Oszustwo Sądu Najwyższego w Polsce kryjącego budowę Świątyni Salomona przez zakon SS.

Zakończeniem kabały jest to, że mój dziadek wziął na siebie ciężar jako imię  zakonne Józef Maria , aby podstawić  swoją żonę  spaloną w Placu w Kruszynie według kabały wstawiona za żonę  jej syna czyli mojego taty Józefa Ludwika Bochyńskiego i odwracając kabałę  przyjął imię  zakonne swojego syna co niweluje kabałę i przywraca wolność, a imię  Innocenty jest przybraniem imienia papieża od włoskiego niewinnie w muzyce grać z prostotą co oznacza niewinność papieża.

Szanowni Państwo

Doszło do szubrawstwa i wykorzystania przez PIS dokumentów preparowanych przez sędzina Barbarę Bochyńską, która w PRL skarżyła swojego męża Jerzego Bochyńskiego w Katowicach z domu dziecka służąc wychowywanego po zamachu w Pałacu w Kruszynie  w celu podłożenia dokumentów  pod mojego tatę Józefa Bochyńskiego , którego tajnie skarżono aby pobierać odszkodowania za upadłe zakłady zbankrutowane przez komunistów w PRL z carskiego mienia ukrywając reaktywacje COP. Obecnie dawne akta podstawiono pod mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk i fałszywe opinie psychiatryczne ,aby podmienić  tożsamość  do kradzieży pieniędzy na finansowanie budowy świątyni Nowych Templariuszy.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Starachowice 23.04.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Reaktywacja COP w PRL w Katowicach i użycie dokumentów przez PiS
Budowa Świątyni Salomona przez zakon SS

Zamierzano dokonać podmiany w Warszawie sprawy spadkowej po moje mamie Filomenie Bochyńskiej , aby ukryć INs 426/10, aby zamienić na INs 395/10 stworzoną do spisu z inwentarza do sprawy INs 426/10 co jest oszustwem przygotowany do podstawieni Jadwigi Kaczyńskiej w miejsce moje mamy Filomeny Jadwigi Bochyńskiej, aby ukryć, że rząd polski kontynuuje sprawy PRL podstawiając niszczone przez komunistów fabryki pod Jerzego Bochyńskiego w Katowicach, który obciążał mojego ojca Józefa Bochyńskiego bez jego wiedzy. Aby stworzyć z niego dyrektorka , który zniszczył wiele zakładów co jest nikczemne , gdyż tata był z carskiej rodziny co wykorzystano w PRL kradnąc taty mienie podstawiając dygnitarzy, którzy mieli zniszczyć godność mojego ojca i dziadka poprzez zniszczenie ich rodzin, która jest jedyną wartością przed Bogiem.

Kościół Katolicki nie rozróżnia określenia grzech przeciwko Duchowi Świętemu w kontekście biblijnym , gdyż jest to określenie Jezusa Chrystusa przez kapłanów, że ma ducha nieczystego. Oznacza to, że dzieci Boże, którym przez kapłanów dopisuje się akta psychiatryczne i robią to samo co faryzeusze. Każdy grzech będzie odpuszczony nawet przeciwko Jezusowi Chrystusowi oprócz grzechowi przeciwko Duchowi Świętemu czyli przez osoby , które mają wiedzę i świadomość a chcą i robią dokładnie z premedytacją obmyślając grzech jako cel ich działania próbując zasłonić się grzechami innych.

