Reminiscencje historyczne w Polsce

Flaga Romanow
Scanned Document-3

Starachowice 15.07.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

SR Tarnów V GC 57/16

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Bajkowy świat Krakowa oraz inspiracje polskich prezydentów polonezem

Doszło do połączenia majątku książąt Radziwiłł w Brodach Iłżeckich z Brodami na Ukrainie i miastem Dubno . Z tego powodu opłacane są służby wojskowe, aby przez windykację spółek męża Jerzego Kaźmierczyk wyprowadzić pieniądze na finansowanie armii. Zamieniono księcia Radziwiłł na hrabiów Tarnowskich pozorując dzieci z nieprawego łoża, aby dokonać podmiany rodziny Konstancji Władysławy Bochyńskiej na Władysława Tarnowskiego podstawiając pod Władysława Mazurek jako brat dziadka, który został zastrzelony w sadzie jako kawaler. Upozowano, że przeżył i ma dwoje dzieci fabrykując akta psychiatryczne , aby mieć wytłumaczenie zamiany kobiety na mężczyznę czyli Konstancji Władysławy Bochyńskiej na Władysława Tarnowskiego. Córkę Konstancji Krzemińskiej panią Katarzynę Kędziora podstawiono jako Katarzyna Kaźmierczyk jako córka księcia Krzysztofa Radziwiłł i podstawiono pod Katarzynę Krakowiak matkę mojego dziadka czyli księżną Katarzynę Radziwiłł ukrywając przez licytacje komornicze sprzedanej działki za którą nie uzyskałam właściwych pieniędzy, gdyż państwo Maksalon zrobili dział spadku na mojej nieruchomości co ukryto przez koszty sądowe spisu z inwentarza , aby ukryć dokonane przestępstwa i połączono ze sprawą SR Tarnów V GC 57/16 w Tarnowie, aby upozorować 5.100,- PLN kosztów sądowych. Można to wytłumaczyć poprzez inne sprawy opisywane w Księżakach jak Wójt z Wierzchosłowic, gdzie opisano sytuację na stronie 79 cytuję „ Wobec tego , że koszta procesu politycznego nie zostały przez B. posła Witosa zapłacone, skarb państwa uzyskał na jego rzeczy egzekucje. Córka p. Witosa p. Julia Masiowa i jego żona p. Katarzyna Witosowa zrobiły wyłączenie zajętych rzeczy, co trybunał sądowy w Tarnowie uwzględnił, oddalając pretensje skarbu i wskazując go na zapłacenie kosztów sądowych.”

Należy zaznaczyć, ze Wincenty Witos był synem Wojciecha i Katarzyny na którego wydano list gończy przez prokuratora sądu okręgowego w Warszawie w 1933 roku co powtórzył sędzia w Toruniu w sprawie IIK 197/10 i IIK 164/11 wystawiając list gończy za mężem na wniosek Bohdana Żakiewicz w sytuacji, gdyż z mężem mieliśmy prawo pobytu w Szwajcarii i był naszym gościem i otrzymał nasze pełnomocnictwo. Pan Bohdan Żakiewicz w Warszawie nie przyznał się do tego , ale sprawę ujawnił sędzia Wojciech Pruss. W Warszawie Bohdan Żakiewicz zeznał fałszywie , że nie był w Szwajcarii. Celem jest podmiana historii i podstawienie pierwszej żony mojego męża Katarzyny Kaźmierczyk za córkę Konstancji Krzemińskiej jako Władysławy Tarnowskiej podstawiając Wojciecha Krzemińskiego za jej męża i podstawiając pod brata Katarzyny Kaźmierczyk z domu Krasuskiej czyli pana Wojciecha Krasuskiego. Z tego powodu stworzono list gończy , aby podmienić mojego męża Jerzego Kaźmierczyk pod Witolda Krzemińskiego jako Wincentego Witosa , aby przejść na Śląsk. Podstawiono Kazimierza Bagińskiego wystawionego tym samym listem gończyk z 20.12.1933 roku , aby przejść na film i podstawić Parszywą 13 i pana Sztur zamienić na inna osobę pozorujać, że jest synem Stanisława Tarnowskiego. Mojego syna Jakuba Pióreckiego podstawiono pod Jakuba generała Podolskiego , który odznaczył się przy zdobywaniu Smoleńska i zmarł w 1813 roku i podstawiono na Podole nazwisko Podolski podstawiając Wacława Podolskiego pod Wacława Potockiego. Feliksa Potockiego podstawiono pod Feliksa Maksalon pozorując, że jest bratam Jędrzeja Potockiego pozorując, że jest bratem Jędrzeja Giertycha podstawiając herb pilawa pod Krzymowskich oraz Antoniego Macierewicza podstawionego pod Antoniego Potockiego pseudonim Jerzy Grot podstawiając mojego męża Jerzego Kaźmierczyk. Wacław Potocki był Arianinem co połączono z Rakowem i pałacem w Kurozwękach księcia Krzysztofa Radziwiłł podstawiając Jarosława Kaczyńskiego pod jego poezję zastępując książkami Jarosława Kaczyńskiego.

Wymienione osoby połączono bajką o Samochodziku, Smoku w Krakowie, kucharzu Bartłomieju i szpiegu z krainy deszczowców. Podstawiono pod Smoka herb Trach i Bohdana Żakiewicz i Piotra Waydel , pod szpiega podstawiono Mariana Budkę i Kazimierza Banię, a pod kucharza herbu zielona pietruszka podstawiono sędziego Wojciecha Kucharskiego kryjącego skryty udział W. Putin za herb podstawiając Andrzeja Koper, który zmienił imię na Ryszard w celu podstawienia Andrzeja Duda.

Samochodzik połączono z Syreną 105 L, aby odnieść się do Lux jako miary światła co połączono z przyjściem Jezusa Chrystusa jako światło według Waldorfy z Rzymu, która była inspirowana złym duchem i promowała Judasza jako dobrego człowieka. Wykorzystano cyfrę 105 , aby przejść na świadectwo urodzenia dziadka Brunona Bochyńskiego w celu wykazania spadkobierców na carskim mieniu. Syrenę połączono z boginią Nike, aby przejąć na boga Mars w Rzymie i 11 tarcz wykonanych przez rzemieślników celu ukrycia tej jednej od Boga. Miecz syrenki miał zostać połączony ze Szczerbcem, który symbolizuje Miecz Ducha, którym jest Słowo Boże.

Z powiązaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Moi rodzice Filomena Bochyńska i Józef Bochyńscy

Scanned-1

Goście rodziców Filomeny i Józefa Bochyńskich
Barbara Bochyńska i Jerzy Bochyński oraz Teresa Szmytka

Scanned Document-2

Moja mama Filomena Bochyńska na spływie

Scanned Document-3

Scanned Document-41

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s