Lukan zabity przez Nerona

Starachowice 10.07.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Kradzież metodą walki zbrojnej w armii polskiej

Doszło do podmiany historii w Starachowicach przez wykorzystanie książki Józefa Kowalskiego, „Zmierz Starachowickiej Legendy”, w której pominięto moją rodzinę właściciela Zakładów Starachowicki w celu ukrycia kradzieży pieniędzy carskich przez wykorzystanie spółek męża Jerzego Kaźmierczyk, który przez 12 lat jest okradany i skarżony przez sędziów na zlecenie rządu opłacającego Kościół katolicki, który fałszuje dane osobowe naszych rodziny za pobierane pieniądze z kradzieży mienia naszej rodziny.

Miejscowe władze i sąd swoim działaniem doprowadzają do sytuacji, gdy z tego miasta zostaną wycofane wszystkie pieniądze, gdyż nie można opłacać morderców i bandytów, którzy nie mogą przestać kraść starając się upozorować Prawo i Sprawiedliwość. Doszło do podmiany syna Józefa Kowalskiego nad który utworzono opiekę czyli nad panem Markiem Kowalskim, którego akta medyczne i opinie psychiatryczne wykorzystano dla mojego męża Jerzego Kaźmierczyk w celu upozorowania opieki i choroby psychicznej, aby zawłaszczyć mienie ukrywając działanie jako agent Cień, dla którego symbolicznie pracuje papież Franciszek w celu zawłaszczenia mienia.

W tym celu nazwisko Baldona w Anglii zamieniono na Hutę Baildona, chleb w piekarni Baltonowski w Polsce i wydawnictwo Bellona, które wydało książkę „Zmierz Starachowickiej Legendy” dokonując jej prezentacji na Zamku Królewskim w Warszawie w celu upozorowania agenta Cień jako spadkobiercy carskiego mienia podstawiając Józefa Kowalskiego pod mojego ojca Józefa Bochyńskiego podstawionego na spółki męża Jerzego Kaźmierczyk w celu powiązania z Zakładami Górniczymi czyli fabryką zbrojeniową przez adres Lipie Henryk Szyb 1 i SOF-ART Sp. z o.o. co połączono z Gdańskiem z Koszarami Wrzeszcz , aby finansować armie przez adwokata Małachowskiego w Toruniu Sądzie Okręgowym, który reprezentował wojsko polskie, które zaskarżyło męża w Toruniu robiąc reaktywacje METRON SA na moją carską rodzinę, którą Polska więzi od 12 lat. Nazwano to przemieszczenie miasta co oznacza zamianę Lipie Henryk Szyb na Gdańsk na Koszary w celu ukrycia kradzieży przez wojsko polskie.

Działania wojska polskiego dowodzą, ze Polska jest bezpieczna, gdyż każda firma i ewentualnie jednostka wojskową , która wkroczy do Polski będzie koncertowo okradziona. Można to określić jako jeden z filarów Angeli Merkel jako odstraszanie, a drugim filarem są negocjacje z Rosją dla której pracują polskie sądy, gdyż celem było podstawienie papieża Franciszka pod moją cesarską rodzinę Rzymu w celu zawłaszczenia przez Lidera Światowego Rosji dla Niemiec pozorujać , że moja rodzina wyginęła w przeszłości i jej nie było, aby zmienić historię w celu upozorowania , że nie było Jezusa Chrystusa przez wolnomularzy z USA, aby dokonać kradzieży depozytów carskich w Banku Rezerw Federalnych, które już skradziono, aby przywrócić pogańskie religie Rzymu przed narodzeniem Jezusa Chrystusa pozorując obecnie jego przyjście przy jednoczesnym nawiązaniu do boga Ptah i Sachmet oraz Nefertum.

Mojego tatę Józefa Ludwika Bochyńskiego podstawiono pod wytworzonego sztucznie Józefa z matki Fogiel aby podstawić w Szwajcarii pana Vogel bankiera lewicy i podmienić jako ptak, aby pasowało pod PTAH. Ponadto podstawiono fałszywe akta sąsiadów, aby dopasować pod św. Helenę za którą podstawiono sąsiadkę Helenę Surma. Ponadto wykorzystano zakłady bukmacherskie do podstawienia pod FOREX jako grę i tak zarabia się w tym przypadku na zakładach. Wykorzystano do tego dawną spółkę córkę SOF-ART Sp. z o.o. i występująca jako MILENIUM SP z o.o. która została sprzedana przez byłego męża Dariusza Pióreckiego początkowo dla jego w tej spółce wspólnika pana Zgadło z firmy w Suchedniowie, który dalej odsprzedał spółkę dla Dariusza Kot, którzy się przerobił za byłego męża Dariusza Pióreckiego pozując się w dodatku na cara i podstawiając jego żonę Bożenę Kot pod moje dane oraz Sachmet, aby pasowało do antycznego świata pod żonę PTAH-a czyli KOT. Jak widać nie przypadkiem sfabrykowano dla mojego taty w PRL żonę z Filomeny na Bożenę i już wówczas zaplanowano podmianę na córkę a mnie na Kota, aby szydzić z sygnetu rodowego mojej rodziny Lew w Koronie uniesionej nad głową jako symbol pełnionej władzy i podstawiono osoby chore psychicznie, aby zhańbić moich dziadków, rodziców i wyszydzić arystokratów oraz ich rodziny wystawiając na szyderstwa, pozbawiając nawet tożsamości w bankach i instytucjach oraz okradając z mienia.

Podstawiono trzech bogów których upozowano na trójcę świętą, aby odwrócić znaczenie Boga którzy stworzył wszechświat na bożki.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

754565

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s