Próba kradzieży kont Zakładów Starachowickich 336 w PKO BP SA połączona z ekshumacja na wawelu w celu pokrycia kosztów z kradzionych pieniędzy 13 miliardów złotych podpisanych przez Jerzego Buzka wstecz.

zrzut-ekranu-z-2016-10-16-130422

Starachowice na 14.10.2016

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Pan Jarosława Kaczyński przez PiS dokonał kradzieży 100.000.000,- euro z mojego prywatnego konta na Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk w PKO BP SA w Starachowicach , gdzie z UBS AG z depozytów dziadka przez konto męża PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk w Credit Suisse AG zostało przekazanie sto milionów euro na moje prywatne wydatki.

W tym celu prezes PiS posłużył się moją córką Martą Jadwigą Bochyńską, której wytworzył dług w Urzędzie Miasta Starachowice mimo, że córka nie mieszka w Polsce. Urząd Miasta i młody prezydent świadczył usługi dla prezesa PiS pana Jarosława Kaczyńskiego, którego krył Minister Z. Ziobro jak również miejscowi prokuratorzy i sędziowie, którzy tworzyli fałszywe dokumenty działów spadku po osobach żyjących do kradzieży pieniędzy. W tym celu zrobiono dział spadku po żyjącym Jerzyn Dariuszu Kaźmierczyk i po mnie Bożenie Bochyńskiej-Kaźmierczyk wstawiając za spadkobiercę moją córkę z pierwszego małżeństwa Martę Jadwigę Piórecką, która zmieniła nazwisko na Marta Jadwiga Bochyńska na którą wytworzono długi na śmieci przez Urząd Miasta aby upozorować, że jest spadkobiercą po mnie i moim obecnym mężu. Wytworzono długi co spowodowało zapis odwrotny jako Bochyńska Marta Jadwiga i podstawiono Jadwigę Kaczyńską po której wstawiono spadkobierce Jarosława Kaczyńskiego na moje konto Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk w PKO BP SA, który wydaje moje pieniądze dla prezesa PiS, dla mnie wydając katę bankomatowa bez imienia i zamieniając mnie na mężczyznę w sprawie SR Starachowice Ko 336/13 aby wstawić Jarosława Kaczyńskiego na moje konto, który skradł pieniądze, których nie ma z czego oddać i zamierzał posunąć się do aresztowanie mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk w SA Gdańsk IIAKzw 2043/16 i zabicia mojej córki Marty Bochyńskiej i mnie Bożeny Bochyńskiej-Kaźmierczyk podmieniając dane przez SO Kielce ICa 392/16 rozdzielając mnie i męża na dwa adresy. Pan prezes PiS swoim postępowaniem doprowadził do ekshumacji ofiar katastrofy samolotu w Smoleńsku w celu podrzucenia części ciał mordowanych ludzi i kastrowanych jak we Wronowie przez działania jego organizacji. Celem było powielenie danych sądowych do podstawienia planowanych katastrof samolotów prezydentów innych państw w celu stworzenia chaosu na świecie umożliwiającego wejście Lidera Światowego przy pomocy wielkiego czarownika Ku Klux Klanu. Działania pana Jarosława Kaczyńskiego powodowały przygotowanie dokumentów przez prokuratorów i sędziów do wykorzystania w USA do podstawienia przyszłych katastrof lotniczych przywódców innych państw opłacanych z kradzionych pieniędzy przez Jarosława Kaczyńskiego z z mojego konta na które wpłynęły pieniądze na moje prywatne wydatki, których bank mi nie wydał wykazując debet.

