodziny na Bronisława Komorowskiego , któremu przesłałam odpis skrócony urodzenia wykreowany na fałszywe dane przez Jerzego Bochyńskiego, który list przedłożyłam w Sądzie w Kielcach do odwołania do Krakowa SO Kielce IX K 280/12, która to sprawa znikła w sądzie i została przekierowana do Sądu Rejonowego jako IX K 131/11 w celu wprowadzenia fałszywych spadkobierców do firmy SOF-ART Sp. z o.o. podmienionej na Marmoroc-Polska Sp. z o.o. aby zamienić mnie na córkę teściów. Jest to system zastosowany do ukrycia dziadka, a obecnie wykorzystany został do wyeliminowania prawdziwej rodziny. Dowodem tego jest podmiana aktu zgonu mojej babci na dwie tożsamości nr 311/1975 z dnia 6.09.1975 roku, gdzie moja babcia występuje jako żona w fałszywej tożsamości Bochyńskiego Brunona , a jej matkę przerobiono na Marcjannę w drugiej tożsamości jako żona Pochyńskiego Brunona , gdzie matka jej występuje jako Marcjanna. Prawdziwe dane zostały usunięte, a w Warszawie podstawiono babcię jako Stanisławę Bochyńską represjonowana politycznie, aby ukryć istnienie mojej rodziny. W tym celu wykorzystuje się manipulację imionami i nazwiskami do powielenia jednej tożsamości i podstawienia tak wykreowanych danych osobowych dla służ wojskowych , które w tym celu wykazują wiele związków podszywając się pod naszą rodzinę. W tym celu wykorzystano dane osobowe moich dzieci do innych rodzin.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że Jerzy Bochyński reaktywował Wytwórnię Wód Gazowych i oszukał mojego ojca i matkę zawłaszczając dokumenty dziadka i okłamując mnie po śmierci rodziców że ich nie posiada. Ukradziono również saturator z danymi Brunon Bochyński. Moja siostra Beata Idziak ukrywała działania służb i Jerzego Bochyńskiego za życia moich rodziców. Doprowadziło to, że z tych pieniędzy korzystało wiele osób poza moim rodzicami i mną. W tym celu nie dopuszczono do wypłaty dla robotników mojej firmy pieniędzy, aby wytworzyć dług i zamienić ich na spadkobierców na kapitale dłużnym i ukryć pobieranie pieniędzy z depozytów carskich. Widoczne jest to z fałszerstwie w Archiwum w Radomiu, które jest sprzeczne z księgą rachunkową z 1939 roku mojego dziadka tworząc fałszerstwo zamknięcia firmy w 1935 w celu ukrycia reaktywacji firmy przez Niemcy na fabryce FSC STAR S.A. obecnie BUS MAN Sp. z o.o, gdzie główna siedziba jest w Poznaniu i dokonuje się przeniesienia wszystkich spraw Bochyńskich na Poznań.

Wykorzystano system Emwey do Kapitału Ludzkiego, pozorując że są jedną rodziną. To samo wytworzono w Forever Living Product podmieniając moje dane na przez błąd „ż” w celu wytworzenia działu spadku i przejścia na spadkobierców. Podstawiono Antoniego Ciszewskiego jako Antoniego Bochyńskiego, który pozorował spadkobiercę po mnie i mężu Jerzym Kaźmierczyk na spółce Marmoroc-Polska Sp. z o.o. Dlatego w FLP nie uzupełniono, że jestem żoną mojego męża Jerzego Kaźmierczyk mimo zgłoszenia podstawiając mnie do spółki Marmoroc-Polska Sp. z o.o. w sposób odwrotny i wstawiając pełnomocnictwo dla Bohdana Żakiewicz do sprawy INs 956/09 z powództwa Waldemara Maksalon o zniesienie współwłasności zamienionego na spadek po moim dziadku Franciszku Janie Mazurku 10 lat po jego śmierci co jest oszustwem sądu.

Świadectwo mojego dziadka miało być użyte dla służb, które nie miały dostępu do niego za życia mojego ojca. W tym celu Waldemar Maksalon podał się za spadkobiercę na Jasnej Gorze, gdyż dziadek pod danymi Marian Brunon Bochyński występował w Kościele w seminarium. Z tego powodu w Archiwum w Sandomierzu wytworzono strawę sporną Tarnowskich z Małachowskimi w celu przejścia na depozyty mojego dziadka. W taki sposób podmieniona została cała rodzina.

Wykorzystano świadectwo numer 106 mojego dziadka pozorując, że jest inną osobą i wykorzystując świadectwo numer 33 na Bochyński Marian Brunon z 1913 roku co oznacza odwrotny zapis tak jak obecnie moje i męża dane zostały podmienione.

