Formuła Henryk jako ukrycie kradzionych dzieci przez kościół

Podstawiono moja córkę jako Marta  Przygoda podmienioną na Annę  drugą córkę  wstawiając jako przygoda po francusku aventure łacina advenire czyli zdarzyć się jako awantura i wstawiono czerwony lub brunatny kwarzec jako pokłady lupków łyszczykowych podstawiając Aventym jedno z siedmiu wzgórz na którym zbudowano Rzym nad Tybrem i podstawiono Termae(Cieplice) pod termy w Bańska Niżna

Starachowice na dzień 04.04.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Sygnatura SO Toruń IIK33/17

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Formuła

Formuła Henryk miała znaczenie, gdyż podstawiono ja pod Sekret Henryka IV Burbon , który zginął z reki Ravailleca co można przypisać do podstawienia Jana Chatel co jest w kolizji z rokiem 1610 a 1575 jako podmiana w czasie ? Celem było podstawieni Jana Chatel jako Jan Zamek zamierzając na przyszłość poćwiartować podstawionych Janów poz zamach Henryka IV Burbona. Podstawiono formułę hej kai pan pod Hen-Ryk pseudonim Henryka Goldschmida czyli Janusza Korczak, którego połączono z Henrykiem z Baru pseudonim Henryka Jabłońskiego, aby podstawić jako jedno i zamienić obecnie jako Henryk Korczak, który wykazał zimną krew prowadząc dzieci na pewną śmierć według nowego opowiadania.

Następuje szereg podmian pod matactwa kleru po zamordowaniu szeregu osób i ścięciu generalnych zarządców włości zabierając mienie rodzin arystokratycznych i sprzedając jako dobra kościele promowanym osobom na wioskach wstawiając Grandet a obecnie wykorzystując dane córki teściów i moich teściów co miało być poćwiartowaniem Jana Chatel podstawiając mnie za córkę teściów, aby ukryć kradzież moich dzieci przez Kościół Katolicki co stało się już tradycją kościoła jako niechlubna karta , która dorabiała Marii Leszczyńskiej męża za kochanka zamieniając ją na Marię Mailly jako kochanka Ludwika XV podczas , gdy była żona jako Maria Leszczyńska i podstawiono księcia Filipa Orleańskiego pod Filipa Jarczyk natomiast kardynał de Fleury podstawiono pod fałszywą hrabinę Jadwigę de Fleury wykreowana z fałszywego barona Różyczki, który powstała na bazie choroby dziecięcej różyczki zwana kur i podstawiono fermę kur na Mazurach pod Bronisława Komorowskiego łącząc z telefonami komórkowymi SOF-ART Sp. z o.o. aby podstawić pod Bronisław Komorowski pisarz polski, który napisał Kniaziowie Różyńscy 1889 podmieniajac na Baron Różyczka i Jadwigę de Fleury pod chorobę dzieci jako Kury dorabiając mojej mamie dla kardynała dzieci z nieprawego łoża. Podstawiono księdza Hieronim Serżysko pod „Hieronim Radziejowski” utwór Bronisława Komorowskiego . Połączono Ignacy Krakowiak jako Lubomirski Jerzy Ignacy wstawiając Ignacy Marceli Komorowski kompozytor polski autor kompozycji do Dumki podstawiając pod Ignacy Paderewski podmieniając herb Jelita Zamoyskich na Paderewskich i wstawiono jako „Chór masek” i poloneza pod tytułem „Chociaż to życie idzie po grudzie”. Podstawiono Bronisława Komorowskiego jako małżeństwo homoseksualne z Aleksandrem Kwaśniewskim do pobrania pieniędzy łącząc z Wojciechem Komorowskim dowódcą partii powstańczej w 1863/64 wstawiając Wojciech Idziak, aby przejść przez nasze rodziny w tym siostry dzieci i moje pozorując na rożne linie genealogiczne dla kościoła , który porwał mi dzieci, aby podmienić historie hrabiny Jadwigi de Fleury z Moniuszków zmarłej w Starachowicach dokonując podstawienie mojej mamy przez komornika. Podstawienie następuje przez podmianę Juliusza Bochyńskiego i jego żony Gertrudy z Komorowskich podstawionej pod historię Stanisława Potockiego zmarłego w 1771 roku czyli rok po zawarciu związku małżeńskiego z hrabiną Gertruda Komorowską, która zginęła uduszona powielając na utopienie, aby podstawić jako rachunki na wodę za chrzest jako windykacja podstawiając Stanisława Potockiego pod Stanisława Lubomirski zastrzelonego w Palcu w Kruszynie w 1932 roku. Co połączono z Wandą Komorowska malarką 1883 rok , która studiowała w Krakowie, Monachium i Paryżu a podstawiona została pod Wandę Idziak i Wandę Serwicką.

