Finansowanie działań charytatywnych Unii Europejskiej z konta męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk pobieranych przez księdza

Szanowni Państwo

Przekazujemy wyjaśnienie sponsorowania działań charytatywnych przez Unie Europejska  z konta mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk, którego w tym celu przez 13 lat skazywano, aby wytworzyć  roszczenia do pobieranych pieniędzy. Wystarczyło powiedzieć prawdę i znaleźć sposób rozwiązania problemu, a pieniądze zostałyby użyte właściwie. Działania obecne zmierzały do wyeliminowania Donalda Trump za którego zamierzano wstawić Donalda Tusk .

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. Mech. Jerzy Kaźmierczyk

Starachowice 24.04.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Finansowanie celów charytatywnych z konta męża przez Watykan

Doszło do podstawienia Elżbiety Włodarczyk w moje miejsce podmieniając moje dane na Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk, aby ukryć podstawienie policjantki Bernadety Celany pod Celinę Włodarczyk matkę Elżbiety Włodarczyk. Doprowadzono do podstawienie moje mamy Filomeny Bochyńskiej dla Elżbiety Włodarczyk podstawionej na Bohaterów Westerplatte 1/1 wykorzystując spółkę SOF-ART Sp. z o.o. z czasów początku jej działalności jako handel obuwiem pod co podstawiono pana Krzysztofa Duda, którego syn grający na skrzypcach zginął w wypadku, a drugi syn ma płytkę w głowie. Spowodowało to podstawienie pod te akta mojego syna Adama Pióreckiego obecnie Kornaszewski, który grał na skrzypcach, który miał zginąć i zamierzano podstawić drugiego syna , którego zamierzano okaleczyć, aby podstawić policjantkę Bernadetę Celany pod pannę Elżbietę Włodarczyk i Elżbietę Doda żonę policjanta a pierwszego jej męża Pękalskiego dopisano dla Elżbiety Włodarczyk podstawionej pod moje nazwisko , aby udawała, że mój maż jest jej mężem w celu skarżenia mojego męża i podstawienia tak fabrykowanych akt do SO Toruń IIK 164/11. Celem jest ukrycie dorobienia windykacji na wodę co podstawiono jako konto charytatywne na moim koncie w banku PKO BP SA wstawiając spadkobierców i Elżbietę Włodarczyk z policjantką Bernadetą Celany, którą system wykazuje jako matkę Elżbiety w celu ukrycia handlu butami do Afryki przez tajne działania rządu polskiego na SOF-ART Sp. z o.o.

Podstawiono w to miejsce wymiany barterowe diamenty za wodę i podstawiono Krzysztofa Dudę, który ma sklep z butami oraz Andrzeja Dudę ze Starachowic, co miało doprowadzić do usunięcia prezydenta Polski Andrzeja Dudy oraz wprowadzenia Marty Kaczyńskiej i Jarosława Kaczyńskiego. Handel butami był określany jako dobry biznes na Afrykę. Połączono Krzysztofa Dudę z mężem Mirosławy Koszarskiej, która po urodzeniu dziecka określiła, że nie ma gdzie mieszkać i przyjęłam ją na krótko do domu z jej mężem co spowodowało podstawienie jej dziecka w miejsce mojego i podstawienie pod państwa Kosiarskich sąsiadów Mirosławy Koszarskiej , która pracowała w Młodzieżowym Domu Kultury na której później miejscu ja pracowałam po czym zlikwidowano etat i zmieniono adres dwukrotnie co spowodowało czterokrotne powielenie osób i wstawienie przedszkoli, aby odnieść się do dawnego miejsca zamieszkani Elżbiety Włodarczyk w Skarżysku-Kamienna na ulicy Rynek w budynku Przedszkola pozorując ją obecnie na sekretarkę wstawiając Józef Tarnowski jako dyrektor szkoły. W miejscu szkoły podstawowej numer 9 umieszczono Bursę Osób Niepełnosprawnych Umysłowo, aby pozorować mnie i siostrę na chore psychicznie. Szkołę Podstawową Numer 9 przeniesiono do Szkoły Podstawowej numer 3 . Dziania powyższe w Skarżysku-Kamienna miały zatrzeć ślad po prawdziwej rodzinie carskiej wykazując fałszywe akta psychiatryczne w przygotowane na zlecenie wojska polskiego.

Podstawiono Elżbietę Włodarczyk pod handel butami jako biznes fałszywych hrabiów Tarnowskich i wstawiono Duda kryjąc to przez wstawienie w miejsce FOSKO producenta obuwia obecnie sklepu meblowego Świadków Jehowa czyli w miejscu, gdzie w przeszłości moja mama pracowała.

