Straż Pożarna należała do Fabryki dziadka

Starachowice na dzień 23.03.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Sygnatura SO Toruń IIK33/17

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Straż Pożarna należała do fabryki

Doszło do propozycji zakupienia samochodu Reno Chamade przez Piotra Michtę co zostało zrealizowane w części, gdyż pieniądze zostały zapłacone a umowa sprzedaży miała być dostarczona później, gdyż samochód był sprzedawany przez komis. Z tego powodu doszło do nieoczekiwanej sytuacji podczas, gdy byliśmy w Warszawie innym samochodem , a samochód Reno Chamade był pozostawiony na firmie na Lipie Henryk Szyb 1 na spółce SOF-ART Sp. z o.o , gdyż nie zapłacone miał OC a ponadto dzieci siostry Beaty Idziak uszkodziły go , gdy uczyły się jeździć na terenie firmy. Bez zgody wjechali uszkodzonym samochodem i zatrzymała ich policja zabierając samochód w depozyt. Po tej sytuacji Jerzy Kaźmierczyk obecny mój mąż nie mógł odebrać samochodu, gdyż właściciel nie dostarczył umowy sprzedaży a pieniądze otrzymał przez komis . Spowodowało to, niemożliwość odebrania samochodu i naliczanie kosztów parkingu po czym policja odnalazła byłego właściciela , który w dokumentach widniał jako obecny, który próbował zrzucić odpowiedzialność na mojego męża. Powodem było stworzenie konfliktu do podłożenia dokumentu do Niemiec dokumentów Paweł Idziak, który jedyny miał prawo jazdy czyli syn Piotra Idziak , którego podstawiono pod Piotra K. i zamieniono na Dariusz Piórecki. Dokumenty Pawła Idziak zostały podłożone pod Pawła Kaźmierczyk , który ma siostrę Ewę Kaźmierczyk pozorując małżeństwo. Pod nich podstawiono Pawła Krzymowskiego i Ewę Machowską domu Niewczas byłą sekretarkę Urzędu Skarbowego wykorzystując dokumenty Ewy Kaźmierczyk pod którą podstawiono Ewę Eugster w Szwajcarii , którą upozorowani na sekretarkę Czesława Daleszak oraz Pawła Krzymowskiego do pobrania pieniędzy podstawiając Dariusza Kot zamienionego na Dariusz Piórecki jako roszczenie KOD-u dla prokuratorów, sędziów i policji.

W tym celu wykorzystano trzecie dziecko z pierwszego małżeństwa mojego męża Adama Kaźmierczyk podstawiając za niego mojego syna Adama Pióreckiego obecnie Kornaszewski wykorzystując mojego syna wyjazd do Niemiec z Pawłem Idziak i Wojciechem Idziak podstawiając Pawła Kaźmierczyk i Wojciech Krasuski. Wyjazd zorganizował Piotr Michta, ten sam który zaproponował zakup samochodu Reno Chamade który stracił mąż oraz pieniądze . Piotr Michał twierdził, że potrącono mu cztery tysiące z pensji za wynajem pomieszczeń w domu Nauczyciela co oznacza, że upozorowano, że Piotr Michta jest mężem mojej siostry Beaty Idziak, którą podstawiono pod moje dane osobowe pozorując, że jest żoną byłego męża Dariusza Pióreckiego i obecnego Jerzego Dariusza Kaźmierczyk.

