Finansowanie wojny i emigracji w Afryce

Rodzice

Starachowice 03.06.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

SR Tarnów V GC 57/16

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

Finansowanie wojny i emigracji

Polscy sędziowie w SO Toruń współpracujący z armia polską zaskarżyli mojego męża Jerzego Kaźmierczyk po czym naszego pełnomocnika Bohdana Żakiewicz zamienili na spadkobiercę carskiego mienia zamieniając pełnomocnictwo na uruchomienie 24.000.000.0000,- EUR na cele gospodarcze do budowy fabryk zamienili na finansowanie wojny i opłacanie Afrykanów, aby doprowadzić do emigracji do Europy. Pieniądze są przekazywane przez przedstawicielstwo Konga w Warszawie w Placyku Paderewskiego darze polskiego narodu wykorzystywanego przez Bohdana Żakiewicz do sponsorowana topienia uchodźców w celu zrobienia działu spadku, w celu wyprania kradzionych pieniędzy z pełnomocnictwa a pobieranych z carskich depozytów w Banku Rezerw Federalnych w USA. Pracownik pana Bohdana Żakiewicz zagroził nam abyśmy nie ubiegali się o swoje depozyty w Banku Rezerw Federalnych w USA i zapomnieli o banku. Dowodzi to, że celem działania sędziego Wojciecha Pruss w SO Toruń była kradzież depozytów Banku Rezerw Federalnych dla armii w celu wywołania wojny w Europie , która miała ukryć kradzież w USA a napływający emigranci mieli doprowadzić do efektu domina upadania rządów w kolejnych państwach europejskich. Należy dodać, ze sędziowie polscy sponsorują również wojnę na Ukrainie , której jedynym celem jest pranie kradzionych pieniędzy dla Rosji z tego samego źródła. Groźne jest to, że Bohdan Żakiewicz powoływał się na znajomości z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewicz, który nie reagował do dziś w sprawie w Toruniu IIK164/11, gdzie wystąpili wojskowi, którzy byli uniewinnieni skazując właściciela depozytów carskich czyli męża Jerzego Kaźmierczyk dorabiając dla mojego męża inną żonę jako Elżbieta.

Podstawiono akta Romana Polańskiego pod mieszkanie Bohaterów Westerplatte 1/1 w Starachowicach i podstawiono fałszywe opinie psychiatryczne dla męża Jerzego Kaźmierczyk następnie Urząd Miasta Starachowice podstawił swojego pracownika Martę Cybulską siostrę męża za jego opiekuna i spadkobiercę carskiego mienia czyli pieniędzy kradzionych przez armie polską do finansowania wojny i emigrantów w Afryce do destabilizacji Europy w celu zmieszania kultur i zniszczenia chrześcijaństwa zasłaniając się hasłami, które są puste. Prezes Sądu w Starachowicach wytworzyła jedną przesyłkę jako pismo administracyjne i dwa awiza do pisma do zażalenia na komornika o kosztach do sfabrykowanej sprawy do Tarnowa VGC 57/16, którą powielono na dwa terminy, aby podstawić siostrę męża za opiekuna, która wyraża zgodę na windykacje fikcyjnej pożyczki 5.100,- PLN zamienionej na windykacje lokat złota w Anglii i USA w dniu 27.04.2016 roku do finansowania ludobójstwa w Afryce i celowego topienia ludzi do działów spadku. Celem kolejnego terminu 22.06.2016 roku SR Tarnów VGC 57/16 jest ponowienie takiego działania na drugą tożsamość do obciążenie rodziny mojego męża za wywołanie działań na emigrantach w Afryce.

Działania Armii polskiej i Kościoła katolickiego w Starachowicach doprowadziły do całkowitego pozbawienia nas mienia i możliwości zarobkowania w celu pozbawienia obrony od 12 lat co wyklucza możliwość sponsorowania wojny a wytwarzane akta w sądzie są wynikiem fabrykacji dokumentów przez sędziów i prokuratorów, którzy odpowiedzialni są za finansowanie wojny w Afryce. Doprowadzono do ponownej ekranizacji Krzyżaków, aby nawiązać do Juranda ze Spychowa, którego oślepiono przez Krzyżaków. Literatura wskazuje , że jedyną obroną była Bitwa pod Grunwaldem co można odebrać obserwując posterowanie Sądów Polskich. Z wielu źródeł można przeczytać, że Europę zaleje woda. Należy zaznaczyć, że finansowanie wojny następuje przez ukrycie pobranych pieniędzy przez windykacje kosztów sądowych w tym kosztów ekspertów SO Toruń IIK 164/11 i kosztów komorniczych na ulicy Nowowiejskiej 29 w sprawie INs 395/10 naliczonych w 2016 roku w Starachowicach skąd finansowana jest wojna w Afryce i opłacanie ludzi przewożący emigrantów przez Bohdana Żakiewicza przez Kongo. Podstawiono nasze pełnomocnictwo dla Bohdana Żakiewicz do sprawy INs 956/09 w Starachowicach, gdzie zamieniono carską rodzinę na wojsko polskie, które zamierzało wszystkich wymordować na zlecenie obcych wywiadów. Armia Polska prowadzi działania wojskowe przeciwko dwóm cywilom, których okrada i szkaluje od 2004 roku korumpując wszystkie urzędy państwowe i banki , a kościół katolicki fałszuje dane osobowe podmieniając rodziny w celu pozyskania kradzionych pieniędzy co powoduje mordowanie ludzi do działów spadku, aby ukryć kradzież.

Z poważaniem

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk

mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s