Janina 33 stopień w Tarnowie

Starachowice na dzień 29.03.2017


Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Sygnatura SO Toruń IIK33/17

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Zakończenie kabały

Doszło do podmiany dokumentów , które spowodowały podstawienie Janiny Pikul w moje miejsce Bożeny Bochyńskiej-Kaźmierczyk na spółce MARMOROC-POLSKA Sp. z o.o. jeszcze pod dany Bożena Elżbieta Piórecka i usunięto dane Janiny Pikul z wypowiedzenia , aby ukryć wyprowadzane przez nią mienie na moje dane osobowe co oznacza,że brała udział w oskarżeniu mojego męża pozorując go na swojego. Upozorowano, że Stanisław Pikul mnie skarży, aby podstawić nieżyjącego Stanisława Lubomirskiego pod którego w USA podstawiono Stanisława Stępień i jego żonę Ewę Wielochowską . Kradzione obrazy z Palcu w Kruszynie , Wiśniczu i innych zamkach i palcach moje rodziny podstawiono pod fałszywych arystokratów, którzy je sprzedają , gdyż nie są ich własnością. Kradzież jest dokonywana przez złączenie elementów kościoła i państwa co jest widoczne w nazwiskach mojej rodziny, które przybrali Żydzi. Sposób w jaki zdobyli mienie jest prosty. Komornik zawłaszcza trzy nieruchomości wyprowadzając mienie firmowe pod wyrok byłego męża Dariusza Pióreckiego, gdyż ja wygrałam sprawę. Spowodowało to podmianę mnie kobiety na mężczyznę, aby podstawić byłego męża Dariusza Pióreckiego obecnie Kornaszewski i jego drugą żonę byłą sekretarkę Urzędu Skarbowego panią Ewę Kornaszewską z domu Niewczas z pierwszego małżeństwa Machowska. Spowodowało to tworzenie długów, aby wyprać kradzione obrazy z Pałacu w Kruszynie i innych . Podstawiono firmę EKORECYKLING Sp. z o.o. pana Andrzeja Pachowskiego podstawionego pod pana Andrzeja Dudę ze Starachowic i Krzysztofa Dudę , który handluje butami co połączono z SOF-ART Sp. z o.o. , gdy handlowała butami ze Skarżyska-Kamiennej z firmy FOSKO. Spowodowało to podmianę struktury właścicielskiej i podstawienie Władysławy Kram z domu Mączkowska pod Krystynę Pachowską jako Piórecka, a Annę Marię Piórecką podstawiono jako Anna Pachowska.

Dokonywano obrotów używanymi ubraniami pod akredytywy, Jerzego Dariusza Kaźmierczyk oraz umowy z Turcją i Belgią, gdzie widniał Andrzej Koper po czym zaczął się anonsować jako Ryszard Koper z Ząbek, którego rodziny mieszkanie wynajmowaliśmy, który zakupili za 100,- tysięcy Pałac w Sosnowicy należący do mojej rodziny Sieniawskich. Doszło do wytworzenia długu , aby wyprać kradzione obrazy przez obroty na używane ubrania przysłane z Belgii piorąc pieniądze na Kajmanach o czym mówił pan Andrzej Pachowski co jest zbieżne z wykładami religijnymi w Tarnowie Szkoły Biblijnej z Kajmanów oraz Szwecji i Danii jako pan Borg czyli dług. Spowodowało to, że państwo Janina i Stanisław Pikul tworzyli obroty na MARMOROC-POLSKA Sp. z o.o. i SOF-ART Sp. z o.o a jako zadłużenie a pieniądze ukrywali na Kajmanach i wyspach Owczych transportując finalnie do Berlina, aby wystawiać gwarancje bankowe do Polski.

Bohdan Żakiewicz zaskarżył męża, gdyż poznał państwa Pikul i razem zaczęli wyprowadzać carskie mienie, gdyż podstawił swoją żonę Marię Żakiewicz pod moją babcię księżną Marię Lubomirską podstawiając herb babci matki Róży z Zamoyskich czyli Jelita pod Pałac Paderewskiego pozorując muzyka na herb, którego nie miał i wstawiono przedstawicielstwo Konga na ulice Poprzeczna 19 w Warszawie jako Willa Anin. Główne centrum oszustw było w Katowicach co wyjawił w TVP człowiek policjant o czołowych osobach z rządu, które są w to zamieszane. Pan Stanisław Pikul powoływał się na Donalda Tusk , który otrzymał od nas list, który również otrzymał Lech Kaczyński po czym byliśmy na Wawelu , gdzie dyrektor Petrus określił, że przyszłam odebrać Wawel. Krótko po tym zdarzeniu była katastrofa w Smoleńsku, aby podstawić Marię Kaczyńską pod moją mamę Filomenę Bochyńską czyli faktyczną hrabinę Tarnowską .

