Utopia kabały jeszcze nikt Boga nie oszukał

Starachowice 26.06.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Zamiana historii Polski przez kabałę trwającą 100 lat

Doszło do sytuacji wytworzonej przez żydowską kabałę rozpoczętą w domu Ipatiewa trwającą 100 lat , gdzie pieniądze cesarskiej rodziny Niemiec, carskiej Rosji i królewskiej Polski trafiły do Anglii i USA. Oznacza to, że musi być nacisk na Kanclerze Niemiec Angele Merkel przez co Naród Niemiecki został poniżony przez pana Jarosława Kaczyńskiego, który nazwał go opętanym. Wykazanie, że za Brexit winny jest Donald Tusk za takie działanie, wskazuje to wyraźnie, że powodem było przekazanie jednej części 1 biliona USD dla USA co zaprzepaścił Bronisław Komorowski, a obecnie polski rząd Beaty Szydło oddał nasze mienie do Anglii, która miała wyprać przez działania wojenne, które były prowadzone przez Polaków, którzy bronili Londynu, które przez kabałę zamieniono na wprowadzenie strat na mieniu lotnictwa w Anglii.

Anglia nie ma prawa do naszych pieniędzy i zdradziła Polaków odmawiając pomocy w 1939 roku o czym Polska już zapomniała. Papież nazywał obecną sytuację, że Europa jest w stanie wojny przez co nawiązał do kabały, która powoduje zamianę historii i obecna wojna prowadzona jest jako zamiana historii. Należy zaznaczyć, że bardzo wielu Niemców zostało wciągniętych do wojny bez ich zgody co pochłonęło wiele ofiar i strat elit narodu niemieckiego, którego mój dziadek po wojnie był doradcą rządu RFN, który był rektorem Uniwersytetu we Fryburgu pod nazwiskiem ojciec Józef Innocenty Maria Bocheński. Jest to próba zniszczenia relacji między państwami, a zachowanie polskich piłkarzy świadczy o próbie wykazania malej kultury Polaków, aby ośmieszyć Polskę przez zawodników pana Nawałki co można odnieść do podstawienia zawodników pod dane osobowe moich dzieci do kradzieży pieniędzy.

Należy zaznaczyć, że nieraz wygrana jest przegraną, gdyż dobre imię jest cenniejsze niż złoto i srebro. Można odnieść nazwisko Malik do Macolm Little wel E-Hajj Malik el-Shabazz, który zmarł w Nowym Jorku i walczył o prawa społeczności murzyńskiej w USA. Wypowiedział on słowa, że policja Los Angeles to rasistowskie gestapo. Ponadto mimo sprzeciwu w stosunku do organizowania przez M.L. Kinga marszowi na Waszyngton sam wygłosił krytykę 28.08.1963, że nie widzi sensu demonstracji pod pomnikiem zmarłego prezydenta Linkolna, a był on właścicielem niewolników i nie lubił murzynów. Wypowiedział słowa, że sen Kinga stanie się koszmarem. W 1963 roku doszło do sporu Malcolm X z Ellijahem Muhamadem co było sporem o władzę w sekcie co spowodowało rozłam w sekcie i machinacje tajnych służb. Obecnie można zauważyć, że tak potraktowano Kościół zielonoświątkowy przez Kościół katolicki i odwrotnie, aby wytworzyć w kabale spór o władzę na czym skorzystały tajne służby. Pojawienie się na scenie świata czarnoskórego prezydenta Barack Obama jest dowodem braku dyskryminacji , ale również jest symbolem zmiany cywilizacji, aby polskie dziedzictwo przypadło Ameryce i Anglii.

Wspomnę słowa Majstre Joseph de Hr. urodzonego w 1753 roku zmarły 26 lutego w 1821w Turynie , którego ojciec był prawnikiem i urzędnikiem dworskim według publikacji otrzymał tam hrabiowski tytuł. Określił on, że człowiek stoi przed wiecznym dylematem: wyborem między tradycją i utopią. Oznacza to, że fałszywa arystokracja tworzy historię , która jest utopią opartą na krwi , fałszu chęci zysku dla której jedynym bogiem jest pieniądz.

