Złoty silnik

Brunon Bochynski Michalów 1934

Szanowni Państwo

Podstawiono Bohdana Żakiewicz pod Bogdan Kołodziejczyk kierownik działu dokumentacji technicznej FSC STAR SA oraz Józefa Szafraniec zastępcę głównego konstruktora FSC pod mojego tatę Józefa Bochyńskiego za którego wstawiono ojca Lidii Maksalon jako Szafraniec na Włoszczowa, gdzie Lidia Maksalon była pierwszym komendantem MO kobietą i połączono z Jerzy Jaworski główny technolog FSC STAR SA .

Podstawiono Bogusława Krasuskiego z Ostrowca Świętokrzyskiego na Starachowice pod kadrę instruktorów w Starachowicach Bogusława Krasuskiego podmieniając osoby w budynku przyległym do wydziału narzędzi. Połączono Jana Werner urodzonego w 1904 roku w Warszawie , który kończył w 1928 roku Politechnikę Warszawską pracując w Fabryce Motorów PERKUN , gdzie skonstruował serię silników i broń, który w 1934 roku przeniósł się do Państwowych Zakładów Inżynieryjnych konstruując nadwozie do samochodu terenowego i silniki czołgowe. Wykorzystano jego pracę w Centralnym Biurze Badań i Konstrukcji w Łodzi, gdyż był od 1945 roku powołany na stanowisko profesora nadzwyczajnego Politechniki Łódzkie, która współpracowała z FSC STAR SA. Współpracował z przemysłem i skonstruował silnik S42 do samochodu ciężarowego STAR-20 za co otrzymał zespołową nagrodę państwową, gdyż ukryto mojego dziadka Brunona Bochyńskiego w wojsku jako Roman Bochyński oraz mojego drugiego dziadka hrabiego Jana Tarnowskiego, który występował jako Franciszek Jan Mazurek, który własnymi narzędziami zrobił formy do odlewów silnika S42 do samochodu STAR-20 co obecnie jest pomijane i podstawiono Podróże Wernera co połączono z Jerzym Werner urodzonym w Krośnie w 1909 roku , który uzyskał dyplom inż. mechanika w 1935 roku na wydziale mechanicznym Politechniki Warszawskiej, gdzie od 1939 pracował jako starszy asystent w Katedrze Silników Spalinowych. Z jego inicjatywy opracowano plan Politechniki Łódzkiej jako perspektywa aż do roku 1980 i podstawiono Jerzego Bochyńskiego z Katowic pod mojego tatę Józefa Bochyńskiego próbując zniszczyć mojego męża mag inż. mech. Jerzego Dariusza Kaźmierczyk jako podmiana historii.

Aby to ukryć podstawiono Emilię Brzezińską jako Emilię Miller łącząc z Janem Kaźmierczyk moim teściem podstawionym pod mojego dziadka hrabiego Jana Tarnowskiego kryjąc w przeszłości moich dziadków pod Emiliana Matyka syna chłopa z Głuchowa w powiecie Łowickim po Politechnice Lwowskiej jako Emil i Jan jako Ian Brzeziński ambasador USA w Szwecji syn profesora Zbigniewa Brzezińskiego wstawionego pod Zbigniewa Włodarczyk na Łowicz jako ucznia Moczara wykorzystując zastępcę głównego konstruktora ds. bloku pędnego Zbigniewa Koenig łącząc z dziełem grafiki Bogdanem Kołodziejczyk. Abu ukryć podmiany wykorzystano dane rodziny Moniewskich podstawiając sprawy przejazdu ślimak do wjazdu na wiadukt na Pasternik pozorując osadę Gacka pod Moniewskich w celu podstawienia pod mienie książąt Lubomirskich podmieniając ulice Moniuszki na teatr i operę Straszny Dwór , co miało spowodować wymordowanie rodziny i świadków co połączono z Francją z hrabiną Jadwigą de Fleury z Moniuszków i podstawiono Włodzimierz Kabala ekonomistę długoletniego Głównego Księgowego FSC STAR SA podstawionego pod Włodzimierza Mazurek syna Stefana Mazurek , którego pozorowano na brata mojego dziadka zamieniając jego matkę na Radziwiłł. Podstawiono Józef Byczyński pod Iwonę Byczkowska na Łódź łącząc z Ignacy Maciejewski dyrektor do spraw handlowych pod wynajem mieszkania zakładowego na Bohaterów Westerplatte 1/1 , gdzie zakupili moi rodzice Józef i Filomena Bochyńscy w 2001 roku , które wcześniej wynajmowali. Podmieniono mojego dziadka Franciszka Jana Mazurek na Kazimierza Mazur, którego podstawiono pod zasługi mojego dziadka i podstawiono pod Kazimierz Bania sąsiada generała Wojciecha Jaruzelskiego w Warszawie, którego podstawiono jako herb Jelita pod Zamoyskich kryjąc wstawieniem bezherbowych Paderewskich pozorowanych na herb Jelita w celu podstawienia osób handlujących jelitami w Wąchocku pod których podstawiono Bohdan Żakiewicz i jego żonę Marie Żakiewicz za moją spalona babcie księżną Marię Bochyńską z Lubomirskich w Palcu w Kruszynie w 1932 roku.

