Próba wprowadzenia Antychrysta przez Bestie na tron na Wawelu

Krzyż Chlewiska

Jezus Chrystus zwyciężył

W banku przerobiono dzieci na inne rodziny, które maja tzw. opiekunów prawnych , potajemnie i nielegalnie wprowadzonych , co miało doprowadzić do mordowania dzieci, aby dojść do mienia na nich wyprowadzonego przez służby przez podstawienie fałszywego kręgu spadkobierców.

Zamierzano wykorzystać datę zamachu na Metro w Brukseli do sprawy w Tarnowie w dniu 22.06.2016 VGC57/16 prowadzonej dla UPA , która oskarżyła męża Jerzego Kaźmierczyk w Toruniu IIK 164/11 wykorzystując cyfrę 22 jako termin rozprawy w celu podmiany akt przez 22 jako kumulację złych mocy wprowadzając fikcyjny dług przez Fundusz Inwestycyjny Incaso z Warszawy do Tarnowa co połączono z zdjęciem Donalda Tusk na tle Zakładów Azotowych, gdzie zainwestowano kradzione carskie pieniądze i połączono to z portem jako bieg 20 km z wyścigami na żużlu klubu sportowego Azoty w Tarnowie i zostało to połączone przez Gdańsk sprawa IIAKa 3/16, i Warszawa IIIKo1994/14 z Bohdanem Żakiewicz herbu Trach nie należący do niego dlatego miał go oddać z skradzionym mieniem carskiej rodziny łącząc z Krystianem Rempało w celu przejść na księdza Krystiana Gawron na Francję. Zamiana „p” na „b” jako Rempajło na Rembajło co połączono przez błąd taki sam na Lipie Henryk Szyb wpisując jako Lipie Henryk Szyp (jako strzała) przez biuro Migration Bureau w Luksemburgu placówka Warszawie, które prowadziło sprawę mojej emigracji do Australii na firmę SOF-ART Sp. z o.o., do której nie doszło.

Celem działania Bohdana Żakiewicz było oddaniem herbu Trach czyli Smok dla Antychrysta dla Lidera Światowego razem z wszystkimi programami bankowymi uruchomionymi na carskim mieniu przy pomocy firm męża Jerzego Kaźmierczyk w rocznicę rewolucji październikowej 17 października 2016 roku przez podstawienie za spadkobiercę po Jerzym Kaźmierczyk moją skradzioną córkę Annę Piórecką, która jako zakonnica i ma dziecko z W. Putin, który jako bestia zamierzał przy pomocy Waldemara Maksalon, Czesława Maksalon i Wiesława Maksalon wykazując DNA swoje córki Zuzanny Maksalon wprowadzić Antychrysta na tron na Zamku Wawel jako żony Zuzanny Maksalon wykorzystując biskupa Dziwisz, który w tym celu pozwolił uruchomić akcję SB Zygmunt naruszając sarkofagi królewskie na Wawelu w tym Anny Jagiellonki.

Papież Franciszek rezygnując miał doprowadzić do wprowadzenia trzeciego papieża termin medialnie wykazany październik lub listopad oznaczał rewolucje październikową połączoną ze Świętem Zmarłych uznając naszą rodzinę , że już nie żyje co jest nieprawdą. Jest to odniesienie do biblii, gdzie zwierze wychodzące z wody oddaje dla Smoka władzę. Medialnie wykazano, że W. Putin nie żyje i jest umieszczony w kapsule pod wodą co w połączono z powołaniem do życia zmarłego mózgu co może być niebezpieczne.

Wielkiego Mistrza Zakonu Maltańskiego i jego brata w Kanadzie zamierzano usunąć przez pozorowanie zgody na eutanazję w Kanadzie co przypominałoby śmierć Andrzeja Leppera, gdyż ich genealogię połączono z działką 29 w Starachowicach, gdzie Waldemar Maksalon i jego 12 członków rodziny zrobiło dział spadku na działce mojego dziadka hrabiego Jana Tarnowskiego czyli Franciszka Jana Mazurka co zamieniono na podział majątku przy rozwodzie Katarzyny Kaźmierczyk i Jerzego Kaźmierczyk w 1998 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim wprowadzając Sobiesława Zasadę jako spadkobiercę na Zakłady Starachowickie. Wykorzystano do tego śmierć mojego dziadka Franciszka Jana Mazurka w 1999 roku , którego zamieniono na Franciszka Bocheńskiego i podstawiono na Ostrowiec Świętokrzyski mienie carskie podstawiając w Ostrowcu Świętokrzyskim Czesława Daleszak pod Czesława Maksalon jako spadkobierców na Hucie Ostrowiec SA.

Sposób likwidacji zamiast „samobójstwa” jako eutanazja. Pan Andrzej Lepper oraz wielu wojskowych tworzy się jako samobójców . Wystarczy przyznać się do winy a już traktowane może być to jako zgoda na eutanazje i eliminacje ludzi. W Polsce kryto by taki sposób ustawą o konfiskacie mienia przestępców, wytworzonych przez zleceniodawców tych przestępstw krytych immunitetem sędziowskim. Państwo Tarnowscy Juliusz oraz Aleksander w taki sposób mogli by być zniszczeni przez Kanadę dla Władimira Putin, który zasiadł na nie swoim tronie, aby oddać władzę dla Lidera Światowego i nasze depozyty, które są bezprawnie w jego ręku wykorzystując moją rozmowę telefoniczną z Cerkwią Prawosławną w Łodzi, że chcemy skierować nasze środki z depozytów na rozwój chrześcijańskiego imperium w Rosji. Co spowodowało oszustwo i za nas podstawiono biblijną Bestię – W. Putin, który zgwałcił moją córkę zakonnicę w Kościele Katolickim i ma z nią dziecko, ukryte jako Zuzanna Maksalon w Starachowicach, przez którą tworzona jest fałszywa linia dla W Putin, a prawdziwa linia i wszyscy chrześcijanie mieli być zlikwidowani. Bestia miała oddać władzę Antychrystowi jako Liderowi Światowemu, który jest Niemcem. Oznacza to zdradę Rosji i Kościoła prawosławnego przez W. Putin oraz Patriarchy cerkwi w Moskwie Cyryla, który do tego doprowadził. Jest to próba morderstwa Braci Aleksandra Tarnowskiego i Juliusza Tarnowskiego w Kanadzie , których zmuszono by do podpisania dokumentów o eutanazji, w celu przejścia władzy przez Bestię w Zakonie Maltańskim.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-bruksela-bieg-pod-specjalnym-nadzorem-wsrod-uczestnikow-dona,nId,2209899#commentsZoneList

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s