Doszło do zaskarżenia nas prawdziwej rodziny książąt Radziwiłł, która posługuje się innymi nazwiskami podstawiając pana Konstantego Radziwiłł obecnego Ministra Zdrowia, który nie jest z prawdziwej rodziny Radziwiłł, ale wykreowany przez sprzedaż naszej ziemi w Szwajcarii przez Lecha Wałęsę podstawionego pod Lecha Kaczyńskiego i Lecha Pilarskiego w celu ukrycia 40 milionów złotych strat przez wojskową firmę Metron S.A, którą reaktywowano i ukradziono pieniądze przez wykorzystanie weksla Bohdana Żakiewicz na 3,5- miliona w Banku jako spadkobiercy po Jerzym Kaźmierczyk wykorzystując drugi weksel męża Jerzego Kaźmierczyk dla Banku Technologii, który zamiast wystawić akredytywę windykował męża na kwotę 51,- milionów EUR co jest zawarte w prasie i potwierdzone zostało przez Bank Technologii Sp. z o.o. z Kielc, który wystawił roszczenie płatności weksla na kwotę 51,- milionów Eur ( pięćdziesiąt jeden milionów eur).

Aby ukryć istnienie mojej rodziny wykreowane przesyłki rejestrowane i akta kryminalne na Bocheński w celu zniszczenia godności mojej rodziny i podstawiono na Tomaszów Mazowiecki tworząc opinie psychiatryczne przy jednoczesnym podważeniu arystokratycznego pochodzenia mojego taty na co nie zareagował pan Sędzia Wojciech Pruss, który miał możliwość sprawdzić moje DNA oraz prawdziwość oświadczenia woli mojego taty. Powodem tego jest reaktywacja Metron S.A. z carskich depozytów co próbowano ukryć przez Sąd przez podstawienia Bohdana Żakiewicza. Nie jest możliwe , żeby ktokolwiek miał czelność doprowadzić do badań psychiatrycznych męża i moich bo podważa godność moich rodziców. Zostało to zrobione co oznacza pozbawienie Polski finansowania. Powodem tego jest konieczność obrony mojej rodziny, gdyż kto nie dba o własny dom wyrzekł się wiary i gorszy jest od niewierzącego co służby próbowały doprowadzić przez kradzież mienia w celu zniszczenia godności naszych rodzin. Prasa wykazuje , że weksel Bohdan Żakiewicz jest w Banku co oznacza, że określenie że zastawił swój pałac jest w rzeczywistości zastawieniem apartamentu mojego męża Jerzego Kaźmierczyk w Warszawie do którego maż nie ma dostępu ale Bronisław Komorowski, któremu podstawiono fałszywą tożsamości podstawiając matkę na nazwisko Marianna Bochyńska podstawiona przy pomocy Jerzego Bochyńskiego. W tym celu Bronisław Komorowski określił w mediach, że babcia była wujkiem. Powodem tego jest zamiana Mariana Bochyńskiego na Marię Bochyńską, którą podstawiono jako Marię Tarnowską i Marie Bochyńską wykorzystując dane mojej córki Marty Bochyńskiej, którą podstawiono jako Marię Bochyńską na Bohaterów Westerplatte 11, gdzie upozorowano,że spółdzielnia Wspólny Dom wynajmuje pomieszczenia, aby pozorować zwrot mienia na tatę podstawiając Jerzego Bochyńskiego, który oszukał moich rodziców z pozostałymi.

