Ujawnienie tajemnicy Kościoła wolnością Polski

Flaga Romanow

Starachowice na dzień 15.07.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

SR Tarnów V GC 57/16

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Tajemnica grobu 8 uwięzienia moich dziadków w ½ Twierdzy Przemyskiej zamienionej na ½ domu na Bohaterów Westerplatte połączonego z Nad Kamienną 25

Mojemu ojcu Józefowi Ludwikowi Bochyńskiemu odpowiedziano, że na skwerze Katyńskich z drugiej części od ulicy Radomskiej a więc w zupełnie innym miejscu, gdzie jest postawiony Pomnik Katyński nie można wyrazić zgody, aby podstawić pomnik Pomordowanych na Firleju, gdyż nazwa jest jako Skwer Katyński. Dziś na uroczystościach próbuje się pytać nieżyjących o zadanie gdyż obecni kombatanci w większości jeszcze się nie urodziny, gdy była wojna. Stanowi to możliwość manipulacji i próby podmiany rocznicy powstania na osoby, które zginęły w katastrofie lotniczej a nie Smoleńskiej gdyż odniesienie się do Smoleńska jest dowodem próby podmiany polskich oficerów na Żydów, gdyż w samolocie przebywała większość osób żydowskiego pochodzenia, a jedynie polskich nazwiskach, które Żydzi przyjęli dla zysku niszcząc rodziny, których nazwiska zawłaszczono. Żywego trupa nawet szczur nie dotknął, a obecnie władze niszczą groby, aby podstawić części ciała do wytworzenia DNA do systemów bankowych do kradzieży.

Należy zaznaczyć, że zginęli w katastrofie lotniczej również inne osoby w kabackim lesie to można uczcić odczytując osobno w innej uroczystości poświęconej katastrofom lotniczym i podłączyć odczytywanie wspólnych katastrof jak np. katastrofy, gdzie zginęła Anna Jantar. Myślę że również wówczas można odczytać poległych w Gibraltarze generała Sikorskiego jako katastrofę lotniczą, gdyż Polacy ukryli rzeczywistą przyczynę śmierci i pracują dla Anglii w celu uzyskania pieniędzy.

Kościół katolicki i wojsko polskie okłamało Rosję i świat, gdyż w 1923 roku podmieniono śmierć mojego pradziadka księcia Franciszka Glińskiego, który przeżył 8 lat zamknięty w twierdzy w Przemyślu przez Niemców razem z drugim moim dziadkiem hrabią Nowakiem , których również zmarł co ukryto i podstawiono ciało dziadka jako hrabiego Michała Potockiego w 1923 roku podstawiając pod drugiego mojego pradziadka cara Mikołaja II Romanowa zamordowanego w Polsce robiąc dział spadku na Pałacu w Łańcucie i Paryżu w 1923 roku oszukując i prześladując naszą rodzinę. Wyjaśnienie tej kwestii powoduje, ze pan Antonii Macierewicz nie dokona kradzieży złota carskiego i nie będzie konieczność odczytywania ofiar samolotu w smoleńsku , którego wypadek spowodowali Żydzi, którzy pobrali skradzione i złoto z depozytów co jest rzeczywistą przyczyną katastrofy samolotu, gdzie zginął Lech Kaczyński i ci którzy go popierali, aby wytworzyć roszczenia dla Żydów, którzy oskarżają naród polski w celu windykacji carskiego złota.

Kościół katolicki wykorzystywał zmowę milczenia od 1923 roku do chwili obecnej dokonując kradzieży carskiego i książęcego mienia pomagając ukryć kradzież dzieci do wykazania DNA w bankach, które korzystały z tego faktu. Wielka tajemnica Kościoła katolickiego została wyjawiona co pozwala na legalną odbudowę Polski i uwolnienie zniewolonego narodu przez Żydów, którzy wykorzystywali carskie złoto przeciwko Polsce zatrudniając Antoniego Macierewicz, który jest znajomym Bohdana Żakiewicz, który postanowił wyprowadzić z Polski 24.000.000.000,- EUR, które wprowadziliśmy na odbudowę zniszczonych majątków naszej rodziny i fabryk co powoduje bum gospodarczy, który miał być skradziony z Polski do Anglii przez super szpiega Mariana Budkę podstawionego pod Mariana Bochyńskiego zmarłego w 1978 roku zamienionego na księdza w Sandomierzu podstawiając kolejne asa polskiego wywiadu Józefa Światło jako księdza katolickiego.

Wyjawienie tajemnicy o sposobie kradzieży złota uwolni Antoniego Macierewicz od niszczenia godności polskiej armii i Bohdana Żakiewicz, który będzie mógł pójść na emeryturę , i nie będzie zamieniał pełnomocnictwa na spadek na ulicy Nad Kamienną 25 w Starachowicach jako udział Sylwestra Koniarskiego w SOF-ART Sp. z o.o. co jest oszustwem do finansowania Seven Rock Mining w Anglii i Belgii w Brukseli.

Ujawnienie opisanej tajemnicy uwalnia Kościół katolicki i Polskę od zniewolenia, gdyż wyrokiem SO Toruń IIK 164/11 na pięć lat Polska zrezygnowała z korzystania z carskich pieniędzy zabraniając mężowi Jerzemu Kaźmierczyk prowadzić działalność gospodarczą, przy udziale wojska co wskazuje, ze Antonii Macierewicz zmalał prawo , które wytworzyły jego służby wojskowe w SO Toruń IIK 164/11 dążące obecnie do kradzieży pieniędzy fałszując w Toruniu historie Polski co kładzie Cień na szkołę medialną ojca Tadeusza Rydzyka, która ukrywa historię Polski doprowadzając do jej fałszowania w Toruniu przy współpracy z Bohdanem Żakiewicz jako geotermia, aby odnieść się do starożytnego Rzymu jako Termy , gdzie był nierząd.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

http://fakty.interia.pl/polska/video,vId,2106111

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s