Las Kabacki i zamiana żeglugi morskiej na lotniczą jako L

Starachowice 13.10.2016

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
m
gr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda
Jego Ekscelencja Papież Franciszek

Lotnisko jako miejsce wprowadzenia nowej cywilizacji

Reporterka pani Dienstill Kaczyńska miała wywiad z inż. Ossowieckim przed wojną na który się powołała w gazecie wymienionej już wcześniej przez nas. Obecnie wykazanie „L” jest nawiązaniem do podmiany przez katastrofy lotnicze naszych rodzin wskazując na literę „L” jako lotnictwo cywilne i wojskowe zwane „ELKA” na świecie. Z tego powodu mnie podstawiono jako Elżbieta do podmiany na katastrofy lotnicze naszych rodziny do wypłaty odszkodowań w celu wyłudzania carskich depozytów i takie oznaczenie jest wykazywane na kopertach z kodem paskowym powielanym na trzy. Ksiądz Krystian Gawron został potraktowany jako GRACZ na Misji w Szwajcarii i został podstawiony pod ulicę Nad Kamienna 25 w Starachowicach jako działka 29 podstawiając prokuratora Krystynieckiego oraz Krystiana dziecko żużlowca w Tarnowie i Krystiana Maryjan w Starachowicach. Dziadek uzyskał licencję pilota w Szwajcarii i wykorzystano ten fakt do ukrycia działań symbolizując oznaczeniami lotów cywilnych i wojskowych jako utajenie wypłat odszkodowań przez katastrofy lotnicze.

Połączono katastrofy lotnicze w wypadkami samochodowymi i podstawiono mój wypadek z brzózką , która zblokowała mi wyjście, gdy jechała z najstarszym synem Adamem, ale nam nic się nie stało i osobie w maluchu która wyszła cało. Upozorowano wypadek śmiertelny MERCEDESEM VITO CDI i dział spadku dlatego, nie zwrócono ubezpieczenia na VAT , tylko zwrot kwoty netto mimo całkowitego ubezpieczenia nowego samochodu. Po odwołaniu się od decyzji ZUS Starachowice do Krakowa. Upozorowano, że nie żyję na dane Bożena Piórecka, aby wykorzystać skradzione dzieci do Kościoła Katolickiego, jako spadkobierców skradzionego mienia na Pałac w Starachowicach i Rudzie Malenieckiej podmieniają mnie na Piórkowska przez Zakon Maltański. Podstawiono obecnie fałszywe sprostowanie przez Urząd Skarbowy do prawidłowych danych do pobrania pieniędzy przez ZUS jako ubezpieczalnię na dane Piórecka Bożena podstawiając dane Bożena Bochyńska- Kaźmierczak, czyli błędny drugi człon nazwiska, który miał zaistnieć dla innej osoby wykreowanej przez Sąd, który zrobił dział spadku dla NKWD na rodzinie carskiej w Polsce.

Wpisano właściwe dane określając jako błąd na Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk ul. Westerplatte 1/1czyli taka sama ulica jak ul. Bohaterów Westerplatte 1, wpisując jako uzupełnienie drugiego imienia, które nie zawsze jest stosowane pozorując inną osobę i pozorując inne adresy mimo tego samego.

Połączono małą brzózkę, która uniemożliwiła otwarcie drzwi Mercedesa z brzozą o którą rozbił się samolot prezydencki w Smoleńsku w celu podstawienie ofiar pod wypadek samochodowy oraz przejście na Las Kabacki jako teren wojskowy rezerwat połączony z rezerwatem Rosochacz i Willą Rosochacz. Dlatego podmieniono lot osób jako spadkobierców wojskowych zamienionych na cywilów zmieniając w tym celu lot wojskowy na cywilny w celu podstawienia osób z katastrofy w rezerwacie kabackim na cywilów zamordowanych w lesie kabackim czyli kobietę i mężczyznę oraz gwałt na kobiecie pod dalsze podmiany pod plany medyczne dla podstawione pod moją córkę.

Dlatego zmieniono lot wojskowy na cywilny do powielenia tożsamości, aby Zakon Maltański mógł dokonać podmiany carskiej rodziny na Żydów i dostać się do depozytów carskich ukrywając to przez windykację spółek męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk, gdyż mój ojciec i mama nic nie otrzymali , gdyż byli oszukani przez rząd polski i Kościół Katolicki, a Urząd Miasta Starachowice wydał stosowny dokument, który został przedłożony do Sądu w Toruniu.

