Plan masonerii realizowany w Polsce

Starachowice 11.02.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk
zamieszkali;
ulica Nad Kamienną 25
27-200 Starachowice
zameldowani
ulica Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice
Polska

Jego Ekscelencja Papież Franciszek
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Dawny Plan realizowany w Polsce obecnie

Wszystkie treści mają przekaz tak dawniej jak i dziś, a z obfitości serca mówią usta co zawarte jest na stronicach Pisma Świętego, dzieci wychowane na wartościach w stosownym czasie odnajdą, je.

Zło rodzi zło a odstępstwo odstępstwo. Bajkę o Twardowski na księżycu można przyrównać do planowanego podstępu jako paktu z diabłem, który ukrył się w Kościele katolickim w Rzymie. Zniszczenie mojej carskiej rodziny miało nastąpić przez odstępstwo nie wskazując na łaskę. Zaplanowano dług jako sposób pozbawienia godności naszej rodziny. W Starachowicach wybudowano karczmę Rzym symbolizując frywolne życie. W tym celu doszło do opłaty za zniszczenie godności czyli kupczenie ludzkim życiem.

W Kościele Św. Józefa patrona rodziny w Kielcach wywieszono Jarmark a na bazarku w Szwajcarii zrobiono nam zdjęcia w miejscu sprzedaży lalek bajkowych postaci. Czyli takich jak Twardowski. Dzieci nas żółto ubrane zaprosiły nas do tańca nazywając taniec węża polonezem, a Kościół katolicki sprzedaje przebaczenie win jak na bazarach zapominając, że to Bóg ma ostatnie zdanie. Masoneria bogiem nazywa diabła, dlatego nie uznaje Jezusa Chrystusa ani matki Jezusa Chrystusa co zamierzano zastąpić królową nieba , której wylewa się płyny , za które mnie obciążają wodociągi przez działania pani Heleny Surma.

W tym celu doszło do sabotażu, aby ukryć fałszywe faktury. Podmieniono moje dane na różne sposoby i dorobiono mnie i mężowi różnych małżonków. Bajkę o Twardowskim zaplanowano w każdym aspekcie. Z miasta Rzym miała rodzina być zabrana do jednej religii, która opiera się na kulcie księżyca. Nie przypadkowo w FLP nazwany został dyrektor Rex Moon tam również podmieniono moje dane przez błąd „ż” jako Bożena Bochyńska-Każmierczyk.

Oznacza to, że dziadek, którego mózg żyje określił, że z Rzymu jedynie może być rodzina zabrana wiedząc, że Bóg się upomni i prawda wyjdzie na jaw carskiej rodziny ukrytej w Polsce. Mój najmłodszy syn inż. mgr arch. Jakub Piórecki studiował z kolegą o nazwisku Twardowski w czasie, gdy zostałam aresztowana kilkukrotnie we własnym domu pod zarzutem, że włamałam się do cudzego domu, z paragrafu o molestowania mężczyzn i nadużycia alkoholu.

Po kolejnym aresztowaniu zostałam osadzona w areszcie i wywieziona do zakładu psychiatrycznego w Łodzi, gdzie umieszczono mnie na oddziale, gdzie leżała na pierwszym łóżku osoba bezdomna pani Twardowska,, której przy wypisie podano regulamin do podpisu, zaznaczając, że nie podpisała się przy przyjęciu. Ja nie podsmalam się przy przyjęciu ponieważ byłam na obserwacji z polecenia sądu i prokuratury. Nie podpisałam się przy wypisie. Wykorzystano jak mogę sądzić podpisy pod regulaminem, gdy pracowałam jako telemarketer w poznańskiej firmie ECO Bon Ton w Kielcach.

Działanie takie tłumaczy wielokrotne wzywanie mnie na szkolenia co tłumaczy pozoruje wielokrotne przyjęcia do pracy i podmianę nazwiska w komputerze wielokrotnie. Na końcu zostałam wpisana jako Bożena Bochyńska ponieważ komputer nie przyjmował danych co tłumaczy dorobienie matki samotnie wychowującej dziecko wytworzonej dla rządu przez służby wojskowe w sądzie. Miałam być bezdomna na zlecenie Watykanu, który pozwolił na zagarniecie całego mienia carskiego przez Kościół katolicki ukrywając to, przez podstawienie w Polsce Skarbu Państwa pozorującego właściciela carskiego mienia i spółek męża Jerzego Kaźmierczyk. Dlatego rząd Polski oddal cześć ziemi dla Kościoła z grabieży, aby ukryć dokonane przestępstwa i kryć komunistów w Kościele katolickim dzieląc się zawłaszczonymi pieniędzmi.

