Ubezpieczenie jako ukrycie kradzieży pieniędzy

Scanned Document-3

Starachowice na 20.08.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda
Minister Sprawiedliwości Z. Ziobro

Próba ukrycia 51,- milionów USD przez odszkodowanie za wypadek samochodowy.

Pan Macierewicz kandydował z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie mieszkała przed laty Teresa Szmytka i Bogusława Szmytka, co powiązano z majorem Bogusławem Pawlak w celu powiązania z Bogusławem Krasuskim z Ostrowca Świętokrzyskiego synem księcia Krzysztofa Radziwiłł jeszcze w latach 60-tych. Pan Bogusław Pawlak został powiązany z nieżyjącym Mieczysławem Pawlak, który zarządzał moim apartamentem Warszawie, na nazwisko Jerzy Kaźmierczyk, gdzie wpisano za spadkobierców polityków i wojsko co powiązano z zarządem ustanowionym przez SR Starachowice w spółce SOF-ART Sp. z o.o. w 2006 roku w celu ukrycia jedynej w Polsce w PRL reaktywacji Rudy Malenieckiej w 1985 roku jako zakładów zbrojeniowych w Starachowicach pozorując śmierć moją i żony w celu wpisania przez wojsko fałszywych spadkobierców na carskim mieniu. Podstawiono Bartłomieja Miśkiewicz jako rzecznika w celu podstawienia pod Bartłomieja Pikul syna Janiny i Stanisława Pikul z Tarnowa, którzy jako pełnomocnicy podali się za spadkobierców na spółce SOF-ART Sp. z o.o. i MARMOROC-POLSKA SP. z o.o. razem z Bohdanem Żakiewicz znajomym Antoniego Macierewicz w celu powiązania 27 lat służby z działką 27 należącą do państwa Mieszała czyli służb wojskowe w celu podstawienia Wacława Podolskiego pod Wacława Bocheńskiego w USA do sponsorowania polskiej armii z carskich depozytów w Banku Rezerw Federalnych w USA jako 500+.

W SO Toruń IIK 164/11 pełnomocnicy działający z armią polską podali się za regentów nad naszymi dziećmi i skazali właściciela depozytów na więzienie jako klauzula wykonalności do 51 milionów USD, które zamierzali ukryć przez zakup 10% akcji ANGORY w Łodzi przechodząc przez wypadek kierowcy 51 lat z Warszawy w zderzeniu z pociągiem w Raba Wyżna koło Zakopanego , gdzie wpisano fałszywych spadkobierców carskiej rodziny z Nowego Jorku, aby podmienić pod mój wypadek na przejeździe w Opocznie samochodem FIAT 125 przed laty w celu podmiany osób do windykacji w Banku Rezerw Federalnych w USA przez Bohdan Żakiewicz , który posłużył się Funduszem Georga Sorosa. Fundacja państwa Clintonów stwierdziła, że nie będzie korzystać z funduszy zagranicznych w USA do sponsorowania kampanii wyborczej, gdyż Bohdan Żakiewicz były nasz pełnomocnik jest obywatelem USA i mieszka w St. Monika w Kalifornii i podał się za Bohdana Bochyńskiego na wyspie Governor`s Island w Nowym Jorku co oznacza, że Hillary Clinton zastosowała wybieg w celu oszukania Donalda Trump.

Natomiast 27 lat służby zostało powiązane z działką 27 w Starachowicach, gdzie z jednej strony rzeki działka 27 należała do księżnej Katarzyny Radziwiłł, a z drugiej 29 do Brunona Bochyńskiego czyli zięcia księcia Stanisława Lubomirskiego i męża jego córki księżnej Marii Lubomirskiej spalonej w Kruszynie w 1932 roku, której obrazami handluje bezprawnie Grażyna Kulczyk.

Zastosowano manewr zamiany sprawy zniesienia współwłasności zamienionej na sprawę spadkową ukrytą jako wypadek samochodowy do ukrycia pobranych pieniędzy przez ubezpieczenia jako INs 716/10 i RDS 716/10 oraz zamiany sprawy INs 67/10 na RDS 67/.. w Opocznie.

Kierowca samochodu 51 letni był z Warszawy co powodowało przejście na Warszawę z wypłatą odszkodowań co ma związek z prowadzenie sprawy w SR Tarnów V GC 57/16 z Warszawy przez Fundusz o fikcyjny kredyt na 5.100,-PLN w celu zamiany na weksel PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk na 51.000.000,- EUR wypełniony bezprawnie przez Bank Technologii Sp. z o.o z Kielc w celu windykacji w PEKAO SA w Łodzi precjozów carskich an nazwisko Bożena Piórecka podstawiając Bożenę Bochyńską z Warszawy jako pracownika Uniwersytetu Warszawskiego podkładając do SR Toruń IIK 467/15 do sprawy z powództwa Pawła Krzymowskiego z żądaniem nawiązki miliona złotych wykazując jako klauzule wykonalności wyrok SO Toruń IIK 164/11 o trzysta tysięcy, gdzie pełnomocnicy zostali zamienieni w spadkobierców carskiej rodziny z udziałem pracowników wojska, gdyż firma METRON SA była firmą wojskową, która zaatakowała bezprawnie obywateli RP.

http://wiadomosci.onet.pl/forum/kolejny-major-wojska-polskiego-oddaje-medal-protes,2,2865924,0,czytaj-najnowsze.html

http://raportdrogowy.interia.pl/aktualnosci/news-malopolskie-samochod-wjechal-pod-pociag,nId,2255290

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s