Dwie sygnatury mamy miały podmieć rodzinę na masonerie jako czarny Cur czyli też Kościół jako papież. Dokonano jawnego przestępstwa do kradzieży mienia przez sąd mimo iż sędzia prezes Sądu Najwyższego z którym zostałam zapoznana przez Antoniego Ciszewskiego wiedział, że jestem księżną Romanow po czym pan Antoni Ciszewski zaanonsował mnie do Forever Living Products jako księżną w celu wejścia w sieć do kradzieży mienia, aby pozorować, że jest moim mężem a mój maż Jerzy Dariusz Kaźmierczyk został zamieniony na konkubenta co spowodowało wysłanie paszkwila w celu podstawienia innej żony dla męża wykorzystując trzy nazwiska w sieci Forever Living Products , gdzie byłam jako Bożena Piórecka, Bożena Bochyńska i Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk. Spowodowało to powieleni moje córki i podstawienie Ewy Eugster sponsora i świadka na ślubie za żonę mojego męża. Sfabrykowane dokumenty świadczą o podstawieniu przez Ewę Eugster mojego teścia na Szwajcarię, aby ukryć podstawienie papieża Franciszka dla którego Ewa Eugster pracuje. Wykorzystano fakty że sędzina Barbara Bochyńska z domu Małachowska skarżyła swojego męża Jerzego Bochyńskiego z Katowic na jego prawdziwe dane Jerzy Kaźmierczak i podstawiła mojego męża Jerzego Kaźmierczyk, którego dlatego skazano oraz dorobiono windykacje dla mnie Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk i Beata Idziak w SR Starachowice INs 554/16, aby ukryć, że skradziono w PRL mienie mojego taty Józefa Bochyńskiego za działania komunistów kryjąc to Jerzym Bochyńskim , którego skarżyła żona sędzina Barbara Bochyńska w Katowicach i podstawiono sekretarkę Urzędu Skarbowego Ewę Kornaszewską obecną żonę byłego męża Dariusza Pióreckiego obecnie Kornaszewski, którego zamierzano zlikwidować, aby nie wykazać DNA pięciorga dzieci jako jedna matka i jeden ojciec , którego DNA nie wykaże sekretarka.

Połączono sieci Forever Living Products, Avon , Oriflame jako rodzina i powielono na moje dane oraz mojej rodziny robiąc działy spadku w FLP ma firmie męża Marmoroc-Poska Sp. z o.o pod którą podstawiono Bożenę Bochyńską wstawiając Ewę Eugster. Za mojego tatę wstawiono do ukrycia windykacji Józef Ratzinger kryjąc za Angelą Merkel jako Kaźmierczak, która skarżyła mojego męża Jerzego Kaźmierczyk udając moją babcię . Z tego powodu Sąd w Krakowie podmienił męża Jerzy Kaźmierczyk na Jerzy Kaźmierczak oraz Rodzina Świętokrzyska i Archiwum w Radomiu oraz Jolanta Mazur , aby przejść na Jolantę Kręcką na Łódź w celu podłożenia Kaźmierczak na Łódzkie, aby przejść dziadków męża na Józef i Franciszkę Kaźmierczyk zamienionych na Józefa i Franciszkę Kaźmierczak w celu wstawienia Józefa Ratzinger i Franciszkę papieża w celu wstawienia na Pałac w Białaczowie jako Lebensborn.

Świadomość prezesa Sądu Najwyższego, że jestem z carskiej rodziny Romanow i skazanie męża jest dowodem nienawiści do carskiej rodziny zamierzając nas zabić , aby uzyskać pieniądze.

Sąd Najwyższy IIIKO21/17 wydał wyrok po otrzymaniu oświadczenia męża o stanie majątkowym, że nic nie posiada ponieważ zawłaszczono mienie i zagrabione przez Skarb Państwa co określił r również sędzia Wojciech Pruss w SO Toruń IIK 164/11 , że Skarb Państwa jest w posiadaniu carskiego mienia twierdząc, że rodzina moja nie żyje co doprowadziło do windykacje na kontach męża i moich przez Skarb Państwa. Przesłał Sąd Najwyższy umorzenie windykacji PFRON na nazwisko Jerzy Kaźmierczyk długów SOF-ART Sp. z o.o. z czasów zarządu Dariusza Pióreckiego i Bożeny Pióreckiej w spółce zawłaszczonej przez Skarb Państwa SOF-ART Sp. z o.o. na Lipie Henryk Szyb 1, gdzie wstawiono Dariusza Kornaszewskiego i sekretarkę Urzędu Skarbowego Ewę Kornaszewską pod nazwisko Piórecki , aby udawała Bożenę Piórecką w celu zawłaszczenia Oświadczenia Woli mojego taty, które potajemnie jest windykowane na długi przygotowane przez sędzinę Barbarę Bochyńska skazującą swojego męża Jerzego Bochyńskiego z Katowic czyli Kaźmierczak.