Można określić, że obecny stan próbuje się pokazać na sposób obrazu rzeczywistości to co chce malarz, lustro natomiast odzwierciedla rzeczywistość jaka jest. Zamierzano zamienić brudy jakie były w PRL oraz mordy, aby wykazać je pod drugiej stronie oskarżając niewinnych. Obecne działania rządu polskiego nie są odzwierciedleniem rzeczywistości, ale fałszowaniem historii przez ujęcie w obrazie przez plastyka tego co wymyślono, aby przedstawić zmienione fakty i ukryć zbrodnie i brudy komunizmu zastępując lukę przez wprowadzenie moich wnuków i prawnuków, aby zastąpić lustro obrazem w którym nasza rodzina miała być usunięta. W tym celu tuszowana jest historia Polski przez podmianę danych osobowych oraz adresów i miejsc do kreowania wirtualnej rzeczywistości. Nastąpiła próba obarczenia Narodu Niemieckiego za zbrodnie w Katyniu co przeniesiono na Giby koło Augustowa, gdzie była zbrodnia komunistyczna, którą próbowano podmienić przez wprowadzenie wymordowanych Żydów przez Niemców co jest widoczne ,że Jarosław Kaczyński reprezentuje interes grupy żydowskiej z Nowego Jorku. Zamierzano to wykorzystać do ukrycia planu wymordowania mojej carskiej i książęcej rodziny przez rząd polski, aby nas zastąpić Żydami. Doprowadziło to do śmierci moich rodziców Józefa i Filomeny Bochyńskich. Chęć zysku Jarosława Kaczyńskiego przyćmiła rozum, gdyż Polska ma większe pieniądze postępując uczciwie niż kradnąc. Przez takie działania oddano Polskę w ręce USA i Anglii co jest zdradą narodową. Pan Jarosław Kaczyński pozwolił sobie na zbyt dużo nazywając Naród Niemiecki opętanym i zmierzając do oskarżenia mojego dziadka Brunona Bochyńskiego za finansowanie II wojny światowej pozorując, że żył w USA. Jednocześnie zamierzano obciążyć Naród Polski po zaplanowanym zamordowaniu naszej rodziny carskiej. Zmierzało to w kierunku poniżenia godności Polaków przez kształtowanie odpowiedniego wizerunku przez kabałę opłacaną z naszych depozytów przez ich kradzież i wykorzystanie na szkodę Polski czego przykładem są sportowcy, którzy takim zachowaniem wytwarzają fakty, aby wprowadzić błędne dane do komputera, który steruje aby przez kabałę zamienić mózg mojego dziadka na piłkę w grze.

Rezultatem takiego działania jest zachowanie się polskiego sportowca co spotkało się z reakcją Szwajcarów, którzy kazali Polkom wynieść się. Przez to następuje się dalsze natężenie niechęci i nienawiści do Polaków na Wyspach Brytyjskich po kradzieży naszego carskiego mienia przez Anglię przez sprawę SO Toruń IIK 164/11 , która doprowadziła do oddania naszego mienia na rzecz Anglii i Belgii i USA przez Bohdan Żakiewicz, którego uwiarygodniła radiostacja Radio Maryja przez geotermię i Tadeusz Rydzyk, którego zamieniono na Tadeusza Jurczyk zamordowanego w Krakowie do działu spadku na carski mieniu męża siostry Beaty Aksan aby przejść na Australię.

Fałszywy język nienawidzi tego kogo zmiażdżył toteż dlatego można zaobserwować fale nienawiści wobec Polaków, aby zrobić z nich przestępców przy udziale własnego rządu, który nie reprezentuje interesu Polski, ale synagogi szatana z Nowego Jorku, która zaplanowała takie działanie w USA, aby ukryć kradzione pieniądze w Anglii i doprowadzić do rozbioru Polski w przypadku , gdy doszłoby do realizacji ich planu czyli zamordowania naszej rodziny przez rząd polski. W Anglii doszło do podstawienie w miejsce mojego dziadka Brunona Bochyńskiego osoby ze służb woskowych pana Pawelca, aby przejść z Anglii na Kielce w Polsce. Wykorzystał on dokumenty mojego dziadka z AK pozorując , że go wyrzucono oraz dorobiono w Szwajcarii opinie psychiatryczne na bazie doświadczeń na mózgu mojego dziadka co spowodowało podmianę w Polsce tożsamości. Celem tych działań jest kradzież przez Anglię naszych pieniędzy i doprowadzenie do zamiany Polaków na Żydów przez akta medyczne co spowodowało., że Jarosław Kaczyński w miejscu pomordowania Polaków odniósł się do Żydów do podmiany akt. Dzieje się to przez kabałę , której działanie miało doprowadzić do zniszczenia UE w celu wyciągnięcia carskich i książęcych pieniędzy, gdyż jest to kontynuacja kabały od 18 lipca 1918 roku jako proces wydziedziczenia Narodu Polskiego przez nierząd wstawiając autora Borynę w miejsce powieści jako postaci historycznej. Następuje zamiana opisanej fikcji na fakty. Miało to na celu doprowadzenie do zdemoralizowania mojej rodziny przez opłacanych oprawców, aby dokonać mordu przez cykliczne działania jako eliminacja zbędnych śmieci do działów spadku dla służb wojskowych pracujących dla rządu światowego.

