Prawdziwe oblicze obecnej Polski

Szanowni Państwo.

Rząd polski zamierzał doprowadzić do mojej eksmisji do 15 maja 2017 roku pozorując, że wyjechałam do Irlandii  planując umieścić  mnie w zakładzie psychiatrycznego, aby wstawić za mnie Ewę Machowską sekretarkę  Urzędu Skarbowego, która miała udawać mnie  na firmach mojego męża  Jerzego  Dariusza Kaźmierczyk, którego zamierzano aresztować w celu wprowadzenia byłego męża  Dariusza Pióreckiego dokonując w SA Gdańsk podmiany rodziny 16.05.2017 roku do ukrycia skradzionych pieniędzy , gdyż wszystkie sprawy w Polsce są fikcją wywiadu do  sprawy  przed sędzią pokoju w ZUG o nazwę “APE” miedzy dwoma firmami męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk  w sprawach tajnie  prowadzonych  przez pełnomocników pracujących obecnie  na potrzeby rządu i kościoła, które to instytucje odmówiły zwrotu skradzionych pieniędzy  a nawet uwolnienia skradziony dzieci przez SR Starachowice IIKp314/16.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Starachowice 30.04.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk

PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Ujawnienie prawdy i zamiarów rządu premier Beaty Szydło

Rząd Polski nie wycofał się ze swojego planu zamordowania naszej rodziny co oznacza, że nie jest prawicą i kontynuuje działania komunistyczne wynikły z prowadzenia Afery Żelazo polegającej na uznaniu carskiego mienia za przestępcze, aby podłożyć akta Dariusza Dąbrowskiego, który miał wyrok za handel narkotykami, a jego druga żona Katarzyna Dąbrowska z pierwszego męża Katarzyna Kumek została podstawiona pod Katarzynę Kaźmierczyk pierwszą żonę mojego męża. Miało to na celu połączenie sprawy rozwodowej Katarzyny Kumek z Grzegorzem Kumek , którego reprezentował adwokat w Kielcach , gdzie została wezwana na świadka podczas, gdy nie byłam świadkiem , ale zadzwoniono do pana Grzegorza Kumek do USA i podano się za mnie. Celem było podstawienie Grzegorza Rasputin pod Grzegorz Kumek na którym zrobiono dział spadku przez pozorowanie na Grzegorza Surdy, który nie żyje, a którego żonę Renatę Surdy podstawiono pod Renatę Aksan na Australię, aby tworzyć historię według Kanta.

Spowodowało to podstawienie byłej sekretarki Urzędy Skarbowego pani Ewy Kornaszewskiej z Dariuszem Pióreckim obecnie Kornaszewskim , aby zaskarżyła mnie zamierzając podstawić Wiolettę Wiatrowską , która zamierzano zabić wraz z córką Julią i Natalią, aby podstawić Alicję Idziak pozorowaną na Mazurek , aby wprowadzić Beatę Mazurek z rządu premier Beaty Szydło i wykorzystać adres moich teściów na Miedzna Drewniana 244 dla mojej siostry Beaty Idziak, gdzie Urząd Skarbowy przesyłał informacje dla siostry , która tam nigdy nie mieszkała i nie ma żadnych podstaw , aby tam kierować korespondencję. Spowodowało to podstawienie byłego męża Dariusza Pióreckiego pod mojego drugiego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk, którego zamierzano 16 kwietnia w SA Gdańsk aresztować i zamordować wraz z jego rodzicami i siostrami i ich rodzinami. Mnie zamierzano wówczas wywieść do zakładu psychiatrycznego, aby podmienić dane następnie zamordować , aby wstawić sekretarkę Urzędy Skarbowego, która obecnie mieszka w Irlandii, gdzie wyjechały moje dzieci. Dwoje z nich przybrało nazwisko Kornaszewski i zamierzano podmienić rodziny i wymordować w Ostrowcu Świętokrzyskim dzieci mojego męża z pierwszego małżeństwa Ewę, Pawła i Adama oraz ich matkę Katarzynę Kaźmierczyk za którą wstawiono Katarzynę Kumek, aby pozorować na Katarzynę II Wielką Romanow rodzinę książąt Radziwiłł i podstawić Grzegorz Kumek jako Grzegorz Rasputin. Następnie podstawiono pod Feliksa Maksalon jego syna Waldemara Maksalon i zamieniono jako Feliks Jusupow . Następnie podmieniono dane mojego męża przez prokuraturę na Irenę Kaźmierczyk, aby podstawić pod Irenę Jusupow jako kabała. Irenę podstawiono pod żonę Tytusowicza Romanow , który miał piękną egzotyczna małżonkę i występował jako Tytus Bej Bocheński co jest ukrywane.