Spowodowało to , że Piotr Michta pozorował Piotra Idziak i miał możliwość wykorzystania danych uczniów dla których załatwiał wyjazdy ze szkoły po czym stworzono szkołę jazdy Prestiż i podstawiono reaktywacje Korpusu Kadetów przez służby wojskowe na wekslu PPH-APE Jerzy Kaźmierczyk zamierzano wyeliminować naszą rodzinę sukcesywnie nas okradając i wykorzystując weksle mojego męża podstawione pod nich weksle byłego męża Dariusza Pióreckiego , gdyż pieniądze pobrano ubezpieczalni przez PFRON a dodatkowe zabezpieczenia podstawiono pod powielone spółki SOF-ART Sp. z o.o. Oznacza to, że podstawiony radca prawny Adama Załuski został podstawiony pod Adam Piórecki na Niemcy a Paweł Krzymowski pod Paweł Idziak , aby podstawić pod zatrzymany samochód przez policję, gdy prowadził Paweł Idziak co zamierzano połączyć z SR Łęczyca jako 250 złotych kary za zdjęcie z Fotoradaru i podstawić dla Pawła Krzymowskiego jako odszkodowania do obciążania Piotra Idziak jako Piotra K. zamienionego na K. jako Paweł Krzymowski zamieniając Piotra na Jakuba Piórecki co zamierzano ukryć w USA jako zamiana windykacji komputera Acer mojego taty z fałszywym zastawem Invest Bank SA na samochód Mercedes-Benz Vito podstawiając laptop VAIO syna Jakuba Pióreckiego w akademiku Filon na Politechnice Świętokrzyskiej, gdzie miał swoje projekty do egzaminu co spowodowało podstawienie pod pana Czesława Kaczyńskiego na Białystok. Następnie podstawiono jako kradzież laptopa z projektami Wieżowca Trump w Nowym Jorku, aby podstawić windykacje na USA i zamieniono laptop Sekret Service na odszkodowania zamieniane na zniszczone samochody w USA w Nowym Jorku do Banku Rezerw Federalnych.

Działania te połączono ze Stanisławą Gierek , którą podstawiono pod Marię Romanow oficjalną moją babcię ukrytą jako Bolesława Stanisława Bochyńska z domu Podczaska , a jej męża Edwarda Gierek podstawiono pod ojca Dariusza Pióreckiego pana Edwarda Pióreckiego po czym były mąż zmienił nazwisko na Kornaszewski, w dokumentach podmieniono Piórecki syna Roberta , aby ukryć Edwarda Gierek podstawiony pod Edward Grabowski co połączono z oficerem armii USA panem Arturem Granowskim podstawiając Artur Cybulski pozorując za jego syna Adama Kaźmierczyk oraz podstawiono świadka Waldemara Szymańskiego w SO Toruń IIK 164/11 pod oficera J. Szymańskiego w USA w armii konfederatów . Pierwszy sekretarz PZPR był w USA z wizytą jak prezydent Ford w Polsce i podstawiono udziały Forda mojego dziadka dla Edwarda Gierek i Stanisławy Gierek do finansowania Kliniki Ocznej pani Stanisławy Gierek w Katowicach. Z tego powodu Kościół Katolicki podmienił moją wnuczkę Wiktorię Kornaszewską pod Zuzannę Maksalon córkę skradzionej Anny Marii Pióreckiej dla Edyty Maksalon córki członka komitetu PZPR, która była wykorzystana do wykazania carskiego DNA w banku w USA. Obecnie wykorzystano moje DNA i dane dla Edyty Maksalon., aby ukryć kradzione dziecko. Następnie podstawiono córkę pastora Kościoła Zielonoświątkowego w USA w Pensylwanii podstawiając Bożenę Utnicką z domu Ślęczka za mnie pozorując mnie za żonę Ireneusza Utnickiego zamienionego na Ireneusza Wasilonek z Marmoroc-Polska Sp. z o.o. czyli przed sprzedażą firmy dla Jerzego Kaźmierczyk i podstawiono mojej dane na Bożena Bochyńska do ich sprawy łącząc z moja wcześniejszą firma SOF-ART Sp. z o.o co jest oszustwem sądu, który prowadził sprawy wstecz do podmiany danych przez firmy, aby podstawić pod preparowane akty oskarżenia do wybrania pieniędzy w USA co jest połączone z dawnymi spawami, aby podstawić na Pensylwanię jako grupę pod stary akt oskarżenia , który zarzucał gubernatorowi stanu jaskrawą dyskryminację wobec amerykanów pochodzenia słowiańskiego przy obsadzaniu posad w administracji stanowej w awansach urzędników oraz w dziedzinie szkolnictwa.

