Na Lotnisku

Starachowice 12.02.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk
zamieszkanie:
ulica Nad Kamienną 25
27-200 Starachowice
zameldowanie:
ulica Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice
Polska

Jego Ekscelencja Papież Franciszek

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

Lotnisko we Wrocławiu 8

Lotnisko we Wrocławiu w 1939 roku przyczyniło się do podboju Polski i pilnowania nowego ładu napisanego przez Adolfa Hitlera. Lotnisko w swej historii pochłonęło wiele ofiar tak jak zagadkowa śmierć studenta politechniki 30.10.1945 roku, który zginął śmiercią tragiczną na lotnisku w Izbicku, a był to ułan AK pseudonim Ryś.

Historia powtarza się co oznacza, że wiele zdarzeń wyglądających na przypadek jest zaplanowana. Można to odnieść do symboli , które wskazują ma cel. Spotkanie papieża Franciszka z patriarchą Cyrylem odbędzie się w dniu dzisiejszym na lotnisku w Hawanie na Kubie. Miejsce spotkania ma dużą wymowę i można to określić jako porozumienie na drodze. Droga jest stosowana we wszystkich nieruchomościach do fałszowania danych osobowych poprzez wpisywanie fałszywych spadkobierców jako kręgu. Kręgi są elementem, który łączy różne elementy religii. Na drodze doszło do sfałszowania danych mojej mamy zamienionej na tatę oraz wypisano prawników i prokuratorów do mojej rodziny, aby ukryć wymordowane osoby. Podmieniono mojego tatę Józefa Bochyńskiego na księdza na Misji i podstawiono papieża Benedykta XVI wykorzystując do pozorowania Benedykta Iwołę.

Oświadczenie Woli mojego taty Józefa Bochyńskiego z 28.06.2006 roku znalazło się w sprawie Waldemara Maksalon, co jest niedopuszczalne, a przez takie działanie moi rodzice zostali znieważeni. Jest to najgorsza podłość jaką można sobie wyobrazić. Po śmierci rodziców rzuciły się osoby jak sępy na mienie co w XXI wieku jest widoczne publicznie, a ludzie i hierarchowie się nie wstydzą. Kościół katolicki ani papież nie zareagował na prośbę o potwierdzenie pochodzenia mojej carskiej rodziny. Wydano dekretem przez Kurię w Radomiu, gdzie określono aby zajął się tym sąd świecki wymieniając moich rodziców. Dekret Sądu Kościelnego umieszczony jest w książce Zakazana Prawda, a wykazany adres na ulicy Bohaterów Westerplatte 1/1 w Starachowicach. Dotychczasowe działania oznaczają, że służby wojskowe w porozumieniu z Kościołem katolickim przez sąd świecki dokonały oszustwa i zawłaszczono wejście do mojego domu, a co za tym idzie drzwi wejściowych aby ukraść adres. Dowodzi to, że złodziej zamierzał wejść głównym wejściem, a mnie kazano wchodzić przez werandę do mojego domu, gdzie nie ma wejścia. Symbolika może oznaczać, że próbowano zastąpić wejście do nieba, które jest przez Jezusa Chrystusa, przez kradzież drzwi, aby upozorować wejście dla każdego kogo wytypują służby. Parter budynku należał do moich rodziców, co jest widoczne na rysunku mojego taty, oraz w plamach przy sprzedaży mieszkania. Brak wiedzy sąsiadów świadczy, że sąsiedzi nie zakupili nieruchomości, ale ukryli przygotowane już działanie do zaplanowanej śmierci moich rodziców, w celu zrobiono działu spadku przez obcych ludzi, po moich rodzicach, którzy z tego powodu musieli umrzeć. Można to przyrównać do dwóch wież, i zamachu 11 września w USA w 2001 roku. Z tego powodu zamieniany jest adres z numeru 1, na poczcie, na numer 11, na ulicy Bohaterów Westerplatte1/1. Powodem jest podstawienie fikcyjnych postaci jak Maria Bochyńska, podstawiona pod Marię Tarnowską, w celu dorobienia fałszywych postaci do fałszywej genealogii. Skoro Kościół popiera bezpiekę i służby wojskowe, można się spodziewać , że będzie próba uzyskania potwierdzenia do Dekretu wydanego dla mnie i męża Jerzego Kaźmierczyk przez Sąd Kościelny w Radomiu i podstawienia fałszywych Bocheńskich i Bochyńskich pod nasze dane osobowe do Rosji, w celu ukrycia kradzieży w Polsce, w tym przez Kościół Katolicki.