Upozorowano w 1918 roku, że rodzina carska zginęła w Jekaterynburgu. Celem jest podmiana Polaków na Rosjan i odwrotnie wstawiając w to miejsce Żydów w celu umieszczenie jednych i drugich w zakładach psychiatrycznych dorabiając im opinie psychiatryczne po czym miało dojść do konfliktu zbrojnego i podziału Polski przez Niemcy i Rosję zmuszonych do interwencji. Zaplanowana interwencja miała ukryć kradzież depozytów carskich w USA w Banku Rezerw Federalnych , który wypłacił dla Kościoła katolickiego judaszowe srebrniki za zdradę. Miało to spowodować oskarżenie chrześcijan w Polsce za zamordowanie carskiej rodziny planowane przez rząd polski, aby dokończyć rewolucję na zlecenie synagogi szatana w USA. Są to swoiste gry wojenne prowadzone przez komputer, który typuje kogo ma wyeliminować próbując dorównać do ideału, który w świecie ludzkim jest niemożliwy.

Stworzono w systemie program historyczny Boże Igrzyska, aby pozorować Amerykanina na Polaka. Ludzie są eliminowani przez system, który wykorzystał mózg mojego dziadka jako piłka w grze. W zależności od sytuacji przekazywane są błędne informacje, aby wykreować fałszywą historię przez kabałę na prawdę historyczną, aby uzyskać odpowiedni efekt uderzenia piłką do czego podawane są fałszywe informacje, aby doprowadzić do błędnych decyzji w celu samozniszczenia chrześcijaństwa wplątanego w kabałę.

Decyzję eliminacji podjąłby komputer. Przykładem jest postępowanie pana Jarosława Kaczyńskiego w Białymstoku, w mieście w którym wykorzystano moje dane osobowe. Celem działania pana Jarosława Kaczyńskiego była podmiana morderstwa w Gibach przez NKWD na 2000 tysiące pomordowanych Żydów przez Niemców do podmiany ma oficerów polskich pomordowanych przez NKWD w Katyniu , których dokumenty były przewożone w skrzyniach i znalazły się w Starachowicach, gdzie dokonano podmiany 200 profesorów na 2000 Żydów w tym w Krakowie i Genewie.

Mojego dziadka Franciszka Jana Mazurka ojciec był rektorem Uniwersytetu w Krakowie po tym wymordowano moją rodzinę w przeszłości, a dzieci były ukryte pod innym nazwiskami. Moja mama Filomena Bochyńska z domu Mazurek czyli z domu hrabina Tarnowska zapłaciła za studia w Krakowie i zdała egzamin na piątkę, ale rozwiązano kierunek na który zdała egzamin i wykorzystano jej dane dla fałszywego kręgu spadkobierców podszywających się pod Stanisława Tarnowskiego rektora Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie czyli mojej mamy dziadka. Zamieniono moją mamę na Bocheńska z domu, aby zamienić rektora Uniwersytetu Jagielońskiego, Stanisława Tarnowskiego na drugiego mojego dziadka rektora Uniwersytetu we Fryburgu ojca Józefa Innocentego Maria Bocheńskiego czyli Aleksego Romanowa występującego w Polsce jako Brunona Bochyński mój dziadek

Taka postawa polityków polskich reprezentuje interesy Żydów z Nowego Jorku, których nie interesował los pomordowanych w lesie na drodze na Lipie w 1924 roku , pracowników mojego dziadka i obecnie wykorzystano pracowników SOF-ART Sp. z o.o. mordując ich sukcesywnie i usuwając firmę z systemu Ministerstwa Sprawiedliwości dlatego maż nie mógł zakupić programu księgowego , gdyż rzad przejął firmę udając, że my nie żyjemy NIP firmy 664-00-11-441.