Spowodowało to wyjazd 18 nauczycieli ze Starachowic do Nowego Jorku do podmiany danych i ukrycia dawnych oskarżeń zamieniając na nowe jako 18 czyli kabała z 18 lipca 1918 roku upozorowania śmierci rodziny carskie obłożonej diamentami czyli węglem pod wyjechali bezpiecznie do Polski eskortowania przez polską armię. Adwokat strony skarżący w USA w dawnym czasie Thomas Terputac mówił , że istnieje cicha zmowa władz administracyjnych w stosunku o ubiegających się o pracę osób, których nazwiska kończą się na „-ski”, „-icz”, czy „owicz”. Należy zaznaczyć, że podstawiono SSO Tomasza Nowak pod adwokata Thomasa Terputac. Było to za kadencji Shapa. Żaden prawnik pochodzenia słowiańskiego nie był mianowany na stanowisko sędziego. Sprawa Aleksis czuli Kmiecik została podstawiona pod pana Kmiecik dyrektora TU Polonia , aby podstawić na USA pod tzw. polski dowcipy o których wspomina Alecks. Zamieniono TU Polonia na środowiska polonijne i podstawiono Małgorzatę Kiesz, która nie żyje pod Małgorzatę Kwaśniewską a Andrzeja Kiesz, który ma drugą żonę upozorowana na pierwszą dla Andrzeja Dudę , aby podstawić pod Korpus Kadetów i Szkolnictwo. Podstawiono pod Małgorzatę Kiesz panią Małgorzatę Michta z domu Kowalska pozorując za żonę Mieczysława Kowalskiego jej ojca zamienionego na Piotr Michta jako Piotr Idziak .

Upozorowano, że skarbiec był w Zamku w Chęcinach w momencie zagrożenia i podstawiono Muzeum pod Korpus Kadetów i podstawiono panią Łódzką z domu Wazia, której mąż zginał w wojsku i nie wolno było otworzyć trumny, a jej córkę Izoldę Kiełbasa z domu Łódzka podstawiono za żonę jej ojca pozorując na brata mojego dziadka zastrzelonego przez księdza. Tomasza Kiełbasa brata jej męża z drugą zoną Katarzyną Kiełbasa podstawiono pod Katarzynę Kaźmierczyk pozorując Tomasz KIEŁBASA za Tomasz Nowak i podstawiono na USA za spadkobierców SOF-ART Sp. z o.o. podstawiając Grosik i zamieniono na firmę Grosik na wybrzeżu, która dostarcza gadżety dla członków Solidarności przy MAN Bus Sp. z o.o co łączy z Volkswagenem i przeniesiono siedzibę MAN z Poznania na Starachowice , aby podstawić Elżbietę Bochyńską z Poznania na Starachowice.

Upozorowano ginekologa Fijałkowskiego, który porzucił żonę i czwórkę dzieci, gdy przyjechał do Starachowic wyjeżdżając z byłą miłością z LO numer 1, w czasie, gdy skradziono po urodzeniu mojego syna Michała Pióreckiego , którego podstawiono w USA pod hrabiego Michała Grabowskiego podstawiając Henryka Grabowskiego chrzestnego ojca Adam Pióreckiego , aby podmienić mojego syna Adama na Michała i podstawić doktora Fijałkowskiego pod mojego tatę Józefa Ludwika Bochyńskiego, aby podmienić historię Józefa Fijałkowskiego, który mieszkał w Pensylwanii , którego podstawiono za ojca Darii Adams pozorując Adamsa za Adama , którego zamierzano zlikwidować ,a drugie imię Stanisław podstawiono Stanisława Stępień. Doszło do podstawienia Małgorzaty Zawisza pod Józef Zawisza polskiego socjalistę Buffalo w 1888 roku podstawiając na Starachowice co połączono z Lucerną w Szwajcarii do podmiany na okręg Luzerne w USA, gdzie strzelano do tłumu w plecy w tym Polaków za co odpowiedzialny był szeryf Martin z okręgu Luzerne podstawiony na Szwajcarię i na Polskę pod Marcin Dubieniecki jako mąż Marty Kaczyńskiej. Następnie podstawiono Wincenty Witos , który występował jako Józef Nowak podstawiony pod Wincenty Dmowski na USA redaktor Górnika Polskiego ślusarz z zawodu były członek PPS Lewicy w Warszawie i podstawiono Bolesław Bierut pod Bolesław Gebert organizator polskiego ruchy robotniczego na terenie Pensylwanii oraz Józef Kowalski od 1905 roku członek SDKPiL w Łodzi od 1913 roku w USA podstawiony jako mój chrzestny Józef Kowalski w Starachowicach czyli pod sekretarza Biura Polskiego w KP w USA w 1919 roku. W Buffalo Grove mieszkała Ewa Bukrym z domu Gudewicz, która się rozwiodła z mężem , a jej córkę wcześniaka podstawiono pod moją skradzioną córkę Anne Marię Piórecką podstawioną pod Adama Pióreckiego, gdyż pierwszego go urodziłam.

