Wykorzystanie imienia Melania

Scanned Document-2

Starachowice na 15.10.2016

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda
Ambasada Niemiec w Krakowie

Rząd Polski od 12 lat uniemożliwił nam korzystanie z naszych pieniędzy wprowadzając na firmy męża spadkobierców po nas żyjących do wytwarzania roszczeń do ciągłej windykacji weksli PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk w zamkniętej firmie, których nie zamierzał oddać próbując wyeliminować prawdziwą rodzinę carską.

W sądzie przedstawiłam numery metryk z parafii Wilków urodzenia Bohdana Bochyńskiego oraz nazwiska występujące w księgach parafialnych jak Melania Knobloch , którą podstawiono pod Melanię Trump co zamierzano wykorzystać do podstawienia Bohdana Żakiewicz pod Bohdana Bochyńskiego i połączyć z Melanią Trump.

Celem tych zabiegów jest ukrycie wykorzystania długów Armii Amerykańskiej, które rozdano dla biednych. Taki dług przekazał nam pan Rutkowski były pastor, który przedstawiliśmy dla pana Bartosiaka i Wita, którzy również ukradli dokumenty zastawu poręczenia nieruchomością w Kazimierowie na kwotę 500,- tysięcy co oznacza, że podstawiono pod Kościół Protestancki, który zamierzano oskarżyć podstawiając Bohdana Bochyńskiego jako Bohdana Żakiewicz wykorzystując drugie imię Faustyn na USA , który był chrzczony w obecności Melanii Knobloch, Józefa Rożka oraz Mariana Knobloch w obecności księdza Grabowskiego zamieniając na Mariana Bochyńskiego, ksiądz Grabowski podpisał metrykę w 1884 roku. Natomiast Marian Knobloch zamieniony został na Mariana Bochyńskiego jak również Józef Rożek zamieniony na Józefa Bochyńskiego i podstawiono Bożennę Peryt jako genealogia Rożków i Perytów, którzy nie znali wykazanych osób co oznacza, że są podstawieni. Oznacza to, że Bohdan Żakiewicz zamierzał się zemścić za to, że bronię męża, którego oskarżył i okradł nas mówiąc że ma pieniądze z USA i zamierzał oskarżyć mojego syna Adama Kornaszewskiego w Irlandii podmieniając mu rodzinę , gdyż ma w ręku jego córkę Wiktorię Kornaszewską. Podstawiono Grzegorza Pietrasa do USA jako boksera podstawiając pod Mc Gregor i pozorując na męża mojej córki Marty Bochyńskiej, którą zamierzano zabić podstawiając Barłomieja Zysk pod Edytę Zyśk do SO Toruń IIK 164/11 w celu podstawienia Zuzanny Maksalon pod dane Wiktorii Kornaszewskiej, którą zamierzano zabić. Wykorzystano Antoniego Macierewicz pod Antonii Bochyński czyli rodziców chrzestnych mojego dziadka w tym Stefanię Kruszewską podstawiono pod Stefana Mazurek za którego wstawiono Stefana Serwickiego, który nie żyje. Natomiast Wandę Serwicką podstawiono pod Wandę Idziak, którą zamierzano zlikwidować, podobnie jak Henrykę Błędzińską siostrę Wandy Serwickiej, aby podstawić Adama Jakubczyk brata Ewy Eugster planując go aresztować tak jak mojego syna Adama i zabić, aby podstawić Wiktorię jako spadkobiercę w celu zamiany na Zuzannę.