Spowodowało to próbę wyłudzenia przez policję paszportu mojej zmarłej mamy, aby podstawić pod Świadków Jehowa i fałszywych hrabiów Tarnowskich zajmujących się handlem obuwiem i wodą od Afryki przez Kielce kryjąc to Bohdanem Żakiewicz, który utworzył przedstawicielstwo Konga w Warszawie i zaskarżył mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk, aby wyłudzić pieniądze podstawiając dla mnie innego męża. Celem było ukrycie finansowania przez USA biznesu na Afrykę i podstawienie osób udających sponsorów jak Stanisław Stępień , aby podstawić maszyny rolnicze jako Agro Plus przez Łódź zamienione na sprzęt wojskowy jako zastawienie wyspy w Nowym Jorku za 1 dolara Governors Island.

Z tego powodu syn Elżbiety Włodarczyk pan Sebastian Turowski groził mojemu mężowi Jerzemu Dariuszowi Kaźmierczyk, gdyż podstawiono jego matkę za mnie i pozorowano konflikt rodzinny co tworzy pan Waldemar Maksalon dla Pawła Krzymowskiego do SO Toruń IIK 164/11 i SR Toruń IIK 467/15, aby wyłudzić milion nawiązki z mojego konta. Mój mąż nie zna osobiście pana Sebastiana Turowskiego, który przebywa w USA i był promowany przez państwa Podczaskich z Warszawy, których podstawiono pod herb mojego dziadka Brunona Bochyńskiego, w celu dorobienia genealogii dla państwa Kaczyńskich, którzy współpracują z Donaldem Tusk co oznacza podstawienie Brunona Kwiecień w sieci pod braci Tarnowskich do kradzieży mienia mojego dziadka Brunona Mariana Bochyńskiego, który przyjął na siebie kabałę stając się zakonnikiem jako Józef Maria Innocenty Bocheński, gdzie oznacza Józef jako mój tata syn carewicza Aleksego Romanow jako Brunona łącząc z księżną Marią Lubomirską matką mojego taty połączonego w jedno z synem jako mąż w osobie Józefa Innocentego męża Marii czyli Brunona Bochyńskiego w wojsku Roman co miało spowodować podstawienie w miejsce Marii osoby Jezusa Chrystusa zamienionego na Marię , którą zamierzano podstawić jako Ducha Świętego, który stworzył świat przez herezje tworzoną przez masonerię.

Józef Maria Innocenty Bocheński oznacza Józef i Maria pozorowani na małżeństwo matki z synem są niewinni co zwolniło mojego tatę z kabały i papieża pod którego podstawiono drugiego papieża jako homoseksualistę przez węża czyli Trach czyli Bohdana Żakiewicz. Oznacza to, że mój dziadek w Szwajcarii doprowadził do usunięcia kabały i wolności dla papieża oraz naszej rodziny , którą wprowadzono bezprawnie w kabałę nie mając świadomości, że jest już usunięta.

Kabałę tworzyła Elżbieta Włodarczyk , która pozorowała moją mamę Filomenę Bochyńską na uchodźcę z Afryki i dała mamie buty , aby pozorowało handel butami na SOF-ART Sp. z o.o. wstawiając prezydenta Polski Andrzeja Dudę, którego zamierzano wykorzystać przez wprowadzenie nieprawdy o liście gończym, który był w Szwajcarii na Stanisława Stępień po tym , gdy okradziono męża i zawłaszczono dokumenty APE UMWELTTECHNIK AG i podstawiono wypadek, aby podstawić mojego syna pod syna Krzysztofa Dudy, którego podmieniono na Krzysztof Daniszewski, aby przejść na dawny adres, gdzie w przysyłane są wyciągi z drugiego banku PEKAO SA na dane Bożena Piórecka co oznacza, że jest wieczna windykacja na to nazwisko , które zmienił na panieńskie Bochyńska przed 10 laty a wszystkie sprawy były zamknięte co oznacza, że Bohdan Żakiewicz i Czesław Daleszak prowadzą handel diamentami, wodą i butami na Afrykę finansując z windykacji mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk dorabiając opinie psychiatryczne dla mnie i rodziny.

