Huta Ostrowiec SA

Starachowice na dzień 31.03.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Sygnatura SO Toruń IIK33/17

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Waży aspekt jeszcze nie poruszany to fakt, że sędzia SA Gdańsk Jacek Pietrzak powiedział, że mąż zakupił bezwartościowe akcje METRON SA co jest nieprawdą , gdyż ich nie zakupił ponadto sędzia stwierdził, że zeznania są w sprzeczności z przygotowanym materiałem przez prokuratora , a oznacza, że pełnomocnik zakupił na męża akcje METRON SA wykorzystując dokument ABW o wartości księgowej METRON SA na 35,- milionów PLN i wstawił inwestorów zastępczych udających arystokratów na kapitale dłużnym okradając mojego męża z Fundacji APEX-STAR w Katowicach, gdzie pieniądze wprowadzono w 2004 roku. Wprowadzono przez Urząd Skarbowy w Starachowicach dwie daty śmierci mojego ojca Józefa Bochyńskiego.

Świadek zeznał że 300,- tysięcy PLN przelano w imieniu METRON SA z Katowic. A jedynym skazanym w sprawie SO Toruń IIK 164/11 był mój mąż co oznacza, że akt oskarżenia został sfabrykowany kilkaset stron dotyczący jednej faktury proforma, i ukryto fakt zakupu na męża firmy w celu wstawienia pracowników jako spadkobierców na kapitale dłużnym, gdyż nie ma innej możliwości. Powielono wyrok na cztery adresy jako cztery tożsamości i pobrano wielokrotność 35,- milionów złotych obecnie planując na piąty adres pobrać 35,- milionów w SO Toruń IIK 33/17 co zamierzano ukryć jako moja eksmisja do wprowadzenia 12 Maksalon, którzy się rozmnożyli od 2001 roku.

W dniu 28 03.2017 jest spawa sądowa , która miała być traktowana jak operacja wywiadu do podmiany w gabinecie okulistycznym płci kobiety na mężczyznę, aby podstawić pod operacje medyczną 28 marca Henrykę Błędzińską czyli dawne służby podstawione za dalszą rodzinę czego kulminacją miało być podmiana jej córki Aleksandry z domu Błędzińskiej na Aleksandra Kwaśniewskiego a jego pod Aleksandra Bochyńskiego brata Elżbiety Barbary Bochyńskiej pod która podstawiono mnie podmieniając na Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk. Matkę Aleksandra Kwaśniewskiego Marię Stolzman podstawiono pod prawdziwe dane z domu mojej mamy z domu hrabiny Marii Tarnowskiej czyli Filomeny Bochyńskiej, u której ABW zrobiło rewizję wykazując moje dane w celu podmiany naszej prawdziwej rodziny na dzieci służących z Pałacu w Kruszynie, którzy podali się za rodzinę carską i reaktywowali COP.

Moja mama Filomena Bochyńska prawdziwe dane z domu hrabina Maria Tarnowska została zamieniono na Bocheńska z domu i podstawiono akta Mariana Bochyńskiego zamienionego na kobietę za którą wstawiono Marię Gudewicz do Banku Rezerw Federalnych czyli kolejne służby wojskowe.

W Toruniu sędzia Wojciech Pruss w wyroku SO Toruń IIK 164/11 stwierdził, że mój tata Józef Bochyński nie jest arystokratą i podstawiono Jerzego Bochyńskiego z Katowic syna służącej z Pałacu w Kruszynie do ukrycia wielokrotnie pobieranych pieniędzy na zakup wartości księgowej METRON SA w Toruniu z fundacji męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk i mojego konta w PKO BP SA, gdzie maż przekazał przez pełnomocnika miliard sto milionów euro wykorzystując fakturę proforma na 300,- tysięcy PLN. Z tego powodu zawłaszczono moje nieruchomości , gdyż z sędzia w Toruniu nie jest wstanie rozliczyć się finansowo i pozoruje, że jesteśmy więźniami, którym się płaci dlatego zlikwidowano okienko podawcze karnego sądu w Kielcach zamieniając na dział obrotu z zagranicą do pobierania pieniędzy przez weksle męża i płacenia więźniom za pracę. W Toruniu sfałszowano historię Polski przez fałszywe dane tworzone przez prokuratora i sędziego i podstawiono fałszywe opinie psychiatryczne, aby ukryć kradzież przez sąd, gdyż Aleksander Kwaśniewski zakupił Hutę Ostrowiec SA w 2004 roku z Fundacji APEX-STAR podkładając jako pomoc dla Fundacji Kościelnej Zaopatrzenia Wsi w Wodę w Starachowicach i zamienił Elżbietę na Małgorzatę swoją siostrę podstawiając Małgorzatę Idziak siostrę Piotra Idziak męża mojej siostry beaty Idziak z domu Bochyńskiej. Wypowiedź Bohdan Żakiewicz, że za sprzedaż Huty Ostrowiec SA pobrał Aleksander Kwaśniewski 14,- milionów PLN, a Czesław Daleszak powiedział że 10,- milionów PLN co oznacza, że cztery miliony pobrał Czesław Daleszak co ukrył przez wprowadzenie swojej żony Lidii Daleszak za córkę mojego ojca Józefa Bochyńskiego a drugie imię Maria podstawił pod Marię Stolzman honorowego obywatela Starachowic usuwając dane moje i mojej siostry przez Dz.Kw. 4005/11 i Dz. Kw.4006/11 na działce Nowowiejska.

Sąd pobierał pieniądze na moim koncie w PKO BP SA i PKO SA i w powinien rozliczyć roszczenia, a ukrył pobieranie pieniędzy w Łodzi , gdyż nie są odpisywane co jest kradzieżą.

Wszystkie użyte opinie psychiatryczne są fałszerstwem , które ukrywało zamianę dzieci służących w Palcu w Kruszynie na carska rodzinę, naszą carską rodzinę zamierzano umieścić jako bezdomnych. Prokurator i sędzia posłużyli się fałszywymi dokumentami sfabrykowanymi w sądzie w Starachowicach i Kielcach.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s