Faszyzm – Reaktywacja

SKRAU2010 (1).020311..jpgStarachowice 03.04.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Polska


Prezydent Rzeczypospolitej Po
lskiej
Andrzej Duda

Prawdziwe oblicze Armii

Patrząc schematem masonerii można się domyśleć, że zaplanowano dzieci z rodziną nowej kobiety W. Putin ponieważ zabrakło już czasu, a wnuki jeszcze nie dorosły. Dlatego odpowiednio dobrano kobietę dla W. Putin, aby pasowała do fałszywych chińskich Romanow, którzy zrobili chińskie centrum w Starachowicach na bazie mojej wnuczki Wiktorii Kornaszewskiej pod którą podstawiono Zuzannę Maksalon również moją wnuczkę z kradzieży mojej córki Anny Pióreckiej będącej w rękach struktur SB i Waldemara Maksalon, który opłaca z kradzionych depozytów sędziów i prokuratorów, którzy skazali nas na śmierć i nasze rodziny dla pieniędzy i władzy. Zuzanna Maksalon jest córką W. Putin i Anny Pióreckiej z tego powodu podstawiono Edytę Maksalon pod Edytę Olszewską, a Bożenę Olszewską za matkę mojej córki. Męża Bożeny Olszewskiej pana Józefa Olszewskiego podstawiono pod Józefa Światło, którego wstawiono za mojego ojca Józefa Bochyńskiego pozorując na Józefa i Bożenę Olszewskich zamieniając ich na nowe pokolenie służb wojskowych. Następnym elementem jest wykorzystanie Pałacu mojej rodziny w Pieskowej Skale , gdzie podstawiono kancelarię prawną z Karkowa, która pracowała dla Justysi Światło żony Józefa Światło podstawionej pod rodzinę Anny Gromek , Orzechowskich podstawionych pod Orzechowskich, którzy mają dziecko chore umysłowo i dalej na Warszawę podstawioną pod osobę z rodziny Podczaskich i Królikowskich oraz Zwolińskich przechodząc dalej na Białaczów , aby przez Kościół ukryć wyprowadzane pieniądze dla komunistów i SS-manów.

Z tego powodu powstały Kwiatki Zwolskie w Kościele katolickim i podstawiono Kościół Zielonoświątkowy oraz panów Jacka i Artura Zwolińskich podstawionych pod Artura Górskiego i Artura Cybulskiego, aby dalej przejść na dom publiczny na Lipie Henryk Szyb i zamienić moją rodzinę na służby wojskowe czyli Jacka Bocheńskiego i jego homoseksualną rodzinę. W tym celu podstawiono Ireneusza Bocheńskiego księdza jako homoseksualistę i dlatego zawieziono mnie do Łodzi, aby tam dorabiać dla mnie innych rodziców, i dorobić chorobę psychiczną podstawiając weksle SOF-ART Sp. z o.o. z programu SEZAM podpisane przez żyrantów mojego ojca Józefa Bochyńskiego i pastora Kościoła Zielonoświątkowego Józefa Utnickiego podmienione do banku PEKAO SA w celu wyprowadzenia pieniędzy przez podmianę rodziny czyli moich rodziców podpisanych jako żyranci w NOWALIJCE do moje pożyczki z byłym mężem , gdzie podstawiono weksle podpisany przez pastora Utnickiego do PFRON. Spowodowało to możliwość przejścia na Kutno skąd pochodzi pastor oraz na Łódź, gdyż podmieniono pastora na księdza katolickiego homoseksualistę. Mój mąż Jerzy Kaźmierczyk otrzymuje od psychiatrów informację , że ma inną żonę. Psychiatrzy w Toruniu znieważyli moich nieżyjących rodziców, którzy przekazali nam prawo do dziedzictwa rodowego w linii cesarskiej co sąd określił, że nie byli arystokratami co jest nonsensem i co godzi w dobre imię naszej rodziny. Dalszym przejściem jest podstawienie Marii Bochyńskiej fikcyjnej osoby na bazie danych mojej córki , gdyż jej DNA również będzie mieć DNA książąt Lubomirskich, gdyż moja babcia Maria Lubomirska po wyjściu za mąż nosiła nazwisko Maria Bochyńska i podstawiono Marię Kiszczak.