Podstawiono J. Komarowskiego, którego wpisano przy moim dziadku Franciszku Janie Mazurek w książce Jerzego Krukowskiego „Konstruktorzy” i wstawiono na Wąchock podmieniając dziadka na Jana Mazur przez Cystersów usuwając dane dziadka, aby pozorować babcię Anielę Reginę Mazurek czyli księżną Reginę Glińską z prawosławia na pannę z dzieckiem podstawiając Angelę Merkel jako Kaźmierczak przez Parafię Wszystkich Świętych w Starachowicach , która podmienia rodzinę carska na Radziwiłł podstawiając Bronisława Komorowskiego realizując plam Adolfa Hitlera w 2017 roku podmieniając mnie na Elżbieta Bochyńską-Kaźmierczyk jako osobę z Torunia przez fabrykowane akta psychiatryczne na zlecenie Kościoła do USA do kradzieży pieniędzy zamieniając Wacław Bochyński na Wacław Rzewuski. I podstawiono Jarosław Tadeusz Leszczyński na Tokarnię dzieląc na dwa Jarosław Leszczyński i Tadeusz Leszczyński podstawiając w Polsce państwo Deszczyńskich pod Leszczyńskich na Pałac na Śląsku w celu połączenia z królem Ludwikiem XV we Francji biskupem de Fleury w celu zamiany Historii Franciszka Bocheńskiego na Franciszka Rene we Francji w Zamku i podstawiono Wacława Rzewuskiego jako oddanie dla Romana Sanguszki, aby podmienić historię pod Eustachego księcia Sanguszko w celu podstawienia agenta Romana Sanguszko w Krakowie pod Romana Bochyńskiego w wojsku wstawiając Roman Polański, który pracuje dla Kościoła. Pan Brzezina Winiarski w Przemyślu , który udaje rodzinę Radziwiłł posługujący się herbem trąby pozoruje rodzinę Rzewuskiego podstawionego pod Wacława Bochyńskiego w USA w celu ukrycia kradzionych pieniędzy przez wstawienie papieża Jan Pawła II pod mojego dziadka hrabiego Jan Tarnowskiego ukrytego jako Franciszek Jan Mazurek , pod którego po jego śmierci w 1999 roku podstawiono przez Kościół pod Jerzego Dariusza Kaźmierczyk mojego męża podstawiając jego pierwszą żonę przy rozwodzie Katarzynę Kaźmierczyk za którą podstawiono Katarzynę Kumek, aby przejść na USA, gdzie podstawiono moje odciski palców pobrane przez policję Starachowice w sprawie , która finalnie wygrałam SO Kielce IXKa280/12 podstawiając inne osoby jako spadkobierców.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s