Sąd Najwyższy poprosił o drugie Oświadczenie o stanie majątkowym do tej samej sprawy SN IIIKO21/17 na druku o wyznaczenie adwokata z urzędu do wznowienia sprawy SA Gdańsk IIAKa3/16 do SO Toruń IIK 164/11 , która była prowadzona do sprawy SR Starachowice INs 716/10, gdzie przez sędziego Wojciecha Merta podstawiono dokumenty z SO Kilce IC 2627/10 o przywrócenie stanu posiadania rodziny carskiej wykreowanej do podstawie potwierdzenia Oświadczenia Woli mojego taty na bazie którego do Polski zostało przelane w ramach eksperymentu 25 miliardów euro co zamieniono na dział spadku po mnie i mężu. Drugi dokument służy do powielania sprawy , aby ukryć podstawienie INs 395/10 , aby podstawić Martę Kaczyńską i Jarosława Kaczyńskiego do ukrycia zrabowanego mienia przez armię polską dokonując podmiany w Ostrowcu Świętokrzyski na Katarzynę Kaźmierczyk podstawiając sędzinę Magdalenę Jarczyk jako Barbarę Bochyńską do czego próbowano użyć paszport mojej mamy Filomeny Bochyńskiej, aby pozorować, że skarży swojego męża Józefa Bochyńskiego za którego wstawiono mojego męża Jerzego Kaźmierczyk używając do skarżenia dokumentów oskarżenia Jerzego Bochyńskiego z czasów PRL przygotowanych przez sędzinę Barbarę Bochyńską w Katowicach dla której policja w Starachowicach i prokuratura miała przygotować kryminalne akta, aby szargać dobre imię moich rodziców i dziadków.

Podstawiono Przemysława Król jako Przemysław Szarek , aby podstawić pod Rodzinę Świętokrzyską pod Sławomir Szarek, który podpisał się razem z sędzią Andrzejem Jankowskim szefem IPN Kielce na dokumencie, że znają moją rodzinę próbując obecnie podstawić Jadwigę Kaczyńska przez Sąd Najwyższy jako oszustwo sędziego Sądu Najwyższego co miało doprowadzić do likwidacji mojej córki Marty Jadwigi McElligott , gdyż wykorzystano jej drugie imię. Mąż Jerzy Kaźmierczyk nie składał sprawy o umorzenie windykacji do Sądu Najwyższego , gdyż sprawa sądowa była zamknięta a ja wygrałam sprawę SOF-ART Sp. o.o. w SO Kielce IXKa280/12 , gdzie wyjaśniłam majątek moich dziadków co ukryto próbując powielić przez starostę , który również umorzył sprawę i nie ma przejścia. Oznacza to prowadzenie potajemnie spraw przez wojsko polskie na podmienione dane osobowe zarządu firmy, z której mąż został wykreślony z zarządu przez sędziego Wojciech Pruss co jest przekroczeniem uprawnień, gdyż Jerzy Kaźmierczyk jest właścicielem firmy, którą mu sprzedałam z terenem, które obecnie okuje wojsko na wzór III Rzeszy pozorując Generalną Gubernię w Krakowie.

Oznacza to, że Sąd Najwyższy zamierzał ukraść pieniądze i wymordować rodzinę przez oszustwo wykorzystując fałszywe akta z okresu PRL, gdzie sędzina Barbara Bochyńska skarżyła swojego męża Jerzego Bochyńskiego z domu dziecka prawdziwe nazwisko Kaźmierczak jako Afera Żelazo dlatego sędzina Barbara Bochyńska zmieniła zakres prowadzeni spraw nie chcąc prowadzić spraw prominentów, a prowadząc sprawy rodzinne, aby dorabiać alimenty na podstawione rodziny przez Katowice finansując w ten sposób armię polską dorabiając dzieci dla carowej Katarzyny II pozorując, że miała dzieci z wojskowymi i kucharzem. Dlatego zamierzano usunąć naszą rodzinę i pięcioro dzieci podstawiając jako inne rodziny przez wykorzystanie już wnuków.