Działania PiS i Jarosława Kaczyńskiego powodowały obciążenie Polski i Polaków za planowanie przyszłych katastrof lotniczych i dorobiono sprawy spadkową obecnie po moich rodzicach drugi raz na SA Kraków Ako 67/16 zamierzając nas zabić pod tak wykreowane dane, tworząc zapis dłużniczki łącząc mnie Bożenę i siostrę Beatę jako jedną osobę Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk na dwa adresy do Km 336/10 przez Plus Bank SA powstały przez zamianę nazwy Invest Bank SA, gdzie sfabrykowano podpis Jadwiga w umowie na laptop Acer. Zamierzano ukryć matactwa dokonane w latach ubiegłych przez podstawienie mecenas Dobrochny pod Czechy jako Dąbrówka żona Mieszka połączonego ze Skarżyskiem-Kamienną z Mieszko synem pastora Olizarowskiego w celu podstawienia pod żonę Donalda Trump, aby zamienić na Nowaków. Wymiana starych pieców przez PiS miała symbolizować wymordowanie prawdziwych rodzin, aby usunąć historię Polski, aby wstawić falsyfikaty mające w ręku dzieci z gwałtu z moich skradzionych dzieci. Polska nie troszczy się o historię, gdyż już nie ma Polaków w rządzie i nikt się nie troszczy o kraj, ale o własny interes, gdzie przeszkadzają jeszcze osoby o prawdziwej tożsamości. W SO Kiece sędzie Merta przesłał naszą sprawę do Starachowic podmieniając mnie przez błąd w nazwisku „ż” i przerobiono dane osobowe dla fałszywego kręgu spadkobierców podstawiają pana Tomasza Nowak do zamiany z sędziego Tomasza Nowak i moją wygraną sprawę usunięto, aby kryć wyprowadzone mienie przez sędziego Merta w SO Kielce i sędzinę Magdalenę Jarczyk z Katowic jako Magdalenę Merta do kradzieży mienia w Starachowicach i na świecie. Narażono pierwszą żonę Donalda Trump, aby zrobić swoje interesy i podstawić pod Marianne Maksalon z domu hrabina Nowak, czyli naprawdę żonę księcia Franciszka Glińskiego czyli mojej babci ojca jako Franciszka Glińskiego ukrytego w rodzinie Maksalon z Huty. Dlatego usuwane są po śmierci babci akta sądowe o przyjęciu spadku po niej z 2003 roku przez moją mamę jedynaczkę która miała jedynie mojego tatę za męża i jedynie ten związek i nikogo innego. Podstawiono fałszywe linie genealogiczne na Czechy i podstawiono nasze sprawę I C 2627/10 Sądu Okręgowego w Kielcach a przesłaną po dwóch latach bezprawnie do Starachowic, do osób z UB, aby dokonać podmiany rodziny carskiej na oszustów przez sprawę I Ns716/10 do kradzieży mienia.

W Czechach Dąbrówkę żonę króla Mieszka zamierzano podstawić pod żonę Donalda Trump i zamienić na Nowaków, a likwidacja pieców to likwidacja prawdziwych rodzin, które zamierzano wymordować, aby zamienić falsyfikatami mającymi w ręku moje wnuki z gwałtu moich dzieci w Kościele Katolickim czyli z moich skradzionych dzieci. Polska nie troszczy się o historię, gdyż już nie ma Polaków w rządzie i nikt się nie troszczy o kraj ale o własny interes, gdzie przeszkadzają jeszcze osoby o prawdziwej tożsamość.

Podstawiono Zofię Dąbrowską z Końskich ulica Polna 3/53 jako Jerzego zamienionego na Jana i podstawiono kartę dla moje mamy Filomeny Bochyńskiej i podstawiono pod Zofię Dobrowolską w Skarżysku Kamiennej aby wstawić jej córkę Dorotę jako Dorota Idziak. Podstawiono Dariusza Pióreckiego na Westerplatte 1/1 , pozorując, że moja mama wypisała umowę z 1998 roku co jest niemożliwe a zatrudniona była Jadwiga Jezierska, którą podstawiona pod Jadwigę Kaczyńską i wstawiono Martę Jadwigę Bochyńską i wyprodukowano dokument na drukarce , której w 1998 roku nie było o Krzysztofie Banasiewiczu i podstawiono lekarza Jolantę Kręcką z Łodzi. Wytworzono Internistyczny Gabinet przy Sof-ART Sp. z o.o. i kradziono pieniądze, przez kreowane fałszywe faktury przez dorobioną pieczątkę z pieczęcią dr Jolanty Kręckiej podstawiając sponsorowanie Zakładów Psychiatrycznych elektrowstrząsy do podmiany danych osobowych Polaków przez Jolantę Kwaśniewską prze PFRON jako windykacja Weksla SOF-ART Sp. z o.o. podmieniając na mojego obecnego męża aby wystawić jego weksel na PPH APE Jerzy Kaźmierczyk w celu podstawienia 13 miliardów złotych jako windykacja Waldemara Maksalon zamieniona na eksmisję a podpisana przez Jerzego Buzka, fabrykując dokumenty wstecz zamierzano w dniu jutrzejszym 15.11.2016r. ukraść w Kielcach przez Sąd Okręgowy sygnatura akt ICa 392/16 dorabiając dla mojego męża i mnie eksmisje z ul. Nad Kamienną 25 i ul. Bohaterów Westerplatte1/1, aby wstawić Jarosława Kaczyńskiego i Feliksa Maksalon nie żyjącego od siedemdziesiątych lat , a podstawionego pod martwe dusze i pozorując go na Bochyńskiego dla UB i NKWD oraz SS przez działania PiS obecnie podstawiając Jarosława za spadkobiercę po mnie i mężu za córkę Martę Jadwigę Bochyńską , którą z tego powodu planowano zamienić na mężczyznę aby kryć Jarosława Kaczyńskiego.