Należy zaznaczyć, że Komorowski Ignacy Marceli objął posadę nauczyciela w domu Kretkowskich w Kamienna na Kujawach co podmieniono na Nad Kamienną 25 w Starachowicach i połączono z parafią Kamienna co połączono z mandatem obok Kamiennej w Nowej Wsi i SR Łęczyca , aby wstawić mecenas Janinę SO Toruń IIK 33/17 pod Korolewicz-Wajdowa Janina 3.01.1876. zmarła 20.06.1955 Warszawa śpiewaczka sopran podstawiona pod Janinę Podczaską zamienioną na Lubomirską. Co połączono z Marią Konopnicką urodzoną w Suwałkach zmarłą we Lwowie w 1910 roku , aby podstawić do słów Konopnickiej „Jaśkowa dola” Stanisława Niewiadomskiego pod Stanisława Pikul i podmieniono mnie pod Bożenę Niewiadomską, która jest na wózku inwalidzkim we Włocławku, aby podstawić Piotra Niewiadomskiego pod Piotra Waydel. Było on kompozytorem skrzypkiem i wiolonczelistą co dokonało przejścia na moja siostrę Beatę Marię Idziak , która grała na wiolonczeli i skończyła średnią szkołę muzyczna w Skarżysku-Kamienna co podmieniło ją na Elżbietę Włodarczyk i połączyło w jedno ze mną pod dane Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk. Komorowski Ignacy wyjechał do Włoch , Triest, Wenecja, Rzym i z bratem Józefem Komorowskim przebywał w Paryżu na kuracji w Ems. Powrócił do Warszawy w beznadziejnym stanie zdrowia co oznacza, że siostra moja Beata Idziak miała wrócić w beznadziejnym stanie zdrowia, gdyż podstawiono Józefa Komorowskiego pod naszego ojca Józefa Bochyńskiego zamienionego na Józefa Mazur pod rytmy taneczne mazura , które stylizował Komorowski Ignacy podstawiony pod Podczaski Eugeniusz Ignacy.

Należy zaznaczyć, podmianę byłego męża Dariusza Pióreckiego syna Edwarda zamieniając na syna Roberta i podstawiono Robert Lachmann 28.11. 1892 rok Berlin zmarły 8 maja 1939 Jerozolima niemiecki etnomuzykolog, Żyd z pochodzenia. Kierował również Kongresem Muzyki Arabskiej w Kairze co spowodowało podmianę Beaty Szydło w Izraelu, aby połączyć przez ubezpieczenia i podstawić na USA pod Wacława Bochyńskiego podmienionego na Lachman Wacława Aleksander 19.12.1880 rok Płock zmarł 16.10.1960 rok Warszawa polski dyrygent chóralny pedagog i kompozytor co ma przejście na szkolenia i nauczycieli podstawionych ze Starachowic do Nowego Jorku. Pan Lachman uczył się w Płocku w rządowym gimnazjum i uczył się prywatnie u A. Matuszewskiego co podstawiono pod pana Matuszewskiego, który znajomy u dziadków i rodziców.

