Kupianowicz i 1% akcji APE-CH GmbH zamienione na APE UMWELTTECHNIK AG

Starachowice 25.04.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Polska

Sąd Apelacyjny Gdańsk

IIAKa 3/16
Sąd Rejonowy Tarnów
V GC 57/16


Prezydent Rzeczypospolitej Po
lskiej

Andrzej Duda

List trzech prezydentów Polski miał na celu zdyskredytowanie obecnego rządu w celu ukrycia matactw z przeszłości, których ci panowie nie uporządkowali. Działania te doprowadziły do realizacji planu masonerii w celu wprowadzenia nowego ładu ekonomicznego i nowej jednej religii.

W przeszłości doszło do zamordowania cara Mikołaja II Romanowa ukrytego jako Franciszek Bocheński przez strzał księdza katolickiego. W podobny sposób zginął hrabia Władysław Tarnowski w Krakowie przez strzał księdza katolickiego. W 1978 roku Kościół katolicki doprowadził do morderstwa księcia Wacława Bocheńskiego w USA w podstawiając Jana Pawła II za spadkobiercę przez wybór na papieża. W 1981 roku doszło do strzału przez Turka do papieża Jana Pawła II, aby nawiązać do faktu, że Wacław Bocheński był synem Tytusowicza Romanowa ukrytego jako Tytus Bei Bocheński, który przeszedł na Islam.

Aby ukryć zastosowane przez masonerię podstawienia wstawiono osobę pozorującą zamordowanego Wacława Bocheńskiego w USA, która przyjechała do Gdańska oraz ogłosiła, w Expres Wieczornym, że poszukuje spadkobierców. W tym momencie doszło do zamordowania Mariana Bochyńskiego w Starachowicach i wstawienia Marii Gudewicz czyli służby wojskowe.

Pozorowanie oznacza, że obecnie nastąpiłoby powtórzenie sytuacji z 1978 roku i 1981 roku, gdzie oddano strzał do papieża Jana Pawła II.

Jest to przedmiotem tajemnicy Fatimskiej skrywanej przez Kościół katolicki, gdyż tym razem zamachu na papieża dokonałby ksiądz katolicki i sprawa stałaby się wewnętrzną sprawą Kościoła katolickiego. Z tego powodu papież Benedykt XVI oddał władzę dla papieża Franciszka, który nie zajął należnego mu miejsca oddał czerwone buty i zamieszkał w domu Marty pozorując , że jest zwykłym księdzem i moim dziadkiem Aleksym Romanow w domu swojej wnuczki. W książce Światowa Polityka Żydów są zawarte słowa, że przebiegłości Żydów dorównują jedynie Jezuici.

Spowodowało to utworzenie w koście dwóch grup, które wytypowały księdza na zabójce papieża, podstawiając dane osobowe moich synów.

Grupa Bohdana Żakiewicz i Piotra Waydel uważa, że papież Franciszek został wybrany wbrew obowiązującemu prawu i nadal papieżem jest Benedykta XVI co oznacza, że ta grupa zamierza przygotować zamach na papieża Benedykta XVI, grupa przeciwna zamierza przygotować zamach na papieża Franciszka.

Bohdana Żakiewicz podstawiono jako dziadka mojej wnuczki Wiktorii Kornaszewskiej upozorowanej na małżeństwo z Janiszewskim pod którego podstawiono Bartłomieja Pikul syna Janiny i Stanisława Pikul rodziny NKWD w Tarnowie podstawionej pod Marzenę Kuprianowicz i Stanisława Stępnia w firmie męża APE-CH GmbH podstawiając w Łodzi nazwisko Marzena Kaźmierczak i Echo Investment pana Sołowiowa pod 1% udziałów pani Marzeny Kuprianowicz w APE-CH GmbH, które zostały przekazane dla Dieter Düppenbecker przyrodniego brata Bohdana Żakiewicz podstawionego pod Dieler Wisggott na Cmentarz Firlej w Radomiu.