Pierwszą żonę Donalda Trump , aby zrobić swoje interesy podstawiono pod moją prababcię księżną Mariannę Glińską występująca jako Marianna Maksalon z domu hrabina Nowak z Czech, czyli naprawdę żonę księcia Franciszka Glińskiego ukrytego w rodzinie Maksalon z Huty, i dlatego usuwane są po śmierci babci akta sądowe o przyjecie po niej z 2003 roku i przez moją mamę jedynaczkę, i zamieniając Mariannę na Marię pod Romanow czyli Bolesławę Bochyńską występująca z domu jako Podczaska, a była naprawdę siostrą mojego dziadka carewicza Aleksego Romanow czyli Brunona Mariana Franciszka Bochyńskiego w Kościele występującego jako Marian Bochyński. Bolesława Bochyńska występowała za moją drugą babcię księżną Marię Lubomirską spaloną w Kruszynie. Pod dane księżna Maria Romanow podstawiając Mariannę Glińską w miejsce drugiej babci matki Marianny Podczaskiej z domu Dybalskiej czyli dorobiono linię genealogiczną w które ukryto moją rodzinę. Marianna Glińska dziś została podmieniona na Marię Glińską zamierzając podstawić żonę Donalda Trump pod Anastazję Romanow wykreowaną w Czechach i opisaną w książce niemieckiej której tłumaczenie tytułu niemieckiego brzmi “Mój Pradziadek car Mikołaj II”, którą to książkę przekazano nam w Szwajcarii. Moja mama miała jedynie mojego tatę za męża i jedynie ten związek i nikogo innego, a komornik dorobił fałszywe akta z sądem za co odpowiedzą sami podobnie jak za moją babcie. Podstawiono fałszywe linie genealogiczne na Czechy i podstawiono naszą sprawę sygnatura akt I C 2627/10 Sądu Okręgowego w Kielcach o przewrócenie stanu posiadania rodziny carskiej, a przesłaną po dwóch latach spowrotem bezprawnie do Starachowic do innych osób UB , aby dokonać podmiany rodziny na oszustów I Ns716/10 do kradzieży mienia i 100 milionów euro z mojego prywatnego konta w PKO BP SA i wstawiono nam fałszywych mężów. Już przerobiono rodzinę carską na kochanków podstawionych jako dom publiczny pod rodzinę matki Marii Gudewicz z Czech. Upozorowano Marię Bochyńska z Czech żonę Bohdana Bochyńskiego za Marię Romanow i Marię Lubomirska i podmieniono Mariannę Maksalon z domu Nowak na Marię Maksalon i podstawiono komornika Gotfryda Nowak i Filomenę Nowak chrzestną mojej mamy podmienioną na moją mamę Filomenę Jadwigę Bochyńską z domu Mazurek naprawdę hrabina Tarnowska po ojcu obecnie do programów czyli oszustwo do banku, aby podstawić do USA żonę pana Żakiewicz pod sprawy fałszywe prowadzone przez Waldemara Maksalon ze Starachowic dla służb wywiadu i UB podstawione pod moją rodzinę Bochyńskich. Podmieniono babci matkę księżna Glińską na Romanow oraz Marie Tarnowską prawdziwe dane mojej mamy na Marię Romanow, Marię Lubomirska oraz za Mariannę Maksalon. Wstawiono Marie Maksalon jako Marię Żakiewicz do kradzieży w USA przez Bohdana Żakiewicza podmieniając wszystkie rodziny. Podstawiono matkę Marii Guzewicz z domu Bochyńska, czyli jej matkę Marię Bochyńską z Czech śpiewaczkę, pod pornograficzny program jako Horst podstawiając Horsta Kaźmierczak i szykanując rodzinę cesarką Alicji Hessen-Darmstadt ukrytej jako Władysława Mierzanowska pod Zajączki jako program pornograficzny na bazie diamentowych szachów Romanow. Podmieniono znak zwycięstwa na zajączki i zamierzano tak potraktować moją rodzinę i dzieci. Te które nie znają swoich korzeni i mogą być w różnych miejscach na ziemi niszcząc nasze rodziny i ludzi uczciwych. Pani Trump jest w Polsce zamieniana na Edytę Maksalon, oraz Lidie Marię Daleszak podstawiane pod moją siostrę Beatę Marie Idziak, jako Marię Tarnowską czyli nasza mamę Filomenę Jadwigę Bochyńską z domu Mazurek, na działce ulica. Nowowiejską, gdzie sfałszowano dokumenty przez Urząd Miasta i sądy i połączono z Ewą Eugster podstawioną pod moje dane osobowe Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk w banku UBS AG i Credit Suisse AG, który zakupił PKO BP SA po wpłacie 100.000.000,- euro do PKO BP SA na moje prywatne konto. Zamierzano zlikwidować Ewę Eugster i wstawi lekarza Ewę Lewkowicz, która mi groziła policją , nie udzieliła pomocy mojemu dziecku, ale wezwała policję, aby dorobić akta narkomana do USA przez wykorzystanie bieluń dzieńdzieżawy, aby połączyć z filmem „Miś Jogi” i natura astramonium.

