Ostatni który tak poloneza wodzi jako rondo

Brunon Bochynski Michalów 1934

Szanowni Państwo

Zostały wykryte nieprawidłowości i list gończy wykreowany na prośbę Bohdan Żakiewicz w 2004 roku, który był naszym pełnomocnikiem i ukrył, że zażądał ścigania mojego męża czyli osoby, która udziela mu pełnomocnictwa. Spowodowało to  wyprowadzenie carskich depozytów przez 13 lat ukrywając ich wielkość  przez podmianę  danych osobowy w celu wstawienia  za carska rodzinę   rodzin służących w Palcu w  Kruszynie, gdzie Adolf  Hitler  upozorował regencję nad moim ojcem po urodzeniu Józefem Ludwikiem Bochyńskim po czym  uzyskał błogosławieństwo papieża Piusa XI. Zamierzano to ukryć przez wykorzystanie dzieci Alicji Idziak córki siostry i mojego syna Jakuba Pióreckiego, który zmienił nazwisko na Kornaszewski , pozorując małżeństwo w celu podstawienia Alicji Maksalon z domu Kowalska pracownika banku PEKAO SA, aby podstawić  jej syna jako spadkobierce po mnie Bożenie Bochyńskiej-Kaźmierczyk ukrywając nieprawidlo0wści w banku , który działa przeciwko właścicielowi. 

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Starachowice na dzień 01.04.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Ostatni który tak postępowania sądowe wodzi

Wstawiono do Kościoła Zielonoświątkowego i podstawiono akta mojej mamy Filomeny Bochyńskiej prawdziwe dane z domu hrabina Maria Tarnowska dorabiając raka co połączono z Janiną Maksalon wstawiając Janinę Madej oraz w Kanadzie dwie siostry Dąbrowskie pod dzieci Marii Szara. Upozorowano w systemie ślub Marii Szara z pastorem Bogusławem Helbin podstawiając pod Bogusława Krasuskiego czyli księcia Radziwiłł. Marię Szara podstawiono pod Marię Krasuska z domu Wołek i zamieniono na Wołkiewicz podstawiając Ryszarda Wołkiewicz pod Ryszarda Podczaskiego i Ryszarda Kuklińskiego zamienionego na Ryszard Kudliński podstawiając Adolfa Kudlińskiego pod Adolfa Hitler.

Połączono elementy przez mój obrazek namalowany przeze mnie ikonę Maryi i podstawiono pod obrazek Angelikę Wróblewską do cerkwi w Warszawie za którą podstawiono Angele Merkel natomiast brata Angeliki Adriana Wróblewskiego podstawiono pod Adriana Aksan w Australii zamieniając rodziny i wstawiając pod Iwonę Wróblewską panią Iwonę Makuła i matkę jej Barbarę Nowek za którą wstawiono sędzinę Barbarę Bochyńską (prawdziwe dane Kaźmierczak) wstawiając Zakon Maltański i biskupa Burke pod Barbarę Nowek z domu Borkowska prawdziwe dane Burek co połączono z Kościoła Ewangelicznego w Łodzi w którym pochowany jest Karol Scheibler , gdzie pastor nazywa się Makuła co podmieniono na pastora Kasner w Niemczech ojca Angeli Merkel.

Podstawiono fikcyjne małżeństwo Marii Szary z Bogusławem Helbin pod adres Majówka 25 w Starachowicach oraz połączono z Markiem Król z Kanady podstawiają w Warszawie Marek Katzer łącząc jego ojca Stefana Król ze Stefanem Mazurek podstawiając Artura Katzer pod Artura Cybulskiego i pod jego dzieci Kamila i Krzysztofa braci Cybulskich podstawiono Kamila Olszewskiego oraz Krzysztofa Daniszewskiego pozorując za męża mojej córki Marty Bochyńskiej obecnie Marty McElligott wykorzystując jej pierwotne nazwisko Marta Piórecka co spowodowało , że wyciągi bankowe przysyłane są dla Krzysztofa Daniszewskiego na nazwisko Bożena Piórecka z PEKAO SA windykującego precjoza carskie Katarzyny II Romanow. Wykorzystano moje dane na Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk, aby pozorować na dziecko Helbina i Marii Szara co podmieniono na moją siostrę Beatę Marię Idziak i podstawiono na Żywiec natomiast Roberta Wróblewskiego upozorowano na męża jego córki Angeliki Wróblewskiej podstawiając Angele Merkel wstawiając dyrygenta Roberta Satanowskiego oraz jego pierwszą żonę Zofię Satanowska jako grupa ZOFIA natomiast drugą podstawiono pod Dorotę Dąbrowską w Kanadzie zamieniając muzyków na wojsko. Pod dane Maria Szara podstawiono Marię Żakiewicz jako Marie Tarnowska i podstawiono Bohdana Żakiewicz pod patent na siarkobetony w USA pozorując spadkobiercę po księciu Wacławie Bochyńskim w USA w Nowym Jorku. Połączono wszystkie elementy przez dzieci, i podstawiono wypadek córki samochodu BMW w Irlandii pod Peugeot 106 w Polsce pod mandat mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk z fotoradaru w Nowej Wsi gmina Nowe Ostrowy-Cukrownia co podmieniono na wypadek przez SR Łęczycę , aby przejść na okoliczne majątki hrabiów Tarnowskich , które zastawiono pod kredyty. Należy zaznaczyć, że samochód BMW ma napęd na tył natomiast Peugeot 106 ma napęd na przód. Upozorowano, że carowa była praczką , aby podstawić pod bajkę o Kopciuszku w nowej wersji Madame Sans-Gene, która była praczką anie kopciuszkiem.