W tym celu upozorowano, że włamałam się do cudzego dom i nadużywam alkoholu oraz używek i nadano artykuł o molestowaniu mężczyzn, aby odnieść się do odznaczenia przez Czeską Policję pana Konstantego Radziwiłł Ministra Zdrowia podstawionego pod wykreowaną Olgę Romanow podstawioną pod Marię Bochyńską, aby przejść na Marię Romanow przez wykorzystanie córki Marty Bochyńskiej oraz córki teściów drugiej Marty na Miedzną Drewnianą 244. Celem było przejście na zimie orne i Agencje Rynku Rolnego. Oznacza to, że Franciszek Maksalon z Woźnik jest podstawiony podstawiony pod mojego męża Jerzego Kaźmierczyk, z tego powodu kreowane są długi na Marmoroc-Polska Sp. z o.o. i „SOF-ART” Sp. z o.o. gdzie mnie podmieniono na córkę teściów jako fikcyjną osobę wykorzystując moje dane na Bożena Piórecka, gdzie podmieniono moich rodziców z Bochyńskich na Mazurek. Wykorzystano Armię Zbawienia jako organizację militarną przez Bożenę Olszewską, która wykorzystała próbę wynajmu mojego mieszkania do upozorowania, że jest właścicielem do fikcyjne sprzedaży. W tym celu dorabiane są rachunku na wodę pozorując awarię na Lipie Henryk Szyb 1 w celu przejścia na budynek dawnej łaźni, który wynajmuje Armia Zbawienia od firmy z Warszawy co wskazuje na powielenie osoby z Green Baum pod moje dane osobowe. Annę Olszewską podstawiono za Annę Piórecką do kradzieży pieniędzy. Jej syna Dawida Olszewskiego podmieniono na mojego syna Jakuba Pióreckiego, a Daniela Olszewskiego zamieniono przez Danielę Słodkiewicz w celu ukrycia kradzieży pieniędzy na finansowanie NFZ, gdzie Konstantego Radziwiłł zamieniono na Konstantego Romanow co było widoczne w programie telewizyjnym, w którym Płac Namiestnikowski nazwali własnością Radziwiłł. Wymienione artykuły w których prezentowany jest pan Radziwiłł wskazują na podstawienie pod Rezonatory jako kampania w celu zamiany Romanow na Radziwiłł i przejęcia przez prywatne podmioty NFZ podstawiając Jolantę Kręcką pod Przychodnię Lekarską przy „SOF-ART” Sp. z o.o. na ulicy Grzybowej 1. Rzad zamierzał doprowadzić do likwidacji naszej rodziny. Następnym dowodem na to jest wysłanie MOPS do sprawy IC 178/15, aby uwierzytelnić i ukryć oszustwa oraz bezprawne zrobienie działu spadku na nieruchomość mamy zamienionej na tatę przez obce osoby. W tym celu pani Lidia Daleszak, której oficjalnie sprzedałam działkę za 80.000. – zł (osiemdziesiąt tysięcy) zapłaciła mi 30.000,- złotych i bezprawnie zrobiła sprawę o założenie Księgi Wieczystej wzywając mnie i siostrę powielając sprawę na dwie osoby; Postanowienie z dnia 12.12.2011 roku Dz.Kw 4005/11 SR Starachowice wydz.V oraz Dz.Kw.4006/11 z dnia 20.12.2011 powielając dane na dwa. Wykazano bezprawne posłużenie się moją sprawą dla Lidii Daleszak w tym wykazano oszustwo, które zrobił Waldemar Maksalon, gdyż powołano się 12 spadkobierców co jest oszustwem i dowodem wprowadzenia 1/12 części pana Waldemara Maksalon., który doprowadził do upozorowania wyrzucenia mnie przez spadkobierców Władysława Maksalon, który został podstawiony pod Władysława Maksalon chrzestnego ojca mojej mamy Filomeny Bochyńskiej, który pisał listy z Obozu Koncentracyjnego z Gross Rosen, a co oznacza podstawienie pod akta wykreowane w Radomiu podczas wojny dla Wrońskich przez SS, które prowadziło sprawę bez obecności dziadka Brunona Bochyńskiego, którego Niemcy wypuścili. Dziadek został ukryty przez podstawienie jego danych pod zamordowanego księcia Krzysztofa Radziwiłł z Urzędowa. Dlatego pan Jerzy Bochyński wykazuje Urzędów jako miejsce urodzenia jego ojca co ujawnił IPN. Sędzia Andrzej Jankowski dawny szef IPN określił , że okazane mi akta były aktami bezpieki czyli osób, które nas prześladowały co dotyczy również Jerzego Bochyńskiego pod którego podstawiono młodsze pokolenie zamieniając na Jerzy Małachowski. Z tego powodu nie okazano mi teczki na nazwisko Bożena Bochyńska, ale na nazwisko Bożena Piórecka, gdyż teczkę na nazwisko Bożena Bochyńska wydano dla naszego pełnomocnika Kazimierza Bani na Szwajcarię, który upozorował naszą śmierć w systemie bankowym, aby zawłaszczyć pieniądze, które zamienił na pożyczkę dla robotników zamieniając na spadkobierców co widoczne było w Metron SA w celu ukrycia 40,- milionów strat firmy.

