Próba przejęcia władzy przez Lidera

Starachowice na 13.10.2016

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Działania Kościoła katolickiego i PiS doprowadziły do zakupu samolotu dla PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk przez podstawienie Sławomira Tatarek pod Sławomira Szarek i Sławomira Idziak, aby połączyć z filmem przez sponsorowanie Elżbiety Włodarczyk i innych jako gaży filmowej. Samolot został podstawiony jako samolot Donalda Trump, który widoczny był podczas kampanii prezydenckiej w USA, którą wygrał Donald Trump. Doszło do podstawienia Hillary Clinton pod moją rodzinę w Polsce w celu podstawienia Antychrysta w USA. Tajnie już przeprowadzono sprawę SA Kraków IIAKo 67/16 jako przywrócenie sprawy SO Kielce IIIK 207/07 , gdzie adwokat Małgorzata Witek złożyła wniosek z mec Owidiuszem Mazurkiewicz o odmowie przywrócenia postępowania argumentując brakiem nowych dowodów w sprawie i zamieniając zapis wniosek na skazany co spowodowało wytworzenie dwóch spraw z jednej jako działów spadku po moim ojcu Józefie Ludwiku Bochyńskim podstawionym pod mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk i tajnie pod moje dane jako Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk co zaplanowano ukryć przez podstawienie sprawy z Sądu Apelacyjnego w Krakowie do Sądu Rejonowego w Starachowicach nadając dwie sygnatury akt Cyw 173/16 i Cyw173/16 w różnych terminach oddzielnie dla mnie i męża mające odniesienie do SO Kielce Ko 173/16 i SO Kielce 173/16/Łs do SA Kraków AKo67/16, gdzie zaplanowano aresztować mnie i męża tajnie po sprawie SO Kielce Ca392/16 z dnia 15.11.2016 roku i SA Gdańsk IIAKo2043/16 z dnia 22.11.2016 roku do SO Toruń IIKo186/16 do SO Toruń IIK 164/11 , aby podstawić tak spreparowane akta do USA pozorując wprowadzenie na Nad Kamienną 25, 27-200 Starachowice działka 29 Lidera Światowego jako męża Zuzanny Maksalon wnuczki z córki skradzionej w 1985 roku po urodzeniu Anny Marii Pióreckiej w celu wykazania DNA do Banku Rezerw Federalnych w USA. Tajnie przeprowadzone fabrykowane sprawy w Polsce miały być już użyte w USA podczas , gdy omawiane postępowania miały się dopiero odbyć w czasie rzeczywistym w Polsce i zamierzano powtórzyć zamach na Lecha Kaczyńskiego podstawiając w Polsce Lecha Wałęsę i zamieniając w USA na plan zamachu na samolot Donalda Trump w celu podstawienia katastrofy smoleńskiej i pan Zbigniewa Brzezińskiego podstawionego pod Zbigniewa Włodarczyk w Polsce ojca Elżbiety Włodarczyk podstawionej pod królową Grecji, następnie Sebastiana Turowskiego jej syna zamienionego na Sebastiana Dymitra Limanówkę zamienionego na Dymitra Miedwiediew, który wykorzystał moje DNA i sprawdził już w Rosji.

Spowodowało to przyspieszenie działania Jarosława Kaczyńskiego, który pozoruje Antychrysta, który rozdaje ziemię dla rolników co jest nielogiczne i oznacza, że pod zabrane ziemie rolnikom zamierzano wprowadzić Żydów wybranych przez Antychrysta zamierzając mordować Polaków i ich rodziny, gdyż Żydzi przyjeżdżając do Polski będą mieć polskie nazwiska i mają zajmować co ładniejsze domy Polaków oraz zawłaszczoną ziemię przez zakupy Zachodnich Korporacji wynajętych do ukrycia zakupu ziemi za carskie skradzione pieniądze, aby je obecnie wyprać nie zwracając zaciągniętych kredytów przez Żydów. W tym zastawiono moje nieruchomości i miałam być wywieziona pod zmienionymi danymi osobowymi na mężczyznę jako zemsta sędziów i Kościoła Katolickiego za to, że mnie okradli i zniszczyli godność moich dziadków i rodziców.

Powyższe działania Jarosława Kaczyńskiego w Polsce wskazują, że toczy się już działanie w USA, gdzie Hillary Clinton zaskarżyła szefa FBI za działania na jej szkodę. Działania tak zorganizowanej grupy zmierzały do przeprowadzenia zamachu, aby okraść Donalda Trump z jego majątku przez wymordowanie jego rodziny pozostawiając jedynie córkę i najmłodszego syna z ostatniego małżeństwa w celu stworzenia regencji nad jego majątkiem przez małżeństwo Antychrysta z jego córką, która miała zostać pozbawiona dostępu do kont, aby nią manipulować pozorując opiekę nad bratem wykorzystując opinie psychiatryczne do podstawienia pod dane Zuzanny Maksalon w Polsce w celu wykazywania DNA carskiej rodziny do Banku Rezerw Federalnych w USA. Podstawiono samolot przez Sławomira Tatarek, aby zamienić na fałszywe akta sądowe w Polsce tworzone przez sędziów i prokuratorów na podstawie fałszowanych dokumentów w Księgach Parafialnych w Starachowicach w parafii Wszystkich Świętych i parafii Św. Trójcy podstawiając Sławomira Szarek i Sławomira Idziak pozorując rodzinę mojej mamy Filomeny Jadwigi Bochyńskiej. Skoro zaczyn jest święty to i ciasto jest święte co próbowano podmienić wstawiając komunistów i mieszając z chrześcijanami. Są Boże dzieci i diabelskie dzieci. Boże dzieci mają Ducha Świętego, który nimi kieruje a diabelskie kierują się kabałą, którą wprowadzili do kościołów, aby zwieść wierzących pokazując im grzechy.

Jezus zniweczył na krzyżu grzech.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

IMPERATOR ROMANOW

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s