Podmiana carskiej rodziny na Hohenzollern na ulicy Nad Kamienną 25 przez SR Starachowice IC 178/15

Starachowice 02.07.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Podstawienie Hohenzollernów jako spadkobierców carskiej rodziny w Starachowicach

Wykorzystano wszystkie osoby z rodziny mojego taty , które tata zawsze wymieniał wiedząc, ze miały posłużyć jedynie do połączenia fałszywych linii genealogicznych z faktycznymi jako elementy do likwidacji. Opisywałam Cecylię Włodarczyk z domu Bochyńska podstawioną pod Wilczyńskich , którą w rezultacie podstawiono za Fryderyka Luiza Thyra Wiktoria Małgorzata Zofia Olga Cecylia Izabela Krystyna (ur. 18 kwietnia 1917 w Blankenburg (Harz), zm. 6 lutego 1981 w Madrycie) – księżniczka hanowerską, królową Grecji.

Nastopną osobą jest Konstancja Krzemińska z domu Krzemińska , którą podstawiono pod Konstantyna I , a jej córkę Katarzynę podstawiono pod Katarzynę córkę (1913-2007) Zofia Dorota Ulryka Alicja Hohenzollern (ur. 14 czerwca 1870 w Poczdamie w Niemczech, zm. 13 stycznia 1932 we Frankfurcie) – księżniczka pruska, królowa Grecji, co połączono z śmiercią mojego taty Józefa Bochyńskiego w 2007 roku, aby przejść na Szwajcarię podstawiając Katarzynę Kaźmierczyk i Katarzynę Bochyńską czyli Magdalenę Jarczyk w Szwajcarii, której syna Filipa, których podstawiono pod moje dane na Bożena Piórecka i podstawiono Olgę Golbę, która miała pełnomocnictwo szczególne stworzone w Kancelarii Notarialnej w Kielcach , co spowodowało cofniecie o pokolenie , aby przejść na Olga Konstantinowna Romanowa (ur. 3 września 1851 w Pawłowsku, zm. 18 czerwca 1926 w Rzymie) − wielką księżną Rosji, królową Grecji.

Olga Romanowa była córką wielkiego księcia Konstantego Mikołajewicza Romanowa, brata cara Aleksandra II, oraz Aleksandry Józefównej, córki księcia Sachsen-Altenburg, Józefa Wettyna.

W dniu 27 października 1867 roku wyszła za mąż za króla Grecji Jerzego I. Olga, przybywając do Grecji, miała tylko piętnaście lat. Do swojego nowego kraju przyjechała z wyprawą ślubną i ukrytą w niej kolekcją lalek. Wydawała się Grekom nazbyt rosyjska, szybko zjednała ich sympatię łagodnością i poświęceniem, z jakim zajmowała się chorymi w założonym przez siebie szpitalu. Para królewska miała ośmioro dzieci:

 1. Konstantyn (1868-1923), król Grecji;
 2. Jerzy (1869-1957);
 3. Aleksandra (1870-1891);
 4. Mikołaj (1872-1938);
 5. Maria (1876-1940);
 6. Olga (1881-1881);
 7. Andrzej (1882-1944) ojciec Filipa Mountbattena (męża królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II);
 8. Krzysztof (1888-1940);

Wymienione dzieci zostały zastąpione przez podstawione osoby jako rodzeństwo Brunona Bochyńskiego, które miały zginąć w podobny sposób. Należy dodać, że Ewa Eugster ze Szwajcarii przekazała nam lalki, które są uwiecznione reportażu Wielka Tajemnica TVP oddział Kielce. Należy zaznaczyć , że mama mojego taty księżna Maria Lubomirska w Kruszynie została połączona z Zofia Dorota Ulryka była córką cesarza Niemiec Fryderyka III Hohenzollern i cesarzowej Wiktorii (a po niej wnuczką królowej Wiktorii). Była siostrą cesarza niemieckiego Wilhelma II. W rodzinie nazywano ją „Sossy”, która 27 października 1889 poślubiła późniejszego króla Konstantyna I.