Wstawiono do rynku Lehmana traktując jako błąd pisarski pod Lehman w Szwajcarii , który ma zmienione nazwisko na ulicę podobnie jak Chałubiński z Końskich podstawił dane na Chałubiński jako ulica siedziba gestapo w Zakopanym. Podstawiono formuły, aby wstawić trawę , wodę , deszcz i podstawiono pod Lecha Kaczyńskiego pana Lecha Wałęsę , aby podstawić Lech Pilarski i ukryć się pod datą 1885 rok czyli data urodzenia dziadka pod Ignaz 11.09.1807 Rain am Lech aby podstawić Lecha pod Ignacy i wstawić 24 luty 1895 roku śmierć w Hanower kompozytora i dyrygenta , którego brat Franz czyli Franciszek wstawiony został pod Franciszek Bocheński i podstawiono Aleksander Kwaśniewski pod Aleksander Bochyński syn Ernesta prawdziwe nazwisko Radomski wstawiając drugie imię Lehman Wacław Aleksander jako Aleksander podstawiając do Szwajcarii jako Kwaśniewski wstawiając datę śmierci 16.10.1963 podmieniając rok mojego urodzenia 1963 jako śmierć Lehmana jako Aleksander łącząc z Wacław Bochyński, a data 19 grudzień połączona została z 19 marca imieninami Józefa wstawiając grudzień jako Sylwester. Wstawiono niepobrany kredyt w Hanowerze na Marmoroc-Polska Sp. z o.o. , gdyż są to tereny mojej babci i podstawiono Konrada Szmytka za mojego męża jako Bożena Bochyńska, który był tłumaczem ze mną i mężem Jerzym Kaźmierczyk zamieniając mnie w ZUS na Kaźmierczyk w 2004 roku i podstawiono Wiolettę Wiatrowską podmienioną na Wiolettę Jęderko na Oświęcim, aby podstawić Dariusza Jęderko jako komórka podstawiając stłuczkę pani premier Beaty Szydło co miało spowodować wejście NWO jako wolna miłość nazywając związek stuknięciem i podstawiono te dane pod zakład psychiatryczny do podmiany danych na Zakład Psychiatryczny w Komorowie, podstawiając pod Komora w budownictwie wiejskim ubikacja przeznaczona na skład co Encyklopedia wykazuje, aby zobaczyć słowo chata . Połączono to z komorą ładunkowa broni i podstawiono strzelców na ulicy Strzelniczej 3 pana Andrzeja Pachowskiego pozorując jego żonę na moją córkę. Wstawiono Krystynę Pachowską pod Krystynę Olchanowską na Belgię. Komorę połączono z komorą celną , aby podstawić pod Piotra Stec celnika konsultanta doradcę wykładowcę na spotkaniach biznesowych chrześcijańskich i podstawiono pierwszą firmę transportową pod Pałac w Szczekarkowie zamieniając na Transgalopp jako Lopp czyli lotnisko w Warszawie , gdzie wstawiono Piotra Bukat pod Piotr Idziak zamieniony na Piotr Główka , którego wstawiono na moje mieszkanie co spowodowało aresztowanie mnie w swoim domu za włamanie się do cudzego domu. Komora połączona została z Comoro jako Komory grupa wysp między Madagaskarem i Mozambikiem obejmująca a wyspy wielkie Comoro , Mohilla, Johanna i Mayotte mieszkańców zwano komorenzami. Jest to połączone z Francją jako protektorat 1886 roku a 1914 jako kolonia francuska tworząca prowincję generalną gubernatora Madagaskaru.

