Religia pieczywa i sera jako sposób ukrycia skradzionych pieniędzy

 

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Wykorzystanie odsłonięcia pomnika Pogromu Kieleckiego do kradzieży 16 bilionów dolarów.

W 2004 roku na podstawie firmy PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk zostały otwarte akredytywy pod dostawy towarowe na 5,- milionów euro i utworzono w Szwajcarii APE UMWELTTECHNIK AG przez mecenasa Zarzyckiego, który na skutek zawału nie zwrócił dokumentów założenia firmy. Spowodowało to zawłaszczenie uruchomionych kredytów w kwocie 50,- milionów euro i obrazów jako zabezpieczenia, gdyż stanowiły własność naszej carskiej i książęcej rodziny i umieszczenie pieniędzy na założonej przez męża FUNDACJI APEX-STAR. Upozorowano w 2004 roku naszą śmierć i podstawiono za spadkobiercę Konrada Szmytka podstawionego pod Konrada Wiatrowskiego męża Wioletty Wiatrowskiej, której dane podmieniono na Bożena Piórecka i podstawiono pod 20% udziałów w SOF-ART Sp. z o.o. z 2002 roku zamieniając jej 3% z 2003 roku, kiedy nabyła udziały faktyczne i skazano ją w SO Kielce za niezgłoszenie do upadłości firmy SOF-ART Sp. z o.o. przez prokuratora Janusza Bieleckiego z Kielc co jest absurdem, gdyż na firmę zostały otwarte wielomilionowe akredytywy przez PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk z których firma nie mogła skorzystać , gdyż podstawiono inne osoby jako spadkobierców a pieniądze znalazły się na FUNDACJI APEX-STAR i celem prokuratora było ukrycie zawłaszczonych pieniędzy przez rząd polski, który podstawił agentów wojska na FUNDACJĘ APEX-STAR w tym Bohdana Żakiewicz na założoną firmę APE UMWELTTECHNIK AG w Szwajcarii, gdzie pobierano kredyty na nasze dane osobowe.

W 2006 roku doszło do spotkania osoby z Bostonu w Urzędzie Miasta Starachowice z moim ojcem , gdzie przygotowano szklankę z trucizną w herbacie, której mój ojciec Józef Ludwik Bochyński nie wypił, ale już wprowadzono spadkobiercę w systemie wykorzystując pierwsze imię ojca podstawiając mojego chrzestnego Józefa Kowalskiego a pod drugie imię podstawiono Ludwik Kaźmierczak, aby podstawiając rodzinę Kanclerz Niemiec Angeli Merkel pod moją babcię, którą podstawiono na Warszawę pod drugą babcię księżną Marię Lubomirską podmieniając na Kruk.

W 2007 roku doprowadzono do śmierci mojego taty i skazano przetrzymywanego męża Jerzego Kaźmierczyk w wiezieniu na wyrok 2 lata za działania na szkodę firm, które wykorzystano do ukrycia przez rząd kradzieży 50, – milionów euro i obrazów wykorzystując potajemnie fundacje APEX-STAR w Katowicach przez działania Konrada Szmytka i sędziny Barbary Bochyńskiej oraz jej męża Jerzego Brunona Bochyńskiego i wprowadzono e po mnie i mężu spadkobierców na SOF-ART Sp. z o.o. tworząc bazę do kradzieży pieniędzy przez kapitał dłużny na nowo utworzonych pod-spółkach i podstawiono nawet firmę pogrzebową, aby ukryć podmianę danych mordowanych ludzi pracowników SOF-ART Sp. z o.o. na pracowników w firmie dziadka Zakładach Starachowickich zamordowanych przez Niemców w czasie okupacji.

Po śmierci mojego taty Józefa Ludwika Bochyńskiego i skazaniu męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk wykorzystano wyrok SO Kielce IIIK 207/07 jako tytuł do windykacji co połączono z tajnie z oddanym w 2006 roku Skarbem Państwa dla Gminy Żydowskiej z Nowego Jorku przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego i rząd Kazimierza Marcinkiewicz wykazując fikcję w 2006 roku, że ja obecnie Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk pod danymi Bożena Piórecka nie żyję oraz mój obecny mąż Jerzy Kaźmierczyk nie żyje, a spadkobiercy po nas moi rodzice Józef i Filomena Bochyńska również nie żyją , gdyż moją mamę podstawiono pod dane panieńskie hrabina Maria Tarnowska podstawiona pod Marię Romanow żonę Aleksandra III, której grób przeniesiono z Danii do Rosji w 2006 roku pozorując, że mama również nie żyje i jedynym spadkobiercą jest Gmina Żydowska z Nowego Jorku. Dlatego obecnie podstawiono drugie nasze imiona , aby to ukryć przez wysokość i grubość czcionek oraz liter drukowanych i zwykłych co spowoduje podstawienie drugich imion jako Jadwiga, Elżbieta, Maria, oraz Ludwik ten sam schemat zastosowano do dzieci Stanisław, Jadwiga i Jan. Spowodowało to konieczność przyznania się męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk do winy w celu opuszczenia aresztu , gdyż został uwięziony na polecenie Gminy Żydowskiej z Nowego Jorku przez CIA jako tajne zaskarżenie agenta Bohdana Żakiewicz z 2005 roku co ujawnił sędzia Wojciech Pruss w SO Toruń IIK 164/11, gdzie ukryto fakt przekazania dla PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk 300,- tysięcy PLN z FUNDACJI APEX-STAR przez Konrada Szmytka , który podał się za spadkobiercę i zaskarżył w SO Toruń IIK 164/11 właściciela pieniędzy kryjąc to za zaskarżeniem Skarbu Państwa reprezentowanego przez Bohdana Żakiewicz czyli agenta CIA reprezentującego Gminę Żydowską z Nowego Jorku, która na podstawie wyroku w 2007 roku SO Kielce IIK 207/07 podłożyła listy dłużne do Banku Rezerw Federalnych w USA i pobrała 16,- bilionów dolarów kredytów(16.000.000.000.000,- USD) w 2007 roku na APE UMWELTTECHNIK AG obciążając mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk, a pieniądze ukryła w bankach na całym świecie w tym w UE.

