Dom chleba w Betlejem zamieniony na kręgi zbożowe ducha Adonisa

Obecnie dożynki miały być symbolem wprowadzenie Jednej Religii, która miała wprowadzić w miejsce Świątyń Prawosławnych piekarnie, aby uczcić Adonisa którego kochanka Astarte identyfikował była z planetą Wenus. Jej przemiana z gwiazdy porannej w wieczorną była obiektem zainstalowań babilońskich astronomów.

Jezusa Chrystusa matka, która jest matka wszystkich wierzących miała być podmieniona na gwiazdę wieczorną i podmienić zamierzano znaczenie Gwiazdy Ewangelii jako zmierzch, aby podmienić wierzenia. W Syrii w Afaka, gdzie znajdowała się słynna świątynia Astarte rozpoczynało się święto Adonisa od pojawiania się meteoru za który uważano Astarte, spadającego w niektóre dni, gdy widoczne był bieg meteorytu, aby widoczna była droga pozorująca bieg ze szczytu Liban do rzeki Adonis. Wierzono, że jest to zstąpienie Astarte w ramiona kochanka. Z tego powodu upozowano mojego męża za konkubenta, aby zamienić Maryję matę Jezusa Chrystusa jako matkę samotną i zamierzano zamordować moich synów pozorując jednego, aby odwrócić wierzenie Marii na Adonisa. Gwiazda poranna prowadziła mędrców ze Wchodu do Betlejem czyli w tłumaczeniu Dom Chleba, gdzie jak opisywał święty Hieronim słychać było płacz dziecięcia Jezus i lament nad Adonisem.

Święty Hieronim opisywał, że miejsce urodzenie Jezusa Chrystusa było gajem syryjskiego boga Adonisa i opłakiwano tam kochanka Wenus. Dlatego w miejscu domu mojego dziadka zagarniętym przez sąsiadów dla podstawionych osób, aby postawić piekarnię pani Gaik, jako pogański zwyczaj i odnieść się do Gaju jako Betlejem, aby podmienić religię Chrześcijańską na Pogańską i dlatego mojego męża zamieniono na konkubenta i zamierzano zamordować tak samo jak mojego syna i nasze rodziny. Zamieniono symbolicznie pomieszczenie , gdzie była księgarnia na piekarnię, aby zamienić historie i ukryć wiedzę.

Poganie zasadzili gaj Adonisa, aby zbezcześcić święte miejsce urodzenie Jezusa Chrystusa jak twierdził Święty Hieronim. Z twego powodu wykorzystano księdza Hieronima Serżysko, aby pisał fałszywą historie odnosząc się do rżyska po zbiorze zboża, aby odnieść do Adonisa jako ducha zboża. Adonisa zamierzano upozorować na syna Szatana. Określano Adonisa duchem zbóż, stąd w obecnym czasie są tworzone kręgi zbożowe nową technologią z kosmosu, aby pozorować boga Adonisa , który miał doprowadzić do zamordowania mojej rodziny.

Należy zaznaczyć, że mojego teścia Jana Kaźmierczyk podstawiono pod mojego dziadka hrabiego Jana Tarnowskiego jako Franciszka Jana Mazurka podstawiając drugiego dziadka w celu wykorzystania imienia Jan, aby ponownie zastąpić Adonisem co określa Wunsch. W dniu św. Jana był zwyczaj pozorowania dziewcząt na kochanki św, Jana. Rozbijano doniczkę o drzwi Kościoła po czym zasadzono na trawie bawiąc się co połączono z obrządkiem, gdy słońce wchodzi z znak barana podstawiając las Małachowskich, gdzie były największe czary z wnętrzności barana co zamieniono na obrządek mszy świętej po zniesieniu pogaństwa. Wykorzystano mojego ojca ze znaku Barana, aby podmienić historie i połączyć różne wierzenia. Na Sycylii zasiewało się ogórki Adonisa jako wiosenne święto zmarłego i zmartwychwstałego boga.

Dlatego wprowadzono Wrońskich na teren mojego dziadka, aby wykazać patki które żywią się zbożem, aby zabrakło go dla mojej rodziny w celu doprowadzenia do śmierci głodowej. Dlatego wprowadza się różne osoby o ptasich nazwiskach jak Wróblewski, Vogel, Kruk jako dług i windykacja w celu pożywienia się długiem jednej religii, aby wykazać, że nasza rodzina się nie pożywi ziarnem , a jedynie miała być ofiarą pogańskiego bożka, którego zamierzano wprowadzić za Jezusa Chrystusa, który zwyciężył świat. Święta Jezusa Chrystusa były obchodzone w Syrii w jednej i tej samej porze. Boginię przedstawiano jako pogrążoną w żałobie nad umierającym w jej ramionach kochankiem co zostało określone, że może być wzorem dla „ Pieta” sztuki chrześcijańskiej dla postaci Najświętszej Panny z martwym ciałem jej boskiego Syna co jest uwidocznione rzeźbą Michała Anioła w Bazylice Św. Piotra w Rzymie co próbowano powtórzyć zamieniając mnie na moją mamę i pozorując na matkę samotnie wychowującą dziecko w celu podmiany historii dla Jednej Religii i zastąpieniem świątyń przez piekarnie jak to było widoczne na mapie Targeoo , gdzie w Kielcach w miejscu gdzie wykazany była cerkiew Prawosławna widniała piekarnia, a gdy tam poszliśmy był sklep MATRIX , z drugiej strony NFZ. Bombardowanie Syrii miło pozorować obronę przez wprowadzeniem Adonisa zwalczając zło złem co wzmacniało zło. Wprowadzenie policjantki o imieniu Bernadeta oraz Alberta jako Putina miało znaczenie ,że imiona z bierzmowania zostały przekazane innym w celu wyrządzenia krzywdy za pomocą magii co ma odniesienie do wierzeń czarnoskórych Australijczyków zwanych jako dzikich na najniższym stopniu drabiny społecznej. Odnosi się to do Kościoła katolickiego, który posunął się do takich praktyk wobec nas.

Kościół katolicki zastosował metodę i prawa Indian pujalup , o których pisze misjonarz jezuicki Lafitau, że imię nieboszczyka jest oddawane po żałobie innej osobie , ab7y wskrzesić zmarłego aby stał się jego wcieleniem jako jego dusza. Z tego powodu uśmiercano nas wielokrotnie tworząc niegodność PESEL w SR Kielce, aby pozorować działy spadku wpisując wybrane osoby jako rodzina , która ma duszę zmarłego stosując czary, aby pozbawić nas naszej duszy. Papież miał występować w Igrzyskach Cyrkowych jako cesarz. Rańce zakonnic i duchownych miały oznaczać taniec czarowników, którzy mieli uzdrawiać chorego.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s