Podmieniono nazwę Spółki z ograniczona odpowiedzialnością na SP z O.O jako SP klasyfikacja statków powietrznych i zakupiono samolot z Syrii przez pana Tatarka i Annę Karcz podstawioną pod porwaną Annę Marię Piórecką czyli skradzione moje dziecko. Dlatego Kościół wprowadził jako spadkobierców pracowników firmy obecnego mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk podstawionego pod dane byłego Dariusza Jerzego Pióreckiego, aby podmienić rodziny skazując mojego męża i wymieniając bezpodstawnie na mszy świętej w Starachowicach w intencji moich rodziców pana Tatarka pozorując ich jako rodzinę, i wprowadzając pana Romana Musiał za Romana Bochyńskiego w wojsku pozorując za ojca mojego taty. Cele było pozorowanie Arki NOEGO jako wprowadzenie mojego wnuczka NOE, przez statki powietrzne wprowadzając na pokład, aby NOE był ponownie zapowiedzą nowego ładu, jako zniszczenie ludzkości. Zamieniono Arkę w czasie powodzi na statki powietrzne, gdyż z góry miało przyjść zagrożenie. Dlatego wykorzystano Wiolettę Jęderko z domu Śledź i jej firmę pośrednictwa nieruchomości w Warszawie, którą zamknęła ARKA DEW i wyjechała do Oświęcimia, gdzie mieszka i pracuje jako nauczyciel z mężem. Podstawiono obozy zagłady i akta pomordowanych ludzi pod chrześcijan oraz podstawiono jej byłą firmę jako Arkę, która wprowadza dane osobowe dalszych spadkobierców jak panią KRUK w Warszawie, na bazie fałszywych windykacji pozorując zwrot na podstawie dekretu Bieruta, dla pani Kruk czyli windykatorów przerobionych na arystokratów, wykorzystujących dorobione długi, aby wpisać ich na działki po moich dziadkach i rodzicach zamieniając na udziałów spółek mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk do kradzieży pieniędzy przez windykacje akredytyw mojego męża, co pozwala na pobranie pieniędzy z Banku Rezerw Federalnych w FED. Moi rodzice nić nie otrzymali i wpisanie się na nieruchomości po rodzicach nie powodowało pozyskanie pieniędzy, ale tak wykreowanych spadkobierców podstawiono jako spadkobierców po moim mężu Jerzym Dariuszu Kaźmierczyk pozorując w bankach, że nie żyje pobierając pieniadze jako rodzina przez założoną fundację APEX-STAR w Katowicach od 2004 roku.

Windykacje przez Agencje Nieruchomości kryją wyprowadzane mienie zamierzając wykorzystać dawne firmy pod inne osoby do ukrycia się pod ludźmi wierzącymi w Jezusa Chrystusa, aby potajemnie ich zadłużyć, aby wprowadzić na pokład oszustwo globalne do podmiany ludzi i rodzin jako pozorowanie dryfowania powietrznego do odnalezienia lądu jako początek nowej cywilizacji zamierzając zlikwidować obecnych ludzi. Dlatego podstawiono dorobione długi dla okradanych chrześcijan, aby ich pozbawić mienia i oskarżyć niewinne osoby w celu ukrycia bezprawnego zwrotu mienia dla osób nie powołanych. Skradzione nasze mienie ukryto wynajmując jako wieczysta dzierżawa przez Skarb Państwa dla MAN, co połączono z Zakopanym i Warszawą jako zwrot Dekretem Bieruta pozorując, że moja rodzina nie żyje i wykazując Skarb Państwa za właścicieli naszego mienia, które skradli komuniści podstawiając firmy deweloperskie do wyprowadzenia mienia jako ziemi pod zastaw do kredytów i podstawiono jako lotnictwo pozorując, że nie ma już ziemi.

Program ECO jako zdrowy styl życia jest połączeniem wojska ze sportem oraz Centralnym Okręgiem Przemysłowym jako Dinozaury w Bałtowie i Starachowicach łącząc Ostrowiec Świętokrzyski i Skarżysko Kamienna jako Trójmiasto w celu połączenia z wybrzeżem z terenami wojskowymi jako Specjalne Strefy Ekonomiczne, które połączono w Galerie i Manufaktury przechodząc na lotnisko w Denver. Tam połączono z filmem przez „Denver ostatni dinozaur” co połączono z dwiema dziewczynkami jednej w stroju krakowskim z biblią i druga murzynką w trumnach jako koniec epoki chrześcijaństwa co nie jest możliwe, gdyż Jezus Chrystus nas wykupił z grzechów przez swoją śmierć i zmartwychwstanie, abyśmy mogli żyć.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

http://lotniczapolska.pl/SN–XP–YG:-co-oznacza-znak-rejestracyjny,4551

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s