Rodzina Ptolemeusza XV w Polsce

Starachowice 09.07.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Wolnomularze i fałszywa faktura na roboty murowe w WARSZAWIE

Działania synagogi szatana określonej jako wolnomularze próbują odwrócić drogę oświecenia cofając cały rozwój cywilizacji, aby wykorzystać siłę chrześcijan przeciwko nim samym. Celem tych działań jest zamiana historii, aby usunąć z istnienia moją cesarską rodzinę Rzymu, która przeżyła poczynając od czasów Faraonów i Salomona, którego żoną została Kleopatra. Kościół został opanowany przez ludzi wyznających dwuwierie, którzy dążą do powrotu religii starożytnego Rzymu. Z tego powodu można zaobserwować zbieg szeregu imion i nazwisk do podmiany członków mojej rodziny do przywrócenia pogańskich wierzeń starożytnego Rzymu w Polsce. Ludzie potraktowani są jak cegły do budowy Świątyni Salomona przez rzemieślników czyli wolnomularzy, aby zniweczyć dzieła Boże. Takim nazwiskiem jest Grecynka, Kotta, które służą odniesieniu się do Pałacu Cesarskiego, aby odwrócić historię. Dokonano skoku czasowego zamieniając pierwszą Kleopatrę na Kleopatrę VII, która miała dziecko Gaiuszem Juliuszem Cezarem syna Cezariona oraz była żona Maraka Antoniusza z którym miała dwoje dzieci. Powiązano daty historyczne z cesarzem Neronem i spaleniem Rzymu w 64 roku co spowodowało prześladowania chrześcijan, aby nawiązać do zamachu na cesarza Nerona i jego zabójstwa w 8 na 9 czerwca określanego jako samobójstwo przesuwając o miesiąc na lipiec w celu powiązania z miesiącem szczytu NATO w Warszawie jako próby morderstwa potomstwa Kleopatry VII w Egipcie powiązanej z datą 12 sierpnia zamieniając na 12 lipiec, gdzie planowano zamordować moje dzieci jako poctek wojny łącząc z datą śmierci Kleopatry VII od ukoszenia węża co połączono z pytonem tygrysim w lesie koło poznania koloru żółtego, aby podmienić jako bazę wojskową przez zamianę adresu Czerwonak na Lipie Henryk Szyb co podstawiono pod Czerwony Most koło Końskich, aby połączyć z Konstantynem Wielkim, który zwyciężył przy moście pod znakiem krzyża, aby odwrócić historię mojej rodziny, która przeżyła atak triumwiratu w Rzymie.

Można zauważyć, że Żydzi od samego początku zmartwychwstania Jezusa Chrystusa przekupili wojskowych, aby puszczono plotkę, że uczniowie wykradli ciało Jezusa Chrystusa, w celu ukrycia zmartwychwstania. Następnie kłamstwo dodają do kłamstwa co powoduje lawinę i spowodowało obecne fałszowanie spraw sądowych w Starachowicach, aby przypisać fałszywe nazwiska do fałszywej historii, a prawdziwa cesarską rodzinę przerobić na przestępców. Można zaobserwować, że cezar był okłamywany i przypisano fakty z życia Żydów dla chrześcijan co spowodowało mordowanie chrześcijan za spalenie Rzymu z powodu podżegania przez Żydów, którzy zamierzali zemścić się na chrześcijanach.

Należy zaznaczyć, że spalenie Rzymu nastąpiło dwa dni przed pełnia księżyca i trwało pięć dni czyli tyle ile zaplanowano wizytę papieża i wybrany czas był ważny dla religii pogańskich z powodu pełni księżyca. Odniesienie się, że NATO zamierza podpalić świat jest bardzo wymowne, gdyż zamierzano odwrócić historię i podstawić trójkę bogów z Ptah. Z tego powodu w Zamku Rapperswil ikonę Maryi matki Jezusa Chrystusa umieszczono w taki sposób, aby odchody ptasie padały na obraz. Stało się to powodem również podmiany rodziny mojego taty Józefa Ludwika Bochyńskiego, aby zamienić na Józefa Bocheńskiego z matki Vogel , aby przejść na boga Ptah.

