Fatima jako zamiana Joseph Ratzinger na Józefa Bochyńskiego pozorując na żyjącego

Szanowni Państwo

Wyjaśniamy szczegóły podmiany , która zmierzała  do wstawienia Jerzego i Barbary Bochyńskich z Katowic na minie moich rodziców zakupione za ich własne pieniądze w 2001 roku co czyni niemożliwość  wprowadzenia żadnych osób,  a tego dokonano przez matactwa sądów na zlecenie hierarchów kościelnych łamiąc prawo polskie przez sędziów.
Ukradziono pieniądze z kont bankowych na które wprowadziliśmy je z zagranicy co zamieniono na długi. 

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Starachowice na dzień 20.04.2017

Fatima jako podstawienie Joseph Ratzinger pod Józef Bochyński pozorując tatę na żyjącego

Doszło do przysłania z sądu eksmisji w każdej chwili , aby wprowadzić fałszywe dane widoczne na kopercie jako Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk natomiast w korespondencji sąd wykazał błąd. Oznacza to, że system musi być już prawidłowy, gdyż poprawił go sędzia . Obecne przysłanie awizo na Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk jest dowodem , że korespondencja jest prowadzona i podmieniana przez pocztę na zlecenie Watykanu. Jest to wprowadzanie kościoła na mienie moich dziadków. Kościół Katolicki nie ma żadnych zasad i zahamowań po śmierci dziadków i rodziców wykazując, że nie obowiązuje ich polskie prawo, aby wprowadzić w realizację Fatimę. Oznacza to, że na zlecenie papiestwa miała być wymordowana moja carska rodzina jako maraton Donalda Tusk oraz Maraton Strachu w Starachowicach połączony z drogą krzyżową w Koloseum jako igrzyska śmierci. W Koloseum wywoływano duchy co określono, że kapłani nie mogli sobie poradzić i uciekali do Watykanu. Obecnie zamierzano wprowadzić Kanclerz Niemiec Angelę Merkel , aby zbezcześcić moja babcię Anielę Reginę Mazurek fałszując dokumenty dla Waldemara Maksalon i dorabianych fałszywych elit. Spowodowało to zamianę sygnatur i dorobienie sygnatur, aby wprowadzić inne osoby przez SO Kielce IICZ 1297/16 do SR Starachowice IC 178/15 do INs 716/10 do SO Kielce IC 2726/10 , który od 2004 roku nas okrada. Można zauważyć, że Fatima miała być likwidowaniem mojego męża , aby wstawić inną osobę przez ułaskawienie prezydenta Andrzeja Dudę, a mnie eksmitować i pozbawić danych osobowych na rzecz oszustów z Kościoła Katolickiego w przebraniach owczych czyli wilków. Dlatego ksiądz Wilk podpisał się pod dorobioną metryką urodzenia dla mojego dziadka Brunona Mariana Bochyńskiego czyli carewicza Aleksego Romanow, który miał chrzest w cerkwi prawosławnej. Kościół do archiwum przekazał drugie imię Marian czyli świadomie zamierzał wejść z oszustwem, że dziadek został księdzem i nie miał dzieci podczas , gdy wyszedł z Seminarium w Sandomierzu. Kościół tworzył swoją własną wspólnotę i kradnie chrzty w celu pozyskania korzyści majątkowej mimo, że jest to przestępstwo również wobec Boga i wchodzenie w Boga zakres.

Kościół wykorzystuje zatrzymanie grzechów dla wiernych mimo, że jest zapisane , że nikt i nic nie wyrywie człowieka z Bożej ręki . Przypowieść o marnotrawnym synu i miłosiernym Samarytaninie jest dowodem łaski Boga.