Policja liczy pieniądze na cele charytatywne na Afrykę wstawiając policjantkę Bernadetę Celany pod moje imię z bierzmowania Bernadetę, aby pozorować policję na Ducha Świętego. Produkty w UE są produkowane za nasze pieniądze co ukrywa policja jako Agro Plus podstawiona pod Agencję Rynku Rolnego podstawioną pod Agencję Rozwoju Regionalnego , gdzie podstawiono pana Sylwestra Kwiecień pod Sylwester Koniarski podstawiony pod Brunon Kwiecień do Krakowa, aby upozorować Brunona Bochyńskiego na zamachowca w celu tworzenia windykacji karnych jako bezspornych na carskim mieniu co można uniknąć mówić prawdę i legalnie użyć pieniędzy co spowoduje zwiększenie pomocy bez potrzeby wojny w danym kraju co zatrzyma fale uchodźców i dorabianych alimentów, gdyż zarobią na alimenty na miejscu w Afryce. Usuwając fałszywe tożsamości w Obamacare i ZUS spowoduje oddłużenie tych instytucji. Próba wyłudzenia paszportu mojej mamy przez policję miała na celu podstawienie akt kryminalnych dla mojego syna , który jest księdzem i usunięcia mojego męża , gdyż ksiądz pobiera pieniądze na cele charytatywne co próbowano ukryć przez dorabianie kryminalnych akt , aby nie przedawniły się długi do tworzenia windykacji na fałszywe tożsamości do charytatywnych wypłat w tym umieszczono kościół jako terapia zajęciowa. Spowodowało to terror wobec naszej rodziny przez 13 lat i ciągłe skazywanie męża w Toruniu , Łodzi, Kielcach, Gdańsku, Krakowie i Warszawie , gdzie wytwarzano roszczenia na SOF-ART Sp. z o.o. tajnie umarzając z 2001 roku sprawę w 2017 roku tym samym podmieniono Dariusz Piórecki na Jerzy Kaźmierczyk , aby ukryć dorabianie fałszywych małżonków , aby wytworzyć inne rodziny dla naszych dzieci, które miały pozostać bez pomocy. Wynika to z faktu, że mój syn Michał Piórecki pobiera pieniądze z konta mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk w Credit Suisse AG w Zurychu na cele charytatywne wstawiając Michał Kulpanowicz jako Michał Piórecki, aby go oskarżyć za pobrane pieniądze na finansowanie żywności, odzieży i innych celów charytatywnych dla uchodźców, gdyż Kościół nie powiedział prawdy, ze żyje mój syn Michał Piórecki i córka Anna Maria Piórecka podstawiona pod moje dane jako Bożena Piórecka a podstawiono pod nią moja siostrę Beatę Idziak zamienioną na Elżbietę Bochyńską-Kaźmierczyk. Wystarczyło powiedzieć prawdę i zakończyć sprawę a nie mataczyć na policji w Paradyżu, gdzie fabrykowano dokumenty dla Bohdana Żakiewicz i Czesława Daleszak na Pałac Paderewskiego jako przedstawicielstwo Konga. Zamierzano ukryć pobieranie pieniędzy z konta w Zurychu Jerzego Dariusza Kaźmierczyk przez księdza przez wstawienie Katarzyny Tusk pod Katarzynę Kaźmierczyk wnuczkę księcia Radziwiłł, którą podstawiono pod moją mamę Filomenę Bochyńską czyli z domu hrabinę Marię Tarnowską z matki księżną Glińską. Działalność Unii Europejskiej wobec uchodźców jest oparta na windykacji konta męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk w Zurychu, aby pobrać pieniądze co spowodowało po przelaniu pieniędzy miliarda stu milionów euro na moje konto Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk w PKO BP SA w Starachowicach skazanie męża w Toruniu na dwie tożsamości, co zamierzano ukryć przez wstawienie sekretarki Urzędu Skarbowego i byłego męża w Polsce Ewę i Dariusza Kornaszewskich co spowodowało dorobienie opinii psychiatrycznych do ukrycia podmiany rodzin na , które pobierano pieniądze dl Unii Europejskiej. Z tego powodu wpisano błędnie moje nazwisko i męża, aby podstawić Kanclerz Niemiec Angelę Merkel pod nasze pieniądze pozorując i moja twórczość , że karmi uchodźców za cudze pieniądze skazując męża w SO Toruń IIK 164/11 i tajnie skazała mnie Bożenę Bochyńską-Kaźmierczyk w SO Toruń IIK 164/11. Zamierzano zakpić z naszej cesarskiej rodziny w tym cesarskiej rodziny Niemiec zamierzając wprowadzić Katarzynę Tusk i Donalda Tusk, aby pozorować legalne użycie naszych pieniędzy jako zaskarżenie przez Katarzynę Tusk mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s