W rozmowie z dyrektorem Wawelu oznajmiliśmy, że fałszywy Tarnowscy z zakonu maltańskiego nie mają prawa do mienia, które pobrali na Waweli to samo w Końskich, gdyż moja mama jest z domu hrabina Tarnowska a mój ojciec syn carewicza Aleksego Romanow, który miał prawo do dziedzictwa i nam je przekazał co próbowano ukraść planując wymordować nasze rodziny.

Pierwszy telefon jaki otrzymałam 10 kwietnia 2010 roku był od Stanisława Pikul , który powiedział, abym włączyła telewizor. Była to katastrofa w Smoleńsku. Słowo Boże pisze , że kto nienawidzi ma taki sam grzech jakby zabił. Dlatego zabijane są osoby, wytwarzając wcześniej nienawiść u innych osób, aby je oskarżyć. Nie mamy nienawiści do nikogo ale ostrzegamy przed aby nie stała się tragedia, gdyż Bóg w Piśmie Świętym mówi prawdę.

Za nie płacone ogromne ilości ubrań pobierane pod otworzone akredytywy PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk podstawiono fałszywych spadkobierców wytworzonych przez sądy i prokuraturę i zastawiano kradzione obrazy co stało się powodem wytworzenia fałszywych sygnatur do ukrycia skali kradzieży jako spis z inwentarza po moich rodzicach Józefie i Filomenie Bochyńskich zwielokrotniony i podstawiony jako dział spadku na firmach męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk i Fundacji APEX-STAR do pomocy naszej rodzinie i Polakom na Wschodzie.

Kulminacją oszustwa jest sprawa INs 554/16 sędziego Jarosława Pniak , który stworzył, ze mnie i siostry dłużniczki w 2016 roku stosując wstecz sygnaturę komorniczą jako Km336/10 tworząc podmianę w 2013 roku w sądzie jako Ko 336/13 zamiana kobiety na mężczyznę czyli podstawienie Dariusza Pióreckiego czyli Kornaszewski i jego drugą żonę Ewę Kornaszewską wstawiając jako konkubinę do kradzieży mienia licytując mieszkanie po moich rodzicach wstawiając do ukrycia tego oszustwa Helena Surma co nie ma prawnych uzasadnień i jest dowodem przerobienia jej za spadkobierce do ukrycia podstawienia windykacji SO Toruń IIK 164/11 pod moje konto w PKO BP SA na nazwisko Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk w celu pobierania kwoty miliarda sto milionów euro przekazanych z konta męża ze Szwajcarii na podstawie roszczenia 300, – tysięcy PLN , które też były męża własnością, gdyż pochodziły z konta w Szwajcarii z którego przekazano do Fundacji APEX-STAR.

Sąd w Kiecach świadomie prowadził powielone sprawy podstawiając członków kościoła zielonoświątkowego pod dane Dariusz Piórecki i Bożena Piórecka w sprawach SR Kielce IIIK 131/11 i SR Kielce IXK 131/11, gdzie wprowadzony był na świadka pan Marian Budka doktor prawa i pan Kazimierz Bania, który jako pełnomocnik uruchomił 100,- milionów euro i miliard euro przelewy z konta męża Jerzego Dariusz Kaźmierczyk w Credit Suisse AG dziadka pieniądze na moje konto w PKO BP SA na nazwisko Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk. Zawłaszczono pieniądze z których za 8,- milionów PLN zakupiono budynek banku PKO BP SA przez Wydawnictwo 24 i wynajęto dla sądu karnego w celu połączenia z SR Kielce i SR Toruń do podmiany dokumentów jako windykacji depozytu sądowego uznając mnie i męża za zmarłych co ukryto przez wprowadzenie spadkobierców czyli dzieci i rodziny w celu ukrycia rządu i kościoła.

Firma PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk została zamknięta w 2007 roku toteż podmieniono na spółkę SOF-ART Sp. z o.o. wstawiając sprawy SR Kielce IIIK 131/11 i SR Kielce IXK 131/1 do SO Toruń IIK 164/11 co ukryto przez fałszywe opinie psychiatryczne , które opłacono według słów księdza ze Starachowic, gdyż podmieniono Dariusz Piórecki na Jerzy Kaźmierczyk, którego podmieniono do Łodzi na Jerzy Piórecki na teścia Andrzeja Pachowskiego właściciela EKORECYKLING Sp. z o.o. , gdzie tajnie pobierano pieniądze przez windykacje w Sądzie Okręgowym w Łodzi tworząc zadłużenia na Marmoroc-Polska Sp. z o.o. i SOF-ART Sp. z o.o.

