Ścieżka wojny

Starachowice 06.07.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

Skryte wejście lidera światowego przez kancelarię prezydenta Andrzeja Dudy

Doszło do podmiany mojego małżeństwa Bożeny Bochyńskiej-Kaźmierczyk i Jerzego Kaźmierczyk na małżeństwo Ewy Konaszewskiej z pierwszego męża Ewa Machowska z domu Niewczas z Dariuszem Kornaszewskim zamienionym na jej pierwszego męża Mariusza Machowskiego szefa straży pożarnej w celu podstawienia pod Bogusława Krasuskiego ojca Katarzyny Kaźmierczyk wnuczki księcia Krzysztofa Radziwiłł, aby odnieść się do starożytnego Rzymu i Krassusa, który dowodził strażą pożarną w Rzymie.

Doszło do podmiany mojego pierwszego małżeństwa jako Bożena Bochyńska z Dariuszem Pióreckim w Kościele Św. Rocha w Białymstoku, gdzie brałam ślub , który został podmieniony na most w Poznaniu i podstawiono Ewe Machowską pozorując zamianę nazwiska na Kornaszewska w celu podstawienia Ewy Tylman zamienionej na Ewę Eugster. Dokonano podstawienie tych osób pod Hister oraz inne osoby z czasów rzymskich do czego potrzebne są odpowiednie osoby do kształtowania zamierzonych wyników finansowych do zakładów na FOREX giełdę jako gra do pobierania pieniędzy. Podmieniono moją rodzinę i potrzebne są osoby do podstawienia akt kryminalnych pod nasze dane osobowe przez inne osoby do wstawienie jako niezgodność PESEL w Sądzie, aby ukraść pieniądze przez ubezpieczenie i odszkodowania. Dlatego tworzone są sprawy karne i mordowani są ludzie przez zlecenie również w sądach. Byłam bezpodstawnie aresztowana i wstawiono sygnaturę jako sprawę kryminalną, której nie było, co oznacza podstawienie pod moje dane moich dzieci, aby podstawić na przyszłość pod nich już kreowane akta kryminale obcych ludzi, aby ich zniszczyć w przyszłości. Przy mojej córce za granicą stała osoba, która pokazała swój tatuaż FAMILY, aby odnieść się do niewolników domowych za czasów rzymskich. Celem było ukrycie obrazów z Muzeum w Radomsku, które sprzedaje pani Grażyna Kulczyk należące do mojej rodziny, a Ewa Eugster była moim świadkiem na ślubie z Jerzym Kaźmierczyk co spowodowało podstawienie Ewy Tylman do podmiany osób co zagraża życiu Ewy Eugster-Jakubczyk i jej bratu Adamowi, który miał być również zniszczony jak mój syn podstawiony pod akta tej osoby wymienianej jako Adam, której imię potrzebne jest do podmiany danych osobowych. Oznacza to, że obrazy moje skradzione przez Grażynę Kulczyk stanowią źródło pieniędzy do opłacania różnych osób do ukrycia kradzieży przez Grażynę Kulczyk podstawioną pod Grażynę Klusek i Grażynę Krupa ze Starachowic.

Akta sądowe i prokuratorskie są przygotowane do podmiany dla Artura Cybulskiego podstawionego pod Zbigniewa Cybulskiego aktora, a jego pod Zbigniewa Ziobro oraz Zbigniewa Brzezińskiego z USA oraz sędziego Zbigniewa Jarczyk męża sędziny Magdaleny Jarczyk z domu Bochyńskiej z Katowic podstawionej pod moje dane na Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk na Starachowice i podmieniono mnie na Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk, przez Toruń i Kielce oraz Starachowice, aby pozostawić Elżbietę z dom Gudewicz z Białegostoku na Toruń i Elżbietę Włodarczyk ze Skarżyska-Kamiennej, aby podmienić jej ojca na męża jako Zbigniewa Włodarczyk pozorując żonę Zbigniewa Brzezińskiego na USA do banku FED czyli Banku Rezerw Federalnych, podstawiono Emilii Brzezińska pod wnuczkę Ewy Eugster jako Emilii Müller do banków w Szwajcarii jako wnuczka Ewy Eugster podstawionej pod Ewę Tylman i podstawiono jako jedno oraz podstawiono Artur Szmytka z ojca Niemiec na Niemcy i Ustroń podmieniając jako jedno z Arturem Cybulskim do Banku ING BANK Śląski, który zawłaszczył dla fałszywego kręgu spadkobierców konta moich rodziców dorabiając kredyty i długi do kradzieży pieniędzy wielokrotnie i pobierając z ubezpieczeń a nas obciążając, aby wytworzyć roszczenie wielokrotne do pobierania pieniędzy z carskich depozytów.