Grecy byli bardzo zadowoleni z tego ślubu, ponieważ zgodnie z przepowiednią, za panowania Konstantyna i Zofii (imiona ostatnich władców Konstantynopola przed zdobyciem go przez Turków) Konstantynopol stanie się ponownie chrześcijański. Para królewska doczekała się sześciorga dzieci:

 1. Jerzego II (1890-1947), króla Grecji (1922-1924 i 1935-1947)
 2. Aleksandra (1893-1920), króla Grecji (1917-1920)
 3. Heleny (1896-1982), królowej rumuńskiej
 4. Pawła I (1901-1964), króla Grecji (1947-1964)
 5. Ireny (1904-1974), księżnej Aosty
 6. Katarzyny (1913-2007)

Połączono mamę taty Księżną Marię Lubomirską z Zofią Hohenzollern przez datę śmierci 1932 rok natomiast datę urodzenia Marii Romanow ukryto jako żona dziadka i wpisano 1889 jako data ślubu przesuniętą o 9 lat przez zamianę kolejności cyfr na 1898 i pod taką linię genealogiczną podstawiono moją mamę Filomenę Bochyńską z domu Mazurek czyli hrabię Tarnowską, której upozorowano raka w Końskich tak jak księżnej Zofii Hohenzollern cofając pokolenie w tył i zamieniając na Bocheńską. Z tego powodu sędzia Wojciech Kucharski nazwał mnie Bożena Bocheńska-Kaźmierczyk i tak wpisał prezes sądu, co zostało ukryte przez kolejny błąd w SO Kielce IICz 422/16 jako Bożena Kaźmierczyk-Bocheńska i powielając na Elżbietę Bochyńska-Kaźmierczyk i połączono z podmianą męża Jerzego Kaźmierczyk na Irenę Kaźmierczyk przez prokuraturę Kielce w sprawie Ko 58/09 kradzieży obrazów w Szwajcarii w 2004 roku, aby zamienić na męża Jerzego Bochyńskiego z Katowic tworząc małżeństwo homoseksualne w celu ukrycia kradzionych obrazów przez SR Opoczno IIKp425/09 wykorzystując dane sędziny Barbary Bochyńskiej i Jerzego Bochyńskiego, którzy z tego powodu podstawili swoją córkę Magdalenę Jarczyk zwaną Katarzyna pod Katarzynę Kaźmierczyk w Ostrowcu Świętokrzyskim podstawiając wnuczka Filipa Jarczyk pod Pawła Kaźmierczyk podstawionego pod króla Grecji Paweł I, właśc., gr. Παύλος Α΄ της Ελλάδας (ur. 14 grudnia 1901 w Atenach, zm. 6 marca 1964 tamże) – król Grecji w latach 1947-1964 z dynastii Glücksburgów, bocznej linii Oldenburgów. Syn Konstantyna I i królowej Zofii Hohenzollern Pawła I ukryto przez podstawienie Pawła Idziak w Katowicach syna Beaty Idzik i Piotra Idziak mieszkających obecnie w Irlandii. Takie działanie spowodowało zamianę Barbary Bochyńskiej z domu Małachowskiej na Barbarę Małachowską z domu Bochyńska i Jerzego Bochyńskiego zamieniono na Jerzego Małachowskiego i podstawiono adwokata w Toruniu w sprawie IIK 164/11 , aby wytworzyć roszczenie do kradzieży przez Sąd carskiego mienia. Doszło do matactwa w sądzie i zablokowania nam dostępu do depozytów przez cofniecie czasu i zamianę mnie Bożeny Bochyńskiej-Kaźmierczyk i męża Jerzego Kaźmierczyk na moich rodziców Józefa i Filomenę Bochyńskich, co powielono i podstawiono mnie z mężem jako dziadków Brunona i Maria Bocheńscy , których podstawiono za parę królewską Konstantego I i Zofię.

Doszło do próby zniszczenia nas w Starachowicach przez lidera światowego w sądzie w Starachowicach, gdzie sędziego Wojciecha Kucharskiego podstawiono pod kucharza czyli ojca prezydenta Rosji, któremu kucharz miał przekazać spadek jako eksmisja z carskiego mienia określonegojako działka 29co już uczyniono w sprawie INs 819/14, INs 820/14 i IC 178/15 , które jako wiano córki Władimira Putin panny Zuzanny Maksalon miało być przekazane dla Lidera Światowego, który miał zasiąść na tronie na Wawelu.

Doszło do zaplanowanej śmierci mojego taty Józefa Ludwika Bochyńskiego w 2007 roku, gdyż został podstawiony pod Katarzynę córkę pary królewskiej Grecji Konstantego I i Zofii, która się urodziła w 1913 roku i zmarła w Szwajcarii w 2007 roku co połączono z moim mężem Jerzym Kaźmierczyk i sprawą SO Kielce IIIK 207/07, gdzie połączono sprawę z zaskarżeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim Katarzyny Kaźmierczyk jego pierwszej żony wnuczki księcia Krzysztofa Radziwiłł.