Dorabiane są długi na cukier, aby podstawić pod handel trzciną cukrową i cukrownie przy pałacu jako Jan Chatel , gdzie podstawiono Marie Leszczyńską żonę Ludwik XV zamieniając za jego kochankę, którą podstawiono na Polskę pod Marię Gudewicz i podstawiono Los Dubarry jako straszak do wykonywania woli papiestwa, które likwiduje dowolne osoby i wykorzystuje spowiedź do eliminacji wiernych jako sposób na władzę zawłaszczając mienie osób , które uszna za przeciwników wykazując kontrolowane plotki. Podstawiono moją mamę Filomenę Jadwigę Bochyńską jako dwie osoby Jadwigę de Fleury i podstawiono Jadwigę Kaczyńską oraz Filomenę Nowak podstawiając chrzestną mojej mamy jako małżeństwa homoseksualne czyli Filomena i Jadwiga za które wstawiono premier Beatę Szydło i kanclerz Niemiec panią Angelę Merkel oraz małżeństwo homoseksualne premier Luksemburga , aby podstawić pod Jana mojego dziadka i Józefa mojego tatę łącząc ich z papieżem Franciszkiem i Joseph Ratzinger. Oznacza to, że matka Marii Gudewicz pani Maria Bochyńska z Czech hrabina czeska podstawiona została pod Marię Leszczyńską i obecnie podstawiono państwa Deszczyńskich pod Leszczyńskich na Pałac Leszczyńskich podstawiając Sosnowiec, gdzie wprowadzono pierwszą wersję zastrzelenia Jana Bocheńskiego za picie alkoholu podczas reformy rolnej za co został zastrzelony przez żołnierzy co powielono na granice, aby podstawić Jana Kulczyk pod skradzione dokumenty adwokata Adama Zarzyckiego, który założył APE UMWELTTECHNIK AG na męża dokumentach i pieniądzach. Spowodowało to podstawienie fałszywych Lubomirskich pod linie fałszywych Lanckorońskich opisanych w Encyklopedii Powszechnej Gutenberga, aby podstawić Lanckoronę miasto w powiecie Wadowice województwo krakowskie nad rzeką Skawiną i podstawić Skawinę obok Sosnowicy 192 , aby wstawić pastora Piotra Nowak ze Skawiny . Podstawiono Lanckoroński Przcław fałszywy hetman kozacki udający hetmana Zaporowskiego pod Przemysława Król na ENEKO z Włocławka mającego siedzibę ENEKO w Sosnowicy 192 obok Skawiny jako podmiana i ukrycie Pałacu w Sosnowicy, gdzie wpisano Sosnowskich pod Kościuszkę który był z Tytus Bej Bocheńskim na jednakowych obrazach sporządzonych przez z jednego malarza, które zostały zawłaszczone z domu mojej babci co było ukryte jako sprzedaż za chleb, gdy dziadka aresztowano. Dziadek spotykał się jako Jan Bocheński w Sosnowicy, gdyż generał Sosnowski Kazimierz pseudonim Godziemba jako herb Godziemba był głównym komendantem Głównego ZWZ, a dziadek był przewodniczącym ZWZ w Starachowicach co podstawiono pod Główny Zarząd w Anglii co podstawiono jako prezydent na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski podstawiony pod Ryszard Podczaski co ukryto przez podstawienie Waltera Kaczorowskiego pod powieść i wstawiono na Anglię Bohdan Żakiewicz jako herb Trach jako polonez zamieniony na taniec węża.

Podstawiono pana Daszkowskiego ze Starachowic pod starostę Czerkawskiego Ostafi Daszkowski. Podstawiono imię z bierzmowania Dariusza Pióreckiego jako Alberty , aby podstawić pod wojnę Pruską z Albertem. Przecław Lanckoroński był wojskowym i miał wykształcenie wojskowe , które zyskał w podróżach po Francji , Hiszpanii , ziemi świętej co wykazuje, że wjazd ciężarówką Ariel Żurawskiego w bazar zabijając Łukasza Urban miało przyspieszyć i powiększyć wykształcenie wojskowe, które służy przeciwko polskiemu narodowi.

Podstawiono Karola Wojtyłę pod hrabiego Karola Lanckorońskiego zbieracza i historyka sztuki od 1848 roku kawalera maltańskiego podstawiając Jana Pawła II pod mojego dziadka hrabiego Jana Tarnowskiego , który posługiwał się danymi Franciszek Jan Mazurek. Podmieniono parafię Kamienna w Wąchocku na Kamienną na Kujawach robiąc podział przez geodetów panią Nowakowską, która dokonała błędu aby dokonać podmiany.

Mojego pradziadka cara Mikołaja II Romanow ukryto jako Stanisław Potockiego i podstawiono carową Alessandra Romanow pod dane Gertruda Komorowską , którą utopiono. Pradziadek car Mikołaj II zakupił Pałac w Komorowie i cały majątek i ukrył się jako Stanisław Potocki co ukryto przez podstawienie zakładu psychiatrycznego i wystawiono na Madagaskar jako wulkan władca pierścieni co połączono ze Starym Paryżem jako dwie wieże co ma odniesienie do dwóch wież światowego handlu , jako zburzenie sądownictwa pod NWO do zamiany danych osobowych ludzi, które wprowadził Kościół jako tajemnica zwana Sekretem podstawiając kochanki Ludwika XIV za pod dane żony Ludwika XV jako Marii Leszczyńskiej zamieniane pod Mailly podstawioną pod kardynała de Fleury jako hrabina Jadwiga de Fleury herbu czarny kur jajo choroba różyczka dzieci zwana kur czyli brak wiedzy wstawiając fermę kur pod którego podstawiono Bronisława Komorowskiego pod poetę i podstawiono kompozytora na Pałac pod mamę mojej babci zamieniając na historię Barbary w Kruszynie.

Podstawiono historię Elżbiety u wejścia do zamku Kenilwordth podstawiając Waltera Kaczorowskiego pod poemat.