Pan Konstanty Radziwiłł działa w Zakonie Szpitalników oraz organizacji zwalczania narkomanii. W tym celu byłam aresztowana, aby dorobić akta do podmiany dla pana „Radziwiłł” i zniszczyć godność mojego syna Adama Pióreckiego obecnie Kornaszewski, któremu pani Ewa Lewkowicz dorobiła akta narkomana mimo zatrucia i nie wykazania narkotyków w organiźmie. Doktor z Kielc określił moje działanie o wypisaniu na wlane żądanie syna jako uratowanie synowi życia. Pani Ewa Lewkowicz była znajomą pani Ewy Machowskiej z domu Niewczas obecnie Kornaszewskiej, drugiej żona byłego męża Dariusz Pióreckiego obecnie Kornaszewski. Pani Ewa Lewkowicz podstawiona jest jako jedna osoba z Ewą Kornaszewską i Ewą Cichocką, aby przejść na medycynę z naszymi depozytami wykorzystując kradzież precjozów carskich przez Skarb Państwa przy zgodzie mojej siostry Beaty Idziak do czego nie miała prawa. Wykorzystała moją ufność i przekazanie jej moich kontaktów , gdy jechałam do Szwajcarii. Upozorowano, że zaginęłam o czym świadczy pismo MSW. Wykorzystano zgodę Chin na gwarancje bankowe dla firm męża Jerzego Kaźmierczyk w Szwajcarii do podstawienia AKRON w celu przejęcia kontroli na Azoty Tarnów podstawiając Bohdana Żakiewicz jako fałszywego spadkobiercę po mojej mamie Filomenie Bochyńskiej wstawiając nasze pełnomocnictwo do sprawy Waldemara Maksalon o zniesienie wspólnotowości w celu przejścia przez sprawy administracyjne sądu numer 56 na Helenę Surmę i podstawieniu windykacji rachunków na wodę do finansowania zakupów diamentów w Afryce. Spowodowało to wytwarzanie fałszywych rachunków co ukryto przez podstawienie PLUS BANKU na nieruchomości ul. Bohaterów Westerplatte 1, jako całej nieruchomości w celu wyprania pieniędzy z diamentów na telekomunikacji i wodociągach miejskich co się łączy z Urzędem Miasta Starachowice udziałowca wodociągów i SSE Starachowice. Wytworzono Parki Technologii w celu podstawienia Konstantego „Radziwiłł” „ jako ECO PARK co połączono z ministerstwem zdrowia. Polska została przejęta przez Żydów pozorujących kontynuację polityki niemieckiej prześladując Polaków. Przykładem nienawiści do Polski jest wywiad w Kanadzie w Toronto Głos Polski numer 9 February 23.1996 rok z panem Bronisławem Geremek podstawionym po Bronisławę Bochyńską wytworzoną przez Jerzego Bochyńskiego. W artykule pan Bronisław Geremek zapytany cytuję „HK: -Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków? B’G.:- Niezbyt lubię ? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę. HK-ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak! B. Geremk: – To prawda. Stefan Geremek ukrywał nas oboje w Zawichoście, a później nawet kiedy było już pewne , że mój ojciec Borys Lewarow, nauczyciel ze szkółki rabinackiej, zginął w Getcie Warszawskim , nawet ożenił się z moją matką.” Dokonano połączenia Stefana Geremek z Stefanem Mazurek, aby przejść na Radziwiłł. W tym celu mój syn został zaproszony na wesele koło Zawichostu pani Agaty Bocian do hotelu z pałacu, aby jego dane służyły dla pana Geremka i Bronisława Komorowskiego podstawionych pod fikcyjną Bronisławę Bochyńska i Mariannę Bochyńską wykreowaną z Marianny Podczaskiej z domu Dybalskiej zamienionej na Marcjannę do Aktu Zgonu Bolesławy Bochyńskiej w Starachowicach. W Przemyślu podstawiono fałszywych Radziwiłł podstawiać genealoga pana Brzeziny-Winiarskiego, który sam użył herb Trąby. Aby to ukryć oskarżono komornika katowickiego Henryka G. Upozorowano jego działania na gigantyczne wyłudzenia, aby ukryć wyprowadzenie mienia Radziwiłł dla rządu i podstawienie pod carski majątek jak Pałac Namiestnikowski. Zamieszanie w sprawę urzędnika banku ING Bank Ślaski jest ukryciem prowadzeni przez fałszywych spadkobiorców kont moich rodziców w Banku Śląskim, gdzie dorobiono dział spadku na firmach mojego męża Jerzego Kaźmierczyk, za którego podstawiono Dariusza Pióreckiego aby ukryć przestępstwo. Prowadzenie sprawy przez Prokuraturę Okręgową w Krakowie i połączenie z Ko dla mnie wyjaśnia dlaczego dorobiono akta psychiatryczne. Wykazanie Henryka G. , oraz jego kradzieży z własnego konta prawie 9,- milionów złotych jest zastosowaniem mechanizmu komornika w Starachowicach prowadzącego działania na kontach moich rodziców przy zamkniętych sprawach nadal prowadzonych dla rządu. Powiązanie Komornika ze Słupcy, kopry pracował z gangiem złodziei TIR jest pozorowaniem Marianny Podczaskiej z domu Dybalskiej w Słupcy, skąd wywieziono ludzi na Syberię i nikt nie wrócił, a w budynkach wywiezionych osób zamieszkali Niemcy. Jest to prośba ukrycia spraw Skarbu Państwa ukrywając swoje oszustwa za komornikiem oraz gangiem złodziei TIR. Natomiast komornik z Gdańska oskarżony o rozpowszechnianie w internecie pornografii dziecięce został wykorzystany do programu pornograficznego na bazie szachów diamentowych Romanow, który zgłosiłam do Prokuratury czym się nie zainteresowano ponieważ skradziono moich dwoje dzieci po urodzeniu, których dzieci są wykorzystywane do nierządu w celu wytwarzania karnych spraw. Do wydobywca pieniędzy zaskarża się komorników, aby przejść na konta które są łączone z depozytami carskimi. Aplikant komornika z Łańcuta oskarżony o żądanie łapówki 20 tysięcy złotych został połączony z 20.000,- złotych, które mąż przekazał dla pana Janusz Pawłowskiego z firmy Marmoroc-Polska Sp, z o.o. za przygotowanie ubezpieczeń transakcji stalą przez Coface. W firmie tej umieszczono moje dane w zarządzie mimo że nie byłam w celu zamiany na dział spadku i podstawiono Edytę Maksalon oraz Beatę Idziak na moje powielone dane co połączono z Pałacem w Łańcucie naszej rodziny, gdzie wykreowano Elżbietę Radziwiłł Romanow z Potockich.