Karczmę Rzym wybudował komornik co oznacza, że podstawiono Dariusza Pióreckiego za którego wstawiono pana Dariusza Dąbrowskiego co nie było przypadkowe aby pozbawić mnie możliwości obrony podstawiając obcych ludzi pod carskie mienie pozorując w Kościele katolickim za mężów. Były mąż Dariusz Piórecki zmieni l nazwisko na Dariusz Kornaszewski. Sąd w Toruniu dla mojego męża Jerzego Kaźmierczyk zlecił badanie psychiatryczne na zlecenie Bohdana Żakiewicz , który podważył pochodzenie moich rodziców w Toruniu zaprzeczając temu w Warszawie. Nasze pełnomocnictwo potrzebne mu było do wydobycia pieniędzy dla niego, gdyż był zadłużony i podzielił się zawłaszczonymi pieniędzmi z Kościołem katolickim zamierzając papieżowi oddać władzę. Jest to zemsta Kościoła katolickiego za pisma mojego taty Józefa Bochyńskiego na temat hierarchów i stanu Kościoła katolickiego. Ja to nazwę bazarem, który kupczy ludzkim życiem zamierzając zniszczyć moje dzieci i mojego obecnego męża oraz godność moich rodziców i dziadków zaprzeczając własnemu rozgrzeszeniu. Celem było wyprowadzenie rodziny poza Kościół katolicki i zniszczenie jej przez Kościół katolicki , wiedzą że pochodzenie rodziny jest z prawosławia. Nazwisko Twardowski nosił również Ksiądz, który pisał poezję a to oznacza podmianę mojej twórczości dla księży. Nawiasując do wybitnej poetki Marii Konopnickiej , można odnieść się do wiersza w którym poetka nawiązuje do straganu naprzeciw stolicy apostolskiej.

W 111 drużynie artystycznej byłam wybrana do skeczu pantomimy jako matka , która rozpacza nad śmiercią syna co faktycznie zamierzano zrealizować. Działanie Kościoła katolickiego zostało podporządkowane jednemu celowi kradzieży pieniędzy i zniszczenia carskiej rodziny.

W książce poetki zaznaczono wiersz „U proga” , który mówi o śmierci syna Jaśka cytuję

„Rzeka bystrymi płynie wodami …
Święta Panienko, módl się za nami!
Oj, nie, mateńko, nie rzeka płynie,
Siekiera oto rabie w dębinie;
Siekiera rabie, deski wycina:
Będą tu matce chowali syna…”

Zamierzano podstawić mojego teścia Jana pod mojego dziadka Franciszka Jana Mazurka, który miał zginąć, aby Watykan mógł zniszczyć dwie rodziny.

Jak widać przez wieki nic się nie zmieniło realizowany jest ten sam plan zniszczenia godności chrześcijaństwa w najbardziej perfidny sposób rękami wierzących, a najlepiej rodziny, którą podmieniono na Wawelu na państwa Kaczyńskich.

Na Wawelu

Wy, którymi nazwana i miłość- i zdrada –
wy, które bratobójca w modlitwę swą wkłada,
Spalone piętnem pychy, szału i boleści,
Nieudolne tłomacze próżnej ducha treści,
Po co mi się na usta ciśniecie tak tłumnie
Przy tej wielkiej dziejowej kolebce i trumnie?…
Nie rzeknę z was żadnego!- Jak u niebios proga
Milczenie tylko godnym otaczać jest Boga-
Tak ja, upadłszy twarzą na prochach tej ziemi,
Modlę się- myślę- czuję- z ustami zamkniętemi…

Z wiersza wynika, że zaplanowana była śmierć osoby, którą stał się Lech Kaczyński. Strona książki również nie zawiera numeru. Usta zamknięte można przyrównać do strony internetowej w Szwajcarii promującej wycieczki między Rapperswil a Chateo Gutsch na której w tle była widoczna przy otwieraniu strony czaszka z zakneblowanymi ustami. Lęk doprowadził do sparaliżowania ludzi wierzących. Pismo Święte wskazuje, aby bać się jedynie Boga co oznacza być mu posłusznym, i jemu służyć bez lęku. Zakneblowane usta mają odniesienie do cmentarza na Firleju koło Radomia, gdzie ofiarom wkładano cement od ust i wiązano po dwóch zakradając worek na głowę po czym wrzucano do dołu granat. Nawet te dokumenty zaczęto podmieniać w domu. Z tego powodu załączam kopię list mojego taty do Rady Pamięci i Męczeństwa

Pod listę poległych kawalerzystów podstawiono Żydów, geodetów i inne służby fałszujące historię Polski do kradzieży pieniędzy. Nie ma w Polsce już ludzi, którzy walczyli o ten kraj jak również nie ma Kościoła katolickiego, który był ostoją patriotyzmu pozostały jedynie kradzione pieniądze, które mają odniesienie do judaszowego srebra, które wręczano polskiej arystokracji, aby doprowadzić do |III rozbioru polski.

