Wąż Kleopatry VII Naja haja i rebusy Kowalskiego

Flaga Romanow

Starachowice na dzień 13.07.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Fabrykacja historii w Starachowicach w celu wprowadzenia jednej religii

Nastąpiła podmiana mojego dziadka Brunona Bochyńskiego, na lekarza Dychalskiego ojca pani Renaty z domu Dychalskiej i Izabeli z domu Dychalskiej, których ojciec lekarz dawno już zmarł w Starachowicach i mieszkali niedaleko Edyty Maksalon i jej mamy czyli Lidii Maksalon na tej samej ulicy Kalinowej pozorując , że są wnuczkami mojego dziadka Brunona Bochyńskiego podstawionego pod akta mojego dziadka Jana Tarnowskiego występującego jako Franciszek Jan Mazurek zwolniony z wojska na serce i podstawiono mojego dziadka kaszel, określany że spowodowany był praca na wydziale szkodliwym dla zdrowia na modelarni.

Dlatego panna Izabela z domu Dychalska przeprowadziła się do Niemiec i malowała obrazy, których treścią był splot nerwów w kuli lub mózgu, co oznacza, że wiedzieli, że mój dziadek jest poddany eksperymentom medycznym na mózgu. Dlatego jej akta medyczne o depresję podstawiono dla mnie i podmieniono przez nazwisko Dychalski na akta medyczne pozorując Franciszka Jana Mazurka czyli hrabiego Jana Tarnowskiego, którego kaszel zamieniono na Brunona Bochyńskiego i podmieniając na Dychalski , aby połączyć dwie osoby moich dwóch dziadków i podstawić przez oszusta dla pozorowanych partyzantów, których opracowania piszą już służby znające opracowania mojego dziadka i ojca oraz pamiętnik mojej prababci Mierzanowskiej pisany językiem francuskim, który znalazł się sprzedany do Niemiec, przez Aleksandra Bochyńskiego i Elżbietę z domu Bochyńską, których ojciec nazywał się w rzeczywistości Radomski i nie mieli prawa posłużyć się naszej babci pamiętnikiem co oznacza, że był skradziony, aby sprzedawać treść do podstawienia innych ludzi.

Pan Aleksander Bochyński powiedział do mnie osobiście ze w pamiętniku znajdowały się sprawy opisane niekorzystne dla ich rodziny.

Podstawiono pod Władysława Maksalon chrzestnego mojej mamy inną osobę Władysława Kowalskiego podstawionego pod moją szlachetna rodzinę i uzurpowano ich na zasługi kradnąc dorobek mojej rodziny dla oszustów fałszujących historię do kradzieży pieniędzy.

