Podstawienie murzyna 3 jako Coburg jako kabała do zniszczenia kościoła

Szanowni Państwo

Powielono kabałę opisana w Objawieniu Matki Bożej z La Salette przez podstawienie grupy Wolf i Zofia,  krytych przez opinie psychiatryczne, które dorobiono Melanii jako kabała, aby podstawić Mariannę Maksalon z domu Nowak jako Melanię pod Tarnów pod Lubomirską jako gwałt co spowodowało powielenie grobu i wstawieni do kościoła w formie tronu na rogu jako przesunięcie od rogu podmurówki  co powtórzono w Starachowicach przez działania państwa Wójcik kryjąc za prokuratorem Beatą wójcik podstawioną  pod Beatę Duda pracownika Urzędu Miasta.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Starachowice 04.05.2017

Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
PESEL 63031012705
mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk
PESEL 67011212279

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Powtórzenie objawienia Matki Bożej z La Salette dla Melanii

Doszło do upozowania, że mama miała czarnoskórego męża pozorując, że była w Afrycie, gdzie nie pojechała i podstawiono mojego syna Jakuba Jana Pióreckiego obecnie Kornaszewski aby podstawić Agatę Bocian pod żonę Prezydenta Polski pozorując za męża murzyna i podstawiając mojego syna Jakuba Jana Pióreckiego obecnie Kornaszewski pozorując, że pobrał się z siostrą Martą Bochyńską, którą podstawiono po tak sfabrykowane akta murzyna i wstawiono córkę Podczaskiego panią Agatę Podczaska i Andre Clark pod hrabiego Clarka pozorując na czarnoskórego, aby podstawić moją córkę Martę Piórecką, która przybrała moje panieńskie nazwisko Bochyńska i wyszła za mąż za Luca , który jest Irlandczykiem i córka nazwa się obecnie Marta Jadwiga McElligott. Następnie doszło do podstawienie mnie pod moją mamę córkę pod moje dane jako przesunięcie i podmieniono rodzinę pod tak sfabrykowane akta i prezydenta Polski. Następnie doszło do wprowadzenia fałszywych danych do sytemu bankowego i wprowadzono jako murzyna niewolnika w Borach w pałacu co upozowano jako lokaja w przy ślubie Agaty Bocian gdzie był zaproszony mój syn podobnie jak na zakończenie roku Akademickiego podnoszono aby wcześniej wyszedł z Politechniki w Kielcach aby pojechał na ewangelizacje do ośrodka dawniej rządowego nad zalewem Sulejowskim, aby go nie było na zdjęciach. Spowodować to miało dorobienie dla jego innej rzeczywistością aby podmienić rodzinę i wstawić czarnoskórego pod moją córkę Martę Bochyńska obecnie McElligott pozorując ją na mnie i wykazując jako niewolnicę i tak mnie nazywano w SOF-ART Sp. z o.o. prze pracowników podstawiając obecnie Martę pod film Niewolnica Isaura wstawiając pracowników Tomasza Kiełbasa i jego nie żyjąca żonę Izoldę Kiełbasa z domu Łódzka, które zmarła na nowotwór. Celem jest podmiana rodzin aby podmienić historię i wstawić Martę za żonę jako niewolnika, co miało ukryć małżeństwo córki Podczaskiego z czarnoskórym Andre Clark. Dlatego upozowano mojego syna za męża czarnoskórej osoby i córkę pozorując czarnoskóre dzieci jako dzieci niewolników uwolnionych i różne związki, co wynikało z rozmowy Kanclerze Niemiec w Rosji.