Papież Franciszek odnosząc się do ekstremizmu w miłości w sposób gestapowca Viktorini z Place Zakopane , który zaakceptował przemoc jako zaakceptowanie przez miłość czyli znęcanie się , aby ukryć akta o znęcanie się w sądzie Dariusza Pióreckiego. Moje dzieci zamierzano wykorzystać, aby świadczyły przeciwko mnie czyli miały kłamać do czego doprowadził Kościół, który chciał kryć podmianę rodzin w celu podstawienia pod Katarzynę Kaźmierczyk pani Katarzyny Tusk, co miało spowodować ukrycie braci Tarnowskich w zakonie maltańskim, których prawdziwe nazwisko to Mazurkiewicz, rodzina tłumacza gestapo z Palace Zakopane Bronisława Mazurkiewicz za którego wstawiono Bronisław Komorowski. Zamierzano upozorować, że wyjechałam do Irlandii co wynikało z wypowiedzi syna, w momencie gdy usunięto dwoje dzieci z mojego konta na Facebook i włączono murzyna próbując wykazać według wypowiedzi karę za grzechy. Oznacza to, że Kościół prowadzi eksterminacje na sposób konkwistadorów mordując niewinnych jak moich rodziców Józefa i Filomenę Bochyńskich w celu osiągnięcia zysku.

Pani premier Beata Szydło swoją polityką nie wycofała się zamierzając oskarżyć nas przez sekretarkę Urzędu Skarbowego, jako kabała babilońska stosowana przez Żydów, aby jej dane wprowadzić na Miedzna Drewnianą 244. Dokument sporządzony Upoważnienia dla mnie Bożeny Bochyńskiej-Kaźmierczyk przez moją mamę Filomenę Bochyńską z jej odpisem został użyty przez Waldemara Maksalon co spowodowało przez niego robienie działu spadku przez podstawione osoby na mieniu po mojej mamie i ojcu, aby wytworzyć powód do windykacji mojego kona na nazwisko Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk w PKO BP SA i przywróconego na Bożena Piórecka w PEKAO SA w celu przeniesienia windykacji na konto w Zurychu na nazwisko męża Jerzy Dariusz Kaźmierczyk w Credit Suisse AG w Szwajcarii. Dokument wykazuje, że spadek po tacie przekazuje mama mnie Bożenie Bochyńskiej-Kaźmierczyk co spowodowałoby usuniecie premier Beaty Szydło oraz Beaty Mazurek jak również mojej siostry Beaty Idziak.

Działania obecne prowadzą do wymordowania mnie i męża oraz naszych rodzin poprzez oszustwo w sądzie co miało doprowadzić do początku kataklizmu, gdyż jedynie ja i mąż mamy błogosławieństwo i prawo do dziedzictwa rodowego czego się nie da ukraść.

Doszło do kradzieży pieniędzy przez zadłużanie niedziałających firm mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk i podstawienie pod kradzione mienie Dariusza Kornaszewskiego i Ewy Kornaszewskiej, których zamierzano wprowadzić na Miedzna Drewniana 244 co prowadziło do wymordowania moich teściów, aby ukryć kradzieże przez rząd, który odmówił zwrotu i ukrył jako mienie przestępcze przez wprowadzenie sekretarki Urzędu Skarbowego na Lipie Henryk Szyb 1 w miejsce ½ udziału Dariusza Pióreckiego, który nie miał pieniędzy a nieruchomość zlicytowano i pobrano pieniądze z mojego konta co zamierzano ukryć przez zaskarżenie Warszawie mnie pod nazwiskiem mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk jako zamiana kobiety na mężczyznę co wynika z logiki.

