Import złota z Dominikany

10576997_820054258026662_7025630782236164482_n

Starachowice na dzień 22.01.2016

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda
Ambasada Niemiec w Krakowie

Zabili na Ukrainie książąt Jabłonowskich i zamierzano oskarżyć Murzynów na Haiti, aby ukryć podstawienie pod Jabłonowskich herbu pruss oraz grzymała pana sędziego Wojciecha Pruss w Toruniu IIK 164/11 podstawiając moją córką Annę Marię Piórecka pod Annę Jabłonowską z Sapiehów. Doszło do podmiany księcia Józefa Aleksandra Jabłonowskiego przez Towarzystwo założone w Lipsku w 1768 roku na Aleksandra Kwaśniewskiego matkę z Lipska koło Radomia podstawiając pod mojego ojca Józefa Ludwika Bochyńskiego. Jabłko oznacza symbol chrześcijańskiego panowania nad światem i ma kształt kuli z krzyżem u góry symbol przeszedł z czasów rzymskich do Bizancjum. Był on symbolem władzy królewskiej. Spowodowało to próbę podmiany znaczenia jabłka na jabłko, którym kusiła Ewa podstawiając sprawę SO Toruń IIK 164/11 i podstawiono mecenas Ewę Piróg-Wolską , aby podstawić pod depozyty złota carskiego fałszywych spadkobierców jako kuszenie węża podstawionego pod bursztynową komnatę łączoną jako kwas jabłkowy( nazwany kwas oksybursztynowy) dlatego podmieniono Jabłonowskich pod Jabłczyńskich niepiśmiennych służących oddając mienie mojego dziadka jako Domy Handlowe podstawiając służącego. Za papieża Jana Pawła II podstawiono kuszenie węża jako połączenie Karola Jacka pod Karol Wojtyła i Karol Jacek zamieniając na Jacek Aksan w Australii na Czechy i wstawiono notariusza z Katowic pana Wojdyło. Celem była zamiana imienia Jacek jako jad węża odnosząc się do handlu przez mieszkańców Jabłonowa, którzy handlowali z Węgrami zwanych Jacki jako Jabłonkowanie co połączono z Toruniem podmieniając mojego ojca syna carewicza na jabłoń jako Malus Torun, grupa należąca do Pirus Torun rodzina rosaceae. Powoduje to połączenie gatunków z różnymi miejscami jak Mali , Borkh, Chiny, Syberia, Ameryka. Owoce znaleziono w Szwajcarii w czasów osad nadwodnych. Według Greckiego mitu Dionizos był twórcą jabłoni, którą podarował Afrodycie stąd symbol miłości i płodności. Jest to symbol upadku pierwszych ludzi.

Podstawienie malus ma odniesienie do pseudonimu mały mojego taty Józefa Ludwika Bochyńskiego od generała Bór Komorowskiego

co ma znaczenie odpowiednika Mały jak nazwał się Dionisius Exiguus pochodzenia scytyjskiego , który przybył około 500 roku do Rzymu , gdzie jako opat zmarł około 540 roku. Był twórcą ery Dionizyjskiej ułożonej w 525 tablic świąt wielkanocnych . Przyjął 1 rok urodzenia Chrystusa jako punk wyjścia do odliczania czasu. Toruń miał zamienić odliczanie czasu jako symbol Malus Torun jako Toruń człon nazwy jabłoni łącząc z mały jako Malus i podstawiono pod Jabłyczyńskich. Podstawiono służących za których podstawiono sędziego Wojciecha Pruss, aby ukryć wyprowadzone mienie w Warszawie i podmienić Jabłonowskich herbu pruss z Jabłonowa na sędziego Wojciecha Pruss, który wszystkim odbierał szlachectwo nawet z urodzenia, aby cofnąć czas do Adama i Ewy jako wykazanie grzechu usuwając Jezusa Chrystusa w celu wprowadzenia Dionizosa jako twórcę jabłoni. Dionizosa określany był jako winna latorośl w celu podmiany Jezusa Chrystusa i jego kościoła czego wizualizacją jest obraz w Krakowie, gdzie zerwane są liście i owoce miotane przez wiatr. Podstawiono moje wnuczki Lili i Lile jako jako miasto Lile planując to przez zaginięcie dziecka Madeleine, aby podstawić pod gminę Madeleine, La w departamencie Nord we Francji przedmieście Lile nad rzeką de Ule, gdzie jest przemysł włókienniczy, metalurgiczny i chemiczny co połączono z Łodzią oraz fałszywymi rodzinami dla skradzionych moich dzieci, aby podstawić patent do Japonii pod patent na APE UMWELTTECHNIK AG, i zamienić właściciela Jerzy Kaźmierczyk i podstawić Jerzy Piórecki pod patent na ramę metalowo drewnianą, a mnie podmieniono na Kielce, aby ukryć kradzież mojego mienia przez sędziego Wojciecha Pruss podstawionego pod Jabłonowski. Wymordowaną rodzinę na Ukrainie podstawiono na Haiti. Podmieniono byłego księdza Madeja , którego ojciec był grabarzem i podstawiono łoże madejowe co połączono z Madejem, którego przepiłowali Murzyni na Haiti i połączono ze Stanisławem Jerzym Madeyskim polskim prawnikiem i politykiem , który w 1886 roku objął katedrę prawa cywilnego na Uniwersytecie Jagielońskim. Antoniego Madeyskiego podstawiono jako Antoni Bocheński, aby przejść na grobowce rzeźbione przez niego na Wawelu i pomnik księcia Romana Sanguszki w Katedrze Tarnowskiej co połączono z medalami Paderewskiego i innych. Zamierzano cofnąć się do epoki kamiennej przez Lile jako Madeleński okres pod Madaleine, La jako melodia La ,La co połączono z filmem „La,La Land” w USA.

Na szczyt piramidy Cheopsa podstawiono Krzysztofa Jabłońskiego założyciela szkoły społecznej w budynku PZPR, później banku PKO BP, gdzie wpłynęło 100 ,- milionów euro i podstawiono weksle męża pod Korpus Kadetów zamieniając Krzysztofa Jabłońskiego na Krzysztof Radziwiłł podstawionych pod herb prus i grzymała przez Wojciecha Pruss co połączono z Faraonem napisanym przez Bolesława Prus czyli Aleksandra Głowackiego, co połączono z Bolesławą Bochyńską jako księżną Marią Romanow, której majątek zawalczyli Kapłani w celu zajęcia miejsca Faraona przez zmianę religii, aby ukryć prawdę co jest niemożliwe.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

http://facet.interia.pl/historia/news-nasi-na-karaibach-zagadka-niebieskookich-mulatow,nId,2339286

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s