Świecki urząd błędnie wpisał urodzenie mojej mamy Filomeny Jadwigi Bochyńskiej zamiast 13 wrzesień wpisał 13 październik, aby zamienić mamę na boginię rzymską podstawiając pod datę śmierci cesarza Augusta, a pod datę śmierci Kaliguli podstawiono datę urodzin mojej siostry Beaty Idziak 24 stycznia.

Kościół katolicki miał obowiązek wykazać datę 13 września urodzenia hrabiny Tarnowskiej mojej mamy czego nie zrobił co znaczy, ze bierze czynny udział w podmianie religii chrześcijańskiej na rzymską. Należy zaznaczyć, że obecnie wpisanie dla męża Jerzego Kaźmierczyk próby samobójczej, której nie było jest jednoznacznym odniesieniem się do praktyk w Rzymie, gdzie przygotowywano morderstwa jako samobójstwa. Zamierzano wykorzystać imię Julia do wprowadzenia jednej religii jako epoka juliańska wykorzystując Juliusza Krzemińskiego ojca Katarzyny Kędziora z domu Krzemińskiej, którą podstawiono pod pierwszą żonę mojego męża Jerzego Kaźmierczyk czyli Katarzynę Kaźmierczyk wnuczkę księcia Krzysztofa Radziwiłł aby podstawić pod triumwirat i Krassusa.

Odwiedziny papieża Franciszka na wyspie Lesbos ma wymiar odwrócenia historii, gdzie Juliusz Cezar oblegał miasto Mityleno na tej wyspie, gdzie zaprzyjaźnił się z królem Bitynii Nikomedesem IV. Z tego powodu wykorzystano ta przyjaźń do szkalowania , aby pozorować na związki homoseksualne co kontynuuje papież przez uznanie konieczności przepraszania homoseksualistów zamiast powiedzieć prawdę, że Kościół l uczestniczył w podmianie danych osobowych w systemach bankowych do kradzieży pieniędzy. Wizyta papieża w Armenii wykazuje drogę ucieczki Cezariona co oznacza, że Polska jest docelowym krajem , gdzie skryła się cesarska rodzina Rzymu. Z tego powodu nie przypadkiem brat cara miał na imię Tytus Romanow, który przybrał nazwisko Bocheński. Papież podczas wizyty na Światowe Dni Młodzieży miał pozorować Cesarza Rzymu pozorując ukrycie Cezariona. Aby znieważyć naszą rodzinę służby dorobiły Jacka Bocheńskiego zamienionego na homoseksualistę, który w piśmie do mnie określił cynicznie, że następna kuzyneczka po spadek. Jest to dowód, że bezprawnie wpisano tą osobę w moja cesarską rodzinę Rzymu, aby nas znieważyć i podstawić pod twórczość mojego dziadka , który ukrył się jako ksiądz we Fryburgu.

Działania papież Franciszka miały upozorować zamordowanie Cezariona czyli Ptolemeusza XV, którego określono, że był uduszony aby nie wykazać jego linii genealogicznej z powodu uratowania przez niego życia co jest pozorowaniem papieża na Hamana , którego powieszono na jego własnej szubienicy. W Polsce papież Franciszek miał być upozorowany na zastrzelonego hrabiego Władysława Tarnowskiego, aby podstawić pod mienie mojego taty i pod Ptolemeusza XV czyli Cezariona , który przeżył co powoduje, że zamach na papieża Franciszka w Polsce byłby oszustwem w celu podstawienia pod zamordowanie moje mamy Filomeny Bochyńskiej, której dorobiono wycinek w głowie aby pozorować zastrzelenie i podstawiono pod mężczyznę pod cesarza Augusta, aby zaliczyć w poczet bogów Rzymu.