Wykorzystano wypadek samochodu ojca z córką, aby podstawić jako Jan i Marta Kaźmierczak pod Jan Kulczyk i zamienić na kobietę Krzysztofę pracownika Biedronki jako Krzysztof pod księcia Krzysztof Radziwiłł podstawiając jako dziecko Elżbiety z domu Gudewicz podmieniając na Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk na USA. Oznacza podstawienie mojej córki Marty pod Krzysztofę jako Krzysztof Pękalski pod Krzysztof Bukrym pozorując na Radziwiłł do USA zamierzając okaleczyć dzieci jako zemsta z USA w celu obciążenia Donalda Trump wykorzystując zbieżność imienia jego żony Melanii. Zamierzano sprowokować przez doradców nowego prezydenta, aby postawić mur między Meksykiem a USA , aby wykorzystać kradzione pieniądze w SO Toruń IIK 164/11 i SO Toruń IIKo186/16 i SA Gdańsk IIAKzw2043/16 jako roboty murowe obciążając mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk wykorzystując fałszywy dokument wytworzony przez prokuratora Jerzego Krystynieckiego w Starachowicach, który zamiast ochronić męża to ponownie go skazał, aby wytworzyć roszczenie do fałszywej faktury na roboty murowe, podstawiając spadkobiercę Urszulę Birmele z Szwajcarii pochodzącą z Meksyku pod którą podstawiono Urszulę Idziak córkę mojej siostry Beaty Idziak , którą podstawiono pod moje dane Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk i zamierzano nas zlikwidować, aby obciążyć Donalda Trump. Następnie wprowadzony rygor w stosunku do osób nielegalnie przebywających w USA na fałszywe dane osobowe miał być wykorzystany do oskarżenia mojego syna w Irlandii na fałszywe akta wytworzone przez lekarza Ewę Lewkowicz i policję w Starachowicach, która wpisała nieprawdę w celu dorobienia akt narkotykowych do USA dla mojego syna Adama jako Adam Piórecki co zabrał pan Lech Pilarski blokując stronę internetową www.rodzinaromanow.wordpress.com i na nią się powoływał w sądzie powielając przez błąd, aby obciążyć mojego syna, którego ojcem chrzestnym jest Henryk Grabowski, który wyemigrował do USA, przeciwko któremu byłam wzywana do Sądu przez Danutę Grabowską na skutek namowy Marii Gudewicz z domu Bochyńska, gdyż miała być pozbawiona domu co zostało powstrzymane i podstawiono Danuta Wałęsa pod Danutę Gibalską pod której mieszkanie podstawiono moje dane osobowe powielone przez błąd, aby pasowało do Czech.

Zamierzano oskarżyć Donalda Trump , który określił medialnie, że jest dobrym chrześcijaninem, udowadniając, że jest grzesznikiem, gdyż darował mu Bóg cudzołóstwo i zamierzał oskarżyć innych ściągając na siebie karę w celu zniszczenia jego rodziny odnosząc się do nieuczciwego dłużnika, gdyż z USA wyjechało ponad 56.000,- osób czyli fałszywych tożsamości na które skradziono pieniądze również w Kanadzie, gdzie jest Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego fałszywy hrabia Tarnowski. Podstawiono mojego tatę pod windykację przez Lindorff SA czyli fikcja podstawiona pod Plus Bank SA w celu podmiany sprawy spadkowej po rodzicach i ukrycia Invest Bank SA oraz przejęcia spadku z dobrodziejstwem inwentarza wpisując dłużniczki mnie i siostrę jako jedną osobę , aby dokonać kradzieży pieniędzy z mojego konta bankowego i podstawić weksle mojego męża PPH APE- Jerzy Kaźmierczyk do wypłaty 13,- miliardów złotych jako rekompensata dla pracowników Zakładów Starachowickich co jest oszustwem , gdyż zakład został sprzedany za 30,- milionów złotych dla Sobiesława Zasady, którego znał Bohdan Żakiewicz, który oskarżył męża, aby podstawić dokument Jerzego Buska o wypłacie 13,- miliardów złotych odszkodowań kryjąc za METRON SA w Toruniu zamieniając na Norwegię oraz Grecję do ukrycia wyprowadzanych pieniędzy na mnie i siostrę skarżąc męża pozorowanego na męża mojej siostry, a mnie zamieniono na Elżbietę. Podstawiono mojego tatę Józefa Bochyńskiego pod Józefa Rożek, jako rolnika w Urządkowie, aby podstawić , że rozdaje się zimie i podstawić inne osoby pod kradzioną ziemię i Pałac w Białaczowie. Józef Rożek również występował w metryce urodzenia Wacława Bochyńskiego w 1888 roku. Natomiast mojego dziadka Franciszka Jana Mazurka czyli hrabiego Jana Tarnowskiego podstawiono pod Jana Smolińskiego, który również był przy urodzeniu Wacława Bochyńskiego. Należy dodać, że Bohdan Żakiewicz jest znajomym Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicz, który rozmawiał z Donaldem Trump na temat katastrofy smoleńskiej, której akta miały być powielone do wytworzenia chaosu do podstawienia planowanych katastrof przywódców wielu państw.