Komornik podstawieniem Komornika jest wykorzystanie Prezesa Krajowej Rady Komorniczej jako zawyżanie wpływów z egzekucji długów w tym z Huty Szczecin co umożliwiało przejęci an Hutę , gdzie urodziła się moja babci księżna Glińska później jako Aniela Regina Mazurek. Daje to przejście na dzieci z In vitro z carskim DNA co połączono z precjozami Katarzyny II Wielkiej ze Szczecina łącząc z Katarzyną Kaźmierczyk dalej łącząc alkoholami i wódką STARKA, którą zabezpieczał CBŚ, a sprzedawał fałszywy hrabia Nowak z Czech w USA. Dorobiono podatki od zasiedzenia dla mojego dziadka Brunona Bochyńskiego właściciela Starachowic zamieniając na Franciszka Bocheńskiego podstawione na ulicy Nowowiejskiej 29, kryjąc wstawieniem mojego taty w 1998 roku razem z mamą. Sfabrykowano obecnie dokumenty przyklejając wpłaty dziadka Franciszka Jana Mazurka do dorobionych dokumentów ukrywając przestępstwo Urzędu Skarbowego i Urzędu Miasta Starachowice. Wykorzystano komornika Henryka G. przez rząd do dorobienia działu spadku dla Mieczysławy Scheibler z domu Podczaskiej z drugiego męża Banko z Raciborza do stworzenia windykacji na pracowników, których przekształcono na spadkobierców w celu zamiany dłużnika na wierzyciela w celu przejścia na mienie Karola Scheibler w Łodzi przez pracowników, których się podmieniono na osiedlu Na Młynie w Łodzi. Skutkuje to podmianą Karola Scheibler na księcia Karola Hessen na Rudę Maleniecką i podszycie się w Niemczech Egona Scheibler w miejsce zamordowanego Karola Scheibler, który wstawił się za życiem mojego dziadka Brunona Bochyńskiego. Odniesienia się do dochodów komornika 3,-miliony złotych miesięcznie w kontekście oszust dokonany w sądzie oraz weksle na trzy miliony Bohdan Żakiewicz można wnioskować , że są to wytworzone ilość tożsamości wypłacana co miesiąc, z której nie korzystał komornik, ale osoby podstawione pod nasze dane osobowe przez rzad jako służby wojskowe. Oznacza to, że Komornik ze Starachowic również wykonywał prace dla rządu na „SOF-ART” Sp. z o.o. na Lipie Henryk Szyb przerabiać pracowników za spadkobierców przechodząc na Bank Ślaski, gdzie firma miała konta , moi rodzice i ja. Wejście komornika na szpital miało na celu wytworzenie długu na szpitale dla Rządu Ewy Kopacz do windykacji precjozów carskich, aby przejąc szpitale przez prywatne podmioty wykreowane na mojej dawnej spółce „SOF-ART” Sp. z o.o. wówczas na ulicy Grzybowej 1, gdzie wytworzono Gabinet Internistyczny przy „SOF-ART” Sp. z o.o. i wyprowadzono tak pieniądze po raz drugi na naszą firmę podstawiając inne osoby skryte za Milenium Sp. z o.o. jako spółka córka, a po oddaniu firmy za dług przerobiono na spadkobierców ludzi obcych i podstawiono po kolejnej sprzedaży Dariusza Kot za Romanowa na Opatów, gdzie widnieją dokumenty na mojego dziadka, aby podstawić pod Szczekarków. W tym celu konieczne było tworzenie długów dla rządu pod byłe struktury, które podszyły się pod moje dane osobowe wykorzystując Komorników i dzieląc się pieniędzmi z rządem co połączono z Katowicami z Jerzym Bochyńskim i Barbarą Bochyńską sędziną, która zmieniła pracę z wydziału karnego na wydział rodzinny w celu wytworzenia alimentów na wytworzone rodziny z in vitro ze skradzionych dzieci Anny Pióreckiej i Michała Pióreckiego dla wytworzonych fałszywych arystokratów jak Konstanty Radziwiłł w celu wykazania przez służby wojskowe właściwego DNA carskiej rodziny.

Z tego powodu w Toruniu Sędzia i Prokurator posłużyli się fałszywymi opiniami psychiatrycznymi, gdyż byli pewni wykazania mojego carskiego DNA dla fałszywych spadkobierców przez podstawienie dzieci z in vitro moich wnuków, ze skradzionych dzieci Anny Pióreckiej i Michała Pióreckiego pod których podstawiono opiekunkę Elżbietę pozorując samotną matkę. Upozorowano, że zapłaciliśmy z mężem podatki od carskiego mienia do Opoczna, aby wykazać, że METRON SA przelał 300.000,- złotych (trzysta tysięcy) pieniądze dla męża Jerzego Kaźmierczyk oraz dla pana Bohdana Żakiewicz, gdyż nigdzie nie wykazano przelewu od 9 lat. Podstawiono męża Jerzego Kaźmierczyk pod kobietę jako Irenę Kaźmierczyk i podstawiono pod Irenę Orkisz, Irenę Śledzi i Irenę Janikowską, aby ukryć kradzież pieniędzy przez Skarb Państwa podstawiając różne awarie w celu wydobycia pieniędzy przez ubezpieczenie diamentów.