Dzieci i wnuki zamierzano umieścić w domach publicznych. W tym celu dokonuje się pozorowanie aby uwiarygodnić rzeczy wcześniej niezaistniałe. Doszło do podstawienia przez Kościół katolicki Józefa Wróblewskiego za konkubenta mojej mamy Filomeny Bochyńskiej przez pozorowanie. Należy dodać, że podstawiono w ten sposób dwie jeszcze dwie osoby. Natomiast żonę Józefa Wróblewskiego podstawiono za hrabinę Zborowską w celu podstawienia pod malarza Zborowskiego, które podstawiono w Lutrii w Szwajcarii pod obrazy wyprowadzane z carskich depozytów. Należy zaznaczyć, że podstawiono za spadkobiercę Hanny Wróblewskiej w Warszawie podstawiono Renate Wróblewską żonę Roberta Wróblewskiego podstawionego pod wykreowaną postać Roberta Pióreckiego podstawionego pod Roberta i Ingard Wassermann podstawionych pod moje dane Bożena Bochyńska=Kaźmierczyk pod dawnym nazwiskiem Bożena Piórecka i Jerzy Kaźmierczyk w 2005 roku, gdy byliśmy w Szwajcarii i uzyskaliśmy prawo pobytu.

Dokonano połączenia Hanny Wróblewskiej z Pałacem w Sosnowicy i Lutrii koło Lozanny, gdzie biuro ma Bohdan Żakiewicz, którego również podstawiono za Bohdana Bochyńskiego ojca Marii Gudewicz do Banku Rezerw Federalnych w USA. Należy dodać,że jeszcze mój tata Józef Bochyński zauważył działania na Białorusi, ale nie wiedział, że są realizowane przez Konrada |Szmytka i Andrzeja Pachowskiego, który podstawił swoją żonę Annę Pachowską z domu Piórecką za moją skradzioną córkę Annę Piórecką wytwarzając na Białorusi działy spadku na mieniu książąt Radziwiłł / W tym celu zamieniono mojego męża Jerzego Kaźmierczyk na Jerzego Pióreckiego teścia Andrzeja Pachowskiego. Na Białorusi dokonano przekazania terenów przez KGB dla fałszywych Radziwiłł, którzy oddali pobrane mienie dla Białorusi i podstawiono naszego pełnomocnika w Szwajcarii Gustawa Schmidt pod Bogusława Schmid , który zmienił nazwisko na Szmytka i był ojcem Konrada Szmytka posługując się wytworzoną genealogią w Polsce do kradzieży carskiego mienia i królewszczyzn.

Należy zaznaczyć, że w Sosnowicy przebywał Tytusowicz Romanow brat cara , który posługiwał się tożsamością Tytusowicz Bej Bochyński. Zostały w Sosnowicy wykonane dwa obrazy Tadeusza Kościuszki i Tytusowicza Bej Bocheńskiego, które znalazły się w Starachowicach i w czasie II wojny światowej zostały wywiezione do Niemiec. Należy zaznaczyć, że doktor od lotnictwa Stanisław Stępień obywatel USA i Polski w Szwajcarii kręcił sobie loki, aby upodobnić się do Tytusowicza Romanowa na obrazie jako Tytus Bej Bochyńskiego, którego w Opolu Lubelskim przedstawiają jako Tytusa Potockiego, który wyjechał do Turcji. Spowodowane to było ukryciem cara Mikołaja II Romanowa pod tożsamościami Franciszkanka Bocheńskiego oraz Mikołaja Lubomirskiego i Mikołaja Potockiego.

Omawiane podmiany dokonano na spółce „SOF-ART” Sp. z o.o. Lipie Henryk Szyb 1, gmina Brody Iłżeckie, przez powielenie spółki na dwie: jedna jako założona w 1994 roku i druga 2002 roku co spowodowało windykacje jednej spółki przez drugą skarżąc mojego męża Jerzego Kaźmierczyk przez służby wojskowe, które posługiwały się męża firmami dla Skarbu Państwa i naszymi tożsamościami oraz dzieci jako spadkobierców. Spółkę „SOF-ART” Sp. z o.o. połączono z z „MARMOROC-POLSKA” Sp. z o.o., i stworzono przez były zarząd długi spółki wstecz, aby wyprowadzać carskie depozyty przez Skarb Państwa.

