Podmiana carskiej rodziny przez SR Starachowice przez wyznaczenie pana Przygody jako zarządcy nieruchomości SOF-ART Sp. z o.o.

Starachowice 16.04.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Podmiana carskiej rodziny na Wawelu
Kradzież carskich pieniędzy przez zarządcę nieruchomości SOF-ART Sp. z o.o.

Doszło do upozorowania mojej i męża śmierci w systemie bankowym w Credit Suisse AG w Zurychu w 2004 roku. Notariusz złożył do sądu w Katowicach z błędami dokumenty męża Fundacji APEX-STAR bez poprawy wykrytych błędów.

Spowodowało to podstawienie w 2004 roku po uruchomieniu 50,- milionów przez APE UMWELTTECHNIK AG pod fundację APEX-STAR w Katowicach przejmując pieniądze przez podstawienie Kościelnej Fundacji Zaopatrzenia Wsi w Wodę panią Marii Stolzman matki Aleksandra Kwaśniewskiego, którą podstawiono pod Marię Krasuską z Ostrowca Świętokrzyskiego i hrabinę Marię Tarnowską prawdziwe dane z domu mojej mamy Filomeny Bochyńskiej co spowodowało zakupienie w 2004 roku Huty Ostrowiec SA z naszych pieniędzy.

Aby ukryć oszustwo upozorowano moją śmierć Bożeny Bochyńskiej-Kaźmierczyk i mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk wstawiając moją nieżyjącą mamę Filomenę Bochyńską za spadkobiercę na naszych kontach w celu podstawienia sąsiadku Heleny Surma na Bohaterów Westerplatte 1/1 pod paszport mojej mamy Filomeny Bochyńskiej finalnie wstawiając Marię Stolzman pod rachunki na wodę kreowane na Bohaterów Westerplatte 1/1 , gdzie nie ma licznika co wykazały wodociągi , gdzie ktoś inny podaje się za mnie i płaci rachunki do nieistniejącego licznika. Aby ukryć oszustwo podstawiono fałszywe windykacje na wodę na ulicy Nad Kamienną 25, gdzie nowy licznik wykazał 2m3 zużycia wody, które zapłaciłam i zapłaciłam 5 złotych przedpłaty co przy rachunku pana Macieja wystawiającego rachunek wykazał ponad 800,- PLN kwoty długu na liczniku, gdzie nie ma długu i jest przedpłata co dowodzi,że jest prowadzona kreatywna księgowość do pobierania pieniędzy z konta Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk oraz dawne dane Bożena Piórecka połączone z kontem w Zurychu mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk przez które pobierane są depozyty w USA, gdzie nigdy nie byliśmy z Banku Rezerw Federalnych dla Kościoła i rządu polskiego. Licznik na ulicy Nad Kamienną 25 połączono z licznikiem na wodę w Willi Rosochacz na Lipie Henryk Szyb 1 gmina Brody Iłżeckie , gdzie wprowadzono Ewę Kornaszewska i Dariusza Kornaszewskiego wykorzystując jego dawne zameldowanie na Dariusz Piórecki pobierając na utrzymanie hotelu pieniądze finalnie windykowane z konta męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk co ukryto przez zaskarżenie teścia Jan Kaźmierczyk w Szwajcarii przez Ewę Eugster-Jakubczyk podstawioną pod Ewę Idziak.