Należy zaznaczyć, ze nie przypadkiem nazwano Carsko-Królewskie Kielce , jest to odniesienie Corona Civica co jest tytułem rzymskim nakazującym wstać senatorom podczas wejścia osoby uhonorowanej. Była to nagroda za ocalenie w bitwie obywatela rzymskiego i zabicie dwóch wrogów.

Zamieniono Polskę na Boże Igrzyska przez USA w celu niszczenia Polski, aby zamienić historię po urodzeniu Jezusa Chrystusa w celu upozorowania jego przyjścia przez Antychrysta dla Żydów, gdyż Jezus Chrystus już przyszedł 2000 lat wcześniej i zmartwychwstał, abyśmy my mogli żyć z laski. Konstantym Wielki w 330 roku utworzył stolice w Konstantynopolu.

Konstantyn Wielki uznał wyższość jednego Boga i pod znakiem krzyża zwyciężył, a zwycięstwo jest trwałe co zamierzano podmienić przez na kobietę Walerię Szmytka, którzy pozorowali książąt Radziwiłł na Białorusi w sytuacji, gdy rodzina książęca jest w sądzona przez podstawionych agentów Starachowicach i Ostrowcu Świętokrzyskim.

Edykt Mediolański wprowadził równouprawnienie chrześcijaństwa. Grabski w Polsce przeprowadził reformę złotego nawiązując do systemu pieniężnego Konstantyna Wielkiego opartej na złotej monecie wraz z matką św. Heleną poparł

Starachowice 09.07.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

Wolnomularze i fałszywa faktura na roboty murowe w WARSZAWIE

Działania synagogi szatana określonej jako wolnomularze próbują odwrócić drogę oświecenia cofając cały rozwój cywilizacji, aby wykorzystać siłę chrześcijan przeciwko nim samym. Celem tych działań jest zamiana historii, aby usunąć z istnienia moją cesarską rodzinę Rzymu, która przeżyła poczynając od czasów Faraonów i Salomona, którego żoną została Kleopatra. Kościół został opanowany przez ludzi wyznających dwuwierie, którzy dążą do powrotu religii starożytnego Rzymu. Z tego powodu można zaobserwować zbieg szeregu imion i nazwisk do podmiany członków mojej rodziny do przywrócenia pogańskich wierzeń starożytnego Rzymu w Polsce. Ludzie potraktowani są jak cegły do budowy Świątyni Salomona przez rzemieślników czyli wolnomularzy, aby zniweczyć dzieła Boże. Takim nazwiskiem jest Grecynka, Kotta, które służą odniesieniu się do Pałacu Cesarskiego, aby odwrócić historię. Dokonano skoku czasowego zamieniając pierwszą Kleopatrę na Kleopatrę VII, która miała dziecko Gaiuszem Juliuszem Cezarem syna Cezariona oraz była żona Maraka Antoniusza z którym miała dwoje dzieci. Powiązano daty historyczne z cesarzem Neronem i spaleniem Rzymu w 64 roku co spowodowało prześladowania chrześcijan, aby nawiązać do zamachu na cesarza Nerona i jego zabójstwa w 8 na 9 czerwca określanego jako samobójstwo przesuwając o miesiąc na lipiec w celu powiązania z miesiącem szczytu NATO w Warszawie jako próby morderstwa potomstwa Kleopatry VII w Egipcie powiązanej z datą 12 sierpnia zamieniając na 12 lipiec, gdzie planowano zamordować moje dzieci jako poctek wojny łącząc z datą śmierci Kleopatry VII od ukoszenia węża co połączono z pytonem tygrysim w lesie koło poznania koloru żółtego, aby podmienić jako bazę wojskową przez zamianę adresu Czerwonak na Lipie Henryk Szyb co podstawiono pod Czerwony Most koło Końskich, aby połączyć z Konstantynem Wielkim, który zwyciężył przy moście pod znakiem krzyża, aby odwrócić historię mojej rodziny, która przeżyła atak triumwiratu w Rzymie.