Podstawiono ojca Donalda Trump pana Fryderyka Trump pod Fryderyka Engels oraz Karola Marksa pod Karol Jacek i Karola Wojtyło wstawiając Jacek Aksan i Jacek Bocheński homoseksualista zamieniając na Jacek Małachowski i upozorowano, że moja babci księżna Maria Lubomirska spalona w Kruszynie w 1932 roku przeżyła i wyjechała do USA jako Maria B. z domu Lubomirska pozorując , że mój dziadek wyjechał do USA jako Brunon Bochyński co było widoczne w internecie. Antonina Bocheńska została podstawiona pod Antoninę Krzysztoń.

Połączono SOF-ART Sp. z o.o. i PFRON i zostałam poproszona przez członka radu nadzorczej PFRON panią Jadwigę Wcisło, abym napisała , że pani Smorzewska doprowadziła do opóźnienia w wypłacie pieniędzy co spowodowało problemy w spółce SOF-ART Sp. z o.o. Było o potrzebne do podstawienia pani Jadwigi Wcisło pod moją mamę Filomenę Jadwigę Bochyńską, aby połączyć przez Smorzewską w USA na Chicago pod Jana Sherman (Smarzewski) następnie podstawiono pod Józef Kowalski pana Augusta Kowalskiego w Nowym Jorku i Buffalo, gdzie komisarzem został Antoni Schreiber członek Związku Narodowego Polskiego podstawiając Antoni Bocheński.

Należy zaznaczyć, że mojego dziadka ojca Franciszka Bocheńskiego podstawiono pod Frank Kowalski ze stanu Coneticut, który był przedstawicielem Amerykanów polskiego pochodzenia przez dwa kongresy 86 i 87 co połączono z Romanem Pucińskim z Illinois , którego podstawiono pod Roman Bocheński i podstawione sędziego Putowskiego obecnego notariusza z którym współpracuje Czesław Daleszak. Żona pan Putowskiego pani Joanna Putowska powiesiła, której akta zamierzano podstawić pod Joannę Główkę podstawiając Piotra Główkę na moje mieszkanie , aby podstawić pod Romana Bocheńskiego pana Romana Putowskiego do podmiany do USA. Frank Kowalski był kongresmenem z przeszłością zawodowego wojskowego Akademii Wojskowej Massachusetts Instututer of Technoilogii oraz Columbia University. Kowalski przeszedł wszystkie stopnie oficerskie osiągając stopień pułkownika. W 1944 roku był szefem szkoleniowej sekcji G-3 , Głównej Kwatery Europejskiego Teatru Działań, a 1945 roku zastępcą szefa wydziału Informacyjnego i Oświatowego w tejże Głównej Kwatery w Europie. W latach 1948-1949 był szefem zarządu wojskowego miasta Kioto w Japonii , gdzie był ambasadorem był pan Obrączka, który przywiózł moim rodzicom pamiątki. W latach 1949-1950 pan Frank Kowalski był zastępcą szefa do spaw cywilnych Japonii , a w1950 został mianowany Szefem Sztabu Wojskowej Grupy Doradczej w Japonii. Po odejściu z Izby Reprezentantów Kowalski został zatrudniony w Izbie Kontroli Działalności Wywrotowej w Waszyngtonie co obecnie połączono z Bohdanem Żakiewicz, którego podstawiono na Pałac Paderewskiego pozorując jego żonę na Marię Bochyńską z domu Lubomirska moją babcię spaloną w Pałacu w Kruszynie w 1932 roku.

Podstawiono imię z bierzmowania Dariusz Pióreckiego Albert pod byłego przewodniczącego Amerykańskiego Komitetu Pomocy w Nowym Jorku pana Alberta Gallatim pochodzenia szwajcarskiego wcześniej posła amerykańskiego w Londynie i podstawiono w Starachowicach pana Galant i policjantkę Bernadetę pod moje imię z bierzmowania co podstawiono na Szwajcarię jako Bernadete Marty.