Żydzi wstawili na firmach męża swoich spadkobierców jako dział spadku na drodze na Lipie, aby przejść z Lipia na drogę na ulice Nowowiejską oraz Pasternik 31 w Starachowicach obecnie Nad Kamienną 25. podmieniając na drogę Pasternik31 i Pasternik 100 jako cmentarza w Krakowie, aby pozorować, że w Starachowicach mieszkamy w grobowcu jak opętany z pisma świętego czyli tak jak nazwał Naród Niemiecki pan Jarosław Kaczyński.

Jezus Chrystus dla jednego opętanego poświęcił całe stado świń, gdyż ważniejsze było uwolnienie człowieka niż cała gospodarska. Myśli Boże nie są myślami człowieka. Jezus Chrystus uwolnił człowieka. Natomiast pan Jarosław Kaczyński obraził Niemców nazywając ich opętanymi, a nas pozbawił wszystkiego traktując gorzej niż w niewoli przez 12 lat i dopisał akta kryminalistów oraz akta psychiatryczne sam kradnąc nasz herb Rawicz.

Stąd pojawiły się wpisy na drodze i na garażach pozorując grobowce oraz osoby chore psychicznie , których można przejechać. Celem działania kabały jest zamiana historii Polski w celu obciążenia jej za zamordowanie pomazańca czyli carskiej rodziny, gdyż od tej pory jest pisana nowa fałszywa historia według kabały , która pomija istnienie naszej carskiej rodziny Romanow.

Taka metoda jest stosowana w Katyniu, gdzie Niemcy odkryli groby pomordowanych elit polskich co obecnie Żydzi zamierzali zamienić na katastrofę samolotu w Smoleńsku w celu ukrycia zbrodni synagogi szatana co wskazuje, że sami Żydzi doprowadzili do katastrofy samolotu w Smoleńsku, aby przejąć władzę i dlatego uczestnicy lotu traktowani są jak męczennicy, którym Naród Polski winien się kłaniać. Za te działania zamierzano oskarżyć Niemcy, aby zamienić mord komunistyczny na niemiecki. Oznacza to ,że pan Jarosław Kaczyński realizuje uzgodnienia z 1940 roku w Zakopanym NKWD i SS co wykazuje, że synagoga szatana to następcy osób odpowiedzialnych za rewolucję październikową w Rosji, którzy zamierzali ukryć swoje morderstwa przez katastrofę samolotu prezydenckiego w Smoleńsku i opłacili kabałę. Aby pasowały elementy do całej układanki odmówiono wszczęcia śledztwa do fałszywej faktury PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk z fałszywym podpisem męża na roboty murowe w Warszawie. Celem jest podstawienie fizycznej budowli pod budowle jaką tworzona jest przez kabałę, aby wytworzyć zależność z budowlą Świątyni co połączono z teatrem jako scenograpfia, aby połączyć elementy Kościoła i Teatru i oskarżyć mojego męża w celu wytworzenia roszczenia, aby ukraść pieniądze w Toruniu co jest dowodem zdrady Polski przez to miasto.

