Próba ukrycia upadku planu masonrii realizowanego przez 200 lat

Sieradzki-4

Starachowice 12.04.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Polska

Sąd Apelacyjny Gdańsk
IIAKa 3/16

Sąd Rejonowy Tarnów
V GC 57/16


Prezydent Rzeczypospolitej Po
lskiej
Andrzej Duda

Ukrycie upadku planu masonerii realizowanego od 200 lat przez porwanie dzieci.

Jak pamiętamy zniszczenie zakonu Templariuszy przez blisko 700 laty doprowadziło do wymarcia rodzin oprawców. Dalsza działania masonerii prowadziły do zniszczenia Rosji już w 1812 roku podczas wojen napoleońskich, które skończyły się przegraną cesarza Napoleona i odsunięciem od władzy. W 2014 roku doszło do wojny z Rosją przez Cesarskie Niemcy, które wojnę przegrały realizując plan rewolucji październikowej. Efektem tego działania było wymarcie rodziny cesarskiej Niemiec, a jedyną częścią tej rodziny jest rodzina carska w Polsce, która z tego tytułu posiada prawa rodziny cesarskiej Niemiec. Przyczyną są koligacje rodzinne Alicji Hessen-Darmastadt, która była żoną cara Mikołaja II Romanowa przyjmując imię Aleksandra, a po rewolucji została ukryta w Polsce jako Władysława Bochyńska z domu Mierzanowska w Starachowicach. Aby ukryć porażkę planu masonerii w 1985 roku porwano córkę Bożeny Pióreckiej i Dariusza Pióreckiego, a wnuczkę Józefa Bochyńskiego syna Brunona Bochyńskiego, który wcześniej występował jako Roman Bocheński mąż księżniczki Marii Barbary Lubomirskiej ślub na Jasnej Górze w 1930 roku. Należy zaznaczyć, że grupa SS Zofia w 1932 roku dokonała zamachu na Kruszynę majątek Lubomirskich i spaliła księżna Marię Barbarę Bocheńską z domu Lubomirska i porwała jej syna, który był chrzczony w Starachowicach. Upozorowano dziecko na syna Ewy Braun i Adolfa Hitlera. Spowodowało to finansowanie działań partii NSDAP przez Rothschild, którzy prowadzili zarząd majątku książąt Hessen. Dziś jest odnaleziona i prezentowana zastawa księżnej Lubomirskiej z Niemczech w TV, z Kruszyny, którą wręczył Adolf Hitler dla Ewy Braun. Grupa SS Zofia dokonała wymordowania ludzi w Kruszynie pozostawiając dzieci SS-manów z służącymi, którymi zaopiekował się Brunon Bochyński i jego siostra Maria Romanow ukryta jako Bolesława Bochyńska z domu Podczaska, którą zamieniono na Bolesławę Podczaską z domu Bochyńską do wyprowadzenia mienia w Warszawie.

Dzieci te zostały po wojnie wykorzystane przez komunistów do wyprowadzenia mienia i kontynuacji metody sponsorowania wojny przy pomocy małoletnich dzieci Ernesta Radomskiego podstawionego jako Ernest Bochyński pod księcia Hesji Ernesta Hessen. Finansowani dokonano przez Sąd w Radomiu prowadząc sprawę małoletnich dzieci Aleksandra Bocheńskiego i Elżbiety Barbary Bochyńskiej , której opiekunką była Michalina Bochyńska z domu Turkietii.

Obecnie działania takie prowadzi PiS, który kontynuuje ten mechanizm przy pomocy Bohdan Żakiewicz, który współpracuje z Rothschild i został w 2004 roku podstawiony za mec Zarzyckiego z powodu zawalu serca pozorując, że skarb państwa jest właścicielem spółek Jerzego Kaźmierczyk. Spowodowało to uznanie mnie Bożeny Bochyńskiej wówczas Bożeny Pióreckiej i Jerzego Kaźmierczyk za zmarłych, i wprowadzenia za nas spadkobierców wytypowanych przez Skarb Państwa, który wprowadził prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego , pod dane Aleksander Bochyński i został wstawiony jako nasz spadkobierca co spowodowało wypłacenie dla niego kwoty 14 milionów złotych, resztę użyto na zakup GBC Centrostal Bydgoszcz S.A. i Huta Ostrowiec S.A. jako spadkobierców na spółce SOF-ART Sp. z o.o.

W SO Toruń pan Paweł Krzymowski stwierdził, że pan Bohdan Żakiewicz posiadał pieniądze z Donau-Dnepr co oznacza, że posiadał ze spółki APE-CH GmbH jako dział spadku po Jerzym Kaźmierczyk, gdyż firma Donau-Dnepr w Luksemburgu została rozwiązana , a jej prezes Stanisław Stępień został wiceprezesem APE-CH GmbH w Zug, natomiast jego żona Ewa Wielochowska z Grudziądza mając pełnomocnictwo Jerzego Kaźmierczyk dokonała zakupu szeregu firm co podmieniono przez błąd „zi” jako Jerzy Kazimierczyk uniemożliwiając nam przez służby wojskowe dostęp do mienia. Z tego powodu dokumenty Donau-Dnepr skierowane do prezydenta Bronisława Komorowskiego i złożone w prokuraturze przez mają legalne źródło pochodzenia. Należy stwierdzić, że kancelaria w St. Gallen został wytypowana przez bank prowadzący interesy księcia Harego z Luksemburga, która stwierdziła istnienie Roboksicza na dokumentach znajdujących się w Anglii jako spadkobiercy carskiego mienia. W ten sposób ukryto poddanie eksperymentom medycznym mózg dziadka Brunona Bochyńskiego, który po II wojnie światowej ukrywał się jako ojciec Józef Maria Innocenty Bochyński we Fryburgu, gdzie był rektorem Uniwersytetu we Fryburgu, którego studentem był prezydent Szwajcarii. Należy dodać, że w Polsce księcia Harego reprezentuje Ambasador Szwajcarii.

Dokonano kradzieży dwojga dzieci i ukrycia ich przez rodzinę Mazurek czyli rodzinę Brono Mazurkiewicza na działce Nowowiejska 29 w Starachowicach, czyli służby wojskowe w Kościele katolickim jako Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego których podstawiono pod hrabiów Tarnowskich(Mazurkiewicz), wykorzystując DNA skradzionych dzieci do zawłaszczania terenów naszej rodziny. Zamierzano wykorzystać bezprawnie podatek od nieuznanej przez sąd sprzedaży działki na ulicy Nowowiejskiej 29 dla Lidii Daleszak w celu podstawienia Waldemara Maksalon i jego rodziny, która ma moją wnuczkę Zuzannę Maksalon ze skradzionej córki Anny Pióreckiej. Z tego powodu podmieniane są dane mojego męża Jerzy Kaźmierczyk na Dariusz Piórecki, aby ukryć kradzież dzieci wykorzystywanych do działów spadku po nas żyjących, a moje wnuczki z tych dzieci są wykorzystywane do tańca na rurze, aby niszczyć godność naszej rodziny.

Z poważaniem

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s