W tym celu podstawiono Wojciecha Krzemińskiego i jego dwoje dzieci Joannę i Krzysztofa oraz dziecko z pierwszego związku jego żony Marii Krzemińskiej z domu Kuszka, pana Marka Pocheć. Następnie podstawiono Wojciecha Idziak mojego chrześnika dalej przechodząc na Katarzynę Maryjan, aby zamienić na Mariana, aby przejść na jej dziecko Misztal podstawiając komornika windykującego „SOF-ART” Sp. z o.o,. oraz nazwisko Misztal przy ulicy Bohaterów Westerplatte, aby zamienić mieszkańców na spadkobierców a moje mieszkanie na ulicy Bohaterów Westerplatte 1/1 zamieniając na numer 11. Podstawiono Spółdzielnię Wspólny Dom” z dorobionym takim adresem aby pozorować, że tata otrzymał zwrot i był właścicielem, mimo odmowy przekazania mieszkania za maszyny mojego dziadka ojca taty. W tym celu obecnie usunięto ten numer z ulicy nieoficjalnie wykazując Pałacyk Zarządcy, a tam gdzie był numer 11 dorobiono numer ich sąsiadów dopisując B na ulicy Konstytucji 3-Maja 15. Celem było zrobienie ze mnie bezdomnej i zamiana miejsca jako przesiedlenie na Łódź, aby przejść na mienie Karola Scheibler i drugiego męża mojej cioci Mieczysławy Scheibler z drugiego męża Banko w Raciborzu, aby zamienić Karola Schaibler na księcia Karola Hessen podstawiając Karola WOJTYŁO na Rudę Maleniecką pozorując zakup przez Tadeusza Bocheńskiego syna Franciszka Bocheńskiego od Karola Hessen. Polityka rządu doprowadził do destabilizacji Narodu Polskiego i ograbienia państwa co dziś zamierzano ukryć przez PiS podstawiając pana Kaczyńskiego jako spadkobiercę dłużnika pani Maj oraz wykorzystując dług Mazurkówny z dzielnicy Orłowo w Starachowicach, do Wytwórni Wód Gazowych mojego dziadka i podmieniając moja mamę Filomenę Bochyńską na Jadwigę i pozorując na Jadwigę Kaczyńską. Upozorowano , że Anita i Maciej Frankiewicz są spadkobiercami moich dziadków pozorując, ze mieszkają w Leśniczówce przechodząc dalej na Nadleśnictwo Lipie , gdzie wykorzystania moje dane w SO Kielce IC2627/10 podmieniając na Lipie 1. Moje osłabnięcie w PFRON w Warszawie doprowadziło, do wykreowania fałszywego adresu na Bory pozorując ciążę i podstawiono aktorkę Bożenę Piórecką w filmie „Zmiennicy” na Pałac Radziwiłłów, gdzie wykazano, że znaleziono skrzynię z przedmiotami, co łączy z Chybicami, gdzie Żydzi przyjechali zawłaszczyć dwie skrzynie zabezpieczone przez moją rodzinę do których szyfr w formie wiersza moja mama mi przekazała. Spowodowane to było, że podsłuchy wykorzystano do kradzieży mienia przez Żydów. W tym celu dwie siostry z domu Jakubczyk miały być zamienione na Ewę Eugster z domu Jakubczyk naszego świadka na ślubie w celu podstawienia z Dariuszem Kot pod Chybice pozorując rodzinę Romanow. W tym celu dokonuje się gigantyczna ciągła licytacja mienia carskiego obciążając męża Jerzego Kaźmierczyk kreując fałszywe faktury na VAT na Białoruś, aby przez windykację przejść na nazwisko Schmidt oraz na zapis Kazimierza Bani w kancelarii Notarialnej w Zug, gdzie dokonano zapisu księgowego przeniesienia, aby dostosować do zapisu księgowego w Wytwórni Wod Gazowych mojego dziadka, którego firmę podmieniono na firmę babci do czego wytworzono dokumenty w Aktach Sądu umieszczonych w Archiwum w Radomiu jako sprawa sporna z Wrońskimi, co jest oszustwem. Nastąpiła i podmiana e sprawy Brunona Bochyńskiego i Ernesta Bochyńskiego na sprawę Wrońskich, co jest oszustwem do ukrycia wydobytych bezprawnie pieniędzy carskiej rodziny dla Niemiec. Obecnie prowadzona jest sprawa, aby podmienić zakończone sprawy po moich rodzicach w celu podmiany naszej rodziny na sprawy Waldemara Maksalona. W ten sposób doszło do nakazu wpłaty 500.-złotych kary, aby pozorować nie podanie sprawy na czas mimo iż nie uchybiłam terminu. Dodatkowo nakazano abym wpisała się po sąsiadach na moje mieszkanie i garaż na nieruchomości zakupionej przez moich rodziców, gdyż zrobiono w tym czasie zniesienie współwłasności i dokończono po śmierci mamy Filomeny Jadwigi Bochyńskiej w 2010roku, wpisując nieżyjącego od 2007 roku mojego tatę Józefa Ludwika Bochyńskiego, co jest spowodowane celowo przez błędy Geodetę Andrzejewskiego i upozorowano działa spadku. Na wpis taki się na co się nie zgodziłam. Stanowi to dowód, że podstawiono sprawy Maksalonów nie uregulowane, gdyż podali się bezprawnie za moją rodzinę i ukryto istnienie moich rodziców.