Lotnisko jest symbolem zmiany i przemieszczania, a oznaczać może zmianę kierunku postępowania i zasilenie mocą, jaką jest paliwo.

Skoro nie uszanowano moich rodziców i dziadków nie możemy liczyć na to, że nas uszanują i decyzję moich rodziców.

Z tego powodu jasno i twardo będziemy stać przy stanowisku i decyzji moich rodziców.

Decyzja jest niepodważalna, a śmierć ich jest pieczęcią, którą nie da się naruszyć. Jest to krew ludzi wierzących wołających do Boga.

Służby stosują różne metody, które można zauważyć , gdyż realizowane są działania przez lata. Z tego powodu eliminuje się ludzi starszych, aby młodzi nie mieli odniesienia do prawdziwej historii oraz nie umieli znaleźć swojej drogi w życiu i analizować faktów. Ponieważ nie mają do prawdy dostępu oraz ludzi doświadczonych.

Wydany DEKRET nie może być użyty dla innych osób, gdyż Kościół musiałby sam się podważyć, a co oznacza próbę zastąpienia nas przez dzieci, które służby wojskowe zamierzały zlikwidować, aby wejść na ich miejsce.

Pismo Święte mówi, że młodzi ludzie kierują się często złymi radami rówieśników, co oznacza, że łatwo nimi manipulować w celu osiągnięcia celu. Mam świadomość kim jestem, a ponadto Bóg uczył mnie przez wiele lat pieczętując błogosławieństwem rodziców.

Żaden Kościół nie ma prawa dawać komuś czegoś czego nie posiada, ani ingerować w sprawy wewnętrzne rodziny.

Pismo Święte mówi, że lepiej jest ukraść niż skłamać, choć jeden i drugi odziedziczy zgubę. Oznacza to, że kłamstwem można wyrządzić wiele zła innym.