Podlewano ściekami granice moich dziadków i jest to symbol jako zanieczyszczeni świątyni tak jak to jest w Cerkwi na Ukrainie gdzie załatwiają swoje potrzeby ludzie przy cerkwi, gdzie jest historia mojej rodziny Sieniawskich i Lubomirskich. Tworzone są wystawy ikon jako galerie w cerkwi i zmieniane są jako Galerie Handlowe czyli symbol kupczenia w świątyni.

Autor zdjęcia Konarski Adam jest podstawiony pod Koniarski Sylwester, aby go oskarżyć jako Adam podstawiony pod mojego syna Adama oraz symbolicznie przygotowywane są corocznie akta fałszywe na Sylwestra czyli koniec roku podstawiając Sylwestra Kwietnia byłego prezydenta pozorując go za spadkobiercę po moich rodzicach i podstawiając Kaczyńskich i Jadwigę Zapała pod policjantów i inne osoby którzy robią długi jako fałszywy krąg spadkobierców w Starachowicach .

Lider Światowy jest europejczykiem i zmierzał ukryć swoje wejście do Polski przez wykorzystanie Bracka Obamy, który podczas kandydowania na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych publicznie powiedział, że jest człowiekiem na którego świat czeka odnosząc się do Lidera Światowego. Zamierzano wykorzystać Baracka Obamę do przejęcia władzy przez wprowadzenie stanu wojennego w Polsce i USA w celu ukrycia wprowadzenie Lidera Światowego, który jest białym człowiekiem, prowadząc do zamachu na papieża Franciszka i Benedykta XVI. Stan wojenny spowodowałby pozostawienie przy władzy obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale nie jest on Światowym Liderem i zostałby zgładzony razem z rodziną, czego wyrazem jest lotnisko w DENVER, gdzie jest widoczna krakowiaka oraz czarnoskóra dziewczynka jako Maya Obama zastąpiona Teresą MAY w Anglii, aby ukryć podstawienie pod dział spadku na Skałce w Starachowicach.

Podstawiono Olgę Golbę pod Olgę Błaszczyk i podstawiono z zakładu psychiatrycznego w Łodzi Olgę co połączono z Czechami, gdzie dokonuje się podmiany akt na Olgę Romanow co jest w Polsce niewidoczne i zostało połączone przez PFRON, gdzie dokonano podmiany przez błąd pisarski w nazwisku mojego męża Jerzego Kaźmierczyk na Jerzy Kazimierczyk, aby podstawić pod błąd w Fundacji APEX-STAR w Katowicach w SR Katowice na ulicy Francuskiej takie dane osobowe mojego męża Jerzego Kaźmierczyk. Podobny błąd przez „zi” zastosowano w Starachowicach na wodociągi w moim nazwisku z błędem jako Bożena Bochyńska-Kazimierczyk, gdzie wodociągi przerabiają spadkowe sprawy po moich rodzicach pod adres sąsiadów , aby przejść na błąd w nazwisku męża przez „zi” do spółki APE UMWELTTECHNIK AG, w Szwajcarii, która to firma jest na mojego męża danych i utrzymuje przy życiu mózg mojego dziadka co próbowano ukryć.