Realizacja kabały do morderstwa carskiej rodziny przez już 100 lat miała doprowadzić do oskarżania Polaków na oczach całej Europy co zamierzano ukryć przez dorabianie już opinii psychiatrycznych dzieciom przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Pani Zalewska jak widać jest kreowana na spadkobierce po moich rodzicach Filomenie i Józefie Bochyńskich przez błąd w Pełnomocnictwie od mojej siostry Beaty Idziak napisane przez Notariusza pana Stanisława Zalewskiego, który po tym, gdy wykazałam konieczność naprawienie błędu zamknął swoje biuro i poszedł na emeryturę Psychologiczne testy to są testy dla nowego obozowego traktowania Polaków mające na celu selekcje „SS” do jakiej pracy w Obozach zagłady można wówczas wyselekcjonować Polaków. Widać Pani nie jest Polską, gdyż Polacy dużo przeżyli i takie działania są jedyne potwierdzeniem nienawiści pani Zalewskiej do POLAKÓW Świętego Narodu, pod pretekstem nowoczesności i wprowadzenia „modernizacji” szkolnictwa. Naród Polski od wieków był wybitnym narodem, a obecnie działanie rządu jest celowym jego zniszczeniem i całego dorobku kulturowego, na co pracowały całe pokolenia polskie przez wieki. Celem było dorobienie opinii psychiatrycznych dla małych dzieci idących do szkoły, aby zastosować kabałę, w celu planowanego już dorobienia dla dzieci opinii psychiatrycznych, aby podmienić ich dane osobowe do kradzieży pieniędzy przez panią Zalewską i jej współpracowników z rządu, wykorzystujących błąd pana Notariusza Stanisława Zalewskiego ze Starachowic, w celu kradzieży naszych depozytów carskich i aby za ich działania oskarżyć małe dzieci i Polaków, za co miał być program 500+ oddany za krew przelaną niewianie oskarżając POLKÓW i dlatego cerkiew w Rosji jest nazwana w miejscu domu Ipatiewa jako cerkiew na Krwi, mimo, że tam nie zginęła rodzina carska, ale w POLSCE, za co zamierzano oskarżyć polskie dzieci, nie mające wiedzy. Ale im wydano przez program 500 + pieniądze jako Judaszowe z kradzieży carskiego mienia, mając możliwość pobrania uczciwych pieniędzy z 7% podatku od zwracanego mienia co dotyczy również Rosji i Niemiec. Oznacza to, że wszystkie programy są kierowane na zniszczenie POLSKI i kradzież mienia przez zadłużanie, a nie na odbudowę. Z tego powodu rząd polski otrzymuje około 1% , co oznacza, że działa na szkodę Narodu Polskiego pozbawiając Polskę zysków 7% od naszego uruchomionego carskiego mienia, nad którym kontrolę przejęło wojsko, pozbawiając nas dostępu do naszego mienia do którego prawo otrzymaliśmy czyli jak Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk i mój mąż Jerzego Kaźmierczyk od mojego taty Józefa Ludwika Bochyńskiego, a pozbawiono nas wszystkiego przez działania Prezydenta Andrzeje Dudę i Premier Polski Beaty Szydło. Dlatego Judaszowe srebro przekazywane niegdyś przez Rosję dla arystokratów polskich doprowadziło do utraty niepodległości przez Katarzynę II , co obecnie próbowano powtórzyć pozostawiając pod moje dane Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk wnuczka carewicza Aleksego Romanowa, inną osobę czyli panią Katarzynę Kaźmierczyk wnuczkę zmordowanego księcia Krzysztofa Radziwiłł , pozorując ją za wnuczkę z nieprawego łoża Tarnowskich, i zamieniając carskie mienie na Radziwiłł. Dzieje się to przez opłacane Judaszowym srebrem obecnie fałszywych arystokratów i skazując drugi raz mojego obecnego męża Jerzego Kaźmierczyk przez Skarb Państwa, który jest naszym dłużnikiem. Pierwszy raz w Kielcach III K 207/07, a po podmianie danych osobowych drugi raz w Toruniu Sądzie Okręgowym sygnatura akt II K 164/11, aby mieć możliwość wiecznych windykacji. Aby ukryć matactwo sądu dorobiono mężowi próbę samobójczą, której nigdy nie było i akta psychiatryczne, znieważające również mojego nieżyjącego ojca Józefa Ludwika Bochyńskiego, a co jest dowodem próby zabójstwa mojego męża, którego upozorowano w systemie, że nie żyje i wstawiono dział spadku na carskim mieniu podstawiając pierwszą żonę mojego obecnego męża, Katarzyny Kaźmierczyk, którą zmierzano zlikwidować z rodzina jak i nas. Pieniądze z programów to pieniądze za przelaną krew niewinną jako pieniądze za zdradę Jezusa Chrystusa przez Judasza określając obecnie za zdrajców Naród Polski, aby odwrócić błogosławieństwo od Judy przez synagogę szatana z USA.

Program pornograficzny jest na bazie diamentowych szachów Romanowów, jako zamiana miłości chrześcijańskiej na nierząd przez program HORST na Lipie Henryk Szyb 1 gdzie widnieje adres SOF-ART Sp z o.o., gdzie wprowadzano fałszywy krąg spadkobierców. Firma tam nie działa, ale męża skazano mimo od 12 lat zerowych obrotów podstawiając APE-Jerzy Kaźmierczyk firmę zamkniętą w grudniu 2007 roku, a obecnie męża za nią po raz drugi skazano, aby wprowadzić fałszywe dane do systemu do kradzieży naszego mienia, przez rząd niszcząc autorytet prezydenta Polski celowo do kradzieży pieniędzy ukrywając sześć procent należności, które zawłaszcza Gmina Żydowska z Nowego Jorku z Kościołem Katolickim, co powoduje poparcie dla PiS tych instytucji. Oznacza to, że prawica nie jest prawicą.

Pismo Święte wykazuje, aby trzymać się tego co dobre, a nie naśladować zło.

Z poważaniem

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk

mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s