W sądzie była jako widownia pani Zielnik i anonsowała się innych nazwiskiem do podstawienia pod Morawy, była to osoba od redaktora Rakoczego co ma przejście na Winiarnie na Węgrzech i Wąchock gdzie Rakoczy zniszczył bramę w Wąchocku pozorując Bolesława Chrobrego w Kijowie który wyszczerbił miecz o bramę Kijowa i nazwano miecz od tego szczerbcem na Wawelu. Już wykorzystano osobę do podstawienia pod moje dane z błędem jako Bożena Bochyńska-Każimierczyk na Czechy przez mieszkanie obcej osoby Danuty Gibalskiej, aby połączyć z Danutą Wałęsa i Danutą Grabowską pierwszą żona Henryka Grabowskiego który wyjechał do USA, chrzestnego ojca mojego syna,. Podstawiono do Czech dane przez Wprowadzenie ponad 34,- tysięcy osób na Bohaterów Westerplatte 1/1 i jako Westereplatte 1 wprowadzając do Sądu fałszującego moje dane w Starachowicach na Bohaterów Westerplatte 1, aby wprowadzić Lecha Wałęsę pod Lecha Kaczyńskiego i połączyć z Donaldem Trump podstawionym pod Katastrofę Smoleńską. Dlatego dorabiane są akta katastrofy dla wszystkich prezydentów na świecie, aby zginęli w wypadkach lotniczych do ukrycia podmiany ofiar Katastrofy Smoleńskiej na akta Polaków pomordowanych w Smoleńsku i Katyniu zamieniając na Żydów. Dlatego dziś szybko włączono Antoniego Macierewicza do uczestnictwa w ekshumacjach ofiar katastrofy Smoleńskiej ponownie bojąc się, co ujawni Donald Trump i już określając, że ciała były profanowane. Połączenie wszystkich kobiet w jedną osobę miało umożliwić połączenie córki Władimira Putina, czyli Zuzanny Maksalon ze skradzionej mojej córki Anny Marii Pióreckiej z córka Donalda Trump w celu połączenia ich jako jednej osoby jako przyszłej żony Lidera Światowego czyli Antychrysta który zamierzał wymordować wszystkich przywództw państw w wypadkach lotniczych, aby doprowadzić do chaosu na świecie i wprowadzenia ONZ jako organizacji zrządzającej światem.