Można zauważyć, że Żydzi od samego początku zmartwychwstania Jezusa Chrystusa przekupili wojskowych, aby puszczono plotkę, że uczniowie wykradli ciało Jezusa Chrystusa, w celu ukrycia zmartwychwstania. Następnie kłamstwo dodają do kłamstwa co powoduje lawinę i spowodowało obecne fałszowanie spraw sądowych w Starachowicach, aby przypisać fałszywe nazwiska do fałszywej historii, a prawdziwa cesarską rodzinę przerobić na przestępców. Można zaobserwować, że cezar był okłamywany i przypisano fakty z życia Żydów dla chrześcijan co spowodowało mordowanie chrześcijan za spalenie Rzymu z powodu podżegania przez Żydów, którzy zamierzali zemścić się na chrześcijanach.

Należy zaznaczyć, że spalenie Rzymu nastąpiło dwa dni przed pełnia księżyca i trwało pięć dni czyli tyle ile zaplanowano wizytę papieża i wybrany czas był ważny dla religii pogańskich z powodu pełni księżyca. Odniesienie się, że NATO zamierza podpalić świat jest bardzo wymowne, gdyż zamierzano odwrócić historię i podstawić trójkę bogów z Ptah. Z tego powodu w Zamku Rapperswil ikonę Maryi matki Jezusa Chrystusa umieszczono w taki sposób, aby odchody ptasie padały na obraz. Stało się to powodem również podmiany rodziny mojego taty Józefa Ludwika Bochyńskiego, aby zamienić na Józefa Bocheńskiego z matki Vogel , aby przejść na boga Ptah.

Świecki urząd błędnie wpisał urodzenie mojej mamy Filomeny Jadwigi Bochyńskiej zamiast 13 wrzesień wpisał 13 październik, aby zamienić mamę na boginię rzymską podstawiając pod datę śmierci cesarza Augusta, a pod datę śmierci Kaliguli podstawiono datę urodzin mojej siostry Beaty Idziak 24 stycznia.

Kościół katolicki miał obowiązek wykazać datę 13 września urodzenia hrabiny Tarnowskiej mojej mamy czego nie zrobił co znaczy, ze bierze czynny udział w podmianie religii chrześcijańskiej na rzymską. Należy zaznaczyć, że obecnie wpisanie dla męża Jerzego Kaźmierczyk próby samobójczej, której nie było jest jednoznacznym odniesieniem się do praktyk w Rzymie, gdzie przygotowywano morderstwa jako samobójstwa. Zamierzano wykorzystać imię Julia do wprowadzenia jednej religii jako epoka juliańska wykorzystując Juliusza Krzemińskiego ojca Katarzyny Kędziora z domu Krzemińskiej, którą podstawiono pod pierwszą żonę mojego męża Jerzego Kaźmierczyk czyli Katarzynę Kaźmierczyk wnuczkę księcia Krzysztofa Radziwiłł aby podstawić pod triumwirat i Krassusa.

Odwiedziny papieża Franciszka na wyspie Lesbos ma wymiar odwrócenia historii, gdzie Juliusz Cezar oblegał miasto Mityleno na tej wyspie, gdzie zaprzyjaźnił się z królem Bitynii Nikomedesem IV. Z tego powodu wykorzystano ta przyjaźń do szkalowania , aby pozorować na związki homoseksualne co kontynuuje papież przez uznanie konieczności przepraszania homoseksualistów zamiast powiedzieć prawdę, że Kościół l uczestniczył w podmianie danych osobowych w systemach bankowych do kradzieży pieniędzy. Wizyta papieża w Armenii wykazuje drogę ucieczki Cezariona co oznacza, że Polska jest docelowym krajem , gdzie skryła się cesarska rodzina Rzymu. Z tego powodu nie przypadkiem brat cara miał na imię Tytus Romanow, który przybrał nazwisko Bocheński. Papież podczas wizyty na Światowe Dni Młodzieży miał pozorować Cesarza Rzymu pozorując ukrycie Cezariona. Aby znieważyć naszą rodzinę służby dorobiły Jacka Bocheńskiego zamienionego na homoseksualistę, który w piśmie do mnie określił cynicznie, że następna kuzyneczka po spadek. Jest to dowód, że bezprawnie wpisano tą osobę w moja cesarską rodzinę Rzymu, aby nas znieważyć i podstawić pod twórczość mojego dziadka , który ukrył się jako ksiądz we Fryburgu.

