Plan finansowania jednej religii

Starachowice 17.07.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Kozioł ofiarny jako dudy czerwona walizka i fartuch

Dwóch papieży próbowało obejść jak krety przez podstawienie Kaczyńskich dom od tyłu, aby wejść przez drzwi udając pasterzy. Dlatego oddano nasze klucze i mienie przez sędziego Artura Kaczor dla Waldemara Maksalon upozorowanego na Władysława Maksalon przez komornika, aby pozorować odźwiernych przez kradzież mienia i dzieci. Jest napisane, że Jezus Chrystus jest drzwiami, który jest prawdą, Natomiast kłamcy i złodzieje obaj odziedziczą zgubę. Dlatego pozbawiono nas mienia i obarczono nas długiem aby nas oskarżyć. Na zlecenie papieża Benedykta XVI skazano męża Jerzego Kaźmierczyk w SO Kielce 207/07 natomiast na zlecenie papieża Franciszka skazano męża w SO Toruń IIK 1645/11 w tej samej sprawie co jest sprzeczne z prawem dokonując kolejnej kradzieży przez Kościół katolicki. Oznacza to oddanie wilkom owce , gdyż najemnicy udają pasterzy.

Ewangelia Św. Jana 10,10

złodziej przychodzi tylko po to, by kraść zarzynać i wytracać. Ja przyszedłem aby miały życie i obfitowały.”

Po zachowaniu się obu papieży wobec mojej rodziny, moich pradziadków, moich dziadków, moich rodziców i męża widać , ze papieże są wilkami drapieżnymi, które nie oszczędzają trzody i osądzają zamiast Boga w celu zatracenia naszych dzieci i wnuków.

Doszło do próby podmiany demokratycznego świata na system niewolniczy oparty na starożytnych pogańskich wierzeniach, które miały doprowadzić do zniszczenia świata. Takie działanie wynika z naśladownictwa w systemie Platona źle interpretowanego przez ludzi bez Ducha Bożego. Powoduje to, że naśladuje się światłość czego odbiciem jest księżyc. Gdy zgaśnie słońce nie będzie odbicia na księżycu. Jest to powód, że ludzie w ciemności nie będą mogli funkcjonować, gdyż nawet w jaskini nie będą widzieli cienia, który obecnie został postawiony jako rządzący światem w celu zamiany Boga na słońce jako Artemidę Efezką pozorując ją na Maryję, którą zamierzano upozorować, że jest Duchem unoszącym się nad światem, aby zniszczyć prawdziwy obraz świata. Jest to powód wypaczeń, które służą do podmiany wartości co byłoby w rzeczywistości zniszczeniem świata. Dlatego zamierzano wykorzystać greckie pochodzenie Ptolemeuszów i podstawić rodzinę Maksalon pod 8-miu żołnierzy z Turcji w Grecji w celu zawłaszczenia dziedzictwa mojej rodziny Kleopatry VII. Celem tych działań było zastąpienie trójki dzieci, które sama wychowywałam przez moje wnuki z skradzionej corki Anny Marii Pióreckiej, którą zamierzano podstawić pod Annę Jantar, która zginęła w lasku Kabackim. Zamierzano opłacić nasze rodziny, aby sprzedały swoją tożsamość co za tym idzie swoje zbawienie. Jest to cyrograf Antoniego Macierewicz, który zamierza wyczytać ofiary katastrofy lotniczej nad Smoleńskiem do podmiany osób, które zginęły w Polsce w rocznicę Powstania Warszawskiego. Zamierzano ofiary Powstania Warszawskiego podstawić pod las Kabacki, a ofiary w Smoleński podstawić pod powstańców w Powstaniu Warszawskim jako kabała babilońska.

