Metoda pozyskiwania złota przez bakterie

Starachowice na 03.11.2016

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Nowoczesna technika pozyskania złota przez bakterie zastosowana do Izraela

Obecną sytuację polityczną na świecie można przyrównać do sytuacji z 1939 roku, kiedy Adolf Hitler rozpoczął II wojnę światową co spowodowało prześladowanie Polaków i Żydów. Należy wspomnieć, że Adolf Hitler sam był Żydem i prześladował Żydów w celu pozyskania pieniędzy.

Zapisany w centurii 10 Nostradamusa zapis o osobie w Lipcu ma odniesienie do kapitana Józefa Bocheńskiego z Chełma podstawionego pod Józefa Bochyńskiego ze Starachowic podstawionego pod hrabiego Jana Tarnowskiego ukrytego jako Franciszek Jan Mazurek zmarły w 1999 roku pod których podstawiono osobę wypłacającą co ma odniesienie do Waldemar Maksalon udającego Waldemara Bocheńskiego i jest połączone z dopiskiem „de: jako król terroru co powoduje, że nastąpiłaby zamiana Waldemara Maksalon pracującego dla trzech braci Podczaskich Ryszarda , Henryk i Mieczysława jako trzy głowy smoka pod którego podstawiono Bohdana Żakiewicz dopisując mu herb Trach czyli smok starodawny wąż współpracującego z Biurem Prawnym w Nowym Jorku, które wypłaciło dla Izraela odszkodowania za działania Niemiec w czasie wojny z carskich depozytów. Doszło do wykorzystania 11 plemion Izraela, aby zniszczyć plemię Judy w Polsce oferując złoto z carskich depozytów jako Pociąg Złota w Wałbrzychu co połączono z Teatrem Williams w Zamku Książ w Górach Sowich, gdzie były laboratoria chemiczne. Celem było wykorzystanie 11 plemion Izraela do zniszczenia 12-tego plemienia Judy, aby zniszczyć wszystkie 12 plemion Izraela. Historia się powtarza król terroru jako potwor z wody czyli windykacji na wodę zamierzał zniszczyć wszystkich mężczyzn plemienia Judy i Izraela , aby pozostały jedynie kobiety, aby antychryst zasiadł na tronie w Świątyni Pańskiej. Działania Izraela można przyrównać do bakterii , która pochłania określone pierwiastki jak złoto po wchłonięciu, którego gotuje się bakterię co powoduje ich odparowanie i pozostawienie złota. Tak zamierzano dokonać zniszczenia plemion Izraela opłacając go złotem, które miało być odzyskane po zniszczeniu Żydów jako powrót do III Rzeszy jako tysiącletniego królestwa.

Króla terroru nie można zwalczyć kłamstwem i kradzieżą czy fałszywym wyrokiem jak wyrok sądu w Toruniu IIK 164/11, gdyż wzmaga się jego moc niszcząca Kościół kradnący pieniądze i łamiący prawo przez korumpowanie urzędników państwowych. Zamierzano upozorować królestwo tysiącletnie wynalazkami techniki zniewalając ludzi i traktując spowiedź jako sposób na oskarżenie i windykacje, nawet po śmierci obciążając winami rodziców ich dzieci dopisując nieistniejące długi i windykując bez odpisania długu co jest zwykłą kradzieżą gorszą od lichwy. Kościół prowadzi kabałę niszczy dobro powtarzając zło. Jedynym sposobem przerwania kabały jest powiedzenie prawdy i szczere przebaczenie oraz naprawa szkody, gdyż słowo Boże jest jak miecz obosieczny i Boga nie da się oszukać przez okradanie grobów w celu pozyskania DNA do kradzionego mienia

przez fałszywą arystokrację, która musi wrócić do prawdziwych nazwisk, gdyż niszczyli dobre imię ludzi, którzy odeszli, które jest więcej warte niż perły i drogocenne kamienie więcej niż złoto i srebro.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s