Spowodowało to podstawienie pod dane Bożena Piórecka w Szwajcarii danych Katarzyny Kaźmierczyk i jej dzieci Adama Kaźmierczyk, Pawła Kaźmierczyk i Ewy Kaźmierczyk jako spadkobierców Szwajcarii na mieniu Jerzego Kaźmierczyk czyli carskim podstawiając służby wojskowe pod paszporty dzieci, aby połączyć z rodziną królewską Grecji współpracującą z Rosją jako spadkobierców w celu przekazania carskiego majątku dla Lidera Światowego, którego podstawiono pod biblijny zapis króla południa toczącego wojnę w celu wprowadzenia jednej religii co połączono z wsią Cierpisz w powiecie Łańcut, aby połączyć z Pałacem w Łańcucie, gdzie w 1923 roku zrobiono dział spadku na carski mieniu i podstawiono Elżbietę Romanow Radziwiłł Potocką połączono z Luksemburgiem i cerkwią w Jerozolimie oraz gminą Cierpisz powiat Sędziszów , gdzie przez herb Odrowąż połączono powiat Opoczno i gminę Białaczów co połączono z Pałacem w Chlewiskach, gdzie podstawiono zarządcę hrabiego Platera za którego wstawiono w 1939 roku agenta NKWD, którego podstawiono za cara Mikołaja II Romanowa i połączono z Pałacem w Bałtowie, aby powtórzyć obecnie tragedię z 1924 roku opisaną jako kontynuacja kabały z domu Ipatiewa z 18 lipca 1918 roku w Rosji czego kontynuacją było spalenie babci księżnej Marii Lubomirskiej w Kruszynie w 1932 roku. Zamierzano podmienić linie genealogiczne naszej rodziny Józefa i Maryi matki Jezusa Chrystusa na linie genealogiczne dla antychrysta wytworzone przez wykorzystanie DNA dzieci w naszej rodzinie do zaplanowanych związków przez zamianę sprawy Ns 540/58 podstawionej do sprawy Waldemara Maksalon INs 716/10 co spowodowało podmiany rodzin i podstawienie Mariana Bochyńskiego syna Bolesławy Bochyńskiej czyli Marii Romanow za jej brata Mariana Bochyńskiego w Seminarium w Sandomierzu czyli Brunona Bochyńskiego , który był Aleksym Romanow, gdyż po śmierci jego żony Marii Lubomirskiej pozorowała małżonkę w celu opieki nad moim ojcem Józefem Bochyńskim urodzonym w 1932 roku. Zamieniono mnie Bożenę Elżbietę Bochyńską-Kaźmierczyk na Elżbietę Bochyńską-Kaźmierczyk aby podstawić pod córkę króla Pruskiego Elżbietę w drugiej tożsamości za królową Wielkiej Brytanii Elżbietę II.

Teresa Kazimiera Szmytka z domu Bochyńska została podstawiona pod Franciszka Kazimierza Dąbrowskiego pozorujać go na Franciszka Bocheńskiego i podstawiono pod drugie imię Teresy jako Kazimiera zamieniając ją na mężczyznę podstawiając jako Kazimierę Zwolińską zamienioną na Kazimierza Dąbrowskiego i podstawiono pełnomocnika Kazimierza Banię co spowodowało dorobienie akt psychiatrycznych dla cioci, gdyż zamieniono ją na mężczyznę i podstawiono dla mojej mamy Filomeny Bochyńskiej fałszywe opinie psychiatryczne.

Doszło do oszustwa potwierdzanego przez rodzinę królewską Grecji współpracującą z Rosją w tym W. Putin, którzy ukrywali oszustwo jakim była podmiana carskiej rodziny przez upozorowanie odnalezienia w 1997 roku szczątków cara Mikołaja II Romanowa w Rosji w sytuacji , gdy zginął w Polsce w 1924 roku przy wykorzystaniu papieża Jana Pawła II.

W 2007 roku doszło do upozorowania odnalezienia w Rosji szczątków carewicza Aleksego Romanow w sytuacji, gdy ukrywał się w Szwajcarii jako ojciec Józef Innocenty Maria Bocheński rektor Uniwersytetu we Fryburgu, którego po śmierci w 1995 roku poddano eksperymentom na mózgu tworząc komputer. Natomiast Wilka Księżna Rosji Maria Romanowa ukrywała się w Starachowicach jako Bolesława Stanisława Bochyńska i zmarła w Starachowicach co oznacza, że podstawiono części ciała mojego taty Józefa Bochyńskiego w 2007 roku w Moskwie, aby wykazać DNA carskiej rodziny, a dane osobowy mojej mamy Filomeny Bochyńskiej zmarłej w 2010 zamieniono na Marię Romanow w celu podmiany rodziny carskiej Romanow na Radziwiłł, aby przez Katowice w tym Barbarę Bochyńską i Jerzego Bochyńskiego podstawionego pod moje i męża dane jako Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk zamieniona na Bożena Bochyńska -Kaźmierczak i dane osobowe męża Jerzego Kaźmierczyk zamieniono na Jerzy Kaźmierczak podstawić rodzinę królewską Grecji do Rosji jako króla południa w celu wstawienia lidera światowego zwanego antychrystem do wprowadzenia jednej religii pozorowanej na chrześcijańską w celu zakazania chrześcijaństwa do rozpoczęcia wojny odnosząc się do zapisów biblii jako wojny z królem północy.

