ROZBIÓR POLSKI PRZEZ UDZIAŁ MINISTRA ZIOBRO

Żydzi zmienili nazwiska na polskie i zamierzali wprowadzić prawo ich zabezpieczające ale nie Polaków, których zniszczyli. Żydzi zmienili nazwiska na polskie i zamierzali wprowadzić prawo ich zabezpieczające ale nie Polaków, których zniszczyli.

Rząd ukradł mojego dziadka 68 miliardów euro udziałów w Państwie Polskim papiery wartościowe, i oddał je Żydom z Nowego Jorku, wpisując do ukrycia dzieci z In Vitro na alimenty i skazując wielokrotnie jedną osobę za jedno przewinienie, aby ukryć alimenty Kościoła Katolickiego i gwałt na dwojgu skradziony moich dzieciach Annie Marii Pióreckiej i Michale Pióreckim, z carskim DNA planując morderstwa trójki pozostałej Adama, Marty i Jakuba, aby wprowadzić dwójkę skradzionych na moje mieszkanie nie informując nikogo o tym, aby dokonać kradzieży mojego mieszkania na ul. Bohaterów Westerplatte 1/1 gdzie wpisano po moich rodzicach aż ponad 30 tysięcy spadkobierców w tym dzieci do licytacji 20 września 2016 roku na fabrykowane sprawy, gdyż nasze sprawy po rodzicach już zakończone były w 2011roku. Oznacza to, że KM 336/10 to 500+ a nas już uśmiercono zastawiając polska ziemię dla Żydów z Nowego Jorku przy udziale Zbigniewa Ziobry, który był ministrem w 2006 roku, kiedy pierwszy raz podjęto próbę kradzieży którą głosił mój obecny mąż, gdyż jest to rozbiór polski, co oznacza zdradę stanu. Pan Ziobro w rozmowie ze mną w Starachowicach obiecał pomoc w mojej sprawie co dziś spowodował już śmierć dwojga rodziców i ponownie skazano męża do ukrycia kradzieży naszego mienia przez rząd gdzie wówczas byli premierami pan Jarosław Kaczyński i Pan Roman Giertych.

Do pana Romana Giertycha również się zgłosiłam o pomoc prawną a co do dziś nie zostało podjęte w żaden sposób, a obecnie kryjąc to zaostrzeniem przepisów dla ludzi których okradali i zamierzano dalej kontynuować politykę grabieży Polski i Polaków.

Na moim koncie ukradziono sto milionów EURO, wysłanych ze Szwajcarii z mojego i męża polecenia, które nie dotarły do nas, gdyż uśmiercono nas w systemie i podmieniono moją rodzinę w Polsce.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbigniew-zobro-zapowiada-surowsze-kary-za-nieplacenie-alimentow/msfe2c

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s