Moja babci była w prawosławiu co spowodowało, że ukryto pozorując dzieci z biskupami przez wstawienie Mniszkówny jako nazwisko pod Mniszka jako zakonnice, która została zgwałcona w zakonie jak wynika z analizy faktów wstawiono pod Lubomirską nazwisko Mniszkówna co powtórzyły bandy UPA i Zakon SS a obecnie zamierzano powtórzyć, aby biskup zgwałcił moją córkę w celu pozorowania prawdy, która wcześniej niezaistniała, ale tak ją wytworzono. Spowodować to miało że wykorzystać zamierzano papieża Franciszka w celu gwałtu, aby go zmusić do gwałtu według kabały którą sami używają i zamierzano wprowadzić lidera światowego, który miał powiedzieć prawdę pozorując że Jezus Chrystusa nie przyszedł, aby podstawić moją córkę w miejsce Marii matki Jezusa Chrystusa , gdyż Żydzi nie uznają matki Jezusa Chrystusa gdyż nie wierzą , że jest Synem Bożym. Dlatego moją córkę Martę zamierzano poświęcić i podstawić Annę Marie Piórecką w Zakonie, aby wykorzystać jej dzieci i ukradziono mojemu synowi troje dziewczynek pierwsza ma matka dziecka, a dwie upozorowano ,że nie żyją przy porodzie tak jak moje dwoje dzieci, aby wstawić pod kabałę babilońską tworzoną przez lata prze kościół katolicki. Spowodowało to, że wymordowano rodzinę i moją babcie upozorowano, że jest córką pasterki naprawdę księżej Glińskiej jako z Hebrajkę, która upozorowano, że zgwałcił biskup i to miało nastać obecnie jako realizacja kabały babilońskiej i wstawić moją wnuczkę, aby była zgwałcona według kabały przez biskupa w celu podstawienia lidera światowego jako biskupa Rzymu pozorując, że babcia była pasterką i podstawiono matkę pani Lewandowskiej. Dlatego Lewandowskiego podstawiono pod Alicje Idziak, aby podstawić jej syna Jakuba Idziak pod mojego syna Jakuba Pióreckiego obecnie Kornaszewski zamierzając zlikwidować jednego z nich, aby podstawić inną rzeczywistość.

Podstawiono Marka Kowalskiego pod Marka Katzer za czarnoskórego upozorowanego na męża mojej mamy podstawiając ich pod 20% udziałów SOF-ART Sp. z o.o. z początku roku 2002 roku na Bożena Piórecka , gdyż na koniec roku byłam w posiadaniu 100% udziałów po czym w 2003 roku sprzedałam firmę i wstawiono Katarzynę Tusk , aby podstawić pod Wiolettę Wiatrowską , która posiada obecnie 3% udziałów pozorujc związek z Wojciechem Idziak pod którego podstawiono sędziego Wojciecha Pruss i Wojciecha Kucharskiego i Wojciecha Merta jako sposób na ukrycie kabały. W skanie książki zaznaczono w sposób tendencyjny miejsce, przez nieznane osoby, które wchodzą do naszego domu podczas naszej nieobecności. Prawdą jest, że dopiero miało nastać to co kabałą wyrządzono kościołowi katolickiemu, przez to, że wprowadzili kabałę jako teoria Kanta. Podstawiono czarnoskórą osobę dla moje córki skradzionej po urodzeniu Anny Marii Pióreckiej i podstawiono za nią Agata Anna Clark z domu Podczaska żona Andre Roylan Clark i ich dziecko Theodore Andre Clark podstawiono za męża jego matki Agaty Anny Clark i wstawiając żonę Prezydenta Polski Agatę Kornhauser- Duda i moją córkę Annę Piórecka w kościele podstawiając tak do banku i pozorując tym samym inną rzeczywistość jako znikanie Prezydenta Polski Andrzeja Dudy, podstawionego pod Andre Clark czyli podmiana osób prze powielenie i przesuniecie o pokolenie jak mojej córki Marty Mc Elligott, w celu pozorowania innej rzeczywistości. Podstawiono dla mojego dziecka czyli Marty Bochyńskiej, innych rodziców aby wstawić córkę Marii i Lecha Kaczyńskich Martę Kaczyńską i podmienić moją córkę Martę McEligott, na córkę teściów Martę Cybulską z domu Kaźmierczyk. Dlatego zamieniana jest Marię Bochyńską w systemie Pocztowym aby usunąć nasze rodziny i podmienić dane na moją mamę Filomenę Jadwigę Bochyńską, z domu Mazurek pod prawdziwymi danych czyli jako Filomena Jadwiga Bochyńska z domu Tarnowska wstawiając imię jako Maria Tarnowska z domu i podstawiono moją mamę w miejsce Marii Kaczyńskiej, aby usunąć z istnienia nasze rodziny pozorując , że mama urodziła zwierzęta, które umarły i tak kreowane są dane na Kielce do fałszywej niegodziwej historii aby wstawić Martę Przygoda na Firlej pod Martę Kaczyńską i podstawić dla niej czarnoskórą osobę za męża jako przejście na przepowiednie Melanii z La Salette pod pseudonimem Marcin jako wstawienie pod Marcin Dubieniecki i Andre Pociecha jako Andrzej Duda czyli podmiana na Andre do Mołdawii pod syna pierwszego tenora Mołdawii i wstawiając Andre Clark zamieniając na dziewczynkę Klara jako usuwanie dalej rodziny i osób która były wokół.