Stworzono na SOF-ART Sp. z o.o. na Lipie HENRYK SZYB 1, prywatną firmę ochroniarską, do czego wykorzystano pismo o pozwolenie na broń dla mnie i byłego męża, czego nam odmówiono, gdyż podaliśmy prywatną przyczynę , a paragraf dotyczył firmy. Paragraf ten dobrała mec. Ewa Tkaczyk, czyli ta sama, która była świadkiem w sprawie SO Kielce IXKa280/12, której to akta zniknęły z sądu i podstawiono drugi SOF-ART Sp. z o.o. prowadzony przez armię, która handluje bronią oraz wykorzystuje nasze dane osobowe do zakupu sprzętu wojskowego nie płacąc za dostawy i pobierając przez wystawione akredytywy w Latvian Bank złoto z depozytów. Zamierzano to ukryć przez sprawę złotego pociągu w Wałbrzychu. Wykorzystano nasze dane do sponsorowania sieci komórkowych oraz internetowych, dlatego z 50 GB otrzymaliśmy 53135,3 MB. W sieci się wszystko zgadza, gdyż umowę ogólną sieć Play wydała dla policjantki, która posługuje się moimi danymi osobowymi i pieniędzmi w bankach. Wszyscy są ochraniani przez prokuraturę i sąd w Starachowicach, gdyż znajduje się na terenie mojego dziadka. Straszakiem zrobiono mafię narkotykową w tym Dariusza Dąbrowskiego podstawiając starostę o tym samum nazwisko i imieniu podobnie dyrektora banku Raiffeisen-Polban, gdzie podstawiono Dariusza Dąbrowskiego na konto na Lipie Henryk Szyb 1, pozorując małżeństwo przez aresztowanie mnie w swoim domu na polecenie starosty pod zarzutem włamania się do cudzego domu. Wojsko zrobiło sobie tajną bazę dla ekskluzywnych prostytutek zawłaszczając firmę i skarżąc męża w Toruniu w sprawie SO Toruń IIK 164/11. Według informacji kobiety tam sprowadzane są dla ważnych osobistości, których przywożą helikopterami, aby nikt się nie dowiedział o rozwiązłym trybie życia. Z tego powodu podstawiono moje dane, a pracownik Urzędu Miasta stwierdził, że widział moje firanki tam wiszące. Sytuacja ta wskazuje czym zajmuje się Polska Armia, która walczy z dwoma osobami podstawiając Pawła Krzymowskiego , pana Rzeszotarskiego, Pana Lecha Pilarskiego, podstawionego pod Lecha Milera następnie pod pana Lecha Miernika, który zginął w wypadku w Białobrzegach i osierocił czworo dzieci. Był to mój kolega z klasy, a jego ojca podstawiono dla mnie przez Zespół Pieśni i Tańca, gdzie ja występowałam w chórze. Wykorzystano wypadek samochodu BMW byłego męża Dariusza Pióreckiego w tym samym miejscu i upozorowano jego śmierć i syna Adama podobnie moich rodziców podstawiając Cegielnię STARK i Peter von Schilhorn z Belgii do działu spadku na Lipie Henryk Szyb 1 , a na Australię i Francję podstawiono Piotra Pedryc oraz na paliwa na Arabie Saudyjską. Z tego powodu wykorzystano również moją koleżankę z klasy panią Renatę Miernik i podstawiono pod Renatę Aksan, która podała się za matkę moich dwojga dzieci wykorzystując fakt, że jej pierwszy mąż ma dziadka , który zginął na Firleju w Radomiu i jest umieszczony na jednej tablicy z moim dziadkiem.