Wspomnę spółkę SOF-ART Sp. z o.o. , gdzie przed laty pracował pan Tomasz Kiełbasa, który ożenił się drugi raz z panią Katarzyną. Powoduje to możliwość przejścia przez imię, na pierwszą żonę mojego obecnego męża Katarzynę Kaźmierczyk, co tłumaczy zawłaszczenie spółki, gdyż osoba ta podawała się za właściciela spółki i odbierała pieniądze dla siebie udając właściciela, na własny użytek. Założyła później sklepik „Grosik”, o którym mówiono żartobliwie, jako skradziony z SOF-ART Sp. z o.o. Inna osoba o nazwisku Kiełbasa ma sklep Hydrauliczny w Starachowicach, co łatwo połączyć z Wojciechem Krzemińskim, którego firma EL-RUS, zajmuje się produkcją instalacji sanitarnej. Wystarczy podmienić osoby i podstawić pod umowę z wodociągami i połączyć z działaniami Heleny Surma w celu upozorowania jej za właściciela domu obciążając mnie rachunkami za wodę w miejscu gdzie nie mogę mieszkać, gdyż aresztowano mnie własnym domu pozorując włamanie do cudzego domu. Wojciech Krzemiński jest synem Konstancji Krzemińskiej z domu Bochyńskiej, a firmę założył z kilkoma kolegami z pracy z byłych zakładów na Zębcu. W części pomieszczeń mieściła się później produkcja okien Feniks. W części budynków mieści się produkcja pieców CO na groszek i węgiel, co obecnie można połączyć z programem ECO, i sprzedażą ECO groszek i sklepami Groszek. Doszło do połączenie w programach z podstawienie numery telefony sprzedanego na dolnych Starachowicach, z wymienionym w internecie numerem telefonu do sprzedaży węgla w tym eko groszku w Szczecinie. Telefon jest podany jako czynny i był czynny według przedmówców jeszcze w zeszłym roku. Jest to połączenie ze Szczecinem Starachowic, i meblami jakie to reklamowane są na składzie węgla w Starachowicach. Telefon ze Szczecina wymienia sprzedaż przez firmę „ Bumar”, groszku czyli węgla. Jest to połączenie z grupą zbrojeniową i produkcją czołgów, czyli podstawienie dalej pod „Paged” w Morągu, a przez sprzedaż nazwy firmy ze Starachowic umożliwia dokonanie przejścia na konta bankowe Zakładów Starachowickich w Szwajcarii i przez programy na pieniądze w celu ich wyprowadzenia przez niemiecką firmę w Morągu dalej wojsko używa STAR-ów a przez nazwę firmy, można podszyć się pod dawny „Paged” jako część Zakładów Starachowickich i podobnie jak Zakłady FSC w Lublinie ukryć Starachowice i FSC ukrywając działania na kolei. Działania są kryte przez sprzedaż części do STAR-ów do wojska, co dalej jest połączone z Sobiesławem Zasadą i udziałami Niemiec podstawiając Kanclerz Niemiec pod moje mieszkanie, gdzie ukradziono wejście do domu przy pomocy sądu i sprawy o przyłącze wodne dla pani Heleny Surma i jej córki udających siostry mojego taty.

Wszystkie miejsca jak lotnisko są strategicznymi miejscami, oraz miejscem gdzie dochodzi do tankowania paliwa w celu zapewnienia możliwości dalszych lotów, co łączy z programem Eco i ekologicznym paliwem czyli również z panem Bohdanem Żakiewicz, byłym pełnomocnikiem podstawionym pod Bohdana Bochyńskiego ojca Mari Gudewicz wstawionej do Banku Rezerw Federalnych w USA, gdzie naruszono depozyty naszej rodziny , i zamierzano to ukryć przez podmianę naszej rodziny podstawiając Martę Bochyńską jako Marię Bochyńską, podstawioną pod Marię Bochyńską z Czech, matkę Marii Gudewicz z domu Bochyńska.

Kuba ma odniesienie również do konfliktu w latach sześćdziesiątych , gdzie stanął świat na progu wojny.

Tak mało potrzeba aby temu zapobiec. Wystarczy prawda i przebaczenie. Pozostaje modlić się , aby głowy Kościołów podjęły rozsądna decyzję powiedzenia prawdy, aby przerwać ten fałsz trwający już zbyt długo i grzebiący zbyt dużo ofiar. Powiedzenie prawdy Narodowi Rosyjskiemu i całemu Światu o carskiej rodzinie, że żyjemy. Nie należy kpić z Boga udając, że Bóg nie zauważyłby podmiany.

Trzecia wojna światowa miała być sponsorowana z carskich depozytów, poprzez zagarnięcie wejścia, gdzie znajdują się drzwi do mieszkania o metrażu 74 m2, i działki 620 metrów oraz, komórki i garażu z drogą dojazdową, gdzie wstawiono fałszywych spadkobierców w ilości tak dużej, że potrzeba kilku lotnisk.

Spotkanie jest owiany tajemnicą, co oznacza, że nie jest to otwarte i jawne działanie.

Spotkanie po tysiącu lat to ważne wydarzenie, o którym mało się mówi.

Dałby Bóg, aby to spotkanie odwróciło losy świata i nie zabrakło wiary do ujawnienia prawdy.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s