Z tego powodu mojego ojca Józefa Bochyńskiego, którego matką jest księżna Maria Lubomirska a ojcem Aleksy Romanow zamieniono na Józefa Bocheńskiego z matki Vogel, aby podstawić starożytne egipskie bóstwo Ptah jako bankiera w Szwajcarii Vogel podstawionego pod depozyty rodowe i ziemie na całym świecie mojej carskiej rodziny Romanow wykorzystując sprawę SO Kielce IC 2627/10 , którą podstawiono do sprawy wiernego współpracownika Służb Bezpieczeństwa Publicznego pana Waldemara Maksalon, który znieważył moich rodziców i dziadków pracując dla Jarosława Kaczyńskiego, który nie ma żadnych herbów.

Brak reakcji prezydenta Polski Andrzeja Dudy dowodzi zdrady stanu, gdyż nasze pieniądze używane są przez służby wojskowe innych państw do zniszczenia polskiego narodu, którego opłacano z naszych kradzionych depozytów, aby nas zniszczył do realizacji tego planu.

Należy zaznaczyć , ze boga Ptah zamierzano podstawić w Świątyni Stworzenia Świata, przez wykorzystane artystów pozorując opiekę. Zamierzano wykorzystać premier Theresa May i jej naszyjnik jako menat boga Ptah pozorując, że ma w reku berło jako Judę czyli moją wnuczkę, którą zamierzano podstawić dla Lidera Światowego na tron Salomona jako Artemidę z Efezu czyli boga słońca i Lidię Daleszak pozorując na rodziców Ptolemeuszy zwanych Legidami z Egipcie. Dlatego grób 8 jako osiem lat wiezienia zamieniono na 13 jako Fort XIII w Twierdzy Przemyśl , gdzie wydobyto mojego pradziadka po 8 latach w 1923 roku po czym zrobiono na carskim majątku we Francji dział spadku.

Wykorzystano datę 13 wrzesień jako datę urodzenia moje mamy odnosząc się do rozpoczęcia II Wojny Światowej co zamieniono na w dokumentach na 13 październik w celu odniesienia się do Rewolucji Październikowej z 1917 roku, gdzie uratował się car Mikołaj II Romanow, którego zabito w Polsce w 1924 roku.

Podstawiono windykację EOS jako bogini Jutrzenka podstawiając dług Spółdzielni Jutrzenka i Wytwórni Oranżady Helena i połączono z lizingami ING Bank Ślaski na 120.000.000,- EUR w Rumunii oraz Ewą Wielochowską oraz jej matka Jadwigą Wielochowską podstawioną pod moją mamę Filomenę Jadwigę Bochyńską podstawiając Helenę Surma na Bohaterów Westerplatte 1/1A, aby usunąć moich rodziców z istnienia jak niegdyś Kleopatrę VII . Zamierzano powtórzyć sytuację mojego wnuka Noe podstawionego pod Ptolemeusza XIII Fort XIII Twierdzy Przemyśl podstawiając Neos Dionizos Auletes (80-51), wygnany przez poddanych, który odzyskał tron przy pomocy Rzymu i został królestwo dla dzieci Dionizosa Ptolemeusza XIV i Kleopatry VII. Dług sąsiadów na wodę na Bohaterów Westerplatte 1 jest zamieniany na mój dług, aby pozorować utopienie Dionizosa XIV w Nilu jako ucieczka przed Cezarem. Objęcie tronu przez Kleopatrę VII kończy się śmiercią, którą przeżyła co obecnie połączono z moją córką Martą Bochyńską oraz radiem polskim.

Wykorzystano Marka Niedźwieckiego zamienionego na cztery osoby: Marek Ignaczewski, Marek Lesiak, Marek Katzer i Marek Król, aby podstawić pod Marka Antoniusza stosując zasadę podziału duszy na cztery według Platona co połączono z metryką jako budową wiersza, gdzie rolę gra czas i połączono z reaktywacją METRON SA w Toruniu.