Zamierzano wprowadzić papieża Benedykta XVI jako Joseph Ratzinger w miejsce mojego ojca Józefa Bochyńskiego jako symbol faszyzmu oraz biskupa Adam Włodarczyk z Katowic pod chrzest Adama Piórecki. Oznacza to, że Kościół Katolicki dorabiał opinie psychiatryczne zamierzając się znęcać nad ludźmi jak faszyści pod pozorem pięknych słów zbierając ludzkie grzechy, aby po śmierci ludzi ich wystawiać na ośmieszenie. Oznacza to, że spowiedź jest sposobem do przejęcie cudzego mienia i wyrzucenie na ulicę , a grzechy ludzkie są przerabiane na opinie psychiatryczne dla Kościoła.

Maraton Strachu miał się rozpocząć wymordowaniem mojej rodziny i męża. Zamierzano mnie eksmitować przez Kościół Katolicki, który mnie okradł i zamierzał wejść do domu i usunąć mojego ojca z istnienia, gdyż zamieniono rodzinę tatę na rodzinę mamę , a mamę upozorowano na pannę według satanistycznej biblii , którą realizuje Watykan. Papież Franciszek posłużył się moja skradziona córką i gwałtem sakralnym do pozorowania rodziny, gdzie regentem nad moimi wnukami miał być papież Franciszek , który wszystkim dorobił papiery psychiatryczne jako terapia zajęciowa czyli msza święta i tak pobiera pieniądze kościół, aby potępić chrześcijan. Wielokulturowość jako NWO jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa , gdyż nic nie ma wspólnego światłość z ciemnością. Co innego jest zgrzeszyć a co innego akceptować grzech. Osądzać może jedynie Bóg, który zna serce człowieka.

Wprowadzenie biskupa Włodarczyk z Katowic na Nad Kamienną 25 w Starachowicach miało być wprowadzeniem faszystów jako nowej faszystowskiej Europy rękami Kościoła Katolickiego, który wykorzystał polskich sędziów i prokuratorów oraz dane mojej rodziny łamiąc polskie prawo i nakłaniając sędziów i prokuratorów do niszczenia ludzi , aby ukraść pieniądze , który dzieli się Kościół z komunistami i faszystami jako ½.

Oznacza to, że mamie Filomenie Bochyńskiej Kościół Katolicki dorobił dzieci z nieprawego, łoża , których nie miała i wprowadził faszystów co oznacza, że wina zostaje im poczytana, gdyż świadomie grzeszą i wystawiają Syna Bożego na urągowisko. Ponadto sami nie umieją miłować i przebaczać i taką miarą będą osądzeni jak sami sądzą. Wykorzystano moje wnioski do prokuratury przeciwko mnie przez zamianę pokrzywdzonego na świadka , a świadka na oskarżonego czyli system , że trzy osoby są tą samą osobą czyli fałszerstwo, które miało na celu wprowadzić Kościół Katolicki w ½ mienia po moich rodzicach i oraz kościół satanistyczny w ½ jako zakon SS. Dlatego podzielono na ½ działki mimo że nie miałam działu spadku z moją siostrą ani rodzice nie prowadzili działów spadku. Waldemar Maksalon jedynie prowadził sprawy o zniesienie cudzej własności, który przerobił się za właściciela jako udział zakonu SS połączony z komunistami.

Jezus Chrystus określił , że w dwóch przykazaniach mieści się 10. Zamierzano wstawić papieża Benedykta XVI jako Joseph Ratzinger pod biskupa Adam Włodarczyk pod dane Adam Kornaszewski i Adam Kaźmierczyk , jako Kaźmierczak, gdyż Kościół upozorował , że nie żyjemy czyli zaplanował nas świadomie z rozmysłem zabić, aby przejąć mienie i władzę już w 2004 roku, kiedy przez Katowice ukradziono pieniądze i upozorowano naszą śmierć jako wypadek samochodu.