Na majątek mojego dziadka Brunona Bochyńskiego , którym w USA zarządzał Wacław Bochyński podstawiono Zaborowskiego oraz na Pałac w Sosnowicy, gdzie Tytus Bej Bochyński (Tytusowicz Romanow) spotykał się z Tadeuszem Kościuszko i podstawiono Sosnowskich wstawiając ENEKO na Sosnowicę 192 pod Krakowem pozorując , że Olbracht Zaborowski był krewnym króla Jana Sobieskiego, który osiedlił się w Nowym Amsterdamie czyli w Nowym Jorku na mieniu Wacława Bochyńskiego czyli naszym i upozorowania, że zakochał się Kościuszko w córce Sosnowskiego , który go zlekceważył wyjechał do USA jako historia tworzona do podstawienia Haliny Wróblewskiej z domu Zaborowskiej podstawiając również Zborowskich z Belgii i podstawiono dzieła sztuki mojej rodziny zhandlowane przez Zaborowskich w Lutrii pod Lozanną, gdzie Bohdan Żakiewicz miał biuro. Jan z Kolna również jest wymieniany jako postać legendarna w USA co ma połączenie z Bodzentynem. Podstawiono pod Samuela Zborowskiego ludzi , którzy ograbili naszą rodzinę nazywając ich Zabierski od zabrania i wstawiono pod szlachtę z ziemi dobrzyńskiej, gdyż jeden z nich zawarł małżeństwo z córką wodza Indian i podstawiono jako ogromne obszary ziemi co można określić rezerwatem. Według historyka Haimana rodzina Zabierskich nie ma nic wspólnego ze Zborowskimi.

Zaborowskich podstawiono jako rodzina Bochyńskich co jest widoczne genealogii wypisanej przez Rychtera , a historycy w USA musieli wiedzieć o zamordowaniu Wacława Bochyńskiego, gdzie obecnie podstawiono Bohdan Żakiewicz pod Bohdan Bochyńskiego ojca Marii Gudewicz , którą wstawiono na Fort Knox.

Pomnik Tadeusza Kościuszko w Waszyngtonie został wykonany przez Antoniego Popiela podstawionego na Kielce i podstawiono Antoniego Dąbrowskiego zamienionego na Bochyński.

Poprzez wykładowców połączono szkolę sztuki w Denver w stanie Colorado z nagrodami w Bostonie dla Józefa Bakosa i podstawiono Marmoroc-Polska Sp. z o.o na Harvard , aby zamienić nauczycieli ze Starachowic pod wykładowców w USA w tym polskich polityków i zamieniono Feliksa W. Pawłowskiego urodzonego w 1876 roku pioniera lotnictwa wykładowcę Uniwersytetu Michigan w Ann Arbor wstawiając w Starachowicach dawnego sąsiada lekarza Pawłowskiego pod Feliksa Maksalon pozorując go na Pawłowskiego, aby przejść na USA do pobrania pieniędzy. Podstawiono pod Bohaterów Westerplatte 1/1 panią Bożenę Surma, aby podmienić na mnie i podstawić na ulice Mrozowskiego pod Hotel podstawiając doktora Stefana Mrozowskiego z Buffalo w USA, który kierował laboratorium Uniwersyteckim zamieniając na Stefana Mazurek w Starachowicach co podmieniono na księcia Stefana Radziwiłł , aby dostać się do pieniędzy. Połączono w Belgii panią Matyldę jako Komorowską pozorując za wnuczkę Bronisława Komorowskiego i podstawiono pod wykładowce Uniwersytetu w Dallas w Teksasie Marquette w Milwaukee wydział w dziedzinie biologii specjalizacją były badania w dziedzinie psychologii zwierząt i itp. , gdzie wykładał Edward J. Mange-Komorowski urodzony w 1879 troku i podstawiono Edward Piórecki jako Edward Gierek co ukryto jako Edward Podłoński w Miedznej Drewnianej podstawiono moją babcię pod Edwarda Menge-Komorowski. Dlatego określono, że pan Bronisław Komorowski kontroluje nasze pieniądze, które są dla nas niedostępne. Dlatego przejścia dokonano przez Apolonię Kuźbik powieloną na trzy podstawiając Lidię Chałubiec pod Lidię Maksalon , aby wstawić jej córkę Edytę Maksalon pod Apolonię Kuźbik zamieniając na Apolonia Chałupiec czyli Pola Negri podstawiając Polę Świat podmieniając na Małgorzatę Pol. Adwokata Michalskiego podstawiono pod Mariannę Maksalon podstawiając przez Kraków pod Mariannę Michalską tancerkę i śpiewaczkę pseudonim Gilda Gray.