Powiązano moją córkę Martę Bochyńską w Irlandii z wytworzoną Elżbietą z Torunia do sprawy SO Toruń IIK 164/11, gdzie skazano mojego męża Jerzego Kaźmierczyk w celu podstawienia pod skradzione mienie Jarosława Kaczyńskiego co powiązano z Bronisławem Komorowskim i MOPS w sprawie o eksmisję z Nad Kamienną 25, zamienioną na eksmisję z działki 29 zamienioną na eksmisję z budynku ogrodowego na na ulicy Nowowiejskiej 29 , gdzie wytworzono Elżbietę Bochyńską-Kaźmierczyk pannę samotnie wychowującą dziecko co jest oszustwem w sprawie SR Starachowice IC 178/15.

Przelewanych 1001 beczek przez pradziadka Franciszka Glińskiego w Twierdzy Przemyśl Fort XIII ma odniesienie do sprawy 1Ds 1001/14 , gdzie upozorowano uszkodzenie ciała co oznacza , że dokonano uszkodzenia ciała mojego pradziadka księcia Franciszka Glińskiego, który wyszedł w 1923 roku i znalazł się w szpitalu, którego nawet szczury nie ruszyły, ale dopadły go służby w Kościele katolickim.

Jego wiedza pozwalała na przeżycie 8 lat pod ziemią, a 1001 beczek jest wykazaniem „Bajek z 1001 nocy” przetłumaczonych przez Krzysztofa Radziwiłł w których jest odniesienie do Platona i żeglarza. Z tego powodu w sprawie o eksmisję IC 178/15 odniesiono się do marynarza w pouczeniu, aby pozorować w portach przygody jako Martę Przygoda w miejsce moje corki Marty Bochyńskiej co ukryto przez siostrę męża pracownika Urzędu Miasta podstawiając pod tak wykreowane dane osobowe polityków na świecie.

Starożytny Rzym miał patronat nad Kleopatrą VII i jej bratem . Watykan posiada wiedzę starożytnego Rzymu i Egiptu jaką posiadał Mojżesz jak również wiedział, że Kleopatra VII została uratowana i jej toje dzieci, które określono jako trzy krople krwi na białym płótnie. Oznacza to, że depozyty mojej rodziny są w rękach Watykanu, który miał je wykorzystać do podstawienia Lucyfera przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę jako instrument Dudy, którego worek z koziej skóry nadymał piszczałki rozprowadzając powietrze przez rurki i podstawiono Rurykowiczów oraz czerwony fartuch bijącego w Turcji żołnierzy jako fartuch masonerii co połączono z Ministrem Spraw Zagranicznych w Anglii jako czerwoną walizką w celu podstawienia go za polskiego Prezydenta Andrzeja Dudę , gdyż masoni są w jednej chwili wszędzie przez podstawienie innych osób jako cegły.

Powiązano historię mojej rodziny z windykacją EOS pozbawiając mnie mienia przez 15 lat i próbując ponownie windykować na fałszywe dane osobowe , gdyż na prawdziwe są wierzytelności umorzone, gdyż pobrano wielokrotnie pieniądze. Windykacja EOS jest powiązana nazwą z EOS jako Jutrzenka i podstaniem Radia Jutrzenka co powiązano z Złotymi Gwarancjami UBS AG do Korei wykazując matkę z córką z Korei , która uciekła do Chin jako nierządu i następnie do USA podstawiając moją córkę Martę Bochyńską, która jest w Irlandii, która była we władaniu Rzymu, a wcześniej we władaniu Druidów . Celem jest upozorowanie wielu małżeństw przez nierząd łącząc z Radiem w USA z żoną Andrzeja Kiesz co powiązano z pierwszym i trzecim programem w Polskim Radiu z udziałem w rynku 8% i podstawiono komentatora sportowego Bohdana Tomaszewskiego podstawionego pod Bohdana Żakiewicz oraz pod dyrektora Wodociągów pana Tomaszewskiego w celu tworzenia fałszywych windykacji na wodę aby podstawić Helenę Surma za spadkobiercę.