Córka Marta Bochyńska pracuje w Irlandii w Dunnes co podstawiono pod Ewę Cichocką z domu Mirowską z wcześniejszych związków Materzok i Dunia podstawiając prezydenta Starachowic Materek oraz wojskowe miasteczko Dune na wybrzeżu, gdyż jej ojciec był naczelnikiem WKU w Starachowicach i miał dostęp do akt mojego dziadka w Polsce i kąt bankowych, gdzie występował jako Roman Bocheński pod którego podstawiono akta Romana Polańskiego i zamieniono na Roman Sanguszko, aby wytworzyć roszczenia w USA do kradzieży pieniędzy przy pomocy dokumentu podpisanego przez Jerzego Buska podstawiając za ojca Wacława Bocheńskiego w USA papieża Franciszka, którego podstawiono pod Franciszka Jana Mazurka czyli drugiego dziadka hrabiego Jana Tarnowskiego.

Zamierzano okraść prywatną osobę męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk na 13,- miliardów złotych przez SO Toruń IIK 164/11 przez sędziego Wojciecha Pruss podkładając dokument podpisany przez Jerzego Buzek jako rekompensata za działania firmy państwowej wartej 30,- milionów.

Wykorzystano dane Michała Krzemińskiego, aby podstawić pod osobę niepełnosprawną podstawiając Naczelnika Urzędu Skarbowego o tym imieniu podstawionego pod Michał Piórecki mojego skradzionego syna pozorując za męża sędziny Barbary Bochyńskiej, która w taki sposób zamierzała pobrać pieniądze z konta charytatywnego jako opiekunka Michała z fundacji mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk w APEX-STAR w Katowicach.

Podstawiono Anetę żonę Mirosława Łasak pod zamordowaną Anetę Glińską , która popełniła samobójstwo w Toruniu tak jak panią Krzsztofa i inne z Biedronki w celu podstawienia akt mojej babci księżnej Reginy Glińskiej pod Mirosława Kowalskiego na Anin planując wykończyć Anetę Łasak w Ostrowcu Świętokrzyskim i Kunowie. Zawłaszczono pieniądze z banku PKO BP SA , który został zakupiony z pieniędzy mojego dziadka przez Credit Suisse AG uniemożliwiając nam korzystanie z pieniędzy, gdyż nas uśmiercono w systemie bankowym przez co widoczne są skutki działania , które spotkałyby ludzi w przypadku realizacji planów Donalda Trump zaostrzając przepisy. Droga jest tylko jedna powiedzenie prawdy i legalne uruchomienie pieniędzy przez nas przy udziale USA , Rosji i Niemiec, gdzie złożyliśmy propozycję do Ambasady Niemiec w Krakowie. Dziadek po uratowaniu był ukryty jako oficer Wermachtu w Niemczech jako książę Krzysztof Radziwiłł co wykorzystał Donald Tusk, który jest doskonale zorientowany w działaniach Bohdana Żakiewicz i podstawiono moje dane pod film na Bory, gdzie podstawiono aktorkę.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

jerzy-buzek

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s