Renata z domu Dychalska podstawiono pod Renetę Jakoniuk i Renate Aksan, które podstawiono pod pod moje dane osobowe z pierwszego małżeństwa na Bożena Piórecka do Australii następnie Dychalską Izabele z domu Duchalska podstawiono na Izabele Krzemińską z domu Sliwińska żonę Witolda Krzemińskiego . Witold Krzemiński jest bratem Wojciecha i Katarzyny Kędziora z domu Krzemińskiej dzieci Konstancji z domu Bochyńskiej. Podmieniono dzieci w różne struktury przez akta medyczne dopisując rożne oszustwa do podmiany tożsamości. Podmieniane są również faktury na wodę z obecnego 2016 roku na 2014 rok, aby odnieść się do 1914 roku jako rozpoczęcia I Wojny Światowej windykując faktury na wodę na finansowanie armii. Zadrwiono sobie z mojej rodziny odnosząc się do Fortu 13 w Przemyślu, gdzie zagłodzono członków mojej rodziny i podmieniono datę urodzenia mojej mamy na 13 październik z 13 września, aby odnieść się do Rewolucji Październikowej, gdzie oficjalnie zamordowano cara Mikołaja II Romanowa, którzy się uratował i zamierzano zagłodzić nasze rodziny. Połączono kradzioną wodę przez wodociągi na ulicy Bohaterów Westerplatte 1/1 w Starachowicach, w celu upozorowania, że woda używana jest do napełnienia 1001 beczek w forcie w Przemyślu jako zegar czyli czas jaki wyznaczyła prokuratura Starachowice nadają naszej sprawie sygnaturę akt 1Ds 1001/14 jako czas do naszego pobicia przez policję i zagłodzenia co połączono ze sprawą o drogi zegarek ministra Nowaka jako odniesienie do czasu określonego przez czas do napełnienia 1001 beczek wody , co połączono z kolekcją zegarków Władimira Putin i spotkaniu NATO-ROSA na 13 lipca 2016 roku które miało doprowadzić do wprowadzenie jednej religii przez dyktaturę wojskową w celu usunięcia z historii rodziny cesarskiej Rzymu czyli Juliusza Gajusza Cezara oraz rodu Ptolemeuszy, w celu usunięcia z historii Jezusa Chrystusa, który jest ubłaganiem za grzechy nasze. Zamierzano cofnąć czas do spotkania Jezusa Chrystusa z Żydem, który zamierzał zakpić z Jezusa zadając pytanie, co jest pod beczka, na co usłyszał odpowiedź że świnia, której wcześniej nie było. Po otworzeniu beczki wybiegła ukryta tam świnia.

Zamierzano zastąpić historię 2000 lat, gdzie świnia wybiegła spod beczki na sytuacje kiedy Żyd złapał świnię i podstawiono karykaturę Jarosława Kaczyńskiego który jako kapo pracujący dla Niemiec zatrzymał świnie w napisem POLAND. Co zamierzano zastąpić przez windykację w SR Toruń V GC 57/16 kwoty 5.100,- PLN wymyślonej przez Incaso z Warszawy podstawiając Janinę i Stanisława Pikul z Tarnowa do windykacji wykazując DNA carskie dziecka 5-letniego Wiktorii Kornaszewskiej w sytuacji, gdy mój mąż Jerzy Kaźmierczyk nie prowadzi od 12 lat działalności, a SO Toruń IIK 164/11 wykazał obroty zagrażające ekonomii kraju twierdząc jednocześnie, że Skarb Państwa jest właścicielem carskiego mienia, który windykuje nieoddane weksle z 2005 roku PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk co zamierzano połączyć przez datę 22.06.2016 z nakazem eksmisji z SR Starachowice IC 178/15 zamienionej na wykroczenie w celu wytworzenia windykacji w trybie karnym przez sąd cywilny co połączono z Łukowem i Zakonem Templariuszy windykujących Pałac Mordy, gdzie jest nasz herb Rawicz na pałacu co połączono przez datę dostarczenia 23.06.2016 roku z referendum w sprawie Brexitu i podstawionymi osobami do Anglii jako fałszywymi spadkobiercami, aby ukraść carskie mienie wykazując w Anglii polską świnię przez akty represji wobec Polaków jako imigrantów, aby zatrzeć ślad po kradzieży 1001 beczek wody na Bohaterów Westerplatte 1/1 jako działka 29 Zakładów Górniczych w Starachowicach ukrywając kradzione pieniądze w Anglii przez podstawienie Bohdana Żakiewicz i jego firmy Seven Rock Mining na 50% udziałów SOF-ART Sp. z o.o. wykorzystując stare dokumenty RHB 1937 z 1999 roku podstawiając pod nazwisko Sylwester Koniarski jako koń nazwany Konsulem wprowadzony do Senatu Rzymu przez cesarza Kaligulę.