Sąd Najwyższy umorzył sprawę windykacyjną Jerzego Dariusza Kaźmierczyk i Piotra Główki z wniosku PFRON w 2017 roku do wyroku SO Warszawa, który wytworzył windykacje z z pieniędzy na refundowane miejsca pracy w w SOF-ART Sp. z o.o z 2001 roku na nazwiska Dariusz Piórecki i Bożena Piórecka pod które podstawiono Dariusz Kornaszewski i Ewa Kornaszewska , którzy prowadzili nielegalne spawy w SR Kielce , aby tworzyć z PFRON windykacje do konta w Zurychu na dane Jerzy Dariusz Kaźmierczyk w Credit Suisse AG podmieniając nazwisko przez błąd „zi” jako Jerzy Kazimierczyk i tak wstawiono do Urzędu Skarbowego.

Umorzenie sprawy przez Sąd Najwyższy dotyczącej SOF-ART Sp. z o.o pojawiło się na wniosek o wznowienie postępowania SO Toruń IIK 164/11 w sprawie 300,- tysięcy złotych wydanych przez męża z konta w Credit Suisse AG w Zurychu z depozytów carskich w Szwajcarii co zostało upozorowane na przelew z Metron SA przez Stanisława Stępień w Szwajcarii i połączono obecnie z windykacją na Bohaterów Westerplatte 1/1 w Starachowicach udziałów 6,- tysięcy PLN w mieszkaniu wartym 300,- tysięcy przekazany do rozliczenia w sprawie SO Toruń IIK 164/11. Doszło do zawłaszczenia dokumentów firmy APE UMWELTTECHNIK AG w Szwajcarii w 2004 roku i wpisania fałszywych spadkobierców po mnie Bożenie Bochyńskiej-Kaźmierczyk i Jerzym Dariusz Kaźmierczyk do firmy, której organem założycielskim jest PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk Miedzna Drewniana 244; gmina Białaczów.

W 2005 roku doszło do sporu między APE UMWELTTECHNIK AG i APE-CH w sądzie w Zug o nazwę „APE” , gdy organem założycielskim dla obu firm jest PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk w Miedzna Drewniana 244; gmina Białaczów.

Sprawę sporu przeniesiono do Polski i upozorowano zaskarżenie fałszywych spadkobierców w SO Kielce IIIK 207/07 i SO Toruń IIK 164/11 , które jak wynika z decyzji Sądu Najwyższego są sprawą windykacji PFRON do SOF-ART Sp. z o.o. zamienioną na APE UMWELTTECHNIK AG przez oszustwo Sądu w Toruniu . Oznacza to, że zgodnie z prawem spółka nie może zaskarżyć swojego właściciela w Zug w Szwajcarii w spawie sporu po nazwę „APE” co w Polsce zamieniono na sprawy karne i wyroki przez fałszywych spadkobierców jako karne w celu wykazania windykacji bezspornych okradanej osoby , czyli właściciela firm w Szwajcarii uczestniczących w sporze kreowanym przez pełnomocników zamienionych w Polsce na spadkobierców, którzy podłożyli dokumenty Afery Żelazo i Afery Koloseum, aby ukryć kradzione pieniądze w Katowicach. Adwokaci kreują dowolne treści, aby wytworzyć w Polsce roszczenia przedkładane do Sądu w Zug do spawy między dwoma firmami jednego właściciela jako windykacje z SO Toruń IIK 164/11 do pobrania pieniędzy przez rząd polski , który posługuje się księdzem w Szwajcarii, który idzie do banku z fabrykowanymi dokumentami w Polsce.