Lider Światowy został podstawiony pod nazwisko Hohenzollern i zamierzał zamordować mnie i męża oraz całą rodzinę wykorzystując IPN do ukrycia morderstwa. Doszło do podmiany nazwiska Piórecki na Dąbrowski w Kielcach i Piórecki na Bochyński w Starachowicach. Aby przez fałszowanie dokumentacji w Sądach zamienić Franciszka Bocheńskiego mojego pradziadka ojca Brunona Bochyńskiego czyli carewicza Aleksego Romanow i podstawiono jako jedno z Franciszkiem Mazurkiem i Franciszkiem Glińskim, aby podstawić Franciszka Kazimierza Dąbrowskiego do podstawienia Bogumiły Bochyńskiej, której poszukiwała zamiast Maria Bochyńska to Marianna Bochyńska w Gibach co oznacza podstawienie jej pod Mariannę Maksalon z domu Nowak i połączenie z Marianną Podczaską z domu Dybalska, aby zamienić nasze rodziny. Zamieniono Marianne Podczaską z domu Dybalska na Bochyńską i podstawiono babcię Bolesławę Bochyńską z domu Podczaską, która faktycznie była Marią Romanow a zastępowała księżną Marię Lubomirską. Dlatego podstawiono jej oficjalną matkę Mariannę Podczaską na Warszawę i Giby, a Urząd Miasta Starachowice podmienił dane osobowe na Marcjanna Podczaska. Oznacza to celowe i świadome zacieranie śladów przez Urząd Miasta Starachowice. Drugiej babci Anieli Reginy Mazurek mamę Mariannę Maksalon z domu Nowak według dokumentów wpisano jako Marię co oznacza połączenie Marianny Podczaskiej z Marianną Maksalon podstawiając pod Mariannę Bochyńską , którą podstawiono pod wszystkie Marie:

 • Maria Lubomirska,

 • Maria Romanow,

 • Marie Maksalon

 • Maria Bochyńska matka Marii Gudewicz z domu Bochyńskiej czyli Maria Bochyńska żona Bohdana Bochyńskiego, która był śpiewaczką z Czech i podmieniono ją na Marię Gudewicz zwaną Niusia, którą podmieniono za Niusię Rychter primadonnę w Warszawiezatrudnioną u swojego kuzyna Brzezińskiego i podstawiono obecnie Adama Brzezińskiego za Adam Kornaszewskiwstawionego za Adam Kaźmierczyk podstawiając profesora Zbigniewa Brzezińskiego za Zbigniewa Włodarczyk i podmieniono Elżbietę Włodarczyk za Elżbietę Bochyńską-Kaźmierczyk i takie dane wpisano na ulicy Nad Kamienną 25 z SO Kielce IICz 422/16 co połączono z aktami „Bolka” w Gdańsku i podstawiono pod Bolesławę Bochyńską czyli Marię Romanow łącząc jako sprawa SR Starachowice IC 178/15 jako eksmisja z działki 29 rodziny carskiej przez lidera światowego Hohenzollern przez podstawienie Waldemara Maksalon jako opiekuna Zuzanny Maksalon przyszłej żony Lidera Światowego wstawionej jako spadkobierca po moim żyjącym mężu Jerzym Kaźmierczyk na jego firmach przez SR Starachowice, który wstawił fałszywych spadkobierców na Lipie Henryk Szyb 1. na SOF-ART Sp. z o.o., której spadkobierców podstawiono na PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk, aby przejść do Szwajcarii na APE-CH GmbH i APE UMWELTTECHNIK AG, aby wejść na zamek Chateo Gütsch w Lucernie, gdzie wykorzystano dane na Bożena Piórecka i Jerzy Kaźmierczyk pozorujać naszą śmierć w 2005 roku i wstawiono już fałszywych spadkobierców jako testament Piastów. Wstawiono nazwisko Kołodziejczyk podstawione pod Pałacyk Zarządcy na ulicy Konstytucji 3-Maja 15 podstawiając dalej prezydenta Andrzeja Dudę za ojca Filipa męża królowej Brytyjskiej Elżbiety II, aby zakpić sobie z Polski przez kolejne wstawienie nazwiska z błędem pisarskim „a” jako Bożena Bochyńska-Kaźmierczak na Bohaterów Westerplatte 1/1 co połączono z Pałacem na Alei 1-Maja , który oddano dla MAN Bus Sp. z o.o. czyli dla Niemiec i połączono z Chateo Gütsch w Lucernie w Szwajcarii dla Hohenzollern.