Podmieniono dokument wycofania pełnomocnictwa dla Stanisława Pikul i Janiny Pikul na dokument wycofania pełnomocnictwa dla Stanisława Pikul, aby pozorować, że istnieje pełnomocnictwo dla Janiny Pikul z Tarnowie co wykorzystano do podstawienia Janiny Kulczyk i Grażyny Kulczyk podstawionej pod Grażynę Szmytka i Grażyna Klusek, Grażynę Krupa w celu ukrycia pobranych obrazów z Muzeum w Radomsku pochodzących z Pałacu w Kruszynie ukrywając to zastaniem obrazu „Kosz ze Śliwkami” pod kredyt windykowany w Tarnowie przez INCASO jako sprawa sądowa o 5100,- PLN w celu ukrycia windykacji weksla 51,- milionów euro podstawionego pod Korpus Kadetów i Szkolnictwo.

Zamierzano wykorzystać mecenas Janinę w sprawie w SO Toruń IIK 33/17 o urlop w odbywaniu kary , gdyż sąd w Toruniu doprowadził do pobrania pieniędzy przez windykacje nieruchomości w Starachowicach wpisując udziały wykazując jedynie wartość 6,-tysięcy złotych dla mnie i siostry co wykazuje rozliczenie 300,- tysięcy jako roszczenia METRON SA, ale ukryto ten fakt, gdyż METRON SA przekazał 300,- tysięcy z FUNDACJI APEX-STAR w Katowicach z której faktycznie podstawiono 2,7 miliona euro zamieniając wartość faktury proforma w PLN na euro i ukrywając, że zrobili to wykreowani spadkobiercy po Jerzym Dariuszu Kaźmierczyk w jednej sprawie SO Toruń IIK 164/11 uznając oskarżonego za zmarłego w celu wprowadzenia po nim spadkobierców jako SKARB PAŃSTWA oddany dla Żydów w Nowym Jorku , którzy skarżą żyjącego spadkodawcę na podmienione dane , aby wytworzyć roszczenie do kradzieży pieniędzy podkładając dokumenty skazania Dariusza Pióreckie i Bożeny Pióreckiej w SR Kielce IIIK 131/11 i SR Kielce IXK280/12 , gdzie wystąpiły inne osoby jako niezgodność pesel do podmiany przez fałszywą opinię psychiatryczną na Jerzy Kaźmierczak i Dariusz Kaźmierczak co ukryto jako skazanie Jerzego Dariusza Kaźmierczyk zakazując prowadzenia działalności gospodarczej w zamkniętej firmie od 13 lat w celu ukrycia wstawienia Dariusza Pióreckiego, którego adwokat Janina w Toruniu miała wprowadzić na zawłaszczone obrazy z Muzeum w Radowsku z Pałacu w Kruszynie i innych. Zamierzano wykorzystać adwokat Janinę w sprawie SO Toruń IIK 33/17 w celu wprowadzenia fałszywych akt sądowych i opinii psychiatrycznych przygotowanych przez Sąd w Kielcach do podmiany akt w Toruniu do kradzieży mienia w celu wstawienia pod dane Dariusz Piórecki pana Czesława Daleszak zamienionego na Czesława Kaczyńskiego zamienionego na Jarosława Kaczyńskiego pozorującego z Martą Bochyńską małżeństwo za którą wstawiono Martę Kaczyńską w celu pobrania w Anglii pieniędzy od głównego masona z carskich depozytów , które wcześniej uruchomiła Ewa Wielochowska na podstawie pełnomocnictwa Jerzego Dariusza Kaźmierczyk, gdzie podmieniono dane na Jerzy Kazimierczyk przez błąd „zi” aby wstawić na Fundację APEX-STAR w Katowicach i podstawiono sędzinę Magdalenę Jarczyk pozorującą z synem Filipem Jarczyk parę książęcą w Anglii podstawioną pod moje dane i męża zamieniając mnie na Katarzynę Kaźmierczyk z domu Krasuska wnuczkę księcia Radziwiłł. Pieniadze przez Traga Bank zostały ukradzione przez wstawienie windykacji na pobrane pieniądze oraz zakup Wytwórni Oranżady czy WKS Huta Ostrowiec SA i wykup lizingu od ING Bank Śląski na Herbaty w Rumunii za kwotę 120,- milionów euro. Podstawiono Lecha Wałęsę pod Lech Kaczyński jako Lech Dulemba pod grupę konstrukcyjna Politechniki Warszawskiej i Wytwórni Lopp.