Podmieniono Marię Leszczyńską pod Marię Lanckorońską ze Świdzińskich kasztelanową połaniecką zamieszkałą na Podolu podstawiając Wacława Podolskiego z Krakowa zamienionego na hrabiego a jego żonę Ewę Podolską prawdziwe imię Bożena podstawiono za żonę mojego ojca Józefa Bochyńskiego , której nie można odnaleźć po rozwodzie z Wacławem Podolskim , gdyż został podstawiony pod Wacława Mieszała jej przybrany ojciec . Zamierzano powtórzyć jej historię ze mną. Sprawa mojego męża w SA Gdańsk IIAKa3/16 miała być podstawiona pod Marię Lanckorońską zamienioną na Bochyńską , aby podstawić pobyt Lanckorońskiej w Gdańsku, gdzie prosiła o przebaczenie królewskie, a w 1775 roku przeniosła się do Warszawy dlatego do Warszawy przeniesiono sprawę , aby podstawić pod założony przez nią Instytut dla Głuchoniemych. Miało to być podstawieniem pod Spółdzielnię Głuchoniemych w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie pracuje Katarzyna Kaźmierczyk podstawiona pod moje dane oraz pod Katarzynę Tusk jako Wielką , aby przejść na precjoza w Łodzi w PEKOA SA. Zakon w Certosa di Lucca we Włoszech założony przez Brunona miał być podmianą mojej córki Marty McElligott jako na drugą córkę Anne Marię Piórecką podstawioną pod Annę Marię Leszczyńską jako Mailly podstawiona za córkę hrabiny Jadwigi de Fleury zamienionej na kurtyzanę przez Kościół Katolicki wstawiając Laguerre jako trawa oraz Aigues jako woda natomiast Moncornert jako Góra czyli pod Przemysław Król i Przemysław Słodkiewicz jako Lanckoroński co ma odniesienie do cukrowni obok zamku we Francji i tortów.

Formuła hej kai pan jest wstawiona jako chińskie ajgun czyli hej-lung-kiang miasto w północnej Mandżurii nad Amurem co jest podstawienie hrabiego Murawiew , który zawarł układ w 1857 roku jako zdobywca Amuru na mocy którego odstąpiono Rosji część obszarów po lewym brzegu Amuru i prawym brzegu rzeki Asurii co podstawiono pod Katarzynę Murawską , aby podstawić pod Katarzynę Kaźmierczyk i połączyć hrabiego Murawiew z Laguerre jako trawa czyli murawa co ukryto przez podstawienie Marii Gudewicz żony boksera podstawionej za żonę swojego ojca Bohdana Bochyńskiego podmienionego na Bohdan Żakiewicz podstawionego pod rosyjskiego gubernatora. Połączono historię do podstawienia powstania bokserów jako atak przeciwko Rosji. Marie Gudewicz córkę hrabiny podstawiono pod hrabinę Murawiew, aby podstawić na Mandżurię i Ajgun podstawiono jako Aigues jako miasto oznacza woda od którego przybrała nazwisko pozbawiając jej dwóch imion Laguerre, której zabrano imiona przez kościół co zrobiono dla mnie przez bank PKO BP SA i Kościół Katolicki zamieniając mnie na dwie osoby tworząc związek lesbijski Bożena i Elżbieta czyli faktycznie jedna osoba tworzona przez Kościoły , które ukrywają kradzież i wymordowanie ludzi dla pieniędzy. Dlatego powiedziano, że nic nie mam obciążając mnie podatkami, aby podstawić komornika jak kiedyś bliskich Napoleona usuwając nazwisko jako Bożena Elżbieta. Powoduje to zabieranie całego mienia co jest opisane Honoriusz Balzac cytuję „Wczoraj zaorano persan, które pochłonęło kanclerza Maupeou, młot zniszczył Montmorency, które kosztowało szalone sumy jednego z Włochów bliskich Napoleona; wreszcie Val dzieło Regnault-Saint-Jean-de` Anlely, Cassan, zbudowane dla kochanki księcia Conti, słowem, cztery monarsze siedziby znikły właśnie w jednej tylko dolinie Oise. Gotujemy dookoła Paryża Campagna Romana na dzień spustoszenia, którego burza powieje z północy na nasze zamki z gipsu i ornamenty z kartonu” z Chłopów Balzaca strona 178 jako SR Starachowice IC 178/15, gdzie strona 178 wykazuje wstawienie jedenastu rodzin biednych czyli Waldemara Maksalon i jego rodziny, którą powiązano z rozebranymi 11 osobami w Oświęcimiu przez napis praca czyni wolnym zamieniając na miłość czyni wolnym w NWO jako podmian chrześcijaństwa do czego doprowadził Kościół Katolicki.