Na Pałac Niezdów podstawiono moją skradzioną córkę Annę Marię Piórecką i podstawiono Marię Bochyńską na bazie mojej drugiej córki Marty Bochyńskiej dorabiając mi Opinię Psychiatryczną potajemnie przez Policję i podstawiając fałszywych spadkobierców na Opole Lubelskie

W celu dokonano przejścia na Sarnaki doszło do wykorzystania przejścia przez korespondencję z Sądu w Starachowicach w sprawie IC178/15, prowadzonej przez Waldemara Maksalon, jako eksmisja mnie i mojego męża, aby dorobić i tworzyć genealogię dla Podczaskich co połączono z mandatem w Łęczycy za mandat w Nowej Wsi gmina Nowe Ostrowy Cukrownia, aby połączyć ze sprawą IIK 164/11 w Toruniu, w celu podstawienia herbu Rawicz dla Podczaskich na Mordy oraz na stajniach w Szczerbiakowie wstawiając fundację męża APEX-STAR zamienioną na spółkę przez Stanisława Pikul, pozującego właściciela firmy męża Jerzego Kaźmierczyk co zrobiono w Starachowicach. W tym celu męża doradzono na sprawę o ujawnienie majątku, aby upozorować, że jest inna osobą , gdyż na męża Jerzego Kaźmierczyk i na mnie Bożenę Bochyńską-Kaźmierczyk przywrócono carskie mienie wykorzystując do kradzieży moje dawne nazwisko Bożena Piórecka i podstawiając Dariusz Pióreckiego za Jerzego Kaźmierczyk. W sprawie w Toruniu wytworzono dwóch Jerzy na APE w celu podstawienia Jerzego Bochyńskiego jako Jerzego Małachowskiego, a Barbarę z domu Małachowską przerobiono ma Barbarę Bochyńską domu Bocheńską faktyczną Niemkę innego nazwiska, aby podstawiać do Niemiec i wykazać moje dane na Bożena Bochyńska podstawiając pod Jerzego Bochyńskiego, a pod niego podstawiono mojego męża Jerzego Kaźmierczyk z błędami w nazwisku przez „ZI” oraz „A”. W tym celu dorobiono nieistniejąca linię i moja mamę zamieniono na Jadwiga, aby dorobić genealogie dla Świętopełków przerabiając , że jest córką Ludwika zapisując takie fałszywe dane w systemie . Dlatego wpisano mojego tatę na działkę jego żony czyli mojej mamy, aby przejść na carskie mienie po kobiecie zamieniając mamę na tatę syna carewicza Aleksego Romanowa, do ukrycia reaktywacji dokonanej w Niemczech i sponsorowania II Wojny Światowej odwracając historię, podstawiając dane po kobiecie, aby przejść na Alicje Hessen-Darmstadt wstawiając Kanclerz Niemiec Angelę Merkel z domu Kaźmierczak wydając sprawę mojego ojca IN 67/08 innej osobie określonej jako Bożena Bochyńska-Kaźmierczak i takie dane wpisano na ojca adres na ul. Bohaterów Westerplatte 1/1 do Ksiąg Wieczystych.

Dorobiono genealogię Świętopełków przez Mirosława Mirowskiego szefa wojskowej komendy uszczelnień, gdzie występował mój tata do poboru jako Brunon Bochyński syn Romana. Wytworzono przez Ewę Mirowską genealogia dla księcia Świętopełka-Mirskiego i Sanguszko przez akta szpitalne w Końskich pana Dąbrowskiego, którego podmieniono na moje akta w Końskich, a moje dane do ZUS zamieniono przez zwolnienie lekarskie ze Szpitala w Końskich do Marmoroc-Polska Sp. z o.o. w Starachowicach dokonując zamiany na Bożena Bochyńska-Kaźmierczak.

Natomiast dane na Bożena Piórecka podstawiono na Warszawę, gdzie wytworzone są windykacje na Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z firmy Green Baum na mój PESEL.

Zakład Psychiatryczny złote przedmioty wykazuje jako żółte co powoduje ,że upozorowani spadkobiercy mogą nie otrzymać rzeczy rodziny tylko inne o danym kolorze.

Polska zapomniała, że ma dwa bilony długu co zamierzała ukryć przez zamordowanie naszej carskiej rodziny i podstawienie służb wojskowych, które zamierzały zamienić kraj w dyktaturę wojskową podmieniając przez zakłady psychiatryczne dane osobowe Polaków.