Podstawiono Barnabę Bochyńską jako żonę księcia Filipa i wstawiono jej córkę Magdalenę Barbarę jako przesunięcie linii o pokolenie do zmiany prawa i czasu przez antychrysta jako wyskoczenie z okna pod byłego męża Dariusza Pióreckiego który wyskakiwał z balkonu z imprezy uciekając przed ojcem jego wówczas przyjaciółki Ewy Machowskiej z domu Niewczas, czyli obecnie jego drugie żony podstawionej pod wypadek osoby w Pakistanie aby podstawić Leokadię Kowalczyk, która ma męża Pakistańczyka i zamieniając na Leonida Breżniew jako Lonia.

Załączniki

Skan z książki Sekret Matki Bożej z La Salette

Sędzia Artur Kaczor wydał klucze do domu dla Waldemara Maksalon, który został wprowadzony do mojej babci pozorowanej na pasterkę , której dorobiono gwałt przez biskupa pozorując związek rodziny dla Waldemara Maksalon co jest oszustwem, , gdyż babcia była w Kościele Prawosławnym co ukryli Niemcy i podstawiono również Kanclerz Niemiec Angelę Merkel pozorując córkę Adolfa Hitlera, który powtórzył kabale kościoła w 1932 roku w Pałacu w Kruszynie gwałcąc i mordując moją prababcię i babcię zabierając dziecko mordując pozostałe osoby, które były w majątku co spowodowało, że przeżyli tylko carewicz Aleksiej Romanow i Maria Romanow i zamieniono będący poza majątkiem.

Podstawiono Barbarę Kąsinowską w Warszawie na Kasinowskich w Kielcach na ulicy Klonowej jako wspólnika Czesława Daleszak, który wstawił swoją żonę pod dane osobowe moje i siostry pozorując jedna osobę , której dorobił opinie psychiatryczne w Tomaszowie Mazowieckiem, aby pod nie podstawić Lidię Daleszak a Barbarę Kąsinowską podstawiono pod sędzinę Magdalenę Barbarę Jarczyk w Katowicach.

Dlatego ksiądz nie odczytał na wypominkach w Starachowicach dziadka z babcią, gdyż upozorowano, że jest hebrajką panną z dzieckiem pozorując moją mamę na dziecko biskupa co jest oszustwem, gdyż Kościół ukrył chrzest pod prawdziwymi danymi w cerkwi prawosławnej posługując się dokumentami stworzonymi do ukrycia rodziny.

Takie działania doprowadziły do gwałtu na moje porwanej córce zakonnicy Annie Marii Pióreckiej podstawionej pod Martynę Jarczyk córkę z pierwszego małżeństwa Zbigniewa Jarczyk obecnie męża sędziny Magdaleny Barbary Jarczyk z domu Bochyńska zwanej w młodości Katarzyną.

Zamieniono moją mamę Filomenę Bochyńską na Lubomirską, aby podstawić  na Jasną Górę , aby podstawić pod ślub carewicza Aleksieja Romanow z księżną Marią Lubomirską podstawić Józefa Ratzinger herbu Coburg ( murzyn) czyli papieża Benedykta XVI pod mojego tatę  Józefa Bochyńskiego zamienionego na jego ojca , który w kościele występował jako Marian Bochyński pozorując  gwałt na moje mamie czego nie było i co zamierzano zrealizować na moje wnuczce  jako sekret Melanii , aby władzę papieża przejął lider światowy wykorzystując film, aby podstawiając Edytę Lausch oraz  Annę Karcz  pod J-23 jako papieża Jana XXIII podstawiając Jana Pawła II pozorując moją wnuczkę za jego córkę do czego zamierzano użyć Wiktorię i Zuzannę. Filmowa Edyta Lausch to aktorka Aleksandra podstawiona pod pod Edytę Maksalon i Aleksandra Kwaśniewskiego podstawionego pod Lech Aleksander Kaczyński.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. Mech. Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s