Wypadki samochodowe sposobem wprowadzenia trzydziestu tysięcy spadkobierców na moje jedno mieszkanie w Starachowicach na ul. Bohaterów Westerplatte 1/1 zamieniane na 1

Próba licytacji  mieszkanie i nieruchomości, w celu zawłaszczenia adresu dla  fałszywego kręgu spadkobierców

Starachowice na dzień 21.08.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda

Minister Sprawiedliwości Z. Ziobro

Ukrycie kradzieży 51,- milionów USD przez odszkodowania za wypadek drogowy

Doszło do kradzieży carskich depozytów przez wprowadzenie zarządcy na teren Lipie Henryk Szyb 1 należący do spółki SOF-ART Sp. z o.o. przez Sąd Rejony w Starachowicach w 2006 roku. Zarząd ustanowiony na spółce SOF-ART Sp. z o.o. podmieniono na inne spółki należące do męża Jerzego Kaźmierczyk jak MARMOROC-POLSKA Sp. z o.o. i podstawiono pod firmę PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk jak również pod APE UMWELTTECHNIK AG w Szwajcarii oraz podstawiono bezprawnie na mienie prywatne po moich rodzicach Józefie i Filomenie Bochyńskich na Bohaterów Westerplatte 1/1 co zamieniono na Bohaterów Westerplatte 1 i połączono wszystkie nieruchomości jako numer 1. Ustanowiony przez sąd zarządca pan Przygoda nie rozliczył się i razem z komornikiem i dokonał wyprowadzenia mienia, które obecnie musi zostać zwrócone przez Skarb Państwa, gdyż sędzia Wojciech Pruss w SO Toruń IIK 164/11 stwierdził, że Skarb Państwa jest właścicielem carskiego mienia i rodzina carska nie żyje co dowodzi, że nasze zatrucie w Szwajcarii w 2006 roku służyło do upozorowaniu działu spadku i wpisania w systemy bankowe spadkobierców po nas żyjących. Wszystkich naszych pełnomocników zamieniono w zarządców carskiego mienia i spadkobierców uniemożliwiając w bankach korzystanie z naszego dziedzictwa carskiej i książęcej rodziny podstawiając za nas inne osoby, które udają regencję nad naszymi dziećmi. Doszło do zamiany naszych pełnomocników Stanisława i Janiny Pikul w spadkobierców , których podstawiono pod abpa Stanisława Gadeckiego i kardynała Stanisława Dziwisz, aby podstawić Kościół katolicki pod zamordowanego w Kruszynie w 1932 roku księcia Stanisława Lubomirskiego.

Stanisław Pikul współpracował z grupą Donalda Tusk i obecnie zamierzał doprowadzić do ukrycia kradzieży 51,-milionów USD łącznie z grupą Aleksandra Kwaśniewskiego jako zakup 10% akcji ANGORY w Łodzi z kradzionych pieniędzy z windykacji carskich depozytów w banku PEKAO SA w Łodzi wykorzystując wyrok SO Toruń IIK 164/11 jako tytuł egzekucyjny w sprawie oraz weksel PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk bezprawnie wypełniony na kwotę 51,- milionów EUR przez Bank Technologii Sp. z o.o. w Kielcach, gdzie jest zgłoszona kasacja w sprawie SO Toruń IIK 164/11, ale wydano nakaz zgłoszenia się do więzienia dla męża Jerzego Kaźmierczyk łącząc sprawę z SR Toruń IIK 467/15 żądania miliona złotych nawiązki dla fundacji do Nowego Jorku przez Pawła Krzymowskiego, który bezprawnie posłużył się herbem mojej rodziny ślepowron co połączono z SR Starachowice IC 178/15 jako eksmisja z działki 29 ukrywając, że chodzi o ulicę Nad Kamienną 25 działka 29 w celu połączenia z działką 29 na ulicy Bohaterów Westerplatte 1, gdzie działkę po zakupie przez moich rodziców w 2001 roku na prośbę Heleny Surma zamieniono na 95, aby ukryć podmianę rodziny i podstawienie agenta Heleny Surma pod carskie mienie łącząc wszystkie nieruchomości jako numer 1. Wykorzystano zdarzenia losowe i wypadki samochodowe, aby przez ubezpieczenia ukryć kradzione 51,- milionów w Łodzi do zakupu 10% akcji ANGORY przez Fundusz należący do Georga Sorosa oraz wybudowanie w Szwajcarii Ośrodka Sportowego co połączono z kolejami linowymi w Zakopanym oraz na zamku Chateo Gütsch w Lucernie, który remontowała firma z Kielc.