Dokumenty są przemieszczane w zaplanowany sposób czego dowodem jest podstawienie za wykazaną książkę mojego dziadka jako biblioteka Brunona Bochyńskiego w książce „Zakazana Prawda” innej zniszczonej, aby pod literkę B podstawić Bohdana Bochyńskiego za którego wstawiono Bohdana Żakiewicz w celu ukrycia dostaw sprzętu wojskowego armii USA dla armii polskiej przez Metron S.A.

Skradziono nam dokumenty w Kielcach, aby odnieść się do zapisu w książce „Plan zagłady Słowian” Generalplan Ost autora Andrzeja Leszka Szcześniak wydanej Radom 2001 roku przez PWE cytuję str 50

„Dyrektywy te przewidywały: „(…) I. Jeśli Niemcy z pochodzenia nie złożą wniosku na niemiecką listę narodowościową, należy zlecić podwładnym urzędom, by przekazały ich nazwiska miejscowym władzo policyjnym. Poza tym należy mi o tym donieść. II. Miejscowy właściwy urząd gestapo wezwie osoby, których nazwiska mu przekazano, by w ciągu 8 dni wykazały się zgłoszeniem o wpis na niemiecką listę narodowościową. Jeśli tego nie uczynią, osoby te należy umieścić w areszcie ochronnym i spowodować ich przekazanie do obozu koncentracyjnego(…)”. Do realizacji tych dekretów użyto całego aparatu SS.”

Mój dziadek nie wyraził zgody na sponsorowanie II wojny światowej, a jego matka to Alicja Hessen-Darmstadt co spowodowało niszczenie całej rodziny, gdyż podał się za Polaka będąc synem Cara Rosji i Króla Polski.

Z powodu, że wystąpiliśmy do rządu USA o zwrot wyspy Governer`s Island, którą zarządzał Wacław Bocheński kilkukrotnie doszło do wrogiego przejęcia przez fałszywych spadkobierców jak Bohdan Żakiewicz. Spowodowało to dorabianie dokumentów wstecz i podstawienie mojego taty na działce mamy w 2007 roku. Zamieniono Franciszka Jana Mazurka na Franciszka Bocheńskiego , w tym celu sfabrykowano dokumenty na 1998 rok, gdy mama była jedynym właścicielem nieruchomości Nowowiejska 29, gdyż otrzymała ją od swojego ojca. Fabrykowane dokumenty dokonują wpisu ojca, aby upozorować współwłasność działów spadku w celu przejścia na sprawę prowadzoną przez nas o przywrócenie stanu posiadania rodziny carskiej SO Kielce IC 2627/10, która została przekierowana do Waldemara Maksalon , który dokonał przestępstwa robiąc dział spadu jego rodziny 12 osób na nieruchomości mojego dziadka. Aby zazębić prawo amerykańskie z polskim zastosowano zaskarżenie męża i powołanie ekspertów. Wystarczy zastosować prawo amerykańskie jak multimedialna umowa inwestycyjna (MULTILATERAL AGREEMENT on INVESTMENT-MAI) aby zauważyć niebezpieczeństwo korporacyjne w celu zawłaszczenia carskiego mienia na świecie kryjąc sekretnymi rozmowami poza zasięgiem ludzi.

Cytuję „ Zysk ponad ludzi” autora Noam Chomsky

str. 122 „Ogłoszenie to cytuje nagłówek z „Busines Week” , nazywającym MAI „wybuchowym traktatem handlowym, o jakim nigdy nie słyszeliście”. „Umowa ta [..]sformułowałaby na nowo zasady własności podmiotów zagranicznych , wywierając w ten sposób wpływ na wszystko: od fabryk do posiadłości ziemskich i kwestii bezpieczeństwa. Większość twórców prawa nie słyszała jednak o MAI, ponieważ sekretne rozmowy administracji Clintona były prowadzone poza zasięgiem kongresowego Radaru, a media trzymały się zaleceń Białego Domu”

str 124 „ MAI należy do tej samej kategorii. Mamy tu do czynienia z analizą najgorszego przypadku” , która może być właściwa , jeśli „ władza pozostanie w ukryciu”, a korporacyjni prawnicy będą jej najemnikami, zechcą ustalić własną interpretacje celowo skompilowanych i wieloznacznych sformułowań wstępnej wersji traktatu.”

Wprowadzenie porozumień korporacyjnych z fałszywszym kręgiem spadkobierców miało na celu zawłaszczenie naszej ziemi i spółek oraz nieruchomości przez korporacje prawników co oznacza wprowadzenie globalizacji i praw amerykańskich do Polski

str 127 „Lepszym terminem na określenie MAI i podobnych inicjatyw zamiast porozumienia nt. Praw inwestorów” jest „ porozumienie dotyczące praw korporacji” „Inwestorzy” , o których mowa, są to osoby prawne, a nie osoby w potocznym i tradycyjnym ( z czasów przed utworzeniem współczesnej potęgi korporacyjnej wskutek działalności „nowoczesnych” prawników w rozumieniu tego słowa”

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s