Połączono Warsztaty Doświadczalne Lotnicze w Warszawie z Ośrodkiem Badawczo Rozwojowym, którego budynek w Starachowicach rozebrano, gdzie pracował mój tata Józef Ludwik Bochyński i podstawiono pod SKOK Stefana Stefczyka zamieniając nazwę, aby ukryć wyprowadzone mienie i powielić długi na kolejny twór biznesowy Żydów z Nowego Jorku, którzy zamierzali ukryć się w Anglii i Belgii przez firmę Seven Rock Mining Ltd, która nie zapłaciła do Włoch za maszyny do produkcji siarkobetonu i podłożono długi przez podmianę przez ING Bank Ślaski pod ciuchy jako EKORECYKLING Sp. z o.o. Andrzej Pachowskiego podstawionego pod Andrzej Duda na Starachowice.

.Obecnie wykreowano fałszywe akta o pobicie, które podłożono dla mojego obecnego męża zamierzając męża aresztować i zamordować, aby podstawić za niego byłego męża , którego również zamierzano zlikwidować, aby podstawić mojego syna Jakuba Pióreckiego, który zmienił nazwisko na Kornaszewski i udaje Dariusza Pióreckiego jako spadkobierce za którego występuje już inna osoba, gdyż zmienił nazwisko, która miała mnie zamknąć w zakładzie psychiatrycznym tak jak to wytworzyła osoba , która podała się za mojego męża w sprawie IIKp117/13 w Tomaszowie Mazowieckim co połączono jako Ds 207/13, aby połączyć z SO Kielce IIIK 207/07 co połączono z Toruniem IIK Toruń IIK 164/11 zamierzając podstawić Jerzego Bochyńskiego z Katowic jako Jerzy Kaźmierczak i jego oczyścić z zarzutów a nas zamordować. Powodem jest podmiana historii i podstawienie Czesława Daleszak pod Czesława Tańskiego , którego syn inż. Tadeusz Tański robił w 1919 roku pierwsze konstrukcje które polegały na przebudowie Ford i Renault na wozy pancerne. Wprowadzone zostały przez firmę „GerlachiPulst”. Wykorzystano umowę mojej babci rodziców , gdzie wykazałam S. Kozłowskiego jako pełnomocnika pradziadków pod którymi ukryto księcia Stanisława Lubomirskiego.

Fałszywa sprawa INs 956/09 miała na celu podstawienie mojego dziadka Franciszka Jana Mazurek pod drugiego dziadka Brunona Mariana Franciszka Bocheńskiego, który w wojsku występował jako Roman co jest ukryte jako tajne sprawy rządu, które nie są ujawnione, a wykorzystano moją sprawę wygraną SO Kielce IXKa280/12 , która znika , gdyż wykazuje prawdziwe dane i wykazałam mienie moich dziadków. Aleksander Bocheński wykazuje w III części „Wędrówki po dziejach przemysłu polskiego” ciekawą informacje na stronie 163 jest to mój dziadek czyli carewicz Aleksy Romanow w wojsku wykazany jako Roman a powielony na Ryszard i Romuald. Dane dziadka są usuwane , gdyż podzielono się majątkiem jako komuniści i kościół katolicki.