Wszystkie sprawy w Polsce fabrykowane do sądu w Zug w Szwajcarii zamierzano dostarczyć jako symboliczny przemyt narkotyków na Ukrainie którą oskarżył W. Putin w celu ukrycia zastawienia ziemi carskiej cesarskiej Niemiec i podstawienia do sądu w Zug. Podstawiono akta Dariusza Dąbrowskiego skazanego za handel narkotykami pod dane Dariusza Kornaszewskiego, którego zamierzano wprowadzić na Miedzna Drewniana 244, gdyż ten adres jest wykazy w Szwajcarii jako adres do założonych firm i zgoda na stały pobyt w Szwajcarii czego nie maja podstawione osoby , które zamierzały mordować za zgodą papiestwa i rządu czego dowodem jest odmowa zwrotu zawłaszczony pieniędzy przez rząd i mienia jako spawa SR Starachowice INs IIKp314/16 przez prokuraturę Starachowice i Sąd Starachowice co jest odzwierciedleniem decyzji rządu premier Beaty Szydło, której polityka zmierza do zniszczenia Polski przez zniszczenie naszych rodzin.

Zamierzano wykorzystać sprawę w Sądzie Najwyższym SN IIIKO21/17 do wznowienia sprawy SO Toruń IIK 164/11 , aby podstawić byłego męża Dariusza Pióreckiego obecnie Kornaszewski z byłą sekretarką Urzędu Skarbowego panią Ewą Kornaszewską, którą pozorowano na mężczyznę i podstawiono pod dane mojego męża pozorując na mnie jako zamiana kobiety na mężczyznę. Doprowadziło to do gróźb w celu wycofania się z obrony życia mojej rodziny.

Sąd w Starachowicach prowadzący Aferę Żelazo ,która podmieniła dane mojej rodziny odmówił zwrotu mienia, a minie które posiadaliśmy w Polsce całkowicie zostało skradzione pozostawiając 6,- tysięcy złotych udziałów w mieszkaniu zakupionym przez moich rodziców , gdzie wprowadzono sekretarkę Ewę Kornaszewską i Dariusza Kornaszewskiego , którzy doprowadzili do wywiezienia mnie do zakładu psychiatrycznego przez policję z Bohaterów Westerplatte 1/1 pod zarzutem włamania się do cudzego domu, molestowania mężczyzn podczas , gdy byłam z mężem w moim mieszkaniu oraz trzeci paragraf o nadużywaniu alkoholu co połączono z podstawieniem Dariusza Dąbrowskiego , który mi groził, był w przeszłości zwolniony karnie z SOF-ART Sp. z o.o.

Do Polski wprowadzono 24,- miliardów euro, które nie dotarły do firmy Marmoroc-Polska Sp. z o.o. pod które podstawiono Dariusz Kornaszewski i Ewę Kornaszewską na SOF-ART Sp. z o.o i połączono obie spółki przez sfabrykowane sprawy sądowe i wybudowano Willę Rosochacz podstawiając pod dokumenty APE UMWELTTECHNIK AG w Zug w Szwajcarii co jest połączone z PPH APE -Jerzy Kaźmierczyk w Miedzna Drewniana 244 co powoduje próbę wymordowania rodziny z powodu matactwa prokuratury i sądu w Starachowicach odmawiającego zwrotu mienia jako podmiana rodziny do ukrycia zawłaszczonych pieniędzy.

Do Miedzna Drewniana 244 za dziecko Julię Wiatrowską zamierzano wprowadzić Angelinę Julia z USA pozorując więźnia Oświęcimia. Natomiast Wiolettę Wiatrowską zastąpiono przez Wiolettę Jęderko z Oświęcimia i Dariusza Jęderko w miejsce Dariusza Pióreckiego obecnie Dariusz Kornaszewski pod dane Jerzy Kaźmierczak podstawiony pod Jerzy Kaźmierczyk na Miedzną Drewnianą 244. Pan mecenas Łukasz Drapisz pomylił się z nazwisku teściowej Łuka Kaźmierczyk, którą zamienił na Łucja Kaźmierczak co spowodowało podstawienie Jerzego Bochyńskiego i sędziny Barbary Bochyńskiej, których prawdziwe nazwisko to Kaźmierczak co miało wyeliminować moich teściów Jana i Łucję Kaźmierczyk i wprowadzić Donalda Tusk jako ojca sędziny Magdaleny Barbary Jarczyk zamienionej na jej matkę sędzinę Barbarę Jadwigę Bochyńską, której ojciec był SS-manem za którego wstawiono Donalda Tusk w celu podmiany jego córki Katarzyny Tusk pod sędzinę na Magdalenę Jarczyk zwaną Katarzynę podstawioną pod Katarzynę Kaźmierczyk wnuczkę księcia Radziwiłł za którą wstawiono Katarzynę Tusk przez podstawienie Katarzyny Kumek na USA jako spór Grzegorzem Kumek i Dariusze Dąbrowskim zamienionym na zamienionym na Dariusza Kornaszewskiego i Ewę Konaszewską co ukryto przez Bogusława Kędziora i Katarzynę Kędziora..