Należy zaznaczyć, że przekazane dziedzictwo rodowe jest połączone z Duchem Bożym, gdyż ciało i krew nie odziedziczą królestwa Bożego. Działanie polskiego rządu i Jarosława Kaczyńskiego zmierzało do zniszczenia papieża Franciszka i wzajemnie nastąpiła sytuacja odwrotna co wynika z próby zrzucenia odpowiedzialności za dokonane czynności w przeszłości, za co próbowano obciążyć naród polski, któremu dorobiono papiery psychiatryczne w celu ukrycia prawdziwej historii i godności narodu dla korzyści finansowych.

Obecne próby windykacji w zamkniętych i przedawnionych sprawach świadczą o fabrykacji akt kryminalnych na zlecenie polityczne , aby nie przedawniły się długi co jest promowaniem pogaństwa w celu podstawienia spadkobierców jako zysku z długu co oznacza, że EOS &M. Witon Kancelaria zleciła przygotowanie fałszywych akt o uszkodzenie ciała IDs 1001/14 dla Prokuratury Starachowice. Podstawiono fałszywego wierzycieli czyli Państwo Polskie, Kościół katolicki , którzy kradną na fałszywe dane osobowe ukrywając to przez Urzędy Skarbowe jako windykacja firm męża Jerzego Kaźmierczyk i mojej firmy do pobierania carskich depozytów do finansowania PiS kryjącego działania papieża Franciszka. Urząd Skarbowy kryje wielokrotne windykacje kwot do finansowania kampanii PiS jak 137.239,90 PLN oraz 164.143,88 PLN oraz 39.573,12 PLN.

Oznacza to, że pan Lecha Kaczyński i Jarosław Kaczyński byli zleceniodawcami zabicia moich rodziców Józefa i Filomeny Bochyńskich, aby dostać się do carskich depozytów i władzy podmieniając władzę Boga na Lucyfera. Majątek rodowy nie jest związany ze sprawami spadkowymi co oznacza, ze użycie pobieranych w tej formie pieniędzy przez Jarosława Kaczyńskiego i jego wspólników jest przestępstwem i udziałem polskich sędziów i prokuratorów. Wydane wyroki są sprzeczne z prawem , gdyż prowadziły obcokrajowców i Żydów na mienie carskiej mojej rodziny w dodatku wykorzystując moje wnuki co jest handlem ludźmi przez pozorowanie opiekunów.

Uniemożliwiono nam dostęp do naszego mienia.

Należy zaznaczyć, że po przesłaniu pisma skierowanego do papieża Benedykta XVI i prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego zmarł mój ojciec Józef Ludwik Bochyński, któremu grożono. Kradzieże pieniędzy przez PiS od 2005 roku jest motywem do zbrodni na moich rodzicach i udziałem rządu polskiego i Watykanu, który miał zniszczyć moje dzieci i wnuki. My jesteśmy prześladowani i okradani nakładając zapłacone długi do podmiany tożsamości co jest dowodem uczestnictwa Watykanu krytego przez PiS.

Kwoty windykacji EOS są z sufitu wykorzystywane przez oszustów, którzy zamierzali nas pobić w celu wytworzenia akt kryminalnych, aby dług nie był przedawniony. W tym celu wytworzono akta psychiatryczne do podmiany danych osobowych dla rodziny przez rzad polski dla którego nie ma żadnego prawa, a obywatele są gojami , których traktuje się gorzej jak zwierzęta. Mienie zagarnięte przez rzad polski na SOF-ART Sp. z o.o. przekraczało wartość windykacji co oznacza kradzież terenu Lipie Henryk Szyb 1 około 8 ha i 6.000.000 m2 hal produkcyjnych wraz z maszynami i urządzeniami, które miał chronić sąd. Podstawiono zarządcę , którego sąd zamienił na właściciela, który jest odpowiedzialny za kradzież mienia. Dowodem jest blok na SOF-ART Sp. z o.o., który został zlicytowany za 50.000,- PLN, a cale mienie firmy SOF-ART Sp. z o.o. za 78.000,-PLN podczas gdy jedna maszyna kosztowała 50.000,- PLN Skradziono mienie wartości 6.000.000,-PLN ukryto kradzież precjozów carskich, które rząd uruchomił na nasze dane osobowe uśmiercając nas w systemie bankowym i podstawiając wnuki małoletnie, aby wprowadzić zarząd. Skradziono 200.000.000,- EUR dla PiS co starano się ukryć w SKOK jako afera w Wołomina podstawiając 5-letnią moją wnuczkę w Ząbkach koło Warszawy pod kradzież w Wołominie miliarda złotych.