Rezygnacja premiera Camerona na rzecz Theresy May została wyznaczona na 13 lipca 2016 jako odniesienie do szczytu NATO-Rosja w celu planowanego wprowadzenia jednej religii zaprzeczając chrześcijaństwu w celu ukrycia dopisania dla chrześcijan akt psychiatrycznych tak jak Senat Rzymu zrobił dla cesarza Kaliguli i Cezara Juliusza Gajusza i jego potomkom, którzy są chrześcijanami. Dlatego podmieniono datę urodzin mamy Filomeny Bochyńskiej z domu Mazurek z 13 września czyli miesiąca rozpoczęcia II Wojny Światowej na 13 październik, aby zamienić mamę na Bocheńską następnie zamienić na Romanow i dokończyć rewolucję na wnukach moich rodziców Józefa i Filomeny Bochyńskich co jasno określił Jarosław Kaczyński. Określenie kornik w Puszczy Białowieskiej jako drukarz ma odniesienie do pism i partii PiS realizującej plan B’nai B’rith ,

Żydowskie Stowarzyszenie B’nai B’rith w Rzeczypospolitej Polskiej (B’nai B’rith – Loża Polin) – międzynarodowa organizacja założona w Polsce 22–23 października 1922 w Krakowie jako XII okręg polski, będąca filią międzynarodowych stowarzyszeń B’nai B’rith – najstarszej, nieprzerwanie działającej organizacji żydowskiej na świecie.

Stowarzyszenie powstało na bazie wcześniejszych organizacji działających w Galicji. Pierwszym prezydentem sekcji polskiej został dr Adolf Ader z Krakowa, natomiast wiceprezydentem urodzony w Przemyślu Moses Schorr, wcześniej pełniący funkcję prezydenta XII okręgu Leopolis. Do chwili rozwiązania organizacji w roku 1938 przez władze polskie, skupiała kilkuset członków będących przedstawicielami elity intelektualnej ówczesnej Polski.

B’nai Brith została zrekonstruowana ponownie w Polsce 9 września 2007. Obecnie nosi nazwę B’nai B’rith – Loża Polin. Celem było wykazanie nazwy Pol jako Pol-in czyli połączenie PO i liny, którą zamierzano wieszać Polaków podstawiając imiona Ewelina , Karolina co zamienił Bóg na linę ratowniczą. Głównymi ojcami odrodzenia tej organizacji w Polsce są Michel Zaki z Antibes oraz Witold Zyss z Paryża podstawiając za niego Edytę Zyśk studentkę z Warszawy zakwalifikowaną jako ekspert w SO Toruń IIK 164/11 co połączono z sędzią przez podwójne „s” , aby przejść na „SS”. Następnie podstawiono Edytę Maksalon aby podstawić jej córkę Zuzannę Maksalon, która jest skradzionym dzieckiem z gwałtu mojej córki Anny Marii Pióreckiej i podstawiono Edytę Miller oraz Édith Piaf piosenkarkę aby przejść na boga Ptah. Ukryto podmianę w Starachowicach przez biznesmena Krzysztofa Chaja podstawiony na Naja haje jako wąż kobra Kleopatry VII co oznacza, ze pan Chaja jest podstawiony jako ostateczne ukąszenie mojej rodziny potomków Kleopatry VII, która przeżyła. Dlatego robione są działy spadku na firmach męża Jerzego Kaźmierczyk.

Siedziba stowarzyszenia znajduje się w Warszawie, w budynku Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich, przy ulicy Twardej 6 co oznacza zastosowanie podmiany na pseudonim Twardy kolegi mojego syna pana Twardowskiego ze studiów na Politechnice Świętokrzyskiej, którego zamierzano podstawić pod panią Twardowską pacjenta zakładu psychiatrycznego w Łodzi z przytułku podstawioną pod telemarketer jako regulamin, aby wykazać jej dane do dalszej podmiany osób historycznych i wstawić za mnie hrabinę Berezecką, która zmarła w przytułku w Daleszycach, który zlikwidowano zamieniając. Podmianę ukryto przez kradzież laptopa mojego syna, wykorzystując dane osobowe pana Twardowskiego w celu podmiany rodzin.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

 

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s