Sąd Najwyższy prowadził fałszywe sprawy łamiąc praworządność , aby wprowadzić rząd za naszą rodzinę i nie zamierzał zwrócić skradzionego mienia co się objawiło dorobieniem wyroku skazującego dla męża na dokumenty przygotowane przez sędzinę Barbarę Bochyńską i opinie psychiatryczne, które miały zniszczyć nas stosując terror na wzór psychuszek w Rosji dla rodziny carskiej jako pogarda dla cesarskiej rodziny Rosji i królewskiej rodziny Polski czyli pogardzono swoją własną historią przez Żydów jako najemników dla których Polska nic nie znaczyła. Dowodem kradzieży są rozbieżności w zarobkach sięgających szczytu co było widoczne z wypowiedzi pani Jadwigi z Warszawy na falach Radia Maryja.

Sąd Najwyższy złamał prawo zamierzając obciążyć mojego ojca Józefa Bochyńskiego pozorując, że skarży go moja mama Filomena Bochyńska co jest szubrawstwem sędziów , którzy dopuścili się oszustwa i tak nikczemnych praktyk. Przysłany wyrok oznacza, że maż jest wolny a podstawiono panią Ewę Eugster jako agenta Watykanu za jego żonę pozorując opiekę, aby pobierać pieniądze w Szwajcarii i pozorować, że maż nie rozróżnia co oznacza, że sądy nie rozróżniają fikcji od prawdy , gdyż stosują kabale żydowską i nie są wstanie rozróżnić prawdy od fałszu określając to jako tworzenie historii czyli fałszując historię wstecz co również jest historią jako koło, które nie daje żadnego rozumnego wyjaśnienia, a którego celem jest chęć kradzieży po trupach. Oznacza to , że Jarosław Kaczyński planował zamknąć nas w zakładzie psychiatrycznym, aby udawać cara z Waldemarem Maksalon w celu wprowadzenia małżeństwa Józefa Ratzinger z Franciszkiem papieżem jako Franciszką na carskie mienie, gdyż musi był małżeństwo co Kościół Katolicki zamienił na homoseksualizm z powodu żądzy pieniędzy i władzy.

Oznacza to, że mąż jest wolny, ale próbowano upozorować, że się ukrywa , aby ukryć kradzione mienie przez wojsko do którego nie mamy dostępu co spowodowało, że mieliśmy żebrać o chleb czyli jest to faszyzm w Polsce w wykonaniu PiS, który wprowadził pan Pruś w Starachowicach.

Sąd Najwyższy zrobił manewr odwołując się do umorzenia PFRON, że zamienił mojego męża Jerzego Kaźmierczyk na Dariusza Pióreckiego obecnie Kornaszewski , którego podstawiono z sekretarką Urzędu Skarbowego panią Ewą Machowską na moje konto bankowe na nazwisko Bożena Piórecka do którego użyto do ukrycia kradzieży pieniędzy deprawując dzieci , że mają pieniądze z kradzieży od matki. Wynikało to z faktu,ze sąd wykorzystał fałszywe opinie psychiatryczne , które podmieniły tożsamości Jerzy Kaźmierczyk na Dariusz Piórecki, gdyż Kościół dokonał kradzieży dzieci na nazwisko Piórecki , które nie maja praw do majątku i podstawił je za dzieci Jerzego Kaźmierczyk. Należy zaznaczyć, że wygrałam sprawę i wykazałam mienie moich dziadków co powoduje bezprawne skarżenie kogokolwiek z naszych rodzin, gdyż majątek jest tak wielki , że roszczenia są kroplą w ocenie. Do Polski zostały wprowadzone jedynie środki w ramach eksperymentu, które ukradł rząd polski z Kościołem i Bohdanem Żakiewicz, który skarżył męża.

