Zmiana obsady wokół carskiej rodziny w Starachowicach

Brunon Bochynski Michalów 1934

Szanowni Państwo

Prokuratura doprowadziła do szeregu matactw i podmiany akt  kreując sprawę 1Ds 1001/14 jako uszkodzenie ciała co spowodowałoby  pobicie mojej córki, którą zamierzano podstawić pod Karinę Komorowską zamieniając na dziecko Karinę z Ostrowca Świętokrzyskiego, która zmarła przez psychiatrów w trzech szpitalach co podstawiono pod trzy osoby zamienione na konie Karino pod film. Dziecko wiązano w pasy co doprowadziło do jej śmierci i jest skandalem. 

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Starachowice 05.04.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Szanowni Państwo

Zamierzano podstawić nową obsadę jako Cybulscy i Idziaki usuwając nasze prawdziwe rodziny czyli plan morderstwa podstawiając Pole Świat na Kielce pod zamianę Małgorzata Pol.
Oznacza to, podmianę Paweł Idziak pod Paweł Cybulski pod Paweł Kaźmierczyk, aby paszport dziecka pod konto oraz siostrę męża Martę Cybulską jako regenta czyli oszustwo następnie podstawiono Ewę Idziak pod Ewę Kaźmierczyk wstawiając Ewę Eugster -Jakubczyk w Szwajcarii w Credit Suisse AG w Zurychu, którą zamierzano zlikwidować i podstawić jej brata Adama Jakubczyk i podstawić Henrykę Błędzińską oraz Wandę Serwicką pod Wandę Idziak w Katowicach pozorując na żonę mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk . Podstawiono Piotra Idziak, który zadłużył firmy mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk podstawiając zmarłego jego ojca Jerzego Idziak kryjąc to w Anglii oraz USA przez podstawienie fałszywego listu gończego pod Roman Polański podstawiony pod Jerzy Kaźmierczyk za którego wstawiono Jerzy Bochyński z Katowic czyli Jerzy Kaźmierczak syn służącej z Pałacu w Kruszynie.
Zamierzano wykorzystać Sławomira Szrek pod którego wstawiono Romanow przez podstawienie filmu i Sławomira Idziak rodziny Piotra Idziak, gdyż DNA dzieci siostry Beaty Idziak z domu Bochyńskiej wykaże również odpowiednie DNA po naszych rodzicach Józefie i Filomenie Bochyńskich. Nie ma możliwości wykazania odpowiedniego DNA do banków po Cybulskich i Idziak.

Piotra Idziak podstawiono pod list gończy Romana Polańskiego podstawiony jako molestowanie małoletnich przez podstawienie szeregu osób o imieniu Piotr oraz Mateusz wstawiając księży jako aktorów na Sandomierz. Anna Sznajder podstawiona jest za żonę jej przybranego syna Mateusz Sznajder podstawiając Annę Marię Piórecką jako molestowanie przez księdza i podstawiono pastora Lucjana Sznajder.

Moją córkę skradzioną Annę Marię Piórecką więziono w Sandomierzu i zamierzano ukryć podstawieniem Anny Frankiewicz jako kabała co oznacza, że podstawiono Piotra Rzymianina pod molestowanie mojej córki i podstawiono jej brata co jest skandalem.

Podstawiono moją córkę Martę McElligott wcześniej Marta Piórecka , która zmieniła nazwisko na moje panieńskie Marta Bochyńska jako Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk podstawiając dla niej dzieci jej matki czyli moje podstawiając jej ojca Dariusza Pióreckiego, który zmienił nazwisko na Dariusz Kornaszewski za męża podmienionego na Dariusz Bochyński za którego wstawiono Dariusz Kot i Bożenę Kot udających carską rodzinę zamienionych na Paulinę Kott na Woźniki w województwie Łódzkim zamieniając na Kotecka Patrycja do PZU, za którego odpowiedzialność wziął Skarb Państwa co powoduje wyprowadzanie pieniędzy przez PZU przez fabrykowane wypadki drogowe wydając odszkodowania dla podstawionych osób przez rząd polski co jest widoczne przez stłuczki wojska i rządu. Podstawienie wiceministra finansów Pawła Cybulskiego podstawiono pod paszport moje mamy Filomeny Bochyńskiej zamierzając oskarżyć Pawła Idziak, który jest w Irlandii do której wyprowadzano carskie depozyty przez bank WBK i pracował również w Anglii jako praktykę, gdzie wyprowadzano pieniądze przez Bohdana Żakiewicz na emeryturę Jerzego Idziak , i podstawiono Annę Idziak pod Anne Marię Piórecką pod zakonnicę. Działania powyższe zamierzano ukryć jako eksmisja Elżbiety Bochyńskiej-Kaźmierczyk z Nad kamiennej 25 jako SO Kielce ICa1297/16 podstawiając moją córkę Martę McElligott w celu wprowadzenia Dariusza Kornaszewskiego jako Dariusza Kot na ulice Nad Kamienną 25 i Bohaterów Westerplatte 1/1 czyli policjanta, który uderzył mnie i męża po naszej wizycie w Seminarium w Sandomierzu twierdząc,ze policja jechała za nami.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s