Pierwszy mąż Rematy Aksan pan Jacek ożenił się z Czeszką i pod niego podstawiono pana Jacka Zwolińskiego ze Starachowic i Karola Jacka byłego pastora, którego upozorowano za męża lekarki Dorotki ze Skarżyska pod którą podstawiono Dorotę z Izraela znajomą Józefa Olszewskiego podstawioną pod fikcyjną Dorotę Idziak w sprawie o wodę przez Helenę Surma, aby wprowadzić osoby z Izraela za spadkobierców carskiej rodziny. Pani Dorota z Izraela jest znajomą Renaty Aksan co połączono ze służbami bankowymi w Izraelu z panem Elkana, ortodoksyjnym Żydem, którego tłumaczem był Konrad Szmytka podstawiono pod Pałac w Białaczowie jako nasz spadkobierca. Przez Józefa Olszewskiego wytworzono cztery fałszywe linie genealogiczne po moim ojcu, wykorzystując fakt, że byli pracownikami SOF-ART Sp. z o.o. Wykorzystano wypadek Dariusza Pióreckiego w miejscu , gdzie zginą Lech Miernik, gdy wracał z Warszawy z najstarszym synem i moimi rodzicami co upozorowano na wypadek śmiertelny w 1998 roku , a 1999 roku umiera mój dziadek, któremu pan Waldemar Maksalon dorobił sprawę po 10 latach podając się za spadkobiercę po śmierci mojej mamy w sprawie o zniesienie współwłasności INs 956/09 podmieniając mi nazwisko , aby wprowadzić kanclerz Niemiec. Sprawa została zamieniona na spadek po moim dziadku i podstawiono na ulicę Nowowiejska 29, na działce mojej mamy dane mojego tatę, aby przejść niezauważonym do zamiany na Józefa Bocheńskiego z matki Fogel z Chełma. Podstawiono wypadek z 1988 roku w miejsce uszkodzenie samochodu Peugeot 607 należący do Jerzego Kaźmierczyk w 2004 roku robiąc kolejny dział spadku w celu ukrycia kradzieży obrazów za kwotę 50,- milionów eur, za które kupiono GBC Centrostal Bydgoszcz SA wstawiając za mnie i Jerzego Kaźmierczyk fałszywych spadkobierców na ulicy Nowowiejskiej i Lipie Henryk Szyb 1. Następnie w 2005 roku została wystawiona akredytywa 50 milionowe eur, które skadziono w tej kwocoie wystawijac rosdzczenie platności weksla. W 2011 nasz były pelnomocnik pan Kazimierza Bania uruchomił 100.000.000,- eur z carskich depozytów w UBS do banku PKO BP i wszystkie te pieniądze okazały się za małe , aby zapłacić w Toruniu 300.000,- PLN, gdyż Sąd wskazał, że spadkobiercą rodziny carskiej jest SKARB PAŃSTWA, pomijając wydany dla służb miecz paradny , obrazy dla pani Kulczyk, czy Górę Marcina w Tarnowie, bądź rynek w Rzeszowie dla Kościoła podających się za spadkobierców naszej rodziny. W tym zawłaszczono do działów spadku po nas nieruchomości po rodzicach w Starachowicach , aby upozorować oszustów na arystokratów, którzy handlują skradzionymi dziećmi czyli żywym towarem nie bojąc się sądów które opłacają.

Należy dodać ,że podstawiono tłumacza w „Palece” katowni Podhala pana Bruno Mazurkiewicz, który zamordował księcia Krzysztofa Radziwiłł, za Brunona Bochyńskiego później ojca Józefa Innocentego Marię Bochyńskiego do Banku UBS i Credit Suisse. Rodzinę Mazurkiewiczów podstawiono pod wymordowanych Mazurów i podstawiono pod majątek książęcy Radziwiłł. Z tego powodu podstawiono pana Lecha Kaczyńskiego i jego rodzinę za spadkobierców po zamordowanym księciu Krzysztofie Radziwiłł czyli podstawiono obecnie Jarosława Kaczyńskiego lidera PiS pod rodzinę Bruno Mazurkiewicza podstawiona pod Mazurek, która windykuje mojego męża Jerzego Kaźmierczyk męża wnuczki księcia Krzysztofa Radziwiłł. Pani Anna Gromek poinformowała o sposobie nabycia Pałacu w Kurozwękach przez państwa Kaczyńskich, który polegały na wytworzeniu spraw spornych w ich rodzinie. Aby ukryć matactwo podstawiono Martę Kaczyńską pod moją córkę Martę Bochyńską i siostrę męża Martę Cybulską z domu Kaźmierczyk podstawiając wszystkich na Ostrowiec pod dzieci Katarzyny Kaźmierczyk z domu Krasuska i Jerzego Kaźmierczyk. Śmierć mojego dziadka Franciszka Jana Mazurka (hrabia Jan Tarnowski) zbiegła się z rozwodem Jerzego Kaźmierczyk i Katarzyny Kaźmierczyk w 1999 roku, gdzie określono, że wszyscy będą żyć z alimentów co oznaczało podstawienie Jerzego Kaźmierczyk pod majątek książąt Radziwiłł i ciągłą zaplanowaną windykację.

Należy zaznaczyć, że zwolnionego z więzienia w Radomiu w 1940 roku Brunona Bochyńskiego wpisano na Firleju jako ubył urodzony w Urzędowie w celu podstawienia pod księcia Krzysztofa Radziwiłł. Takim działanie połączono dwie osoby jako jedną. Spowodowało to w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku wymyślenie historii, że przeżył hrabia Władysław Tarnowski brat Franciszka Jana Mazurka w obozie koncentracyjnym, który nie ma dzieci gdyż jest sparaliżowany do pasa i ocaliła go Niemka, gdyż podstawiono za niego ojca Józefa Innocentego Bocheńskiego czyli Brunona Bochyńskiego. Po kilku latrach pojawiła się następna wersja, gdzie wskazano ocalałego hrabiego Władysława Tarnowskiego jako Władysława Mazurka, który ma dwoje dzieci, za które wstawiono Józefa Bochyńskiego i Mariana Bochyńskiego wstawiając do banku Bruno Mazurkiewicz tłumacza w Palace Zakopane w czasie II wojny światowej.