Podstawiono przez Forever Living Products Antoniego Ciszewskiego za którego wstawiono Antoniego Macierewicza za mojego męża natomiast za żonę mojego męża podstawiono Ewę Eugster. Pan Antoni Ciszewski stawiał warunki, że chce być premierem Polski co pozorował Jarosław Kaczyński przez kabałę w prasie,że zamierza być premierem co oznacza jego podmianę na Antoniego Macierewicz, a Martę Kaczyńskiej za Ewę Eugster, gdyż miał to być już koniec.

Papież Franciszek zamierzał ogłosić świętymi Hiacyntę i Franciszko Marto, aby podmienić fundament muru miasta składający się z warstw jako mesjańskie Jeruzalem , gdzie wymienione jest 12 warstw drogich kamieni, które zamierzano zamienić na ludzi powielając na obecny stan przez kabałą zamierzając mordować jako fundament co jest sprzeczności z Pismem Świętym. Kamieniem 11 jest hiacynt, którego odmiana pomarańczowo żółto-czerwonawa jest kamieniem ozdobnym minerału cyrkon, krzemian cyrkony z domieszką żelaza tworzy kryształy tetragonalne pod które podstawiono Pawła Krzymowskiego w SR Toruń IIK 467/15 , gdzie wprowadzono modę zamiany zmarłych ludzi w kryształy.

Kamieniem 12 jest ametyst, który występuje w żyłach kruszcowych w Zillertar, w Meksyku na Cejlonie i Brazylii, gdzie przebywał hrabia Józef Tarnowski i zamierzano podstawić na Misji Posados czyli państwie Jezuickim papieża Franciszka jako czarnego papieża wstawiając Franciszek Marto jako połączenie z Martą i podmianą przez akta medyczne na Magdę Kozłowską chrześnicę papieża Jana Pawła II, która w Porębie była burmistrzem co się odnosi do miejsca występowania ametystu pod Krakowem w Porębie. Ametyst jest krzemionką krystaliczną zabarwioną fioletowo od domieszek manganu był noszony jako ochrona przeciw alkoholizmowi co oznacza, że dorobiono papiery psychiatryczne na spożycie alkoholu miało odnieść się do talizmanu pod który miał być podstawiony papież Franciszek jako diament 12. Miała to być budowla Nowych Templariuszy , którzy zamierzali po trupach wybudować Świątynię Salomona dla Lidera Światowego mordując świętych, którego lampą miał być papież Franciszek w miejsce Jezusa Chrystusa co pokazały media jako światło gromnicy nad głową papieża za którego komuniści wstawili Józefa Światło i Justynę Światło.

Podstawiono pod carskie mienie ART-B kryjąc Aferę Żelazo i wstawiono Gąsiorowskiego pod pracownika SOF-ART Sp. z o.o. pana Mirosława Gąsiorowskiego, który mieszkał w Młynku podstawiając Mirosław Zabawski, którego powieszono. Dokonano przejścia przez Gąsiorowskiego Mirosława syna Wacława i Józefy idąc na ulice Piękną 8, aby podstawić Bohaterów Westerplatte 8 na Waldemara Maksalon i podmienić Wacława Gąsiorowskiego na Wiesława Maksalon przez podstawienie Wacława Gąsiorowskiego pisarza Polskiego z 1869 roku początkowo aptekarza później buchaltera i korespondenta handlowego, który mieszkał w Paryżu i znany był pod pseudonimem Wiesław Sclavus co łączy Wacława z Wisławem i połączono z Gąsawą w powiecie Żnin , aby podstawić Beatę Gąsior pod Gąsawę nad jeziorem Gąsowskim, gdzie w Marcinkowie zamordowano Leszka Białego w 1227 roku przez księcia pomorskiego Świętopełka, gdy Henryk Brodaty uszedł z życiem. Podstawiono Świętopełek Mirski i Ewę z domu Mirowską podstawiając Jerzego Myszkowskiego na Mirów w Pińczowie, gdzie dokonano podmiany mojego męża Jerzego Dariusz Kaźmierczyk na Leśniaków, aby wstawić mec. Marka Lesiak na Katowice i połączyć Konrada Szmytka z Gąsiorowska-Szmydtowa Zofia polska historyczka i wstawiono grupę ZOFIA.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s