Ajgun , także salalyan-ula-koto, a po chińsku hej-lung-kiang miasto w południowej Mandżurii nad Amurek 30 km poniżej Blagowieszczeńska co oznacza podstawienie Ula jako sobowtór Kanclerz Niemiec Angeli Merkel okoto jako Kotta czyli Pauliny Kotta jako Pauliny Machowskiej podstawionej jako zawołanie hej kai pan.

Podmieniono mojego dziadka Franciszka Bocheńskiego pod Francios Rene , Vicomte de Chateaubrisant pisarz francuski z rodziny starożytnej szlacheckiej oficer , który wyruszył do Ameryki co połączono z USA i połączono z miastem Chateaubriant miasto we Francji w departamencie Loire-Inferieure nad rzeką Chera i posiada romański kościół i zamek z 1114 roku odlewnie żelaza , fabryki maszyn i wyrobów cukierniczych. Wydal tam dekret Henryk II w 1552 roku Edykt Religijny przeciw Protestantom co połaczono z Chatel Jan w 1575 , który dokonał zamachu na Henryka IV króla Francji w 1594 roku, którego poćwiartowano za karę, aby podstawić pod różne linie genealogiczne tworzone przez kościół, wstawiając obecnie Zbigniew Marniak pod rzekę Marny we Francji w mieście Chateau-Thirry miasto rodzinne Lafontaine`a. Zamek był siedzibą książąt i królów. Połączono z Cahteauroux stolica departamentu Indre we Francji nad rzeką Indre, gdzie jest zamek Chateau-Rauol , gdzie jedyną księżną była Marya Anna de Mailly, kochanka Ludwika XV w rzeczywistości żona Maria Leszczyńska.

Kościół Katolicki porywa dzieci książęce jak Annę Marię Piórecką i Michała Pióreckiego oraz obecnie już wnuki Lile i Lila siostry Kornaszewskie, aby podstawić pod biedne rodziny pozorujc sprawiedliwość i ich dzieci podstawia tak jak dla Waldemara Maksalon , który ma kradzioną moją wnuczkę Zuzannę Maksalon. Sposób jest wykazany w książce Honoriusza Balzac co można zrozumieć w kontekście całości, gdzie ktoś za mnie pisze pisma do ZUS w odpowiedziami na inną treść wysyłając do mnie pozorując że ja pisałam treści na które odpowiedziano dając inną a datę pism niż ja złożyłam co jest dowodem , że z powieści Balazac brata syn opisany jak panicz , którego ojciec się powiesił jest dzieckiem, książęcym którego przybranego ojca powieszono wysyłając list od ojca , który został podmieniony co oznacza wieszanie ludzi i podstawianie ich dzieci nieświadomych. Przykładem jest podstawienie krojczego Mirosława Zabawskiego jako rodzina Danuty Gibalskiej podstawiając w miejsce zabawek w dawnej cerkwi w Skarżysku-Kamienna mordując człowieka, aby podstawić pod Mirosława Kowalskiego syna mojego chrzestnego, aby finalnie podstawić Zuzannę jako moją wnuczkę ale wykazując inną rodzinę zamierzając wymordować nasza rodzinę, aby zawłaszczyć mienie jako cztery latyfundia królewskie pod cztery linie genealogiczne, gdzie kościół sprzedaje kupcom mienie ścinając wcześniejszych generalnych zarządców co oznacza zamiar zamordowania Maksalonów oraz osób wtajemniczonych w tym zarządców SOF-ART Sp. z o.o. wyznaczonych przez Sąd jak pan Przygoda, których już podmieniono, gdyż nie zwrócono mienia, znika zakład i mordowani są pracownicy co jest powtórzeniem historii z 1924 roku, gdzie wymordowano pracowników Zakładów Starachowickich. Podmiany są widoczne w Encyklopedii jako wykazanie wnuka lub prawnuka zamiast syna czyli obrazowo wykazanie Maksalon Waldemara za dziadka Zuzanny Maksalon w rzeczywistości mojej wnuczki podstawiając pod nią dwie tożsamości jedną Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk druga Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk co powielono przez podstawienie pierwszego nazwiska Bożena Piórecka z domu Bochyńska podstawiając sekretarkę Urzędu Skarbowego zamierzając zlikwidować jak Ewę Tylman na moście w Avignon nazwanym Św. Roch, aby przejść na Kościół Św. Rocha.