Olga Błaszczyk miała być podstawiona pod Olgę Romanow jako żona Jerzego I króla Grecji w celu podstawienia Lidera Światowego, jako króla południa podstawiając kancelarię Pień-Koss, aby odnieść się do miejscowości Koss w Grecji

Kościół św Rocha w Białymstoku gdzie brałam ślub został podmieniony na most w Poznaniu zamieniając dalej Ewę Tylman na Ewę Eugster. Oznacza to, że obrazy moje skradzione przez Grażynę Kulczyk stanowią opłacenie różnych osób do ukrycia kradzieży przez Grażynę Kulczyk podstawioną pod Grażynę Klusek i Grażynę Krupa ze Starachowic. Podstawiono Ewe Błaszczyk jako Bożenę Piórecką pod mojej dane i pod moja rodzinę Radziwiłłów kryjąc podstawieniem Anny Pachowskiej z domu Piórecka podstawionej pod moją skradzioną córkę Annę Marię Piórecką uznaną, że nie żyje, co oznacza, że próbowano by podmienić moje żyjące dzieci na dzieci, aby ich zamordować i zmienić na skradzione w tym Michała Pióreckiego. Trójkę moich dzieci Martę, Adama i Jakuba zamierzano podmienić na aktorów do sytemu bankowego, a prawdziwe moje dzieci zamordować 12 lipca wprowadzając stan wojenny. Za Michała Pióreckiego miał wejść Lider Światowy na pałac w Borach należący do książąt Radziwiłł w Borach, gdzie podstawiono moje dane przez warszawskie akta medyczne kreowane przez PFRON Warszawa na Bożena Piórecka. Zamierzano ukryć podstawienie Lidera Światowego przez wykorzystanie prezydenta USA Bracka Obamy, który na szczycie NATO pozorował Lidera Światowego , co miało doprowadzić do wojny i wprowadzenia Bestii jako samochód pozorując wejście Bestii jako Lider Światowy, który niepostrzeżenie miał zostać wprowadzony na Pałac w Borach.

Doszło do zamiany imion na nazwiska , które miały zastąpić zamordowane osoby tak jak Maya Obama na Tresa May oraz Pola Świat córka Jana i Hanny Kasprzyk na panią Pol za którą wstawiono Zdzisławę Lewandowską, którą umieszczono w zakładzie psychiatrycznym i Małgorzatę cygankę podstawioną pod Małgorzatę Idziak zamieniona na Małgorzatę z domu Kwaśniewską bankiera w Szwajcarii. W tym samym celu była umieszczona pani Olga , aby podstawić pod akta medyczne Olgi córki Ewy Błaszczyk pozorując w Czechach na Romanow w celu odstawienia za jej syna Lidera Światowego jako króla Grecji, Konstantego I ostatniego Cesarza Konstantynopola wykorzystując nazwisko Hohenzollern pozorując oddanie Rosji przez W. Putin dla Lidera Światowego, który miał narzucić Rosji swoją wolę co prowadziło do wojny z królem północy.

Nastąpiło przyspieszenie działań i zostały one odtajnione, gdyż inaczej nikt by nie ocalał.

Wszystkie strony działań w Polsce miały otrzymać pieniądze z windykacji na Lipie Henryk Szyb 1 w spółce SOF-ART Sp. z o.o. i nie zauważali, że pieniądze , które wielokrotnie już pobierali na fałszywe windykacje komornicze obecnie już by nie otrzymali, gdyż zostaliby zlikwidowani, aby wprowadzić fałszywą genealogię potrzebą dla Lidera Światowego do wykazania jego pochodzenia z linii Dawida przed Bogiem.

Każda wojna ma swój początek a młode pokolenie w Polsce jest pokoleniem , które nie zna wojny i nie wie na czym świat stoi i jest beztroska wierząc wszechwładne układy, których już nie ma. W Kościele doszło do wejścia ludzi, którzy promują dwuwierie i zdradzą wszystkich na rozkaz po owocach ich poznamy. Jezus Chrystus miał przyjść na Górę z tego powodu znaleziono drzwi w Górach Sowich, aby upozorować wejście na Górę od dołu jak kret. Sowie góry miały oznaczać mądrość i odnoszą się do najnowocześniejszej technologii przeniesionej do Szwajcarii.

Pismo Święte jest księgą historyczną i treści są pewne co oznacza, ze już przegrali wojnę, którą zamierzali zacząć.

Z poważaniem

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Sprawa-Ewy-Tylman-Adam-Z-podejrzany-o-zabojstwo-nie-wyjdzie-z-aresztu,wid,18410419,wiadomosc.html?ticaid=117516

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s