Oznacza to, że Urząd Skarbowy okradał mnie i męża oraz doprowadził do śmierci moich rodziców, gdzie motywem zbrodni była kradzież pieniędzy przez wprowadzenie byłego męża z sekretarką urzędu skarbowego za spadkobierców na mieszkanie po rodzicach.

Zamierzano nas oszukać przez adwokata Janinę Błasiak, którą informowałam o zdarzeniach co doprowadziło do gróźb drugiej żony byłego męża. Wprowadzono szereg działań jak karykatura Donalda Tusk jako SS-mana co połączono z Marią Szonert w Toruniu , którą podstawiono na Łódź, gdzie rodzinę ma Dariusz Dąbrowski, aby dokonać podmiany naszej carskiej rodziny na policję, i handlarza narkotyków pracujących dla rządu przez Lipie Henryk Szyb 1 gmina Brody Iłżeckie co doprowadziło do wprowadzenia Bartłomieja Pikul z Tarnowa i kolejne fabrykowane spawy SR Tarnow VGC 57/16 do INCASO w Warszawie, aby kryć kradzież rządu i podstawienie Jerzego Ziobro pod mojego męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk pod akta medyczne w szpitalu w Toruniu, gdzie dorobiono świeży zawał dla męża w 2013 roku do sprawy SO Toruń IIK 164/11, aby ukryć otrucie nas w 2006 roku w Szwajcarii co wywołało bliznę zawałowa w celu upozorowania naszej śmierci w systemie bankowym Credit Suisse AG i Banku Watykańskiego do wprowadzenia spadkobierców na APE UMWELTTECHNIK AG i SOF-ART Sp. z o.o. podstawionych do SO Toruń IIK 164/11 co stało się powodem zamordowania moich rodziców Józefa i Filomeny Bochyńskich do ukrycia kradzionych pieniędzy, gdzie sędzia Wojciech Pruss znieważył moich rodziców pisząc w wyroku, że tata nie był arystokratą odnosząc się do syna carewicza Aleksego Romanow i wnuka cara Mikołaja II Romanow i mojej mamy Filomeny Bochyńskiej córki hrabiego Jan Tarnowskiego ukrytego jako Franciszek Jan Mazurek i Anieli Reginy Mazurek czyli księżnej Reginy Glińskiej przedkładając fałszywe opinie psychiatryczne, gdzie lekarze fabrykują dokumenty na zlecenie masonerii jako czarne i białe pola czyli czarne togi i sutany jako sędziowie i księża oraz białe kitle jako lekarze i pielęgniarki. Wieloletnie prowadzeni spraw potrzebne jest do podmiany akt sądowych do zamiany ludzi przez masonerię.

Wyrok Sądu Starachowice IIKp314/16 określa odmowę zwrotu zawłaszczonego mienia, którego zwrotu również odmówiono dla mojego taty Józefa Bochyńskiego co dowodzi , że pieniądze skradzione były jedynie z firm męża Jerzego Dariusza Kaźmierczyk i mojego konta na które mąż przekazał ze Szwajcarii miliard sto milionów euro. Zamierzano wykorzystać ułaskawieni dla Jerzego Dariusza Kaźmierczyk przez prezydenta Andrzeja Dudę do podstawieni Dariusza Jerzego Kornaszewskiego poprzez zamianę imion i zastosowanie kabały. Poczta Polska nie wydaje części dokumentów, nie wykazuj drugiego awizo , gdyż w systemie umieszcza dowolne osoby.