Dowodem na prowadzone sprawy są awiza bez kodu kreskowego , aby wprowadzić inne koperty dla fałszywych spraw jako NWO , który miał wprowadzić określaną w piśmie Bestię. Fatima miała być zamordowaniem naszej rodziny dlatego, że ja i mąż mamy drugie małżeństwo pobłogosławione przez rodziców, a Kościół dorobił dla nas potajemnie wiele małżeństw według kabały babilońskiej zwanej żydowską, gdyż nie uznają Jezusa Chrystusa, ani jego moc i zamienili w pieniądze na boga.

Na zlecenie Kościoła Katolickiego w Katowicach dorobiono fałszywe opinie psychiatryczne w 2006 roku i obecnie wykorzystano moją wnuczkę Wiktorię Kornaszewska , którą zamierzano zabić, aby wprowadzić papieża Joseph Ratzingera przez ofiarę z ludzi traktując ich jak bydło bez łaski Jezusa Chrystusa, aby ukraść pieniądze niszcząc duszę człowieka co oznacza, że od takich ludzi trzeba stronic , którzy niszczą duszę ludzką.

Sąd nie miał prawa podmieniać danych osobowych i wprowadził następnie osobę jako Bożena Bochyńska czyli osoba , która miała zniszczyć mojego męża co miało być ukryte przez wprowadzenie mojej skradzionej córki przez Kościół zamierzając wymordować pozostałe moje dzieci , których opłacił Kościół pozorując, że dobrze robią , aby ich rekami okradać własną matkę w celu ich oskarżenia co miało się teraz stać, aby wprowadzić na kradzione mienie sekretarkę Urzędu Skarbowego i byłego męża. Jest to nikczemne działanie skierowane na oszustwo przez fabrykowanie dokumentów w celu kreowania wirtualnej rzeczywistości przez Kościół Katolicki, który zawłaszczył skradzione pieniądze i niszczy historię Polski i mojej rodziny, aby ukryć swoje działanie . Zamierzano ukraść nawet moje imiona poprzez kabałę znieważając moich rodziców i dziadków już przed laty, gdy ksiądz Henryk Dziadczyk nie zwrócił księgi imion oraz Wioletta Śledź dała księdzu moją książkę „Podwieczorek bez mikrofonu” , który również nie zwrócił ksiądz jako kabała pozorując Wiolettę Śledź na mnie wprowadzając kabaret jako szyderstwo z sądu zamieniając sędziego Jacka Pietrzak na kabareciarza w USA , który szydził z polskich polityków i aktorów.

Skazano męża w Toruniu w SO Kielce za zawłaszczenie 300,- tysięcy z METRON SA, który nie przesłano do Szwajcarii tej kwoty czyli było to zaplanowane fikcyjne oskarżenie , które wykorzystano do podmieniono na oskarżenie o gwałt mojej córki w Kościele jako forma kabały do podstawienie Lebensborn w Pałacu w Białaczowie i podstawienia pod regencję Adolfa Hitlera z Ewą Braun nam moim ojcem Józefem Ludwikiem Bochyńskim w 1932 roku. Obecnie podstawiono za regenta papieża Franciszka zamieniając na papieża Benedykta XVI czyli Joseph Ratzinger podstawiony przez herb Coburg pod mojego tatę Józefa Bochyńskiego, którego upozorowano, że żyje i spadkobiercą po mnie i mężu zamieniając znaczenie słowa książę na ksiądz, gdyż jest ten sam skrót ks.

Papież Franciszek jest wysyłany celowo na śmierć, aby zrobić dział spadku na mieniu naszej carskiej rodziny do finansowania wprowadzenia NWO, a mój maż Jerzy Kaźmierczyk miał być zamieniony po ułaskawieniu przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę na inną osobę czego dowodem jest postępowanie Sądu w Toruniu i Sądu w Gdańsku skąd pochodzi sędzina Barbara Bochyńska.

Według informacji Niemcy nie akceptują papieża Franciszka i nie oddaliby kontroli nad programami bankowymi koniecznymi do finansowania NWO co powoduje zamiar przywrócenia papieża Benedykta XVI i jego zabicia , aby wprowadzić Lidera Światowego dużo młodszego.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s