Aby ukryć oszustwo Kościół Katolicki nazwał nas wielkimi grzesznika i postawił dane byłego męża i dawnej sekretarki Urzędu Skarbowego Dariusza i Ewę Kornaszewskich , którzy mieli wejść na ulice Nad Kamienna 25 pozorując moje dzieci Adama Pióreckiego, Jakuba Pióreckiego , Marty Pióreckiej , które zmieniły nazwisko na Adam Kornaszewski , Jakub Kornaszewski i Marta Bochyńska, która pozoruje żonę swoje ojca Dariusza Pióreckiego , który zmienił nazwisko na Kornaszewski. Dzieci po zmianie nazwisk pozorują dzieci Ewy Kornaszewskiej sekretarki Urzędu Skarbowej. Doszło do wykorzystania siostry męża Marty Cybulskiej pod którą podstawiono moją córkę Martę Piórecką , obecnie Marta McElligott, aby wstawić Dariusz Kornaszewskiego za syna Łucji i Jana Kaźmierczyk , który jest tajnie skarżony przez matactwa Kościoła i Urzędu Miasta Starachowice w Szwajcarii przez Ewę Eugster-Jakubczyk podstawiona pod Ewę Idziak , gdyż wszyscy pobierają pieniądze pozorując naszych spadkobierców co wykazuje licznik na Nad Kamienna 25 jako kradzież Kościoła , który zabił moich rodziców Józefa i Filomenę Bochyńskich , a nas uwięził zamierzając również zabić, aby ukryć kradzione pieniądze jako niebezpieczne dla ekonomii kraju co wykazuje podstawienie księdza Tadeusza Rydzyk pod wodę „Viktoria” w Toruniu wstawiona pod chrzest moje wnuczki Wiktorii Kornaszewskiej.

Oszustwa dokonano przez wyznaczenie przez SR Starachowice zarządcy pana Przygoda, który nie rozliczył się i nie zwrócił zajętego mienia na Lipie Henryk Szyb 1 spółki SOF-ART Sp. z o.o. Następnie moją wygraną sprawę SO Kielce IXKa 280/12 w sprawie SOF-ART Sp. z o.o, gdzie wykazałam majątek moich dziadków Franciszka Jana Mazurek czyli hrabiego Jana Tarnowskiego i drugiego dziadka Brunona Bochyńskiego czyli carewicza Aleksego Romanow podmieniono na sprawę SO Kilce IC 2627/10 o przywrócenie stanu posiadania rodziny carskiej co wykrył prokurator jako prowadzenie przez adwokata z urzędu co ukryto jako umorzenie postępowania na jedną tożsamość , a na drugą przekazanie do SR Starachowice INs 716/10 do spawy zniesienia współwłasności Nad Kamienną 25 i działu spadku z powództwa Waldemara Maksalon czyli obcej rodziny ze służb UB , która zajęła w latach 50-tych dom wpisując się pod martwe dusze dla których dopisano żony wprowadzających się osób czyli służb woskowych. Podstawiono Martę Przygoda na Willę Rosochacz, która udaje moja córkę i jest podstawiona na Rodzone Firlejowską mimo, że nie dotyczy jej spawa Firleja co oznacza podmianę rodziny. Naliczane są rachunki na wodę na Willi Rosochacz i podstawione na Nad kamienną 25 jako windykacja Bohaterów Westerplatte 1/1 co jest widoczne jako faktury 824,- złote 91 groszy mimo że rachunek został wydrukowany po zapłacie na czysto po czym przed płaciłam 5,- złotych . Spowodowało to wykazanie ,że system nie można wydrukować przedpłaty na ulicy Nad Kamienna 25 co oznacza ręczne wprowadzanie fałszywych danych i nieodejmowanie wpłat co wynika z faktury numer wod/29000060/2017 z 13 Kwietnia 2017 roku, gdy po wpłacie 27 złotych , 17 groszy oraz 54,- złote 79 groszy nie zostało odjęta wpłata a nad tą wpłatą widnieją zawyżone kwoty niedotyczące posesji w 2015 roku.