Podstawiono Romana Musiał na prezesa FSC STAR SA podstawiając pod Stan Musiała w baseballiste polskiego pochodzenia w USA , który był doradcą prezydenta do spraw sprawności fizycznej, urodził się w miejscowości Donora na południe od Pittsburga przemysłowej dolinie Monongahela. Ojciec jego Łukasz Musiał przybył do Ameryki ze wsi położonej w pobliżu Warszawy. Stanisław Musiał był piątym z szóstki dzieci Musiałów w 1945 roku poszedł do służby w Marynarce Wojennej, a 1946 został zdemobilizowany. Spowodowało to podstawienie pod nazwisko Musiał naszego adwokata Łukasza Drapisz natomiast Stanisław Musiał podstawiono pod Stanisława Mazurek zamieniając na Radziwiłł co połączono z hrabią Stanisławem Tarnowskim ojcem mojego dziadka Franciszka Jana Mazurek.

Podstawiono Mieczysława Pawlak pod Mieczysława Szymczak mianowanego przez Roosevelta członkiem zarządu Banku Rezerw Federalnych w USA, gdzie zamieniono, mnie Bożenę Bochyńską-Kaźmierczyk na Elżbietę Bochyńską-Kaźmierczyk podstawiając Elżbietę Doda z domu Gudewicz pobierając moje odciski palców ze Starachowic w sprawie, którą wygrałam jako SO Kielce IXKa 280/12 i nigdy nie byłam w USA. Podstawiono Walter Kaczorowski pod Walter Górski , który był prezesem w Bostonie Tyler Corporation co połączono z Walter Drozdowski podstawiając Walter Kaczorowski pod Marię Drozdowską w Starachowicach oraz ministra Kwiatkowskiego podstawionego pod H. Kwiatkowski dyrektora firmy pośredniczącego w sprzedaży samolotów pasażerskich w Nowym Jorku co połączono z Dombrowski połączonym z obiektami sportowymi i podstawiono studencki projekt kierowany, aby usunąć z Końskich stary budynek w celu wysłużenia się rekami mojego syna. Pan Kwiatkowski był pilotem i podstawiono Stanisława Stępień. Następnie podstawiono Sławomira Idziak jako obiekty do fimu „Helikopter w Ogniu” za co otrzymał Oskara , aby podstawić do firmy założonej przez Amerykanina polskiego pochodzenia w USA Franka n.Piaseckiego (Piasecki „Helicopter Corporation”) i wstawiono windykacje na Jan Kasprzyk, któremu nie wypłacił Piasecki z Kielc na inwestycji w Warszawie podstawiając roboty murowe pod fałszywą fakturę sfabrykowana przez Chałbińskiego w Końskich. Do tej faktury dokumenty sfabrykował prokurator Jerzy Krystyniecki i powieli na policjanta Dariusza Serwickiego, aby podstawić Dariusz Piórecki na USA podstawiając pod firmę Piaseckiego. Marynarka Wojenna USA podpisała kontrakty na konstrukcje helikoptera nowego typu z Piaseckim i połączono z LPR jako Lotnicze Pogotowie Ratunkowe podstawiając Ligę Polskich Rodzin. Podstawiono imię z bierzmowania mojego taty Antoni jako Bochyński w legitymacji LPR. Druga firma Piaseckiego pod nazwą „Wertor Aicraft Corporation” weszła w skład koncernu Boening. Piasecki był dyrektorem Crown Cork International Corporation i Członkiem Konsultantów Przemysłowych do Krajowego Komitetu Doradczego do Spraw Lotniczych co połączono z Fundacjami , gdyż był powiernikiem Fundacji Kościuszkowskiej co związane jest z Polonią.