Podmieniono Adriana Wróblewskiego na Adriana Aksan i podstawiono pod mojego syna Adama Kornaszewskiego i wstawiono Roberta Satanowskiego jako Robert Piórecki zamieniając na Robert Wróblewski wykorzystując dane Andrzej Wróblewski Ibis podstawiając Hotele Ibis w Łodzi pozorując spadkobierców po mojej rodzinie i połączono z reżyserią Romana Polańskiego „ Ostatni który tak poloneza wodzi” i podstawiono Bronisława Komorowskiego jako wodzireja poloneza.

Połączono elementy z dwoma ulicami Nad Kamienna 25 i Pasternik 31 czyli ten sam adres jako dwa różne jako ½ zaplanowana przy zabraniu ziemi na ulicę za którą nie zapłacono dla mojej babci a obecnie podmieniono na dziadka. Podstawiono wypadki komunikacyjne łącząc stare wydarzenia z nowymi jako powielenie i połączono z windykacja na wodę , która jest kreowana dowolnie , gdyż jest wpisywana jako windykacja PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk zamkniętej firmy w 2007 roku co oznacza podstawienie na moje mieszkanie na Bohaterów Westerplatte 1/1 firmy PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk z Miedznej Drewnianej 244, która tam nigdy nie była na Bohaterów Westerplatte 1/1 co połączono z Lipie Henryk Szyb 1, gdzie Jerzy Kaźmierczyk zakupił nieruchomość z firmą SOF-ART Sp. z o.o. ode mnie, a budynek we współwłasności z byłym mężem przerobiony został po sprzedaży komorniczej na dział spadku , gdzie podstawiono sekretarkę Urzędu Skarbowego za mnie oraz Martę Przygoda wykorzystując moją córkę Martę i podstawiono siostrę męża Martę Cybulska aby podstawić Artura Cybulskiego pod Artura Szmytka do pobrania pieniędzy na budowę Willi Rosochacz jako windykacji męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk. Upozorowano Martę Cybulską za żonę sowich synów i podstawiono na Kraków jako spadkobierców po moich rodzicach Józefie i Filomenie Bochyńskich podmieniając mnie na Bochyńska-Kaźmierczak , aby ukryć podstawienie mojej mamy dla służb pod Angelę Merkel wykorzystując Angelikę Wróblewską podstawiona pod Angelikę Garło pozorując istnienie hrabiny Połanieckiej pod zbrodnię w Połańcu jako sprzysiężenie krwią i podstawiono czerwona dynastię na Końskie co miało spowodować śmierć moich synów, aby ukryć powielane kabałą sprawy i mord okultystyczny w Sandomierzu mojego pradziadka cara Mikołaja II Romanow co jest widoczne w kościele.

W 2005 roku podstawiono pod zawłaszczone dokumenty firmy APE UMWELTTECHNIK AG w Szwajcarii pana Bohdana Żakiewicz, który oskarżył właściciela czyli mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk za działania na szkodę zadłużonej i zamkniętej firmy Seven Rock Mining Ltd w Anglii , która nie zapłaciła za maszyny do produkcji siarkobetonu do Włoch w tym dodatkowo była zadłużono wyrokiem SO Częstochowa Nc 44/09 i zażądał w 2005 roku ścigania męża w SO Toruń IIK 164/11 co ujawnił sędzia Wojciech Pruss w 2015 roku.

Działanie Bohdana Żakiewicz doprowadziło do wykreowania fałszywego listu gończego na nazwisko Jerzy Kaźmierczak i Jerzy Kazimierczyk czyli błędy powielone w Fundacji APEX-STAR w Katowicach, gdzie podstawiono za męża spadkobierców czyli Jerzego Bochyńskiego z Katowic syna służącej z Pałacu w Kruszynie, którego prawdziwe nazwisko to Kaźmierczak co jest zbieżne z nazwiskiem dziadka Angeli Merkel i powodowało zamianę konta w Credit Suisse AG w Zurychu na nazwisko Jerzy Dariusza Kaźmierczyk na konto charytatywne windykowane z błędem na Kaźmierczak co ukryło kradzione pieniądze wykorzystując fałszywy list gończy jako tytuł egzekucyjny przez 13 lat robiąc działy spadku na APE UMWELTTECHNIK AG w Zug w Szwajcarii pobierając pieniądze przez windykacje dwóch weksli PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk na 51,- milionów euro i 300,-tysięcy PLN i przetrzymując w tym czasie męża w więzieniu i skazując w celu dorobienia windykacji w SO Kielce IIIK 207/07 podmieniając obecnie wyrok.

Firmę Seven Rock Mining Ltd powielono na Belgię i pobierano jednocześnie pieniądze w Anglii i Belgii jako windykacja w APE UMWELTTECHNIK AG w Szwajcarii na podstawie listu gończego w Polsce na fałszywe dane osobowe przez 13 lat co wykryto w Toruniu jako błędy postępowania, których dopatrzył się sędzia.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s