Należy dodać, że mój tata Józef Bochyński był synem księżnej Marii Lubomirskiej żony Romana Bocheńskiego czyli Brunona Bochyńskiego. Należy dodać, że Marian Bochyński jest synem Bolesławy Bochyńskiej z domu Podczaska czyli Marii Romanow i księcia Wacława Bocheńskiego, który zmarł w USA w 1978 roku.

Wykorzystano fakt, że rodzina Jakóbczyk była związana z Granatową Policją i Ewa Eugster z domu Jakubczyk została podstawiona pod tą rodzinę co połączono Leszkiem Miler, aby przejść na córkę Ewy Eugster panią Izabelę Miler ze Szwajcarii, aby podstawić jako spadkobiercę METRON SA czyli METRON MILER co powiązano ze Starą Miłosną i więzieniami CIA. Nasza rodzina znalazła się w otoczeniu służb niemieckich i komunistycznych, gdzie podstawiono Marie Gudewicz córkę Bohdana Bochyńskiego uczestniczącego w zamachu na cara czyli Mikołaja II ukrytego jako książę Franciszek Bocheński do banku Rezerw Federalnych w USA podstawiając rodzinę mordercy cara pod carski majątek. W 1978 roku, gdy przyjechała osoba z USA po śmierci Wacława Bocheńskiego doszło do morderstwa Mariana Bocheńskiego i podstawienia Marii Gudewicz. Obecnie komornik podmienił teren Liski Stara Jucha i dokonał jego windykacji a na terenie SOF-ART Sp. z o.o na Lipie Henryk Szyb 1, zrobiono dział spadku podstawiając Waldemara Maksalon i Zuzannę Maksalon jako spadkobierców po moim żyjącym mężu Jerzym Kaźmierczyk natomiast w Szwajcarii na spółkę APE UMWELTTECHNIK AG podstawiono Annę Piórecką i Michała Pióreckiego moje skradzione dzieci dokonując podmiany danych osobowych Jerzy Kaźmierczyk na Dariusz Piórecki i Dariusza Dąbrowski w celu ukrycia skradzionego majątku pod agentem Roman Sanguszko podstawiony pod mojego dziadka Romana Bocheńskiego, który brał ślub na Jasnej Gorze w 1930 roku z księżniczką Marią Lubomirską, którą spalono w 1932 roku w Kruszynie. Niemcy wymordowali również służbę pozostawiając dzieci, które dokładnie zaplanowano, aby wykorzystać je obecnie do podmiany carskiej rodziny na służby wojskowe w celu odbudowy III Rzeszy.