Mój ojciec Józef Ludwik Bochyński miał konto w SKOK , gdzie obecnie po śmierci przysłano wyciąg 50,- złotych na plus co oznacza brak długów czyli pobranie pieniędzy co jest dowodem podstawienia Jarosława Kaczyńskiego pod mojego tatę Józefa Ludwika Bochyńskiego. W celu ciągłych windykacji obecnie firm mojego męża Jerzego Kaźmierczyk przez kreowanie długów do pobierania carskich depozytów w UBS AG , Credit Suisse oraz Banku Rezerw Federalnych w USA.

Wspomniane kwoty razem ze sprawą w SO Toruń IIK164/11 to pieniądze na kampanię Jarosława Kaczyńskiego, który jest złodziejem danych osobowych i pieniędzy opłacając sędziów skradzionymi pieniędzmi.

Państwem powinni kierować obywatele, którzy wprowadzają dobro służące obywatelowi. Nie może uczyć dobra zły, gdyż jest to niemożliwe a prowadzi do niszczenia rodzin i kradzieży danych osobowych co jest planem obecnej władzy, która zmierza do zniszczenia naszych dzieci i wnuków po naszej likwidacji. Już dziś dorobione są dokumenty w celu zniszczenia dzieci pozorując, że jest to system wychowania. Jest to sprzeczne z ich działaniem i dowodzi, że państwo kieruje się złem, które jest jedynym kierunkiem, który zmierza do wykazania zlej natury człowieka zamiast nauki dobra.

Działanie Lecha Kaczyńskiego i papieża Benedykta XVI jest kontynuowane przez Jarosława Kaczyńskiego i papieża Franciszka co dowodzi, że mój maż Jerzy Kaźmierczyk został skazany w Toruniu w sprawie SO Toruniu IIK 164/11 ponownie do sprawy SO Kielce IIIK 207/07 na zlecenie Benedykta XVI i papieża Franciszka, aby ukryć kradzież mienia przez papieża Franciszka wprowadzając PiS. Zamierzano zniszczyć naszą rodzinę na zlecenie papieża Franciszka pozorując, że jesteśmy wielkimi grzesznikami niszcząc godność moich rodziców i dziadków oraz kradnąc dane osobowe i mienie przez Kościół katolicki, który jest ukrywany przez polski rząd i PiS. Kapłani nakładają na innych większe brzemię niż sami potrafią unieść. Działanie papieża zmierzało do podstawienia Lucyfera, który miał nas zabić wprowadzając Lidera Światowego jako spadkobiercy przez Watykan, który ma w reku dwoje moich dzieci pozorując, że od początku był monarchią absolutną jako spadkobiercy Kleopatry VII co jest oszustwem i niszczeniem przez Watykan godności mojej rodziny i moich przodków. Zło nie może wytworzyć dobra , ale szczere serce może przemienić zło w dobro , każdy może odwrócić się od zła.

Jezus Chrystus przyszedł ludzi zbawić a nie potępić. Z Laski jesteśmy zbawienie i to nie z nas Boży to dar nie z uczynków aby ktoś się nie chełpił bo łaska nie byłaby łaską.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s