Cytuję „Jeszcze wcześniej zaczął je budować R.(Roman? Ryszard? Romuald?- licho wie, nawet imię tego pierwszego pioniera przemysłu motoryzacyjnego zapomniano ) R., mówię Machczyński w roku 1885. wytwarzał już 1887 roku typy do od 3-20 KM o cylindrach pionowych i szesnaście typowielkościach i cztery przewoźne o cylindrach leżących.” W 1908 roku firmę Machczyńskiego kupiła spółka URSUS. Komuniści zaplanowali podstawić panią Ewe Machowską jako Machczyńską i usunąć fakty drugiego mojego dziadka Franciszka Jana Mazurek czyli hrabiego Jana Tarnowskiego, który własnymi narzędziami robił pierwsze formy do STAR -20 co ukryto przez podstawienie papieża Franciszka we Włoszech, który dorobił mojej mamie dzieci z nieprawego łoża. Aby zemścić się na mnie co oznacza, że jest ortodoksyjnym Żydem, który nie uznaje łaski Jezusa Chrystusa. Ukryto pieniądze jako posagi trzech osób wkład w fabrykę do marki silnika 7PP jako siedem posagów panien wstawiając Przestępstwa Podatkowe i podstawiono Żydów pod nasze mienie. Pod Stefan Mazurek podstawiono hrabiego Stefana Tyszkiewicz, który skonstruował samochód Ralf-Stetysz. Podmieniono kontrahentów SOF-ART Sp. z o.o, aby połączyć z MARMOROC-POLSKA Sp. z o.o. i podstawić za spadkobierców jako udziały. Wykorzystano Kazimierza Banię pełnomocnika i podstawiono pod pułkownika inż. Kazimierza Mayer, który otrzymał dotacje od Ministerstwa Spraw Wojskowych na wybudowanie hali produkcyjnej nadwozi oraz inne budynki przy ulicy Terespolskiej na rogu Mińskiej co połączono z General Motors , który miał montownie w Polsce. Podstawiono samochody Ferarii jako uszkodzone samochody, które sprzedawano za duże kwoty, aby ukryć pieniądze pochodzące ze sprzedaży kradzionych obrazów przez pana Zanchi w Szwajcarii i podstawiono pod Bank Gospodarstwa Krajowego, który w 1930 roku przejął fabrykę URSUS , który produkował autobusy i podstawiono pod MERCEDES wstawiając pana Romana Musiał pod mojego dziadka i pan Zasada, który ukrył mienie fabryki i podstawił spadkobierców.

Mój dziadek był w Turynie w fabryce Fiata co wykorzystano do podstawienia papieża Franciszka jako udział kościoła w kradzionym mieniu wykazać jedynie inż Hannel i Witold Jakusz najwybitniejszych w tamtym czasie w URSUSIE, którzy byli na praktyce w SPA w Turynie dwa miesiące u BERLIETA miesiąc. Dziadek był z inżynierem Skórkiewicz oraz Góreckim, którego żonę Mariannę po jego śmierci zamordowano w Warszawie i podstawiono Mariannę Maksalon z domu Nowak zamieniając na Marię Maksalon , aby pozorować, że babci matka to Marianna Górecka z pochodzenia Włoszka, której zegarek z inskrypcja FIAT został zrabowany tak jak złoty zegarek mojej babci skradziony na dworcu w Warszawie. Zegarek dał mój dziadek babci natomiast złote zegarki rozdawał we Włoszech car czyli dziadek Aleksy Romanow i podstawiono na Karasińskiego w Łodzi , który się rozwiódł i podstawiono jego firmę pod spółkę SOF-ART Sp. z o.o.

Pod Czesława Tańskiego podstawiono Czesława Klarner Ministra Przemysłu i Handlu zamieniono na Czesława Kaczyńskiego w celu podstawienia pod firmę „GerlachaiPulst” , której park maszynowy podczas pierwszej wojny światowej ewakuowała Roja carska do Charkowa z całą załogą z której powrócił inż. Jan Piotrowski z załogą w 1921 roku bez naszym i bez rysunków natomiast Niemcy wywieźli z Królestwa 3200 obrabiarek. Z tego powodu nasza sprawę o przywrócenie stanu posiadania carskiej rodziny zawłaszczył Jarosław Kaczyński dlatego pojechał na spotkanie z premier Therese May. Podstawiono zmarłą Marię Drozdowską pod wykreowaną Marię Maksalon podstawioną pod Marię Lubomirską podstawiona pod pracownika M. Drozdowskiego, który pracował w 1970 w archiwum akt nowych, gdzie był wniosek Ministerstwa Przemysłu i Handlu i Ministerstwa Spraw Wojskowy z maja 1937 roku w sprawie uregulowania stosunków w przemyśle obrabiarkowym. Wykorzystano to do podstawienia pod mienie książąt Hessen fałszywych Scheibler i połączono z Paged , którego nazwę sprzedano i podstawiono na Niemcy i Morąg , aby tworzyć udziały w fabryce i ukryć prawdziwych właścicieli. Wykorzystano fakturę na obrabiarki nieodebrane na maszynę do ciecia rur w pakietach i oskarżono mojego męża , który ich nie zamawiał, ale były mąż za którego wstawiono Jarosława Kaczyńskiego, aby podstawić pod Tańskiego, który urodził się w 1863 roku w rodzinie szlacheckiej z wykształcenia malarz i ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Monachium i specjalizował się w portretach rasowych koni co podstawiono pod Kossaków powielając nazwiska. Tański zbudował pierwszy szybowiec w stadninie w Janowie Podlaskim przy pomocy stolarza co wykorzystano do podstawienia koni mechanicznych pod stadninę koni zwierząt jedzących trawę. Podstawiono stomatologa z Opoczna pod Stefana Mazurek , aby podstawić Stefana Drzewicki , który występuje razem z Czesławem Tańskim. Marta Drzewickiego była z domu Jaroszyńska córka Karola Jaroszyńskiego. Podmiana rodzin, gdyż matka Karola Jaroszyńskiego jest Drzewicka co podstawiono pod historię Lubomirskich, gdzie Podczaski ożenił się z Lubomirską a Lubomirski z Podczaską jako historia ukrycia przed wymordowaniem i taki list tata przekazał do Podczaskich, abyśmy mogli przeżyć.