Działania papież Franciszka miały upozorować zamordowanie Cezariona czyli Ptolemeusza XV, którego określono, że był uduszony aby nie wykazać jego linii genealogicznej z powodu uratowania przez niego życia co jest pozorowaniem papieża na Hamana , którego powieszono na jego własnej szubienicy. W Polsce papież Franciszek miał być upozorowany na zastrzelonego hrabiego Władysława Tarnowskiego, aby podstawić pod mienie mojego taty i pod Ptolemeusza XV czyli Cezariona , który przeżył co powoduje, że zamach na papieża Franciszka w Polsce byłby oszustwem w celu podstawienia pod zamordowanie moje mamy Filomeny Bochyńskiej, której dorobiono wycinek w głowie aby pozorować zastrzelenie i podstawiono pod mężczyznę pod cesarza Augusta, aby zaliczyć w poczet bogów Rzymu.

Należy zaznaczyć, ze nie przypadkiem nazwano Carsko-Królewskie Kielce , jest to odniesienie Corona Civica co jest tytułem rzymskim nakazującym wstać senatorom podczas wejścia osoby uhonorowanej. Była to nagroda za ocalenie w bitwie obywatela rzymskiego i zabicie dwóch wrogów.

Zamieniono Polskę na Boże Igrzyska przez USA w celu niszczenia Polski, aby zamienić historię po urodzeniu Jezusa Chrystusa w celu upozorowania jego przyjścia przez Antychrysta dla Żydów, gdyż Jezus Chrystus już przyszedł 2000 lat wcześniej i zmartwychwstał, abyśmy my mogli żyć z laski. Konstantym Wielki w 330 roku utworzył stolice w Konstantynopolu.

Konstantyn Wielki uznał wyższość jednego Boga i pod znakiem krzyża zwyciężył, a zwycięstwo jest trwałe co zamierzano podmienić przez na kobietę Walerię Szmytka, którzy pozorowali książąt Radziwiłł na Białorusi w sytuacji, gdy rodzina książęca jest w sądzona przez podstawionych agentów Starachowicach i Ostrowcu Świętokrzyskim.

Edykt Mediolański wprowadził równouprawnienie chrześcijaństwa. Grabski w Polsce przeprowadził reformę złotego nawiązując do systemu pieniężnego Konstantyna Wielkiego opartej na złotej monecie wraz z matką św. Heleną poparł chrześcijaństwo co zamieniono na Helenę Surma, która podała się za spadkobiercę po moich rodzicach pozorując przez sąd, że już nie żyję i sąd oddał jej bezprawnie wejście do mojego mieszkania na ul. Bohaterów Westerplatte 1/1 w Starachowicach i podmienił moje dane do Ksiąg Wieczystych, aby podstawić dane pod kreowaną fałszywą genealogię o ponad 2000 lat i dziś jest to widoczne na naszych nieruchomościach, gdyż pochodzę z prastarego rodu w linii po mieczu, i nie da się połączyć oszustw dokonywanych przez Sądy, Prokuratorów oraz Urzędy Skarbowe , które mają widoczne obroty rządu na firmach mojego męża, co oznacza krycie oszustwa przez urzędników państwowych. Dlatego oddano moje wejście do mojego domu pozorując sąsiadów i urzędników na spadkobierców po moich dziadkach i rodzicach, gdyż jest zakaz sprzedawania ziemi dla obcokrajowców a szczególnie Żydom pod nakazem nieważności sprzedaży co powoduje konieczność zwrotu , gdyż wyroki polskiego sądu są nieważne jest to teatr i fałszowanie danych osobowych do kradzieży. Należy dodać, ze Żydzi otrzymali prawo osiedlenia się w Kielcach dopiero w 1863 roku według encyklopedii Powszechnej co oznacza, że wszystkie spawy w sądzie są oszustwem i Żydzi nie mogą być spadkobiercami carskiej rodziny tym bardziej carskiej ziemi.