Wykazywana Zuzanna Maksalon w świetle oszustw kreowanych na prawdę jest wykazana jako wnuczka mojej mamy Filomeny Bochyńskiej pozorując córkę dlatego wstawioną Zuzannę na firmy mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk. Gdyż mnie podstawiono pod moją mamę Filomenę Bochyńską. Waldemar Maksalon nie jest synem Feliksa Maksalon brata babci, ale podstawiony pod Feliksa Maksalon czyli przybrane nazwisko jego ojca. Podstawiono rodzinę ze Starachowic Orzechowskich na Białaczów , aby podmienić rodzinę Orzechowskich z Warszawy w tym Eleonorę Orzechowską córę Kazimiery Zwolińskiej z domu Podczaska. Córka Eleonory Zwolińskiej z męża jest Królikowska syn Bolesław Zwoliński zginął w Powstaniu Warszawskim wraz ojcem Józefem Zwolińskim pod którego podstawiono służby jako Józef Zwoliński, który odnalazł babcię po 20- latach w Starachowicach, aby powiadomić o spadku 5 tysięcy złotych , które babcia pożyczyła bratu ojca jako Ernestowi Bochyńskiemu, który nigdy nie oddał, gdyż podmieniono rodziny a Ernest Bochyński został zastrzelony wstawiając Wrońskich i Bednarskich jako dwa małżeństwa Michaliny , które trzecie było z Ernestem Bochyńskim prawdziwe nazwiskiem Radomski i podstawiono na Avignon(Awinjon) miasto we Francji stolica departamentu Vaucluse leżące na lewym brzegu Rodanu. Z budowli kościelnych należy wymienić Notre Dame des Doms z XI stulecia z mauzoleum z grobem Jana XXII , którego podmieniono obecnie na Jana Pawła II , aby podstawić pod pałac papieski, aby powtórzyć historię, gdy było dwóch papieży w 1378 roku jeden w Rzymie i drugi w Avignon co potwierdził Pius VI. Oznacza to podstawienie Ludwika VIII, który zburzył Avignon w 1226 roku w którym zmarł i podstawiono go jako wnuka Ludwika VII młodszego (le Jeune) który poślubił w 1137 roku rozwiązłą Eleonorę de Pointu

z którą wziął rozwód. Następnie wyszła ona za Henryka Palntageneta króla Anglii wnosząc mu w posagu całą Francję zachodnią co stało się powodem długoletnich wojen francusko-angielskich pod które podstawiono jako siedem posagów panien w Warszawie na firmach i wstawiono Henryka Podczaskiego, Ryszard Podczaskiego i Mieczysław Podczaski podstawiony pod Mieczysław Pawlak jako trzy linie genealogiczne , aby połączyć Ludwika VII i Ludwika VIII , gdzie jest luka wstawiając wnuka jako syna Ludwika VII to co zrobiono u Waldemara Maksalon, gdzie wstawiono Zuzannę moją wnuczkę usuwając moją rodzinę i podstawiono kreowane osoby przez Kościół Katolicki, który dokonał agresji i podstawienia Eleonory Zwolińskiej jako kwiatki zwolskie podstawiając Bolesław Zwoliński jako Bolesława Bochyńska z domu Podczaska a Józefa Zwolińskiego podstawiono pod Józefa Ludwika Bochyńskiego powielając na Ludwik Kaźmierczak, aby wstawić Kanclerz Niemiec Angelę Merkel w celu zamiany Powstania Warszawskiego na Oświęcim na zamordowanie baranka w celu likwidacji chrześcijaństwa i ukrycia istnienia mojej rodziny faktycznie z prawosławia, które zamierzano zniszczyć.