Sprawę SO Toruń IIK 33/17 połączono z opisanym na stronie 144 faktem dotyczącym jak powstał przemysł lotniczy w 1910 roku w Warszawie. W 1963 roku w Przeglądzie Technicznym był artykuł cytuję „numer 33 zawarto krótkie dzieje państwowych zakładów lotniczych PZL na Okęciu a przedtem parę zdań o przemyśle lotniczym sprzed 1914 roku.”

„Natomiast w Towarzystwie Udziałowym Awiata w Warszawie założycielem był mój pradziadek cytuję „Założył je rzeczywiście ziemianin , ale był nim książę Stanisław Lubomirski. Można ostatecznie z niego szydzić i przeklinać jego pamięć, jak i wszystkich innych założycieli przemysłu, za to, że był jednocześnie feudałem i rekinem kapitalistycznym. To jedna strona dialektyki marksowskiej i gdy kto kładzie na nią nacisk można upominać się o uwzględnienie strony drugiej ale faktom wyzysku zaprzeczyć nie można. Natomiast pisać o Lubomirskim, że był fantastą, jest niezwykłym przeinaczeniem prawdy. Znamy go już jako jednego z wybitniejszych organizatorów przemysłu polskiego na początku XX wieku. Myśl założenia fabryki samolotów powziął w maju 1910 roku. Wczesną jesienią tegoż roku zaczęto rozbudowę Warsztatów i hangarów odstąpionych przez wojsko rosyjskie na Polu Mokotowskim w zamian za kształcenie dwóch pilotów rocznie. W dniu 17 czerwca 1911 roku nastąpiło uruchomienie fabryki.”

Należy zaznaczyć, że również miał obrabiarki importowane z USA. Reaktywowano Korpus Kadetów i podstawiono wszędzie szkolenia i podstawiono 18 nauczycieli ze Starachowic do Nowego Jorku w USA. Mnie odmówiono zwrotu mienia mojej babci księżnej Marii Lubomirskiej córki Stanisława Lubomirskiego i wysłano informacje zamiast do mnie w Starachowicach to na adres teściów w Miedznej Drewnianej 244 , który nie podałam co oznacza podstawienie córki teściów pod moją córkę, które miały być zastąpione przez Martę Kaczyńską. Oznacza to, że Jarosław Kaczyński skazał męża w SO Toruniu IIK 164/11 podając się za właściciela w jego mienia Jerzego Dariusza Kaźmierczyk jako podając się za spadkobiercę po Lechu Kaczyńskim jako Lech Pilarski upozorowany za męża Marty Bochyńskiej podstawionej pod moje dane osobowe. Podstawiono rząd polski pod tajny kartel fabryk silników powstały w 1934 roku w Lipcu. Z tego powodu podmieniono Mariannę Maksalon matkę z domu Zielińska pod doktor Zielińska pediatrę , aby podstawić pod Rohn-Zieliński, który miał 28% zamówień z kartelu i podmieniono na most Św. Rocha panią Ewę Tylman pod ubezpieczenie warta jako dzieła sztuki i TU Warta jako wypłata ubezpieczenia za wyjazd do Australii. W spółce mieli udziały Szwajcarzy czyli dziadek, który zakupił spółki w Cieszynie i Żychlinie co połączono z Urszulą Lubomirską zamieniając na Sipińsk czyli Urszule Sipińską zamieniając Urszulę na mężczyznę w celu podstawienia Kanclerz Niemiec Angeli Merkel pod sobowtóra o imieniu Ula polkę w Niemczech prezentowana na internecie co łącząc z czarną torebką, którą posiadam od pana Koper co połączono z księżną Kate w Londynie. PTE uruchomiło dwie fabryki i wytwarzał tramwaje na licencji szwajcarskiej firmy SECHERON w Katowicach budowano motory elektryczne do mocy 1,5KM-125KM asynchroniczne o obrotach 1500 na minutę oraz transformatory do 2000 woltów.