Połączono księdza Kaweckiego ze Szwajcarii z Henrykiem Kaweckim pochodzącym Chicago podstawiając Henrykę Błędzińską, aby przejść ze Starachowic do stanu Pensylwania w USA i podstawić pod Henryka Kaweckiego, który był szefem własnego przedsiębiorstwa Kawecki Chemical Company w Boyertown w Pensylwanii i honorowym przewodniczącym od 1968 roku „Kawecki-Berylco Industries”. Wanda Idziak oraz Wanda Serwicka zostały podstawione pod Wandę Młynarską urodzoną w Polsce w Jordanowie, gdzie był bank Bochyńskich i przybyli do USA w 1928 roku, a 1957 Stefan Łabundzki był wiceprezesem sieci radiowej ABC czyli syn Wandy Młynarskiej i muzyka Wiktora Łabuńskiego co połączono ze Stefanek Ratusińskim i Stefanem Mazurek jako informacja biura ogłoszeń radiowych, że Stefan Siemaszko został wicedyrektorem do spaw finansowych jednej z największych amerykańskich linii lotniczych co połączono z Lubomirskim ukrywając moją rodzinę. Próbowano to wszystko ukryć na Marmoroc-Polska Sp. z o.o. Jako firma w USA podstawiono wywiad czyli wojsko, które przez podmianę danych osobowych przez fałszywe sprawy w sądach podstawiono na USA dane zawarte w książce Andrzej Ławrowski „Polacy w dziejach Stanów Zjednoczonych” usuwając z istnienia moją rodzinę i jej znaczenie. Podstawiono dyrektora Henryka Polakowski , który sprzedawał teren dla Sof-ART Sp. z o.,o od Unistar Sp. z o.o podstawiony pod profesora Polakowskiego specjalistę do metalurgii pracującego w Illinois Instuitute of Technologii oraz dyrektora Instytutu Naukowego i Badań Inżynieryjnych Uniwersytetu ACRON, Michała Rząsę podstawiając obecnie Michał Piórecki kryjąc jako Michał Krzymowski , który napisał książkę o panu Jarosławie Kaczyńskim podstawiając moją siostrę Beatę Marię Idziak, która pracowała u doktor Rząsy w Katowicach. Podstawiono piosenkarkę Czyżewską pod Franciszek Czyżewski inżynier chemik , który był w Fundacji w USA i podstawiono mojego dziadka Franciszka Bocheńskiego / Bochyńskiego co połączono z astronomia łącząc jako Bank Technologii , który skupił w swoich rękach pracę wymordowanych osób.

Podstawiono firmę męża APE- Jerzy Kaźmierczyk pod Bank AP w Szwajcarii podstawiając AP jako Adwokat Polski pod Amerykańskie Stowarzyszenie Prawników, gdzie przewodniczącym był Leon Jaworski z Houston w stanie Teksas. Leon Jaworski pochodził z Krakowa co połączono z prokuratorem Jaworskim w Kielcach oraz Starachowicach łącząc z dyrektorem Jaworskim na FSC STAR SA oraz jako Okna Jaworski. Połączono Jan Kulczyk z Janem Kulczyńskim i Józefem Kulczyńskim z Buffalo w stanie Nowy Jork , który był sędzią Sądu Najwyższego i połączono z Tomaszem Kulczyńskim sędzią Sądu Stanowego łącząc z SSO Tomaszem Nowak w Kielcach i podstawiono mojego dziadka Franciszka Jana Mazurek czyli hrabiego Jan Tarnowskiego pod Jan Włodkowski sędziego w Cleveland w Sądzie Okręgowym podstawiając Elżbietę Włodarczyk jako Elżbietę Włod zamienioną pod Elżbietę Bochyńską-Kaźmierczyk jako błąd w moim nazwisku przez pominięcie pierwszego imienia.

Bohdan Żakiewicz zamienił męża i moje dane Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk na Kaczmarek , aby połączyć z kapitanem marynarki Carl Kaczmarek z Buffalo dowódcą Niszczyciela USS Eversole oraz podstawiono Bronisława Komorowskiego pod R.A. Komorowski dowódcę Krążownika USS Boston. Przy poprawie dokumentu Bohdan Żakiewicz podmienił kolejność nazwiska, aby podstawić pod teściów, a trzeci raz podmienił nazwisko Bochyńska na Bohyńska i wytworzył Fundacje w Szwajcarii księdza Bohyńskiego podstawiając pod Kaczmarek jako Niszczyciela W książce dedykację dla mnie podmienił nazwisko na Kaźmierczyk-Bochyńska, aby podstawić pod córkę teściów pod dorobienie mi opinie psychiatrycznej oraz córce teściów w Tomaszowie Mazowieckim, aby takie akta wstawić do Łodzi w Polsce i do Nowego Jorku w USA.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

 

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s