Oznacza to, że w SO Toruń IIK 164/11 sędzia Wojciech Pruss skazał męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk na SOF-ART Sp. z o.o. za działania zarządcy wyznaczonego przez SR Starachowice , który ukradł mienie i nie rozliczył się wprowadzając sekretarkę Urzędu Skarbowego i Dariusza Pióreckiego, obecnie Kornaszewski, którego akta podstawiono pod dane Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk ze sprawy SR Kielce IIK 131/11 i SR Kielce IXK 131/11 podstawione do Torunia ukrywając wygraną sprawę SO Kielce IXKa 280/12. Sprawa znika, gdyż podmieniono akta i firmy i wprowadzono przez Urząd Miasta fałszywych spadkobierców na spółkę SOF-ART Sp. z o.o wypłacając 50,- tysięcy złotych ze sprawy SO Kielce IC 2627/10 do czasu zwrotu naszego mienia dla fałszywych spadkobierców podstawionych przez SR Starachowice INs 716/10 dla której tworzono dokumenty w SO Toruń IIK 164/11 i wykreślono męża z zarządu, aby ukryć, że zarządca w imieniu sądu zarządza nieruchomością SOF-ART Sp. z o.o. i przez windykacje pobiera pieniądze na jej utrzymanie i inwestycje co oznacza, że musi zwrócić Sąd hotel i nieruchomości na Lipie Henryk Szyb 1, gdyż nie ma długów , które zostały wypłacone. Kościół zamienia chrzest na windykacje na wodę czyli deprawuje dzieci, aby udawały że są dziećmi sekretarki zamienionej na księżniczkę, którą zamierzano z Dariuszem Kornaszewskim wprowadzić do Miedznej Drewnianej 244 pozorując za syna Łucji i Jan Kaźmierczyk przez tworzenie fałszywego zaskarżenia teścia przez Ewę Eugster -Jakubczyk do krycia pobieranych pieniędzy w Credit Suisse AG w Zurychu.

Kościół zamierzał wprowadzić na Nad Kamienną 25 pana Dariusza i Ewę Kornaszewskich w celu ukrycia obrotów niebezpiecznych dla ekonomii kraju co miało doprowadzić do ukrycia zamachu na G-20 i wprowadzeni za kradzione pieniądze NWO jako astralnej rodziny czyli fałszywych rodzin wykreowanych w systemie do ukrycia skradzionych pieniędzy przez Żydów, którzy przejęli władzę w kościele i stosują dwuwierie.

Ukradziono metry urodzenia w Kielcach na nazwisko Marta Piórecka , Adam Piórecki, Jakub Piórecki, którzy zmienili nazwisko i pozorują dzieci sekretarki Urzędu Skarbowego kryjąc oszustwo w SO Kielce, gdzie doszło do podmiany.

SR Starachowice musi usunąć fałszywe dokumenty windykacji na Lipie Henryk Szyb 1 spółek męża , gdyż pobrano wszystkie pieniądze z konta na Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk w PKO BP SA, gdzie z konta męża Jerzy Dariusz Kaźmierczyk w Credit Suisse AG wpłynęło miliard sto milionów euro na konto w PKO BP SA na nazwisko Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk. Sąd musi przywrócić nas do życia w systemie bankowym i usunąć fałszywych spadkobierców wprowadzonych przez SR Starachowice INs 716/10 powielając oszustwo na INs 956/09 podmieniając na sprawę spadkową po moim dziadku co jest przestępstwem i dowodem na zabicie moich rodziców , których w tym celu zrobiono spadkobiercami po nas żyjących i co ukryto jako sprawa spadku INs 169/00 po moim dziadku Franciszku Janie Mazurek czyli na majątku hrabiego Jana Tarnowskiego za którego wstawiono mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk pozorując jego śmierć w systemie bankowym powielając na INs 820/14 i INs 819/14, aby wejść na windykacje firm mojego męża i podmienić rodzinę.

Sąd zarządzając naszym majątkiem utworzył wydział obrotu z zagranicą w miejscu, gdzie w SO Kielce był wydział karny do którego nie ma punktu odbioru dokumentów.

Ukryto dokonane podmiany przez podstawienie pod dane Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk panny Elżbiety Włodarczyk ze Skarżyska-Kamiennej , którą podstawiono na Bohaterów Westerplatte 1/1 i na ulice Nad Kamienną 25 , wykorzystując moje nazwisko, gdzie sąd wydał nakaz eksmisji w sprawie SO Kilce IICZ 1297/16 do sprawy SR Starachowice IC 178/15 na kopercie na dane Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk i połączył windykacje na wodę z Willi Rosochacz z windykacją na ulicy Nad Kamienna 25 pozorując Helenę Surma za zarządcę co jest dowodem kradzieży przez sąd w którym zatrudniono osoby objęte kuratelą przez mojego dziadka Franciszka Jana Mazurek , który był kuratorem sądowym co oznacza zemstę sądu. Dokumenty naszych zgłoszeń są przesyłane do innych sądów i podstawione za nas inne osoby.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s