Z tego powodu podmieniono wypadek samochodowy męża Jerzego Kaźmierczyk, gdy był w pierwszym związku małżeńskim z Katarzyną Kaźmierczyk z domu Krasuska w Opocznie w latach 90-tych na przejeździe kolejowym i zamieniono babcię męża Helenę Podpłońską na jej córkę czyli moją obecną teściową Łucję Kaźmierczyk i podstawiono moją mamę Filomenę Bochyńską. Połączono datę urodzenia mojej mamy Filomeny Bochyńskiej 13.09.1932 w dokumentach wpisano 13.10.1932 rok i połączono przez cyfrę 13 z pierwszym mandatem za prędkość, który otrzymał w1896 roku brytyjski kierowca Walter Arnold, który jechał z prędkością 13 km/h w strefie, gdzie dopuszczalne było 3,2 km/h (2 mph). Kierowca otrzymał mandat w wysokości 1 szylinga co łączy z mandatem w 1899 roku, w Nowym Yorku, gdzie taksówkarz Jacob German przekroczył dopuszczalną w tym czasie prędkość 8 mph o 4 mile. Pierwszy przypadek jest polączeniem dwoch osób Waltera Kaczorowskiego i Arnolda Szwajrcenegera połączonego z seryjnym mordercą kobiet , które jego zdaniem prowadzily się nie porządnie, który był sąsiadem teściowej moje siostry Beaty Idziak na ulicy Sienkiewicza w Katowicach. Drugi przypadek łączy Anne German z Anna Piórecką i Jakuba German jako Jakub Piórecki , aby podmienić na Michał Piórecki dla Kościoła katolickiego w celu połączenia Niemiec, Rosji oraz USA. W konsekwencji Jacob German nie tylko otrzymał mandat, ale też trafił do więzienia co połączono przez datę z rokiem urodzenia Bolesławy Bochyńskiej czyli Marii Romanow, aby przejść na Nowy Jork i wyspę Governor`s Island na mienie zarządzane przez księcia Wacława Bocheńskiego i na Orlen, który wprowadził takie dane 30.12.1899 jako moja data urodzin czyli Bożeny Bochyńskiej-Kaźmierczyk urodzonej 10.03.1963 roku i wstawiono za mnie moją siostrę jako Maria Bochyńska z domu Lubomirska zamieniona na Marię Romanow. Następnie nieruchomości w Starachowicach jako numer 1, gdzie wykazany dział wykazuje na kilkadziesiąt tysięcy osób wpisanych na mieszkanie co połączono z wypadkiem w Głuchowie w województwie łódzkim, gdzie doszło do tragicznego wypadku w którym jedna osoba nie żyje. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 1. Na odcinku między Tuszynem i Rzgowem w miejscowości Głuchów, gdzie dachował samochód osobowy. Zginęła jedna osoba. Nastąpiło połączenie nieruchomości jaki numer 1 i wypadku jako numer 1 w celu wypłaty odszkodowania w Łodzi jako numer . Zamierzano ukryć przez podstawienie pod babcię męża Helenę Podpłońską uczestniczącą w latach 90-tych w wypadku pani Heleny Surma na garażu na Bohaterów Westerplatte 1 i sąsiadów po jednej osobie na każdą z działek jako 1 w celu ukrycia odszkodowania.

Zamieniono nieruchomości oznaczone 1/1 na 1 oraz wypadki jako 1 w celu połączenia cyfrą 1 stosując metodę wszyscyśmy jedno. Aby ukryć matactwa za męża Jerzego Kaźmierczyk podstawiono Czesława Daleszak, za moją siostrę Beatę Marię Idziak podstawiono Lidę Marię Daleszak zamieniając na Marię Bochyńską zamienioną również na Marię Tarnowską w celu ukrycia pieniędzy wyprowadzonych w Końskich, wprowadzonego mienia w Zakopanym mojej babci księżnej Marii Bochyńskiej z domu Lubomirskiej jak również pobranych 51,- milionów USD w Łodzi na zakup 10 % akcji ANGORY przez Fundusz należący do Georga Sorosa, który miał ukryć kradzione pieniądze.

Całość zamierzano ukryć przez licytację komorniczą na PLUS BANK jako Km 336/10 w 2016 roku wszystkich nieruchomości oznaczając jako numer 1, co miło być podłożone jako ogłoszenie prasowe o moje sprzedaży w 2011 roku, która nie doszła do skutku. Celem było usuniecie nieruchomości i śladów po naszej rodzinie oraz ukrycie kradzieży skarbu państwa w tym firmy IMPERATOR ROMANOW, gdyż REGON firmy wydano obcej osobie.

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

 

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s