Zamierzano wszystko ukryć przez podmianę dokumentów w SO Toruń IIK 33/17 jako 33 stopień masonerii połączony z numerem adresu ludzi uczestniczących w podmianie akt sądowych sfabrykowanych przez SR Kielce przez wykorzystanie imienia Janina Pikul pozorując ją na spadkobiercę podstawiając mecenas Janinę w Toruniu, która miała wprowadzić jako spadkobiercę kradzionych obrazów Dariusza Pióreckiego za którego wstawiono Jarosława Kaczyńskiego podstawionego pod Jarosława Maślisz syna pierwszego sekretarza PZPR w Katowicach , który współpracował z Edwardem Gierek podstawionym pod Edward Piórecki , którego podstawiono jako męża Heleny Surma w celu ich podstawienia pod dziadków mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk państwa Edwarda i Helenę Podpłońskich w celu podmiany Bohaterów Westerplatte 1/1 w Starachowicach na Miedzna Drewniana 244 który to adres jest wykazany do Szwajcarii do meldunku co spowodowało wstawienie na Pałac w Białaczowie jako złożenie kabały.

Kościół odc dawna prowadził grę do której nie miał prawa, gdyż inna jest rola kościoła.

Papież pozbawił mnie dwóch imion tworząc dwie osoby w systemie stosując praktyki masońskie do wyeliminowania całej naszej rodziny jako plan rozmyślny co jest przekleństwem przeciwko Duchowi Świętemu, gdyż kto rozmyślnie grzeszy wina zostaje mu poczytana. Plan zniszczenia moje rodziny jest realizowany na sposób przedstawiony w Chłopach Honoriusza de Balzac, który nie był arystokratą , ale miał arystokratyczne nazwisko co jest opisane na wstępie.

Zacytuję treść

„Oto dzieje mojej arkadii. W roku 1815 umarła w Aigues jedna z najgłośniejszych kurtyzan ubiegłego wieku, śpiewaczka zapomniana przez gilotynę i przez arystokrację , przez literaturę i finanse, mimo iż swego czasu żyła blisko z finansami , literaturą , arystokracją i otarła się o gilotynę; zapomniana tak, jak wiele uroczych staruszek, które osiadają na wsi pokutować za rozkoszną młodość. Miłość, która je odbiegła, zastępują inną miłością; mężczyznę naturą. Te kobiety żyją z kwiatami , z wonią lasu, z niebem, z promieniem słońca, że wszystkimi, co śpiewa ze wszystkim, co śpiewa, błyszczy i rośnie, z ptakami, jaszczurkami, kwiatami i ziołami; nie wiedzą o tym, nie zdają sobie z tego sprawy, ale jeszcze kochają, kochają tak mocno, że zapominają o książętach, o marszałkach, o rywalizacjach, o generalnych dzierżawcach o swoich szaleństwach i zbytkach, o świecidłach i diamentach, o swoich pantofelkach z korkami i o swoim różu: wszystko dla słodyczy wiejskich. Zebrałem trzeba co wiedzieć cenne szczegóły o starości panny Laguerre, starość bowiem dziewczyn w rodzaju Floryny, Marietty , Zuzi Val-Noble, Tulii niepokoiła mnie od czasu do czasu , zupełnie tak jak to dziecko, które się kłopotało, co się dzieje ze starymi kwadrami księżyca. W roku 1790, przerażona obrotem spraw panna Laguerre osiadła w Aigues, posiadłości nabytej dla niej przez Boureta, który spędzał tam z nią kilka sezonów. Los pani Dubarry przeraził ją tak, że zagrzebała swoje diamenty. Miała wówczas 53 lata i zdaniem jej panny służącej niejakiej, pani Soudry (wyszła bowiem za mąż za żandarma i dziś tytułują ją panią merową ze wszystkimi honorami) pani była piękniejsza niż kiedykolwiek.

….