Należy dodać, ze Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa potwierdziła pismem drogą elektroniczną, że nie prowadziła postępowań przeciwko Jerzy Dariusz Kaźmierczyk co oznacza, że sprawy SO Toruń IIK 164/11 były prowadzone przez służby wywiadu do podmiany danych w systemie wojskowym w USA do kradzieży pieniędzy w Banku Rezerw Federalnych w USA. W USA podstawiono za naszą rodzinę Żydów pod nazwiska wymordowanych członków moje rodziny wykorzystując obecnie 18 nauczycieli ze Starachowic, którzy pojechali do Nowego Jorku podstawieni jako spadkobiercy po mojej carskiej rodzinie windykując na śmieci nuklearne w USA moje dzieci w celu ukrycia połączenia systemu szkolnictwa z systemem wywiadu wojskowego co połączono z ośrodkiem wywiadu w Łodzi.

Zgłoszenie wniosku do SR Starachowice jako potwierdzenia dokumentu Oświadczenia Woli mojego taty z 28.06.2006 roku już potwierdzonego notarialnie spowodowało przekierowanie według właściwości do Kielc i zamianę przez sąd na przywrócenie stanu posiadania rodziny carskiej jako ponad biliona dolarów z USA i ponad biliona franków szwajcarskich w Szwajcarii w 2010 roku jako SO Kielce IC 2627/10. Spowodowało to ukrycie tego faktu przez ponowne przekierowanie sprawy po dwóch latach do służb wywiadu , które wprowadziły się w latach 50-tych ubiegłego wieku do domu babci do sprawy SR Starachowice INs 716/10 jako sprawy zniesienia współwłasności na ulicy Nad Kamienna 25 początkowo INs 956/09 zamienionej bezprawnie na dział spadku przez agenta Waldemara Maksalon, który nie ma umocowań w dokumentach w celu podstawienia kręgu spadkobierców do ukrycia zawłaszczenia kwoty dwóch bilionów w wymienionych walutach. Spowodowało to, że PiS zamierzał zawłaszczyć pieniądze zamieniając na dług poprzez błąd wytworzony w SO Kielce i nieprawdę przez podmianę nazwisk przez „ż” jako błędnie nadesłane wykorzystując nasze pismo ze Szwajcarii, gdzie nie ma polskich znaków aby ukraść i powtórzyć sytuacje z 2007 roku pozorując ponownie w 2014 roku, że nie żyjemy, a żyją nieżyjący moi rodzice Józef i Filomena Bochyńscy podmieniając mnie na Mazurek z domu przez wykorzystanie zmiany nazwiska syna Adam Stanisława Piórecki na Kornaszewski w czasie, gdy byłam po rozwodzie z jego ojcem i powróciłam do nazwiska panieńskiego Bochyńska co spowodowało wykazanie mojego panieńskiego nazwiska przy byłym mężu pozorując go na Bochyński , a mnie na Kornaszewską co spowodowało ukrycie kradzionych pieniędzy przez sekretarkę Urzędu Skarbowego drugą żonę byłego męża, która podszyła się pod moje dane na nazwisko Piórecka i robiono obroty w 2005 roku co wykazał Urząd Skarbowy pozorując, że jestem właścicielem spółki SOF-ART Sp. z o.o. podczas , gdy w 2003 roku sprzedałam firmę obecnemu mojemu mężowi Jerzemu Kaźmierczyk wówczas obcej osobie co ukryto przez fałszywe opinie psychiatryczne w celu podmiany jego danych na Piórecki i skazano męża w Toruniu za obroty niebezpieczne dla ekonomii kraju w celu ukrycia Gminy Żydowskiej z Nowego Jorku , która zawłaszczyła wspomniane kwoty jako listy dłużne złożone przez Żydów na konto mojego dziadka podstawiając firmę mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk przejętą przez CIA wstawiając Oświadczenie Woli mojego taty pod które podstawiono sekretarkę Urzędu Skarbowego do ukrycia kradzieży. Kradzione pieniądze i rzeczy należy zwrócić , a odkupywanie przez Polskę obrazów jest przyznaniem się, że Polska ukradła nasze mienie i musi odkupić i oddać.

NWO miał doprowadzić do wymordowania uczciwych ludzi, aby wprowadzić fałszywych arystokratów, którzy z mojej carskiej rodziny zamierzali zrobić niewolników, bezdomnych i biednych przez kupców w kościele. Zamierzano doprowadzić, aby moje wnuki nie znały swojego pochodzenia według starego testamentu odrzucając od kapłaństwa zamierzając wychować ich bez chrześcijaństwa, aby ich zgubić. Zachowanie księży, którzy stosują stary testament jako obowiązujący bez nowego , który go wypełnia miało doprowadzić do mordowania pierworodnych dzieci, aby uwstecznić narody przez NWO co oznacza, że chrześcijaństwo miało być uznane za niebezpieczne przez kupców, którzy udają chrześcijan w celu jego zniszczenia, przez kupców, którzy oddawali swoje dzieci dla boga Marduk.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s