METRON SA jako oznaczenie czasu likwidacji Polski

Starachowice na 24.10.2016

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Plan Likwidacji Polski

Polska miała zniknąć z mapy świata za co zamierzano obciążyć Polaków przez ich oprawców. Z tego powodu przez lata budowany był mur z ludzkich imion przeciwko Bogu. Spowodowało to podstawienie dzieci oprawców do Kościołów, którzy pozorowali nawróconych w celu zniszczenia chrześcijaństwa. Upływ czasu miał spowodować zatarcie śladów a szkoły miały wprowadzać inną rzeczywistość przez ciągłą zmianę książek i okrojenie wiedzy, aby promować nielicznych wybranych przez system, który miał okaleczać przez obcięcie rąk tych, którzy kradli a wskazywać ich ofiary i nasze rodziny. Powodem jest, że w system rządowy wprowadzono fałszywy krąg spadkobierców wykreowany dla pozorowania prawdy na moim mieszkaniu na Bohaterów Westerplatte 1/1 zakupionym od Urzędu Miasta , który przejął mieszkanie od Zakładów Starachowickich wcześniej jako mieszkanie pracownicze. Spowodowało to ukrycie w Toruniu mojego dokumentu Oświadczenia w sprawie SO Toruń IIK 164/11, aby wprowadzić ponad 30.000,- osób wprowadzając błędne oszacowanie nieruchomości , która w całości warta jest około 3 miliony złotych i wprowadzono około 19.000,- tysięcy w tym wpisując dla mnie i siostry udziały około 6,- tysięcy podzielone na dwie nierówne części. Oznacza to, że wprowadzono fałszywych spadkobierców, a nierówny podział dowodzi, że użyto Upoważnienie mojej mamy Filomeny Jadwigi Bochyńskiej, gdzie widniał zapis, że jej część po mężu przekazuje dla mnie.

Dlatego komornik powielił moje dane osobowe, aby zawłaszczyć mienie po moim ojcu i wpisano nierówne udziały dla mnie i siostry. Nie miałam z siostrą działu spadku , gdyż wycofałam się z tego , ale mój wniosek został użyty dla służb UPA oraz SB i NKWD i innych. Zakończeniem istnienia Polski miało być wprowadzeniem Japonii, która zakupiła kradzione obrazy naszej rodziny, które podmieniono na sztukę współczesną podobnie jak Galeria Pierogów i Gudewicz w USA, gdzie wprowadzono przez film Bruce Li jako króla i zamieniono na Katarzynę Li jako kod Li , aby odnieść się do herbu Lew w koronie oraz Li jako litera L czyli Elżbieta i lotnictwo jako sposób zamachów oraz „i” jako Pałka , a kropka jako kula ziemska i zakończenie. Pismo Święte mówi o ścinaniu głów za wiarę co oznacza, że zamierzano ścinać głowy i obcinać ręce za kradzież na podstawie fałszywych dokumentów oraz programów , które zniewalają ludzi opłacanych z naszych pieniędzy bez naszej zgody.

Zamierzano powtórzyć katastrofę smoleńską, gdzie prezydent Polski miał zginąć, a wyprowadzić Kaczyńskich, którzy mieli stanąć na miejscu premiera Donalda Tusk, którego miał symbolizować Donald Trump co jest oznaczeniem czasu. Dlatego w Kalkowie Godowie wyszli z samolotu cali Maria i Lech Kaczyńscy jako podmiana mojej rodziny przez Kościół Katolicki. Zamierzano rozpalić ląd przez Tarnów przysyłając radcę prawnego, który liczy skradzione pieniądze dla państwa Pikul z Tarnowa pan Krzysztof Piluś podstawionego pod Krzysztofa Radziwiłł, który krył byłego mordercę z Wołynia pana Stanisława Mureckiego przez którego spalono całą wioskę na Ukrainie, a jego zdjęcie jest w książce Dr. Wadiusza Kiesz.

Z tego powodu Stanisław Pikul udawał, że jego ojciec uratowany został z Syberii, gdzie wszyscy byli mordowani a przyjeżdżali agenci NKWD co jest dziś zrealizowane jest przez państwo Mycielskich do zamiany hrabiego Platera na NKWD. Z tego powodu wykorzystano wojsko i nazwiska Murat do łoży Orderu Świętego Stanisława, który był nadawany przez cara czyli króla Polski i podstawiono pod Stanisława Mureckiego Wielkiego Mistrza pana Murat oraz lekarkę Murat w zakładzie psychiatrycznym w Łodzi zniewalając środowisko lekarzy, aby je zdeprecjonować po czym zamierzano ich wymordować w celu ukrycia wytworzenia fałszywych opinii i podmiany na fałszywych arystokratów dla których dorobiono akta w zakładach psychiatrycznych.