Cytuję:

IMAGINA

Pieśń 18

Cóż robić! Człowiek dobro swoje bierze
Tam, gdzie je znajdzie. Więc cieszmy się w Panu,
Że skała Piotra w tak zgodnej dziś mierze
Tuż przy świątyni ma plac dla straganu,
Gdzie się na funty sprzedają pacierze
I absolucje, które na kształt chrzanu
Prostaczków w oczy szczypią łżą pokutną
A kiedy mówię to- o, jak mi smutno!
….

Należy zaznaczyć, że mój tata Józef Ludwik Bochyński był świadom wykorzystywania kradzionych pieniędzy naszej rodziny przez Kościół katolicki i ich niewłaściwego użycia niewynikającego z konieczności prania kradzionych pieniędzy. Pisma mojego taty Józefa Bochyńskiego skierowane były do prominentów Kościoła katolickiego, którzy nie zważali na interes naszego kraju. Działania takie widoczne są w liście skierowanym do Jerzego Wieluńskiego w Lublinie z dnia 04.04.2002 roku na temat ZAPROSZENIA dla pani Elżbiety Zimeckiej od LPR koło Starachowice.

Kościół Katolicki przy pomocy służb wojskowych dokonał zajęcia nieruchomości na ulicy Bohaterów Westerplatte 1/1 W Starachowicach przez zabranie części nieruchomości dla Heleny Surma i sąsiadów co spowodowało podmianę mojej rodziny w sprawie o przyłącze wodne/ Załączam plan mieszkania sporządzony przez rodziców Józefa i Filomenę Bochyńskich.

Do podstawienia Heleny Surma doszło przez wykorzystanie jej sporu z panią Broń. Powodem tego było ,że pani Boroniowa bezprawnie postawiła garaż na gruncie Heleny Surma według planów miejskich i zablokowała jej dojście do komórki. Celem było przejście na dział spadku pozorującego Helenę Surma na siostrę mojego taty Józefa Bochyńskiego w jej sporze z panią Boroń zamienionym na zniesienie współwłasności, aby upozorować dział spadku po moim ojcu Józefie Bochyńskim dla państwa Boroń. Państwo Boroń ukryli spór o śmieci z Heleną Surma i Urzędem Miasta wrzucając długi na moją córkę Martę Bochyńską, z której zrobiono spadkobiercę po mnie Bożenie Bochyńskiej-Kaźmierczyk i moim mężu Jerzym Kaźmierczyk co ukryto przez podstawienie siostry męża również Marty co służby ukryły przez podstawienie Marty Przygoda i Marty Kaczyńskiej. Dla wymienionych osób użyto DNA Zuzanny Maksalon córki Anny Pióreckiej wychowywanej przez Edytę Maksalon, dla której upozorowano ojca dziecka jako Dariusza Bocheńskiego pod którego wstawiono Dariusza Pióreckiego , którego zamieniono na Bocheńskiego i wstawiono

W. Putin. Służby wojskowe będące wokół naszej carskiej rodziny zamierzały zająć nasze miejsce.
W ten sposób zamierzano ukryć zaplanowane wymordowanie naszej rodzinny i zagrabienie carskiego mienia, królewskiego i książęcego przez wykorzystanie DNA wnuków dla wytworzonych fałszywych arystokratów, których PiS wprowadził do Sejmu, Senatu oraz rządu Polski. Było to zaplanowane działanie masonerii od 200 lat.

Bóg ukształtował świat dlatego tajna nauka to nic innego jak dostęp do prawdziwych informacji, które przez logikę i mądrość Bożą można odtajnić co nie ma nic wspólnego z okultyzmem i magią.

Działania PiS z tego powodu były zaplanowane i przewidziane w planie masonerii, którego celem było przejęcie władzy, zawłaszczenie carskich depozytów i wprowadzenie jednej religii jako muru masonerii przeciw Bogu przez Kościół katolicki, aby odnieść się do Pisma Świętego, że zasiądzie na tronie lider światowy, który wprowadzi nauki anty-chrystusowe.

Załączniki

  1. List Józefa Bochyńskiego do Rady Pamięci Walk i Męczeństwa w Warszawie

  2. List do pana Jerzego Wieluńskiego

  3. Plan narysowany ręką Józefa Bochyńskiego zakupionego mieszkania na ulicy Bohaterów Westerplatte 1/1 w Starachowicach.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Save rada walkSave rada walk0001

Save WielunskiSave Wielunski0001

Save Józef.jpg

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s