Doszło do podstawienia Stanisława Pikul na firmy mojego męża Jerzego Kaźmierczyk , aby upozorować pana Pikul na Stanisława Zwolińskiego , który złożył znaleziska ekspozycji Górnictwa i Hutnictwa w Muzeum Tatrzańskim imienia Tytusa Chałubińskiego . Doktor Tytus Chabiński odkrywca Zakopanego został podstawiony pod doktora Bochyńskiego z Palace zakopane katownia Podhala jako Tytus Bochyński czyli został podstawiony pod Tytusowicz Romanow, który sponsorował powstanie Tadeusza Kościuszki , który przeszedł na islam. Wykorzystano projekty Stanisława Witkiewicza w Zakopanym Wille pod Jedlami i podstawiono w Starachowicach Bar pod Jodłami, drugi projekt to Willa Kolibra wzniesiona w 1892 roku jako pierwsze dziecko stylu zakopiańskiego oraz kapliczka w Jaszczurówce zbudowana w 1907 roku jako klasyczne dzieło co oznacza, ze Kościół katolicki, w którym byłam na rekolekcjach u sióstr zakonnych na Jaszczurówce Wszyscy znakomicie wiedzieli,że Stanisław Witkiewicz projektował dla moich dziadków książąt Lubomirskich co połączono jako Kwiatki Zwolskie księdza Hieronima wpisując prezydenta Andrzeja Dudę na Pałacyk Zarządcy w Starachowicach , gdzie mieszkał minister Kwiatkowski. Drogę na Koziniec postawiono herb Półkozic, który należał do moich dziadków. Następnie doszło do podmiany Zakrzów na Zakrzów kolo kalwarii skąd kościółek został przeniesiony do Zakopanego na Harendzie co zamieniono na Arend w miejscowości Kaczka jako Łucja Arend i podstawionoKaczyńskich pod Łucję Kaźmierczyk do Krakowa pod Łucje Kaleta, aby ukryć obrót skradzionymi obrazami w 2004 roku w Szwajcarii dorabiając dział spadku na sprawie SO Kielce IIIK207/07 zaskarżenia fałszywych spadkobierców carskiej rodziny podstawionych jako spadkobiercy Zakładów Azotowych w Tarnowie zamieniając Feliksa Dzierżyńskiego na Feliksa Maksalon zamienionego na Feliksa Bochyńskiego z Katowic. Zamierzano to ukryć złożeniem fałszywych zeznań w sprawie SR Starachowice IC 178/15 przez Waldemara Maksalon, który skłamał,że jego rodzice Genowefa i Feliks budowali dom moich dziadków Franciszka i Anieli Mazurek na ulicy Nad Kamienną 25 dawnej Pasternik 31, aby dorobić genealogię dla Feliksa Dzierżyńskiego dla Rosji w celu połączenia Zakładów Górniczych w Starachowicach jako FSC STAR S.A. i Zakładów Azotowych w Tarnowie S.A., aby wpisać Dzierżyńskiego za spadkobiercę jako udziały Rosji co połączono z robotami murowymi w Warszawie i panem Chabińskim z Końskich, który wystawił fałszywą fakturę na konto męża firmy PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk pozorujać zapłatę w celu opłacenia akredytyw PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk na dostawy towarowe za które nie zapłacono pobierając towar na budowę osiedli i autostrad przez Skarb Państwa. Reaktywowano firmę mojego dziadka i stworzono bufet MIŚ i połączono z bufetem MIŚ dawniej w Zakopanym co zamierzano ukryć przez skazanie męża w SO Toruń IIK 164/11 przez Skarb Państwa, który skradł pieniądze i nie zamierzał oddać planując morderstwo naszej rodziny.

Zastraszono wielu ludzi wyolbrzymiając swoją siłę, która jest niczym wobec Boga co można określić mianem widma Brockenu, które w zimie często występuje w Trach jako własny Cień.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s