Po analizie faktów zauważyłam podobieństwo z rysów twarzy Stanisława Pikul do Stasia Mureckiego przez którego wymordowano całą wioskę jako jedynego zdrajcy. Oznacza to, że przez Tarnów zamierzano wymordować wszystkich Polaków jak niegdyś bandy UPA ukrywajć to w Toruniu przez SO Toruń IIK 164/11 dorabiając mojemu mężowi akta psychiatryczne w tym dorabiając próbę samobójczą , której nie było a dorobiono w Krakowie , gdzie zamierzano zamienić męża na Lubomirskiego, którego wykreowano ze Stasia Mureckiego przez Stanisława Pikul, który nie oddał pełnomocnictwa jako jedyny i przysłał kopertę z czystą kartką z trucizną na adres teściów, gdzie podmieniono dane przez prokuraturę Starachowice. Zamierzano oskarżyć notariusz Grażynę Magdziarz podstawioną pod Grażynę Klusek i Grażynę Kulczyk kryjąc za Grażyną Krupa, która miała symbolicznie zastąpić królewską rodzinę. W Toruniu dokonano oszustwa i kradzieży przez sędziego Wojciecha Pruss, który miał doprowadzić do upadku państwa polskiego i wprowadzić policję , prokuratorów i sędziów za spadkobierców , których zamierzano zastąpić przygotowanymi sobowtórami. Dlatego zamierzano uszkodzić system internetowy i bazy danych do podmiany ludzi przez służby woskowe co wcześniej było widoczne jako katastrofy samolotów z polskimi oficerami lotnictwa, aby wymordować polskie elity. Obecnie otworzenie grobów ofiar katastrofy smoleńskiej miało być możliwością do wprowadzenia innych częścią ciał, których zamierzano dopiero zamordować do nowej linii genealogicznej wprowadzonej na teren Warszawy, gdyż jest to pozorowanie uczciwości przed Bogiem przez kabałę prowadzoną przez synagogę szatana według nazewnictwa biblijnego wprowadzając papieża Franciszka, aby zniszczyć chrześcijaństwo. Zamierzano wprowadzić za mnie Bożenę Kot jako Katarzynę Li jako Kate Li czyli pełna podmiana i Dariusza Kot zamierzano zamienić na Dariusz Dąbrowski jako starosta starachowicki, którego dane zostały podstawione pod dom publiczny wystawiony na podstawie fałszywych długów wykreowanych przez sąd do których chciał dołączyć drugi raz weksel do PFRON w zamkniętych sprawach i wygranej finalnie przeze mnie. Zamierzano obciążyć weksle mojego obecnego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk do kradzieży pieniędzy z depozytów carskich.

W Polsce odmówiono zwrotu mienia dla rodziców jak również dla nas przez Sąd Administracyjny w Kielcach, który nie wykazał treści, które obecnie wykazała prokuratura, że pałac jest wydzierżawiony przez Skarb Państwa i roszczenie powinniśmy wnieść do osoby prywatnej co oznacza, że został skradziony i jest w sprzeczności z pismem z Sądu oraz Urzędu Miasta, który pierwotnie nie wykazał tego faktu. Sąd w Starachowicach kradnie i korzysta z naszego mienia co ukrył i wprowadził Plus Bank SA, aby kryć ten fakt co jest zdradą Polski powtarzając finansowanie Adolfa Hitlera przez Radom , gdzie wprowadzono Mariannę Dolińską, aby obecnie po latach podstawić pod Mariannę Maksalon z domu hrabinę Nowak w celu zamiany tragedii na Ukrainie pod skradzione mienie Lubomirskich podstawiając nazwisko Nowak do programu Akcja Zamojszczyzna jako programu bankowego, gdzie dorobiono morderstwo czworga dzieci pod cztery linie, które wykreowane miały ukryć zamiar wymordowania wszystkich pozorując, że nigdy ich nie było przez działania Sądu w Toruniu w IIK 164/11 dla Kościoła katolickiego, który zamierzał wprowadzić jedną religię jako jeden z elementów Nowego Ładu.

Dokonano przekazania dla Kościołów pieniędzy za krew, czego nie przyjęli kapłani w Świątyni w Jerozolimie, ale kupiono pole garncarza za zdradę Jezusa Chrystusa, aby oskarżyć obecnie chrześcijan za mord rodziny czyli śmierć moich rodziców Józefa i Filomeny Bochyńskich. Kościoły zgodzili się na programy bankowe pod pozorem terapii psychiatrycznych i innych dla chrześcijan w Kościołach, aby wydać wiernych jako chorych psychicznie co skutkuje ich eliminacją w zakładach psychiatrycznych pozbawiając dostępu do kont bankowych i swojego mienia. Końcem działań miała być likwidacja Polski jako Judy w celu zawłaszczania Jerozolimy dla pogan, aby zasiadł w świątyni Lider Światowy, który miał powiedzieć prawdę likwidując Kościół Katolicki i Kościół Prawosławny.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s