Panna Laguerre urodziła się w 1740, najpiękniejsze jej lata przypadły na 1760. Panna Laguerre porzuciła swoje imię , zupełnie nieznane w tych stronach i nazywa się panią Desaigues, aby się lepiej zróść z tą ziemią, której oddała się z pasją artystki. Kiedy Bonaparte został pierwszym konsulem zaokrągliła swoją posiadłość dobrami kościelnymi sprzedawszy na ten cel diamenty. Ponieważ opera nie jest szczególną szkoła agronomii zdała cały zarząd majątku na intendenta zostawiając sobie jedynie park , kwiaty i owoce. Pani z Aigues umarła, pochowano ją w Blangy Rejent Soulanges, owej wioski położonej między La Ville-aux-Fayes i Bklangy miastem powiatowym sporządził szczegółowy inwentarz i odnalazł wreszcie spadkobierców śpiewaczki o których ona sama nie miała pojęcia. Jedenaście biednych rodzin spod Amiens, sypiających na barłogu , obudziło się pewnego pięknego poranka na złotogłowiu. Trzeba było wystawić majątek na licytacje. Wówczas kupił Aigues generał Montcornet, który za czasów swego gubernatorstwa w Hiszpanii i Pomeranii oszczędził potrzebną sumę jakoś milion sto tysięcy franków łącznie z urządzeniem, Generał odczuł zapewne promieniowanie tego rozkosznego gniazdka: wczoraj jeszcze dowodziłem hrabinie, że to Auigues stało się przyczyną jej małżeństwa.

Zastosowano scenariusz Balzaca i podstawiono Wille Rosochacz jako licytacja dla wojska nie płacąc, ale wstawiono spadkobierców podstawiając książkę „Gromki śmiech” aktorki, która zajmowała się sprzątaniem w Hiszpanii pod moją książkę Zakazana Prawda, aby podstawić Marię Władymirowna oraz jej syna Jerzego Romanow za mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk podmieniajac Wille Rosochacz na Wille Anin pod miejscowość wymienioną w powieści Balzac wpisując numer 11 na Bohaterów Westerplatte , aby dorobić 11 spadkobierców po śpiewaczce zamieniając moją córkę Martę Bochyńską na Marię Gudewicz podstawić pod historię kurtyzan papieża oraz likwidacji generalnych zarządców. Z twego powodu podstawiono śpiewaczkę czeszkę Marię Bochyńską matkę Marii Gudewicz z jako rodzina kurtyzan i zamieniono Jarosława Kaczyńskiego na Jarosława Rosinę na Słowacji wstawiając na firmy , aby ukryć spadkobierców w Czechach jako Polskie Zakłady SKODA należące do kolosalnej firmy czeskiej oraz Polskie Towarzystwo Elektryczne SA oparte na kapitale szwedzkim pod które podstawiono Andrzeja Pachowskiego , który udaje syna Jerzego Lubomirskiego brata mojej babci. Dlatego Andrzej Pachowscy przypisał sobie herb Półkozic, który został zamieniony na głowę osła i tak potraktowano moje dzieci. Podstawiono wydawnictwo francuskie do ukrycia wprowadzanych środków przez Myszków., Włocławek i Pabianice oraz Częstochowę o podstawiono Jerzego Myszkowskiego Biuro Prawne ORSA w Warszawie. Znikł Oskar Szonert z Pabianic , który był winny 10.000,- do firmy SOF-ART Sp. z o.o i pobrano 10.000,- PLN z kary z SO IIIK207/07 do SO w Łodzi, aby podmienić na fabryki papieru przechodząc na papiernię Suków i Czesława Daleszak w Daleszycach jako przybranie nazwiska od terenu, aby wtopić się w tłum jak Krzymowski z Krzymowic. Podstawiono Katarzyna Bajera z FLP pod Karola Bajer , który pisze w monografii o firmach włókienniczych opartych na kapitale zagranicznym. Różniej pan Winkler , który miał pełnomocnictwo, które nie zwrócił i został podstawiony pod Spółkę Akcyjną Winkler, Gertner i Bormann” Długi skupywane są za niska cenę a windykowane za pełna kwotę dopisując zera do kwoty, aby zawłaszczyć złoto. Zastosowano pomysł Ejtinga w Łodzi str 195.

Połączono Karol Bajer w Karol Olszewski i Karol Wojtyła wstawiając Zygmunt Wróblewski jako Zygmunt Piórecki jako wybitni naukowcy i podstawiono Zygmunta Dąbrowskiego jako realizacja hymnu Polski i podstawiono Konrada Szmytka z Chorzowa zameldowany w Wiśle pod Azoty Tarnów podstawiając pod 1922 rok, gdy Mościcki powołany został na stanowisko naczelnego dyrektora przejętej na Śląsku, Państwowej Fabryki Związków Azotowych w Chorzowie.

Podczaska miała pseudonim Janina. Tarnów to Mościce co podmieniono na mosty i odszkodowania

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s