W Toruniu skazano mojego męża Jerzego Kaźmierczyk na kilka tożsamości po to aby ukryć kradzież depozytów carskich w Banku Rezerw Federalnych w USA przez osoby z rodzin, które uczestniczyły w zamachu na cara Mikołaja II Romanow w 1924 roku i wymordowaniu w czasie II wojny światowej w Starachowicach osób , które przewieziono do Zakopanego, gdyż był jeden właściciel obu majątków. Na terenie Lipie Henryk Szyb 1 dokonano reaktywacji Centralnego Okręgu Przemysłowego oszukując mojego tatę Józefa Bochyńskiego przez Jerzego i Barbarę Bochyńskich co spowodowało obecnie zamianę Jerzego Bochyńskiego z Katowic na jego prawdziwe nazwisko Kaźmierczak, i podstawienie pod mojego męża Jerzego Kaźmierczyk zamienionego na Romana Bocheńskiego. Natomiast mnie Bożenę Bochyńską-Kaźmierczyk zamieniono na Bożenę Bochyńską-Kaźmierczak i podstawiono pod Barbarę Bochyńską zamieniając na Marię Bocheńską wstawiają za nas Martę Bochyńską zamieniona na Marie przez Pocztę Polską wstawiając Marię Kiszczak, aby podstawić dawne struktury SS-SB-NKWD-CIA pod Roman Bocheński i Maria Bocheńska z domu Lubomirska co próbowano ukryć przez podstawienie fałszywych Sanguszko w Tarnowie, gdzie zawłaszczono Górę Św. Marcina i Zamek hetmana Jana Amora Tarnowskiego mojego pra-pra… dziadka. Sąd nie dopełnił obowiązku i nie dokonał sprawdzenia DNA dokonując zaskarżenie prawdziwej arystokratycznej rodziny przez pozorantów wynajętych przez banki , które dokonały kradzieży. Dodatkowo przez sieci komórkowe podstawiając osoby, na nasz adres aby zadłużać, którym wynajęłam mieszkanie jak Anita i Maciej Frankiewicz i ich dzieci jak Szymon Frankiewicz , który mil być zastąpiony Marciniakiem czyli podstawiony pod osobę z Urzędowa u której mieszkał Bruno Mazurkiewicz tłumacz z „Palace” Zakopane katowni Podhala. Dlatego podstawiono Anne Marciniak Życińską z domu Sołtys pod Anne Piórecką zastępując Anną Frankiewicz i podstawiając na Sandomierz i Rzeszów. Dlatego moja córka Marta Bochyńska, panna (wcześniej Piórecka) jest podstawiona pod jej siostrę Annę Piórecką, za którą wstawiono Annę Frankiewicz i inne Anny jak Karcz (wcześniej Górczyńska). Pod Anny Frankiewicz ojca, Macieja Frankiewicz, wprowadzono Macieja Giertycha oraz Bogdana Macieja Żakiewicz. Połączone to zostało przez wystawę obrazów z Kanadą i Markiem Król podstawiając Przemysława Słodkiewicza pod Przemysława Król z Eneko, i pozorując go na spadkobiercę mojego mienia wstawiając na garaż wszystkich sąsiadów i tak przechodząc na Władimira Putin jako podział majątku po rozwodzie i podstawienie Zuzanny Maksalon jego córki z moją córkę. Oznacza to, że były mąż zrobił z obcą osobą podział majątku, pozorując, że robi to ze mną. Celowo pozostawił długi, aby przejść na windykacje dorabiając genealogie dla służb. Długi już zostały dawno spłacone, przez pobieranie pieniędzy nielegalnie , gdyż nam nie udostępniono naszego mienia i dlatego powielane są nasze tożsamości aby pobierać ponownie pieniądze . Kryjąc to zawłaszczaniem nieruchomości po rodzicach i dziadkach.

Kanada została połączona z Polska przez oddanie świadectw udziałowych dla fałszywego kręgu spadkobierców, aby wypłacą charytatywnie i do tego użyto fundację APEX STAR założona w Katowicach. Dokonuje się nielegalna podmina fundacji na spółkę i podstawiany jest inwestor zastępczy, w celu zawłaszczenia naszego mienia. Przykładem jest pan Stanisław Pikul i jego żona Janina z Tarnowa, którzy byli z nami na Wawelu. Dyrektor Wawelu określił trzykrotnie, czy przyszłam odzyskać Wawel, gdyż miał wiedzę kim jestem, co wykorzystano do podstawienia służb przez grób Prezydenta Polski i jego małżonki Marii i Lecha Kaczyńskich, upozorowanej na Marię Bochyńską, pod moje mieszkanie i pod Marię Lubomirską moją babcię, aby przejść przez odszkodowanie Smoleńskie i połączyć z Firlejem, gdzie jest symboliczna tablica mojego dziadka. Wykorzystano datę 10 kwietnia jako łącznik z 10 marzec moimi urodzinami i kwiecień rocznica ślubu moich rodziców oraz 21 kwiecień 2007 rok śmierć mojego taty co połączono z zaplanowaną śmiercią mojej mamy w tym samym miesiącu 30 kwietnia 2010 roku pozorując, że się nigdy nie urodzili i cofając dzieci w miejsce ich rodziców aby cofnąć czas.

Druga Księga Kronik 36,13-16

„Nadto zbuntował się przeciw królowi Nabuchodonozorowi, któremu na Boga zaprzysiągł wierność. Uczynił on kark swój twardym, a serce nieustępliwym, aby nie nawrócić się do Pana, Boga Izraela. Również wszyscy naczelnicy Judy, kapłani i lud , mnożyli nieprawości, naśladując wszystkie obrzydliwości narodów pogańskich bezczeszcząc świątynię, którą Pan poświęcił w Jerozolimie. Pan, Bóg ich ojców, bez wytchnienia wysłał do nich swoich posłańców, albowiem litował się nad swym ludem i nad swym mieszkaniem. Oni jednak szydzili z Bożych wysłanników, lekceważyli ich słowa i wyśmiewali się z Jego proroków, aż wzmógł się gniew Pana na swój naród do tego stopnia, iż nie było już ocalenia”

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s