Stworzono pomyłki przez sklep muzyczny , gdy kupował gitarę Sebastian Turowski dla mnie przekazaną do Kościoła Zielonoświątkowego podmieniono adres Lipie Henryk Szyb na Lipie Henryk Scyp, aby podstawić Sebastian pod pseudonim Cornu Hortense z domu Lacroix w 1812 -1875 mleczna siostra Ludwika Napoleona ( Napoleon III). Listy wydawała pod pseudonimem Sebastien Albin co podstawiono pod Sebastiana oraz Beatę żonę Albina Paducha podstawiając Beatę Szydło pod Montcornet z powieści Balzac podstawiając Cornu jako kwiat hortensja co połączono ze Scypio jako Kornelius nazwa rodów patrycjuszów i plebejuszów w starożytnym Rzymie wstawiając Korneliusza Wojnar i jego córkę Martę Wojnar pod Kornelia córka Scypiona Afrykańskiego Starszego zmarłego około 110 przed Chrystusem. Matka obu Grakchów Tyberjusza i Gajusa, których śmierć zniosła ze słabością duszy. Jest ona najwcześniejszym typem wykształconej rzymianki. Zachowały się urywki jej listów i podstawiono Hortense Cornu pod pseudonim Sebastien Albin. Połączono to z Dereń czyli nazwiskiem w Zakładach Starachowickich zamieniając na drzewo dereń czyli cornus L.Tourn z rodziny Cornaceae owoce ma wiśniowe doskonałe na konfiturę dziko rośnie w Polsce na Podolu obecnie Ukraina. Inne odmiany dostarczają twardego drewna i mają czarne owoce i podstawiono czarny kur, czarny tulipan, czarne serce jako dzieci z nieprawego łoża rodzin, którym ukradziono dzieci i nie mają dzieci z nieprawego łoża.

Całość połączono ze znajomym Podczaskich panem Rozum, aby podstawić pod róg obfitości jako anioł podstawiając Vcorny łacińskie róg zwany Ammonis róg Ammona w mózgu co zamieniono na nowotwór jako drążący prawdziwą rodzinę w zamiarze jej zniszczenia.

Mont-Dore grupa górska we Francji trachitowa zamieniając na Dorotę. Łączeniem jest Avignon jako Notre Dame des Doms od którego przybrał nazwę Nostradamus podstawiając Dorotę jako Mont-Dore departament Puyde-Dome między rzeką Allier i Truyere i wstawiono Alier Bank łącząc z Mont-Dore, Le departament Puyde-Dome łącząc z Mont Pele jako wulkan na Martynice i Mont Perdu jako Pireneje wstawiając książkę „Gromki śmiech” aktorki, która sprząta hotel, aby zamienić Marię Władimirowną pod na rodzinę wstawiając jej siostrę Helen w USA za Helenę Surma jako „Gromki śmiech”. Zamierzano zamienić Chrystusa na granitową skałę na wybrzeżu departamentu Mache w zatoce Saint Michel czyli Mont-Saint-Michel,Le gdzie są ruiny opactwa Benedyktynów 709-1789 co połączono z Michel z czasopismem jako Zwycięstwo Niepokalanej zamieniając na Nostradamus jako Michel zamieniony na Michel Obama i Michel Jakson, aby podstawić na Chateo Gütsch w Lucernie w Szwajcarii do podmiany rodziny. Podstawiono Or jako światło pracownię Iwony Jasztal z domu Główka i Piotra Jasztal podstawionych pod Piotra Główkę jako Rozum zamieniony na Mont d`Or, nagi wapienny trzon górski w Jurze Francuskiej departament Doubs w pobliżu granicy Szwajcarii , gdzie jest tunel przez który biegnie kolej Dion-Lozanna, gdzie znajdują się obrazy z banku UBS AG w Lutrii pod Lozanną i szara eminencja Zanchi oraz biuro Bohdana Żakiewicz wstawiając Józef Swiatło jako Or co połączono z Palcem w Sosnowicy i podstawieniem malarza hrabiego Zaborowskiego do ukrycia kradzionych obrazów jako Monte dui Pieta ( wł. Montes jako Góry). Podstawiono Pałac w Bałtowie pod Baucis i Filemon podstawiając mamę jako Jadwigę podmieniając na kota Filemona, aby zażartować z korzeni Noego zamieniając na staruszków z Frygi, którzy przyjęli Zeusa i Hermesa za co uszli przed potopem szczęśliwie ponieważ oboje prosili o jednoczesną śmierć bogowie zamienili ich w na dąb i lipę i podstawiono moją rodzinę na Lipie Henryk Szyb wstawiając wcześniej jako Lipa.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

 

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s