Flaga Polski już jest przedstawiana jako niebo jako mord Polaków przez działania Jarosława Kaczyńskiego, który nie chce się zatrzymać i powiedzieć prawdy aby naród ocalał, gdyż skradł pieniądze, których nie jest wstanie oddać co określił Marian Budka na ulicy Polnej 3a/33 co połaczono z Zofią Dąbrowską ulica Polna 3/53 26-200 Końskie pozorując ją na żonę mojego dziadka Franciszka Jana Mazurka czyli hrabiego Jana Tarnowskiego i podstawiono wszystkich pod akta psychiatryczne Grupy ZOFIA z Palace Zakopane katowni Podhala czyli gestapo. W 2003 roku 12.02.2003 ożywiono Feliksa Maksalon w celu podstawienia pod Jerzego Bochyńskiego z Katowic listem, poleconym numer 16982 pozorując, że mieszka na ulicy Nad Kamienną 25 dlatego Waldemar Maksalon pozoruje, że jego ojciec żyje i pobiera pieniadze kieszonkowe od mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk windykując przez PiS weksle PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk. Zadrwiono sobie z sądu i podstawiono Sąd Karny w Starachowicach na ulicy Konstytucji 3-Maja 27, gdzie był bank PKO , aby podstawić pod sprawę Ko 336/13 zamiany kobiety na mężczyznę podstawić Feliksa Maksalon pozorując , że żyje i jest prawnikiem w Katowicach podstawiając pod nazwisko Feliks Bochyński jako rodzina Jerzego Bochyńskiego i wykorzystano konto Towarzystwa Starachowickich Zakładów Górniczych Sp. Akc. Konta bankowe zarządu PKO numer 6118, oraz banki Gospodarstwa Krajowego numer 336 i Bank Handlowy w Warszawie Polski, Zachodni, Dyskontowy. Rachunek biedzący Zakładów Starachowickich jak Bank Polski odział w Radomiu o Bank Handlowy oddział w Radomiu jako Zakłady Hutnicze. Sprawa Km 336/10 z dnia 20.09.2016 jest wyłudzeniem pieniędzy z mojego konta w PKO Bp SA jako dłużniczki na Plus Bank SA podstawiając z Lansdorff do podmiany do pobrania pieniędzy konta zakładowe w Szwajcarii 336, gdyż są tam konta mojego dziadka dla mnie przekazane skąd zostały przekazane pieniądze dla męża i dla mnie. W Credit Suisse AG podmieniono Brunona Bochyńskiego na Franciszka Jana Mazurka i wstawiono Jarosława Kaczyńskiego jako spadkobiercę, który miał zamordować w dniu jutrzejszym moją rodzinę przez sprawę sądową Waldemara Maksalon SO Kielce ICa 392/16, który pozorował, że jego ojciec Feliks Maksalon żyje i wziął po nim spadek w Krakowie na mojej rodzinie pozorując, że mój maż nie żyje a mnie zamieniono na Elżbietę , aby podstawić pod konto zakładowe wymienione wyżej do Szwajcarii, gdzie były konta zakładów starachowickich skradzione przez rząd komunistyczny i kościół, który kontynuuje politykę komunistyczną i faszystowską dążąc do zabicia ć teraz dzieci. Podstawiono akta Krzysztofa Banasiewicz na SOF-ART Sp. z o.o. pozorując Krzysztofa Bukrym w USA w 1988 roku Mr. End Mrs. Krzysztof Bukrym 22W.601Peterson Ave. Glendale Heights, IL60139 jako Józef Bochyński co jest niemożliwe i wpisano siostra Maria, co jest niemożliwe i wstawiono Krzysztof Pękalski jako Bukrym syn Elżbiety Doda z pierwszego małżeństwa Pękalski co dowodzi, że moje odciski palców na dane Bożena Elżbieta Piórecka do USA przez policję Starachowice do Banku Rezerw Federalnych podstawiono pod dane Elżbieta Bukrym wstawioną jako Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk w Toruniu i Dariusz Gudewicz jako Dariusz Kaźmierczak w SO Toruń IIK 164/11. Bank PKO BP SA został zakupiony z naszych depozytów pozoruje naszą śmierć przez podstawienie spadkobiercy Jarosława Kaczyńskiego i podstawiono Henryka Grabowskiego na USA pod Henryka Nowek i Iwonę Makuła w Starachowicach. Podstawiono pod księdza magistra Eugeniusza Makulskiego osobę Eugeniusz Podczaski, aby podstawić Mikulski w celu wstawienia J-23 jako „Stawka większa niż życie” fałszując faktyczną historię mojego dziadka. Podłożono dokumenty z podpisem Jerzy Buzek z datą 15.02.2000 rok do wypłaty 13.000.000.000,- PLN zadość uczynienia dla pracowników wykazując ich spadkobierców zamierzając wstawić w dniu 15.11.2016 roku pan Waldemara Maksalon jako eksmisja SO Kielce ICa 392/16 czyli kradzież w SO Toruń IIK 164/11 jest określona na kwotę 13,- miliardów złotych dla PiS.

Wprowadzono trójkąt pocztowy do Lichenia jako Konin, Koło i Licheń zamieniając przez Turek jako opłaty za zaplanowanych mordowanych zmarłych, gdyż były puste.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

marta-windykacja-um-i-us-1

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s