Upozorowano dział spadku w firmie APE-CH GmbH w Zug w Szwajcarii w 2005 roku i podstawiono do firmy APE UMWELTTECHNIK AG , gdzie po śmierci mec. Zarzyckiego podstawiono przez rząd polski Bohdana Żakiewicz i wykorzystano umowę zakupu akcji GBC Centrostal Bydgoszcz SA przez PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk , aby za mnie wówczas Bożenę Piórecką i Jerzego Kaźmierczyk uśmiercając nas w systemie bankowym podstawić za spadkobiercę Skarb Państwa udziałowca 50% w GBC Centrostal Bydgoszcz SA i Hutę Ostrowiec SA. Spowodowało to zakup GBC Centrostal Bydgoszcz SA za depozyty przygotowane w APE UMWELTTECHNIK AG (50.000.000,-EUR)jako dział spadku na udziałach w spółce SOF-ART Sp. z o.o. na Lipie Henryk Szyb 1. W tym celu podmieniono teren firmy na Liski Stara Jucha i zlicytowano nieruchomość na Mazurach za kwotę 78.000,- złotych podmieniając przez sąd w Warszawie adres spółki na SOFT-ART Sp. z o.o. Lipnie gmina Biskupice co spowodowało upozorowanie sprzedaży na fałszywą nazwę firmy SOFT-ART Sp. z o.o. terenu SOF-ART Sp. z o.o. na Lipie Henryk Szyb1 o wartości 5.800.000,- wprowadzając po Jerzym Kaźmierczyk dział spadku i wstawiając Beatę Idziak i Piotra Idziak co było oszustwem dokonanym w Katowicach w 2004 roku. Następnie bez zgody Jerzego Kaźmierczyk pozbawiając go praw do dzieci wykonano paszporty dla Ewy Kaźmierczyk, Pawła Kaźmierczyk i Adama Kaźmierczyk w 2004 roku pod pozorem wycieczki do Czech, aby ich użyć jako spadkobierców w Szwajcarii w APE UMWELTTECHNIK AG.

Pod Ewę Kaźmierczyk podstawiono Ewę Eugster i jej wnuczkę Emili Müller i połączono z Emilii Brzezińska żoną profesora Brzezińskiego w USA, a pochodzącą z Czech ukryto przez wykorzystanie biskupa Müller w Szwajcarii. Wszystko ukryto przez podstawienie skradzionej Anny Pióreckiej w 1985 roku pod paszport Ewy Kaźmierczyk z Ostrowca Świętokrzyskiego. Spowodowało to podstawienie w METRON SA fałszywych spadkobierców po nas żyjących, którzy skarżą swojego spadkodawcę, który żyje a co ukryto przez opinię psychiatryczną w Krakowie do sprawy SO Kielce 207/07, aby podmienić dane osobowe Jerzego Kaźmierczyk na Dariusza Pióreckiego i Dariusza Dąbrowskiego ,aby wykorzystać weksle SOF-ART Sp. z o.o. złożone do PFRON i podpisane przez Dariusza Pióreckiego do wyprowadzania pieniędzy wykorzystując weksle Jerzego Kaźmierczyk i otwarte akredytywy w Brukseli na firmę Belgijską i Turecką na dostawy do SOF-ART Sp. z o.o. nie płacąc za dostawy towarowe przez podstawionych przez Skarb Państwa spadkobierców co powoduje wydawanie złota z obozów koncentracyjnych przez bank UBS A.G w Szwajcarii, aby upozorować odpowiedzialność Polski za wywołanie II wojny światowej i Polskie Obozy Zagłady w celu sfinansowania III wojny światowej przez wypłatę odszkodowań na Cmentarzu Firlej w Radomiu z carskich depozytów oskarżając mojego dziadka Brunona Bochyńskiego o finansowanie wojny. Obecny przykład w Toruniu w SO Toruń IIK 164/11, gdzie wykorzystano fałszywą opinie psychiatryczną podważającą arystokratyczne pochodzenie mojego taty i określono, że nie jestem żoną mojego męża podmieniając kolejny raz jego tożsamość na Jerzy Kaźmierczak i Dariusza Kaźmierczak. Takie działanie sądu pokazuje , że dziadek musiał się ukrywać i był w systemie bankowym jako Józef, aby wykazać spadkobiercę mojego tatę Józefa Bochyńskiego. Ja i mąż obecnie nie mamy dostępu do naszych kont i funduszy w bankach, gdzie wstawiono naszych spadkobierców wytworzonych przez Skarb Państwa. NKWD miało zamiar wymordować wszystkich Dąbrowskich i Lewandowskich podstawionych po agenta udającego księcia Romana Sanguszko, podstawionego pod Romana Bocheńskiego mojego dziadka ukrytego jako Brunon Bochyński w celu ukrycia podmiany rodziny w Tarnowie, gdzie oddano Górę Marcina dla agentury NKWD.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s