Podmian moich danych na Kaźmierczak miało się odnieść do Horsta Kaźmierczak jako koń, którego wprowadzono do senatu w Rzymie i nazwano Konsulem. Zadrwiono sobie z naszej rodziny podstawiając służby woskowe na Lipie Henryk Szyb 1, na SOF-ART Sp. z o.o. podstawiając program pornograficzny Horst i budując z kradzionych pieniędzy Willę Rosochacz aby nawiązać do Willi Rozkoszy 40 km od Moskwy, gdzie wykreowano fałszywe linie genealogiczne, które służyły podmianie carskiej rodziny i zamiany Kościoła na pogańskie religie Rzymu przez boga Ptah podstawiając Centrum Handlowe Ptak na terenach hrabiów Tarnowskich.

Z poważaniem

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk

mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

chrześcijaństwo co zamieniono na Helenę Surma, która podała się za spadkobiercę po moich rodzicach pozorując przez sąd, że już nie żyję i sąd oddał jej bezprawnie wejście do mojego mieszkania na ul. Bohaterów Westerplatte 1/1 w Starachowicach i podmienił moje dane do Ksiąg Wieczystych, aby podstawić dane pod kreowaną fałszywą genealogię o ponad 2000 lat i dziś jest to widoczne na naszych nieruchomościach, gdyż pochodzę z prastarego rodu w linii po mieczu, i nie da się połączyć oszustw dokonywanych przez Sądy, Prokuratorów oraz Urzędy Skarbowe , które mają widoczne obroty rządu na firmach mojego męża, co oznacza krycie oszustwa przez urzędników państwowych. Dlatego oddano moje wejście do mojego domu pozorując sąsiadów i urzędników na spadkobierców po moich dziadkach i rodzicach, gdyż jest zakaz sprzedawania ziemi dla obcokrajowców a szczególnie Żydom pod nakazem nieważności sprzedaży co powoduje konieczność zwrotu , gdyż wyroki polskiego sądu są nieważne jest to teatr i fałszowanie danych osobowych do kradzieży. Należy dodać, ze Żydzi otrzymali prawo osiedlenia się w Kielcach dopiero w 1863 roku według encyklopedii Powszechnej co oznacza, że wszystkie spawy w sądzie są oszustwem i Żydzi nie mogą być spadkobiercami carskiej rodziny tym bardziej carskiej ziemi.

Podmian moich danych na Kaźmierczak miało się odnieść do Horsta Kaźmierczak jako koń, którego wprowadzono do senatu w Rzymie i nazwano Konsulem. Zadrwiono sobie z naszej rodziny podstawiając służby woskowe na Lipie Henryk Szyb 1, na SOF-ART Sp. z o.o. podstawiając program pornograficzny Horst i budując z kradzionych pieniędzy Willę Rosochacz aby nawiązać do Willi Rozkoszy 40 km od Moskwy, gdzie wykreowano fałszywe linie genealogiczne, które służyły podmianie carskiej rodziny i zamiany Kościoła na pogańskie religie Rzymu przez boga Ptah podstawiając Centrum Handlowe Ptak na terenach hrabiów Tarnowskich.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s