Sąd Starachowice odmówił zwrotu mienia korzystając jednocześnie z budynku zakupionego za te pieniądze zawłaszczone w części przez Wydawnictwo 24 co spowodowało kradzież firmy IMPERATOR ROMANOW Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk wpisując na numer 1 na Bohaterów Westerplatte co zamierzano zlicytować, aby to ukryć. Sądy wytwarzają wyroki na podstawie kreowanych akt, które się przemieszczają według kabały żydowskiej bez żadnego prawa.

Oznacza to, że zamierzano mnie wywieść z Polski do 15 maja przed sprawą w SA Gdańsk o urlop w odbywaniu kary pozbawienia wolności dla mojego męża w SO Toruń II K 164/11 prowadzone wielotonie sprawy do SO Kielce IIK 207/07, jako artykuł 17&7 KK, gdzie podmieniono już wielokrotnie wyroki, skazano przez osoby, które zawłaszczyły pieniądze w tym rząd polski, który nie zamierzał się wycofać dążąc do wprowadzenia premier Beaty Szydło na Miedzną Drewnianą 244, gdyż ten adres jest wykazany w Szwajcarii i skąd pobierane są pieniądze w Credit Suisse AG na nazwisko Jerzy Dariusz Kaźmierczyk wprowadzając błąd „zi” w nazwisko jako Jerzy Kazimierczyk.

Dowodzi to, że premier Beata Szydło osobiście jest odpowiedzialna za zamiar wymordowania naszych rodzin, aby ukryć kradzież pieniędzy i dorobienie akt w Niemczech. Skutkuje to manipulacją i pozorowaniem zdarzeń innych niż zaistniałe, aby podmienić akta. Zawłaszczono męża firmy i wypisano go z zarządu więc nie może odpowiadać za bieżące działania , które prowadzi sąd i prokuratura na zlecenie rządu, który finansuje swoją politykę z kradzionych pieniędzy czyli nie jest prawicą, gdyż wystąpił przeciwko naszej rodzinie. Kto pomaga złodziejowi nienawidzi własnej duszy co próbowano zastosować przez zawłaszczenie naszego mienia oraz uniemożliwienie skorzystania z pieniędzy, aby nas oskarżyć , że jeszcze żyjemy. Każda próba podjęcia zarobkowania jest niszczona czyli jest to terror.

Oznacza to, że weryfikacja dokumentów w Szwajcarii spowoduje oskarżenie polskiego rządu co powoduje dziania rządu polskiego zmierzające do wymordowania naszej rodziny, gdyż rząd odmówił zwrotu mienia które zawłaszczył.

Wpisanie 6,- tysięcy udziałów na Bohaterów Westerplatte 1/1 jest dowodem , że Kościół miał być oskarżony o naruszenie cudzej własności co miało rozpocząć prześladowania chrześcijan od wprowadzenia Ewy Kornaszewskiej dawnej sekretarki Urzędu Skarbowego za spadkobiercę z byłym mężem Dariuszem Kornaszewskim jako pogardzenie moimi rodzicami i dziadkami.

Uznanie carskiego i książęcego mienia za przestępcze w Polsce oznacza zakaz jego wprowadzana do Polski przez Credit Suisse AG i Bank Rezerw Federalnych w USA i UBS AG w Szwajcarii oraz banki w Anglii i Niemczech, gdyż powoduje to kradzież tych pieniędzy przez bankierów i podział łupu po 1/3 między rząd , kościoły i banki. Powoduje to odpowiedzialność bankierów , którzy świadomie wprowadzają pieniądze na fabrykowane dokumenty przez polskich sędziów, którzy wprowadzają afery , aby mieć pretekst do ukrycia kradzionego mienia przez rząd.

Oznacza to, że PiS nie ma prawa korzystać z pieniędzy posługując się przestępstwem i będzie dla niego jak zagarnianie wody przetakiem oraz dla Kościoła Katolickiego i rządu ponieważ zamierzają zabić z premedytacją co jest zaprzeczeniem wszelkich zasad cywilizowanych narodów.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. Mech. Jerzy Kaźmierczyk

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s